Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η skorpina78 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!

το μάτι γαρίδα απο νωρίς! Έχω άγχος η κακομοίρα!! Πιστεύω στο θαύμα των αρχαγγέλων σήμερα!!!

Οπως και να χει σε λιγη ωρα παω για χοριακή! Σας φιλώ όλες!!

♥️♥️♥️

Καλημερα, ευχομαι να διαψευσεις τα αρνητικα test κ ο αρχαγγελος που γιορταζει σημερα να σου στειλει το πιο χαρμόσυνο μηνυμα!🙏✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Με το καλο να γατζωθουν για 9 μηνες κοριτσι μου✌️

Σ ευχαριστώ καλή μου! Κ σ εσένα ότι καλύτερο ευχομαι, δεν το βάζουμε κάτω θα έρθει η ώρα μας που θα πάει! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!

το μάτι γαρίδα απο νωρίς! Έχω άγχος η κακομοίρα!! Πιστεύω στο θαύμα των αρχαγγέλων σήμερα!!!

Οπως και να χει σε λιγη ωρα παω για χοριακή! Σας φιλώ όλες!!

♥️♥️♥️

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!! Μακάρι να σε διαψεύσουν τα τεστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή📅

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου ?

@BlackCat ?

@Margitc ?

@rouseva ?

@Anna0912 27/11

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@angel35 8/11

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

 

@skorpina78 9/11

 

@Libra81 11/11

@TRigirl 15/11

@nikol88 15/11

@Χριστινα.17/11

@twinkletwinlkle19/11

 

@nikol88 Καλή επιτυχία ,εύχομαι να είναι η τυχερή σας φορά.😘

@Bestrong Καλή δύναμη και σε σένα και όλα με το καλό🥰

@rouseva όχι καλέ δεν θυμόμουν φυσικά χαχαχα αλλά όποιος θέλει βρίσκει 🙃 Με το καλό να ξεκινήσεις διέγερση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Ακόμα δε μου εχουν στείλει τα αποτελέσματα!! Κ εγω η ιδια φοβαμαι να παρω τηλ να ρωτησω! 🥺

Καλε πάρε να δεις τι γίνεται γιατί θα τρελαθείς από την αγωνία σου. Μακάρι να είναι θετικό το αποτέλεσμα! Στο ευχομαι ολόψυχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς κορίτσια μου αρνητικό!

πήρα τον γιατρό κ μου είπε να το ξανακάνω αύριο μιας κ 9/11 ηταν η ημερομηνια χοριακής! Τι μπορεί να αλλάξει μου λέτε; Τσάμπα φάρμακα θα παρω για μια ακομα μερα! 
τεσπα θα το κάνω δε βαριεσαι!

παει κι αυτο! Τωρα όλα παλι απο την αρχη! Μου φαίνονται βουνό ολα! Δόξα το Θεό μόνο που τουλάχιστον δεν έχω να σκεφτώ και το οικονομικό! Έχω τη μανούλα μου σε αυτό φύλακα άγγελο μου!! Όμως τα παντα όλα με φοβίζουν κι ας τα χω ξανακανει οχι μια κ δυο φορες! Δε ξέρω αν μπορώ να βρω το κουράγιο! Την θέληση την εχω γιατι θελω οσο τιποτε αλλο να γινω μανουλα! Αλλα κυριολεκτικα μετα απο 7 προσπαθειες εχω ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ!!! Σωματικά και ψυχικά! 
Μη με παρεξηγείτε…τα βλέπω όλα μαύρα…θα ανακάμψω!!

Σας ευχαριστώ όλες για την συμπεράσταση!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Δυστυχώς κορίτσια μου αρνητικό!

πήρα τον γιατρό κ μου είπε να το ξανακάνω αύριο μιας κ 9/11 ηταν η ημερομηνια χοριακής! Τι μπορεί να αλλάξει μου λέτε; Τσάμπα φάρμακα θα παρω για μια ακομα μερα! 
τεσπα θα το κάνω δε βαριεσαι!

παει κι αυτο! Τωρα όλα παλι απο την αρχη! Μου φαίνονται βουνό ολα! Δόξα το Θεό μόνο που τουλάχιστον δεν έχω να σκεφτώ και το οικονομικό! Έχω τη μανούλα μου σε αυτό φύλακα άγγελο μου!! Όμως τα παντα όλα με φοβίζουν κι ας τα χω ξανακανει οχι μια κ δυο φορες! Δε ξέρω αν μπορώ να βρω το κουράγιο! Την θέληση την εχω γιατι θελω οσο τιποτε αλλο να γινω μανουλα! Αλλα κυριολεκτικα μετα απο 7 προσπαθειες εχω ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ!!! Σωματικά και ψυχικά! 
Μη με παρεξηγείτε…τα βλέπω όλα μαύρα…θα ανακάμψω!!

Σας ευχαριστώ όλες για την συμπεράσταση!! ❤️❤️❤️

Λυπάμαι πολύ...Ήλπιζα σε μια ανατροπή.  Όλα αυτά που νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικά. Θα πάρεις τον χρόνο σου, θα ηρεμήσεις και όλα αυτά που σου φαίνονται τώρα βουνό, θα τα βάλεις σε μια τάξη και θα ξαναρχίσεις από την αρχή. Και μην ξεχνάς, :"Δεν έχει σημασία πόσες φορές θα πέσεις, αρκεί να βρίσκεις το κουράγιο να ξανασηκωνεσαι"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Δυστυχώς κορίτσια μου αρνητικό!

πήρα τον γιατρό κ μου είπε να το ξανακάνω αύριο μιας κ 9/11 ηταν η ημερομηνια χοριακής! Τι μπορεί να αλλάξει μου λέτε; Τσάμπα φάρμακα θα παρω για μια ακομα μερα! 
τεσπα θα το κάνω δε βαριεσαι!

παει κι αυτο! Τωρα όλα παλι απο την αρχη! Μου φαίνονται βουνό ολα! Δόξα το Θεό μόνο που τουλάχιστον δεν έχω να σκεφτώ και το οικονομικό! Έχω τη μανούλα μου σε αυτό φύλακα άγγελο μου!! Όμως τα παντα όλα με φοβίζουν κι ας τα χω ξανακανει οχι μια κ δυο φορες! Δε ξέρω αν μπορώ να βρω το κουράγιο! Την θέληση την εχω γιατι θελω οσο τιποτε αλλο να γινω μανουλα! Αλλα κυριολεκτικα μετα απο 7 προσπαθειες εχω ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ!!! Σωματικά και ψυχικά! 
Μη με παρεξηγείτε…τα βλέπω όλα μαύρα…θα ανακάμψω!!

Σας ευχαριστώ όλες για την συμπεράσταση!! ❤️❤️❤️

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου. Όταν λες 7 προσπάθειες εννοεις 7 διεγέρσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Δυστυχώς κορίτσια μου αρνητικό!

πήρα τον γιατρό κ μου είπε να το ξανακάνω αύριο μιας κ 9/11 ηταν η ημερομηνια χοριακής! Τι μπορεί να αλλάξει μου λέτε; Τσάμπα φάρμακα θα παρω για μια ακομα μερα! 
τεσπα θα το κάνω δε βαριεσαι!

παει κι αυτο! Τωρα όλα παλι απο την αρχη! Μου φαίνονται βουνό ολα! Δόξα το Θεό μόνο που τουλάχιστον δεν έχω να σκεφτώ και το οικονομικό! Έχω τη μανούλα μου σε αυτό φύλακα άγγελο μου!! Όμως τα παντα όλα με φοβίζουν κι ας τα χω ξανακανει οχι μια κ δυο φορες! Δε ξέρω αν μπορώ να βρω το κουράγιο! Την θέληση την εχω γιατι θελω οσο τιποτε αλλο να γινω μανουλα! Αλλα κυριολεκτικα μετα απο 7 προσπαθειες εχω ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ!!! Σωματικά και ψυχικά! 
Μη με παρεξηγείτε…τα βλέπω όλα μαύρα…θα ανακάμψω!!

Σας ευχαριστώ όλες για την συμπεράσταση!! ❤️❤️❤️

Αχ ρε σκορπινάκι μου καλό και ταλαιπωρημένο,,,αχ ψυχούλα μου,,,,πονάω σα να συνέβη σε μένα. Δεν έχω λόγια γιατί όλες εδώ είμαστε σε ένα χορό που άλλες κάνους 1 κύκλο άλλες ακόμα γύρω γύρω και έχουμε μάθει και τα βήματα απ'εξω. Το μόνο που θα σου πω είναι πως από το μηδέν μόνο προς τα πάνω μπορούμε να πάμε. Και όσο υπάρχουν γύρω μας άνθρωποι που μας αγαπάνε για αυτό που είμαστε και όχι γιατί μπορούμε ή δεν μπορούμε να έχουμε και εμείς ένα μωρό, στον κόσμο η ελπίδα δε θα πεθάνει ποτέ. Να χαίρεσαι το φύλακα άγγελό σου, τη μανούλα σου, και να την έχεις αγκαλιά γιατί μόνο αυτές "οι φτερούγες" τα χέρια της είναι τόσο λυτρωτικά όταν χανόμαστε μέσα τους. Όταν στην 7η θα πέσεις στην 8η θα ξανασηκωθείς. Πιο ήρεμη, πιο δυνατή, πιο γεμάτη γνώση και πιο πεισμωμένη. Όσο το όνειρο είναι ζωντανό παραμένει την πραγμάτωσή του.

Μια μεγάλη αγκαλιά! 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμπειριαρα όμορφη και πάρα πολύ συγκινητική! Πήγα χαλαρή και δεν το περίμενα είναι η αλήθεια, μόνο όταν έφεραν τα έμβρυα πλανταξα λίγο, ο γιατρός μου Θεός, η μαία μου ακόμα πιο κορυφή δίπλα μου! 

Βαλαμε 2 υπέροχα εμβρυακια άριστης ποιότητας!!!!!! 

Σε 12 μέρες χοριακη! 

19 ;;;;; βάλε 19 @BlackCat 19/11 και μισό κιλό ζαμπόν κυρ στέφανε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Εμπειριαρα όμορφη και πάρα πολύ συγκινητική! Πήγα χαλαρή και δεν το περίμενα είναι η αλήθεια, μόνο όταν έφεραν τα έμβρυα πλανταξα λίγο, ο γιατρός μου Θεός, η μαία μου ακόμα πιο κορυφή δίπλα μου! 

Βαλαμε 2 υπέροχα εμβρυακια άριστης ποιότητας!!!!!! 

Σε 12 μέρες χοριακη! 

19 ;;;;; βάλε 19 @BlackCat 19/11 και μισό κιλό ζαμπόν κυρ στέφανε! 

Με το καλο κοριτσι μου να φωλιάσουν στην κοιλιτσα σου και να σου δώσουν μια σουπερ χοριακη!!! 🙏🍀❤️🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Εμπειριαρα όμορφη και πάρα πολύ συγκινητική! Πήγα χαλαρή και δεν το περίμενα είναι η αλήθεια, μόνο όταν έφεραν τα έμβρυα πλανταξα λίγο, ο γιατρός μου Θεός, η μαία μου ακόμα πιο κορυφή δίπλα μου! 

Βαλαμε 2 υπέροχα εμβρυακια άριστης ποιότητας!!!!!! 

Σε 12 μέρες χοριακη! 

19 ;;;;; βάλε 19 @BlackCat 19/11 και μισό κιλό ζαμπόν κυρ στέφανε! 

Καλή επιτυχία κοπέλα μου με τεραστιες χοριακές!!! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Εμπειριαρα όμορφη και πάρα πολύ συγκινητική! Πήγα χαλαρή και δεν το περίμενα είναι η αλήθεια, μόνο όταν έφεραν τα έμβρυα πλανταξα λίγο, ο γιατρός μου Θεός, η μαία μου ακόμα πιο κορυφή δίπλα μου! 

Βαλαμε 2 υπέροχα εμβρυακια άριστης ποιότητας!!!!!! 

Σε 12 μέρες χοριακη! 

19 ;;;;; βάλε 19 @BlackCat 19/11 και μισό κιλό ζαμπόν κυρ στέφανε! 

Με το καλό μια τεράστια χοριακη κορίτσι μου ! Να γατζωθουν εκεί για 9 μήνες τώρα 💖🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου. Όταν λες 7 προσπάθειες εννοεις 7 διεγέρσεις;

Οχι! 7 μεταφορες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η condios είπε:

Αχ ρε σκορπινάκι μου καλό και ταλαιπωρημένο,,,αχ ψυχούλα μου,,,,πονάω σα να συνέβη σε μένα. Δεν έχω λόγια γιατί όλες εδώ είμαστε σε ένα χορό που άλλες κάνους 1 κύκλο άλλες ακόμα γύρω γύρω και έχουμε μάθει και τα βήματα απ'εξω. Το μόνο που θα σου πω είναι πως από το μηδέν μόνο προς τα πάνω μπορούμε να πάμε. Και όσο υπάρχουν γύρω μας άνθρωποι που μας αγαπάνε για αυτό που είμαστε και όχι γιατί μπορούμε ή δεν μπορούμε να έχουμε και εμείς ένα μωρό, στον κόσμο η ελπίδα δε θα πεθάνει ποτέ. Να χαίρεσαι το φύλακα άγγελό σου, τη μανούλα σου, και να την έχεις αγκαλιά γιατί μόνο αυτές "οι φτερούγες" τα χέρια της είναι τόσο λυτρωτικά όταν χανόμαστε μέσα τους. Όταν στην 7η θα πέσεις στην 8η θα ξανασηκωθείς. Πιο ήρεμη, πιο δυνατή, πιο γεμάτη γνώση και πιο πεισμωμένη. Όσο το όνειρο είναι ζωντανό παραμένει την πραγμάτωσή του.

Μια μεγάλη αγκαλιά! 💖

Τι όμορφα λόγια!

σε ευχαριστώ απο καρδιάς!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Λυπάμαι πολύ...Ήλπιζα σε μια ανατροπή.  Όλα αυτά που νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικά. Θα πάρεις τον χρόνο σου, θα ηρεμήσεις και όλα αυτά που σου φαίνονται τώρα βουνό, θα τα βάλεις σε μια τάξη και θα ξαναρχίσεις από την αρχή. Και μην ξεχνάς, :"Δεν έχει σημασία πόσες φορές θα πέσεις, αρκεί να βρίσκεις το κουράγιο να ξανασηκωνεσαι"

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η skorpina78 είπε:

Δυστυχώς κορίτσια μου αρνητικό!

πήρα τον γιατρό κ μου είπε να το ξανακάνω αύριο μιας κ 9/11 ηταν η ημερομηνια χοριακής! Τι μπορεί να αλλάξει μου λέτε; Τσάμπα φάρμακα θα παρω για μια ακομα μερα! 
τεσπα θα το κάνω δε βαριεσαι!

παει κι αυτο! Τωρα όλα παλι απο την αρχη! Μου φαίνονται βουνό ολα! Δόξα το Θεό μόνο που τουλάχιστον δεν έχω να σκεφτώ και το οικονομικό! Έχω τη μανούλα μου σε αυτό φύλακα άγγελο μου!! Όμως τα παντα όλα με φοβίζουν κι ας τα χω ξανακανει οχι μια κ δυο φορες! Δε ξέρω αν μπορώ να βρω το κουράγιο! Την θέληση την εχω γιατι θελω οσο τιποτε αλλο να γινω μανουλα! Αλλα κυριολεκτικα μετα απο 7 προσπαθειες εχω ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ!!! Σωματικά και ψυχικά! 
Μη με παρεξηγείτε…τα βλέπω όλα μαύρα…θα ανακάμψω!!

Σας ευχαριστώ όλες για την συμπεράσταση!! ❤️❤️❤️

Κορίτσι μου γλυκό!!!! Σφιξε τα δόντια και προχώρα!!!!!! Όσες φορές και να περάσουν μέχρι να έρθει!!!!! Το θες και θα έρθει!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγχαρητήρια με το καλό και να πάνε όλα πολύ καλ΄α και στη δεύτερη χοριακή σου . Χαίρομαι πάρα πολύ για εσένα . Περιμένουμε τα νέα σου
    • Άστα να πάνε! Νομίζω ότι τα δεύτερα μεγαλώνουν σχετικά στον "αυτοματο"! Πότε λέγαμε ότι γεννάμε, πότε κλείνουν το πρώτο έτος ζωής!!!!
    • εγώ έχω στην κοιλιά και εσωτερικά στα μπούτια! ελπίζω να αποχρωματισυουν... όχι εγω δεν βάζω τίποτα οταν θηλάζω! για πιο λόγο να βάλουμε; έχεις ακούσει κάτι;
    • Κορίτσια καλημέρα και από μένα! @Barbiee εγώ έχω στους μηρούς μπόλικες αλλά είναι λευκές όπως της @Katiana1987 στο στήθος στο κάτω μέρος έχω μεγάλες και σκούρες από την εγκυμοσύνη.  Ο γιατρός είπε ότι θα αποχρωματιστουν οπότε και για τις δικές σου το ίδιο θα ισχύει  Κορίτσια στο στήθος όσες θηλαζετε βάζετε καμία κρέμα ή κάποιο λαδάκι; 
    • Καλημέρα κορίτσια μου!!! Εγώ κορίτσια συνεχίζω και βάζω κρέμες. Αναπλαστική στην τομή και για σύσφιξη/ραγάδες στην κοιλιά και τους μηρούς. Εγώ μόνο στο εξωτερικό των μηρών (όλως περιέργως) έχω βγάλει αλλά είναι άσπρες και μικρούλες, οπότε και να μείνουν δε με ενδιαφέρει καθόλου. Τη μαύρη γραμμή την έχω κι εγώ ακόμα κι ο αφαλός δεν έχει επανέλθει ακόμα τελείως.  Όσο για το αίμα μόνο εχθές είχα. Μίλησα με το γιατρό και μου είπε πως είχε είναι ψευδοπερίοδος ή το τέλος από τα λόχεια. Αφού δεν έκανα υπέρηχο στις 40 μέρες δεν μπορούμε να ξέρουμε με σιγουριά. Μόνο αν με πιάσει αιμορραγία μου είπε να πάω στο νοσοκομείο για έναν υπέρηχο αλλιώς να μην ασχοληθώ καν. Απο τη στιγμή που δεν έχω σύντροφο για να μας επηρεάζει στο θέμα σεξ/προφύλαξη... δε μας νοιάζει. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...