Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου έκανα μια βλακεία…μη με μαλώσετε! Δε κρατήθηκα από το άγχος τόσων αποτυχιών και από την αγωνία μου κ έκανα τεστ σημερα πρωι πρωι! Αρνητικό 😭! Την μεταφορα την εκανα 1/11 κ για χοριακη είναι να παω στις 9/11! Λέτε να χω ακόμα ελπίδες; Είναι όντως νωρις για να δείξει; 😔😔😔

Συγνωμη αλλά έκανες τεστ 4η ημέρα από την εμβρυομεταφορα νομίζω είναι νωρίς ναι ! Και ποιο τεστ έκανες ? Αν δεν ήταν και πολύ ευαίσθητο το τεστ λογικό να μην δείξει απολύτως τίποτα ! Κάνε πάλι αύριο ένα τεστ για να μη σε φάει το άγχος σου εγώ αυτό θα έκανα στη θέση σου... Και αν δεν δείξει πάλι μεθαύριο...Και πάρε κανένα καλό τεστ από το φαρμακείο... Σου εύχομαι ολόψυχα μια τεράστια χοριακη !! ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Τελεια. Με το καλό το κορίτσι μας 🥰🥰🥰

Αν κ κραταω μικρο καλαθι σημερα εκανα ενα test δεν κρατηθηκα κ ηταν ενα μεγαλο μηδεν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Αν κ κραταω μικρο καλαθι σημερα εκανα ενα test δεν κρατηθηκα κ ηταν ενα μεγαλο μηδεν. 

Περιμένουμε την χοριακή που είναι αξιόπιστη.

Δεν μας πτοούν τα αρνητικά τεστ!

Μας πτοούν δηλαδή αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία.

Εδώ μέσα  έχουμε δει πολλές μεγάλες ανατροπές 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Καλά χτες έγινε πάρτι εδώ μέσα και το έχασα με όλες τις υποχρεώσεις μου. 
μπραβο κοριτσάρα μου, μας δίνεις ελπίδες να ξέρεις με την τεράστια νουμεραρα σου! Πας κατευθείαν στις διδυμομανουλες πιστεύω. 
μια ανέφελη εγκυμοσύνη σου εύχομαι. Να το απολαύσεις από εδώ και περα ❤️

Σε ευχαριστώ καλό μου κορίτσι....ακόμα και σήμερα δεν το πιστεύω.....σου εύχομαι όλα να πάνε καλά την επόμενη φορά....και θα πάνε....όλες θα τα καταφέρουμε κορίτσι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Αν κ κραταω μικρο καλαθι σημερα εκανα ενα test δεν κρατηθηκα κ ηταν ενα μεγαλο μηδεν. 

Γιατί μωρέ έκανες τεστ.....ποιο έκανες???? κάτσε κορίτσι μου μην απογοητεύεσαι, να δούμε αύριο την χοριακή....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Περιμένουμε την χοριακή που είναι αξιόπιστη.

Δεν μας πτοούν τα αρνητικά τεστ!

Μας πτοούν δηλαδή αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία.

Εδώ μέσα  έχουμε δει πολλές μεγάλες ανατροπές 🥰

Ναι εννοειται πως αυριο θα παω για χοριακη τουλαχιστον εχω παρει μια μικρη δοση θα παω προετοιμασμενη κ για αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Γιατί μωρέ έκανες τεστ.....ποιο έκανες???? κάτσε κορίτσι μου μην απογοητεύεσαι, να δούμε αύριο την χοριακή....

Ελα συμμαθητρια ειμαι πολυ κουλ ουτε κλαμα ουτε τιποτα αυριο δεν ξερω πως θα αντιδρασω. Σιγουρα αν ειναι αρνητικο ομως ξερω τι θα κανω! Ενα ωραιοτατο τσιγαρο🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Margitc είπε:

Ελα συμμαθητρια ειμαι πολυ κουλ ουτε κλαμα ουτε τιποτα αυριο δεν ξερω πως θα αντιδρασω. Σιγουρα αν ειναι αρνητικο ομως ξερω τι θα κανω! Ενα ωραιοτατο τσιγαρο🤣

Εκανα το self clear ανιχνευει λεει απο τις 10 μοναδες. Δεν ξερω τι να πω κρατησα ομως γερα μια μερουλα πριν μωρε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Margitc είπε:

Ελα συμμαθητρια ειμαι πολυ κουλ ουτε κλαμα ουτε τιποτα αυριο δεν ξερω πως θα αντιδρασω. Σιγουρα αν ειναι αρνητικο ομως ξερω τι θα κανω! Ενα ωραιοτατο τσιγαρο🤣

Ρε αλήθεια πολυ σε αγαπώ!!😁

Αν και ελπίζω και εύχομαι να μείνει στο όνειρο το τσιγαράκι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Έχεις πολυκυστικες? Τι ηλικια είχες όταν συνέβη αυτό? 50 δεν έχω ξανακούσει για να πω την αλήθεια, πως την πάλεψες, εγώ με τα 20 και νόμιζα θα εκραγώ πριν την ωοληψια…

Πριν 4 χρόνια στα 28 μου. Έχω ήπια εικόνα πολυκυστικών κ τη Δευτέρα που μας πέρασε έκανα ξανά ωοληψία με 19 ωάρια αυτή τη φορά, παίρνοντας σχεδόν όμως τις μισές μονάδες gonal. Αυτό που δεν μου άρεσε είναι ότι προχώρησαν τα 9 από αυτά κ αύριο περιμένω να δω αν έγιναν κάποια βλαστοκύστες. Να ξεκινήσεις να τρως πολλά ασπράδια αυγών τουλάχιστον 3 την ημέρα κ αν μπορείς σε καθημερινή βάση κρέας. Έτσι γλυτωσα τις υπερδιέγερσεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Την έκανα την Δευτέρα! Όλα βαίνουν καλώς! Ένα κ ένα τελικά! Ο γιος Μου κύριος το πουλάκι μου! Η κόρη Του δε, άρχισε να μας φασκελώνει ήδη! 🤪😂

 

D21307F5-B4E4-4512-AB3E-518F68898142.jpeg

αχχαχαχχαχαχχα 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου έκανα μια βλακεία…μη με μαλώσετε! Δε κρατήθηκα από το άγχος τόσων αποτυχιών και από την αγωνία μου κ έκανα τεστ σημερα πρωι πρωι! Αρνητικό 😭! Την μεταφορα την εκανα 1/11 κ για χοριακη είναι να παω στις 9/11! Λέτε να χω ακόμα ελπίδες; Είναι όντως νωρις για να δείξει; 😔😔😔

κοριτσι μου γλυκο!!!! ειναι τοοοοοοσο νωρις!!!! μπορει να μην εχει γινει καν εμφυτευση ακομα!!!!!!!!!! κανε υπομονη μεχρι χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η BlackCat είπε:

Ρε αλήθεια πολυ σε αγαπώ!!😁

Αν και ελπίζω και εύχομαι να μείνει στο όνειρο το τσιγαράκι σου!!

Κ εγω το ελπιζω αλλα οκ ολα για καποιο λογο γινονται μπορει για να εχω να περιμενω κ με την αλλη συμμαθητρια αναμονη. Μια δεν την ξερεις την εχουν χρισει νεα αρχηγο🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Τι όμορφη εικόνα🥰!! Με το καλό να τα δεχτείς να τα κρατήσεις σε λίγους μήνες στην αγκαλιά σου❤️

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Εύχομαι να μην αργήσεις κ εσύ να το ζήσεις! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Κ εγω το ελπιζω αλλα οκ ολα για καποιο λογο γινονται μπορει για να εχω να περιμενω κ με την αλλη συμμαθητρια αναμονη. Μια δεν την ξερεις την εχουν χρισει νεα αρχηγο🤪

Θα τα πούμε όλα αύριο εμείς οι μεγαλοκοπέλες του κατηχητικού 🤣

Πριν πάρεις χοριακή δεν λέω τίποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Εύχομαι να μην αργήσεις κ εσύ να το ζήσεις! 💚

Απο το στόμα σου και στου Θεού τ'αφτί. Αμήν μακάρι Παναγία μου 🙏:ympray: Να κάθομαι να σας λέω και εγώ με το καλό τα νεα μου. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Θα τα πούμε όλα αύριο εμείς οι μεγαλοκοπέλες του κατηχητικού 🤣

Πριν πάρεις χοριακή δεν λέω τίποτα..

Σε καρδουλωνω ρε γιατι δεν εχω αντιδρασεις❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Σε καρδουλωνω ρε γιατι δεν εχω αντιδρασεις❤️❤️❤️❤️❤️

καλά σου λέει θα τα πούμε αύριο ένα χεράκι....επίσης μην αναψεις τσιγάρο θα σου ερθει παντόφλα....ενα χρόνο το έχω κόψει και εγώ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Εκανα το self clear ανιχνευει λεει απο τις 10 μοναδες. Δεν ξερω τι να πω κρατησα ομως γερα μια μερουλα πριν μωρε!

Θα μαθεις αύριο. Ας έκανες χοριακή αλλά όχι τεστ. Ελπίζω να μην χρειαστεί να κάνεις ούτε τσιγάρο ούτε τίποτα και να έχεις μόνο ΄δακρυα χαράς αύριο. Και να ξέρεις, εμείς ε΄δω είμαστε. Όλοι και εσείς που είστε απο την πρώτη μέρα και εμείς που είμαστε πιο πρόσφατες και οι καινούργιες που ήρθαν τώρα. Όλοι μαζι ενωμένοι.

Εγώ πάντως ήπια μπύρα 🍻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kk88 είπε:

καλά σου λέει θα τα πούμε αύριο ένα χεράκι....

Εσυ βασικά θα της τα πεις ...κάτσε μισό λεπτό να μετρήσω χεράκια..

2+2+2=6 χεράκια 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η BlackCat είπε:

Εσυ βασικά θα της τα πεις ...κάτσε μισό λεπτό να μετρήσω χεράκια..

2+2+2=6 χεράκια 🤣🤣🤣

χαχχαχαχαχ θα της τα πω εγώ για πολλούς....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

καλά σου λέει θα τα πούμε αύριο ένα χεράκι....επίσης μην αναψεις τσιγάρο θα σου ερθει παντόφλα....ενα χρόνο το έχω κόψει και εγώ....

Εγω εκανα 5 τη μερα 3 μηνες πριν την διεγερση κ το εκοψα μαχαιρι δυο μερες πριν την ωοληψια. Δεν υπαρχει περιπτωση να αναψω σημερα τιποτα αλλωστε ποτε δεν ξερουμε μπορει αυριο να ειναι θετικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Θα μαθεις αύριο. Ας έκανες χοριακή αλλά όχι τεστ. Ελπίζω να μην χρειαστεί να κάνεις ούτε τσιγάρο ούτε τίποτα και να έχεις μόνο ΄δακρυα χαράς αύριο. Και να ξέρεις, εμείς ε΄δω είμαστε. Όλοι και εσείς που είστε απο την πρώτη μέρα και εμείς που είμαστε πιο πρόσφατες και οι καινούργιες που ήρθαν τώρα. Όλοι μαζι ενωμένοι.

Εγώ πάντως ήπια μπύρα 🍻

Ναι βρε δεν αναβω τιποτα λοιπον το test το ειχα κ απο την αρχη της αναμονης δεν σκεφτηκα ποτε να κανω σημερα δεν κρατηθηκα. Ε ανθρωπος ειμαι λυγισα. Αλλα οκ ειμαι κουλ . Οτι κ αν γινει αυριο δεν θα το βαλω κατω αυτο ειναι σιγουρο. Κ χρωσταω πολλα απο το θαρρος μου κ σε εσας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...