Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kiddo είπε:

Ας μιλήσουμε επιτέλους και επιστημονικά βρε παιδάκι μου!! Έτσι!!!😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

Χαχαχαχαχαχα! Για παρθένο σε έκανα ή αιγόκερω! Μα είπα, να έπεσα τόσο έξω;; 😂😂😂

Ωωω μωρέ ο γλυκός σου!! Καρκινακι ε;! Έχεις και ωροσκόπο, τέλεια!! Έχεις δίκιο! Ταιριάζετε απόλυτα!! Τι γλυκό..!!! Μπα..! Μάλλον εσύ τον ανέχεσαι..! Γνωρίζοντας από καρκίνους δηλαδή.. 😂😂 Εγώ ευτυχώς ωροσκόπο Τοξότη.. με σώζει από το πολύ κλαψομουμουνιασμα! 🤣🤣🤣 

Καθαρά επιστημονικά πάντα! 🤣🤣

😂😂😂😂😂 λες γιαυτο να μην μου χάρισε μωράκι τώρα; Για να μην γεννηθεί καρκινακι😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

😂😂😂😂😂 λες γιαυτο να μην μου χάρισε μωράκι τώρα; Για να μην γεννηθεί καρκινακι😂😂

Βρε ας έρθει το μωρό και ας είναι και οφιουχος 😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η hope501 είπε:

😂😂😂😂😂 λες γιαυτο να μην μου χάρισε μωράκι τώρα; Για να μην γεννηθεί καρκινακι😂😂

Αχ μπράβο..! Αν έπιανες τώρα θα έβγαινε καρκίνος.. πολύ γκρίνια βρε παιδάκι μου αυτοί οι καρκίνοι.. όλα για κάποιο λόγο γίνονται λοιπόν!! 😂😂

Ζήτω συγνώμη... μη παρεξηγηθώ.. το διακωμωδώ και λίγο αλλά λυπάμαι πολύ για το αρνητικό σου γλυκιά μου.. άλλωστε γερό μωράκι/α θέλουμε στην αγκαλιά και ας είναι ότι θέλει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Βρε ας έρθει το μωρό και ας είναι και οφιουχος 😂😂😂😂😂

Ααα! Όλα και όλα! Εγώ το έχω κάνει παραγγελία! Τι θα είναι το παιδί;; Ότι και ότι;; 🤣🤣🤣 Τσάμπα κάνουμε εξωσωματική; Αφού μπορούμε να το ελέγξουμε..! 😜😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kiddo @BlackCat

Ε αφού μιλάμε επιστημονικά να πω πως και εγώ Καρκινάκι είμαι...δεν γκρινάζω όμως...παραπονιέμαι 🤣🤣🤣 Είμαστε ευαισθητούλια όμως και αγαπησιάρικα. Μαυρόγατο εγώ για κάποιο λόγο σε είχα περάσει για Τοξότη πάντως. Οι Παρθένοι συνήθως είναι λίγο "ξινούληδες" 🤣🤣🤣 και όχι τόσο χουμορίστες οσο εσύ.  Πάντως κορίτσια πέρα από την πλάκα, μετά από κάθε προσπάθεια για εγκυμοσύνη σκέφτομαι τι ζώδιο θα μπορούσε να είναι το μωράκι και τα λέμε με τον άντρα μου και γελάμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kiddo είπε:

Αχ μπράβο..! Αν έπιανες τώρα θα έβγαινε καρκίνος.. πολύ γκρίνια βρε παιδάκι μου αυτοί οι καρκίνοι.. όλα για κάποιο λόγο γίνονται λοιπόν!! 😂😂

Ζήτω συγνώμη... μη παρεξηγηθώ.. το διακωμωδώ και λίγο αλλά λυπάμαι πολύ για το αρνητικό σου γλυκιά μου.. άλλωστε γερό μωράκι/α θέλουμε στην αγκαλιά και ας είναι ότι θέλει! 

😂😂😂😂 να σου πω την αλήθεια, σε πολύ βαθιά φιλια έχω θέμα με τα καρκινακια γιατί είναι όντως γκρίνια. Βασικά είναι περίεργα ωντα. Και έλεγα κάποτε πως δεν θα ήθελα παιδακι καρκινακι. 😂😂😂 

μισό για το αρνητικό τι να κάνουμε. Κλάψαμε πολύ. Πάμε για άλλα τώρα. Δεν πειράζει. Θα έρθει. Δεν ήταν τωρα (για να μην γίνει καρκινακι)😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kiddo είπε:

Ααα! Όλα και όλα! Εγώ το έχω κάνει παραγγελία! Τι θα είναι το παιδί;; Ότι και ότι;; 🤣🤣🤣 Τσάμπα κάνουμε εξωσωματική; Αφού μπορούμε να το ελέγξουμε..! 😜😂😂😂

Ε τότε πρεπει τις εξωσωματικές να τις κάνουμε σύμφωνα με το ζώδιο του μωρού. Και αν γεννηθεί πρόωρο τι κάνουμε 😂😂😂😂 το κρατάμε μέσα 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

@Apol που είσαι Γλυκουλα μου;;;ανυπομονουμε να ακούσουμε τα ευχαριστα 🥰🥰🥰

Εδώ είμαι αγαπημένη μου!!! Λοιπόν έχουμε ένα μωράκι που είναι σε πολλη καλή θέση οι παλμοί του είναι 145 και οι μετρήσεις του συμβαδίζουν με την εβδομάδα που είμαι, 7+1 με ΠΗΤ 22 Ιουνίου.. Είμαι τόσο χαρούμενη!!!! ❤️ ❤️ ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Apol είπε:

Εδώ είμαι αγαπημένη μου!!! Λοιπόν έχουμε ένα μωράκι που είναι σε πολλη καλή θέση οι παλμοί του είναι 145 και οι μετρήσεις του συμβαδίζουν με την εβδομάδα που είμαι, 7+1 με ΠΗΤ 22 Ιουνίου.. Είμαι τόσο χαρούμενη!!!! ❤️ ❤️ ❤️ 

Μπράβο μπράβο. Τελεια ακούγονται αυτά. Ωραία είναι να ακούμε τέτοια ευχάριστα ❤️❤️ Τον Ιούνιο λοιπόν θα κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου. 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Apol είπε:

Εδώ είμαι αγαπημένη μου!!! Λοιπόν έχουμε ένα μωράκι που είναι σε πολλη καλή θέση οι παλμοί του είναι 145 και οι μετρήσεις του συμβαδίζουν με την εβδομάδα που είμαι, 7+1 με ΠΗΤ 22 Ιουνίου.. Είμαι τόσο χαρούμενη!!!! ❤️ ❤️ ❤️ 

Μπράβο όλα τέλεια !!!!!!Καλη εγκυμοσύνη να έχεις και τέρμα τα καφετιά .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Εδώ είμαι αγαπημένη μου!!! Λοιπόν έχουμε ένα μωράκι που είναι σε πολλη καλή θέση οι παλμοί του είναι 145 και οι μετρήσεις του συμβαδίζουν με την εβδομάδα που είμαι, 7+1 με ΠΗΤ 22 Ιουνίου.. Είμαι τόσο χαρούμενη!!!! ❤️ ❤️ ❤️ 

Μπράβο ρε αγαπη!!

Με τη καλό να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου!! Έχεις ένα δυνατό μωρο❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Εδώ είμαι αγαπημένη μου!!! Λοιπόν έχουμε ένα μωράκι που είναι σε πολλη καλή θέση οι παλμοί του είναι 145 και οι μετρήσεις του συμβαδίζουν με την εβδομάδα που είμαι, 7+1 με ΠΗΤ 22 Ιουνίου.. Είμαι τόσο χαρούμενη!!!! ❤️ ❤️ ❤️ 

Συγκινήθηκα 👶🍼 μπράβο κορίτσι μου. Με το καλό να περασει ο καιρος και να το παρεισ Στην αγκαλιά σου.
είμαστε πολύ κοντά αγαπημένη μου. Εγώ με βάση την εμβρυομεταφορα είναι 5+5. Πιο σιγουρα όμως θα ξέρω αργότερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

@Kiddo @BlackCat

Ε αφού μιλάμε επιστημονικά να πω πως και εγώ Καρκινάκι είμαι...δεν γκρινάζω όμως...παραπονιέμαι 🤣🤣🤣 Είμαστε ευαισθητούλια όμως και αγαπησιάρικα. Μαυρόγατο εγώ για κάποιο λόγο σε είχα περάσει για Τοξότη πάντως. Οι Παρθένοι συνήθως είναι λίγο "ξινούληδες" 🤣🤣🤣 και όχι τόσο χουμορίστες οσο εσύ.  Πάντως κορίτσια πέρα από την πλάκα, μετά από κάθε προσπάθεια για εγκυμοσύνη σκέφτομαι τι ζώδιο θα μπορούσε να είναι το μωράκι και τα λέμε με τον άντρα μου και γελάμε. 

«Ξινουλιδες» χα!

Κερατα βερνικωμένα είμαστε 😂😂😂

Μη σου τύχει, στρατιωτική πειθαρχία μου άλλαξες θέση στο ποτήρι; Δεν είναι δεξιά το πηγές αριστερά; Μαύρο φίδι που σε έφαγε!

Για αυτό θέλω ένα μωρό να τα κάνει όλα λίμπα 😂😂😂

Ρημαδιο να γουσταρουμε

ΥΓ. Και τα δυο μωρα που έχασα Παρθενακια θα γεννιόντουσαν!!😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Εδώ είμαι αγαπημένη μου!!! Λοιπόν έχουμε ένα μωράκι που είναι σε πολλη καλή θέση οι παλμοί του είναι 145 και οι μετρήσεις του συμβαδίζουν με την εβδομάδα που είμαι, 7+1 με ΠΗΤ 22 Ιουνίου.. Είμαι τόσο χαρούμενη!!!! ❤️ ❤️ ❤️ 

Με το καλό να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

«Ξινουλιδες» χα!

Κερατα βερνικωμένα είμαστε 😂😂😂

Μη σου τύχει, στρατιωτική πειθαρχία μου άλλαξες θέση στο ποτήρι; Δεν είναι δεξιά το πηγές αριστερά; Μαύρο φίδι που σε έφαγε!

Για αυτό θέλω ένα μωρό να τα κάνει όλα λίμπα 😂😂😂

Ρημαδιο να γουσταρουμε

ΥΓ. Και τα δυο μωρα που έχασα Παρθενακια θα γεννιόντουσαν!!😂😂

Εεεεε πες το έτσι. Και σε σε άκουσε ο Παντοδύναμος. Δεν θέλεις «ξινουλι» θέλεις διδυμάκι ή τοξότη. Ρημαδιό όλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Ε τότε πρεπει τις εξωσωματικές να τις κάνουμε σύμφωνα με το ζώδιο του μωρού. Και αν γεννηθεί πρόωρο τι κάνουμε 😂😂😂😂 το κρατάμε μέσα 😂😂😂

Το επιστρέφουμε!🤣🤣🤣 Ζητάμε να μας δώσουν άλλο! 😂😂 Απλά πράγματα! 😂😂😂

στις πριν 15 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

😂😂😂😂 να σου πω την αλήθεια, σε πολύ βαθιά φιλια έχω θέμα με τα καρκινακια γιατί είναι όντως γκρίνια. Βασικά είναι περίεργα ωντα. Και έλεγα κάποτε πως δεν θα ήθελα παιδακι καρκινακι. 😂😂😂 

μισό για το αρνητικό τι να κάνουμε. Κλάψαμε πολύ. Πάμε για άλλα τώρα. Δεν πειράζει. Θα έρθει. Δεν ήταν τωρα (για να μην γίνει καρκινακι)😂😂😂

Αυτό που λες! Περίεργα..! Ανάλογα τη διάθεση που έχουν ανά 1', γιατί τόσο θέλει για να αλλάξει η διάθεση τους! 😂😂

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

@Kiddo @BlackCat

Ε αφού μιλάμε επιστημονικά να πω πως και εγώ Καρκινάκι είμαι...δεν γκρινάζω όμως...παραπονιέμαι 🤣🤣🤣 Είμαστε ευαισθητούλια όμως και αγαπησιάρικα. Μαυρόγατο εγώ για κάποιο λόγο σε είχα περάσει για Τοξότη πάντως. Οι Παρθένοι συνήθως είναι λίγο "ξινούληδες" 🤣🤣🤣 και όχι τόσο χουμορίστες οσο εσύ.  Πάντως κορίτσια πέρα από την πλάκα, μετά από κάθε προσπάθεια για εγκυμοσύνη σκέφτομαι τι ζώδιο θα μπορούσε να είναι το μωράκι και τα λέμε με τον άντρα μου και γελάμε. 

Έλα βρε Λουνα στη παρέα! Και δεν το λες παιδί μου;; Εξού και το nickname;; Καλά παιδιά είμαστε μωρέ....! Υπομονή να έχει ο άλλος..! 😂😂 Προσωπικά έχω σημειώσει ήδη τους μήνες που θέλω να γίνει έμβρυομεταφορά ανάλογα το ζώδιο που μπορεί να βγει το παιδί..😳 😂😂😂

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Εδώ είμαι αγαπημένη μου!!! Λοιπόν έχουμε ένα μωράκι που είναι σε πολλη καλή θέση οι παλμοί του είναι 145 και οι μετρήσεις του συμβαδίζουν με την εβδομάδα που είμαι, 7+1 με ΠΗΤ 22 Ιουνίου.. Είμαι τόσο χαρούμενη!!!! ❤️ ❤️ ❤️ 

Μπράβο βρε κοπέλα μου!! Συγχαρητήρια!! Με το καλό να το κρατήσεις και αγκαλιά σου, τελειομηνο και υγιέστατο!! Όλα να πάνε κατ'ευχήν και να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Εδώ είμαι αγαπημένη μου!!! Λοιπόν έχουμε ένα μωράκι που είναι σε πολλη καλή θέση οι παλμοί του είναι 145 και οι μετρήσεις του συμβαδίζουν με την εβδομάδα που είμαι, 7+1 με ΠΗΤ 22 Ιουνίου.. Είμαι τόσο χαρούμενη!!!! ❤️ ❤️ ❤️ 

Μπράβο! Άντε να φεύγουν τα πρώτα άγχη να έρχονται τα επόμενα! 😂

Χαλάρωσε κ απόλαυσέ το! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kiddo είπε:

Το επιστρέφουμε!🤣🤣🤣 Ζητάμε να μας δώσουν άλλο! 😂😂 Απλά πράγματα! 😂😂😂

Αυτό που λες! Περίεργα..! Ανάλογα τη διάθεση που έχουν ανά 1', γιατί τόσο θέλει για να αλλάξει η διάθεση τους! 😂😂

Έλα βρε Λουνα στη παρέα! Και δεν το λες παιδί μου;; Εξού και το nickname;; Καλά παιδιά είμαστε μωρέ....! Υπομονή να έχει ο άλλος..! 😂😂 Προσωπικά έχω σημειώσει ήδη τους μήνες που θέλω να γίνει έμβρυομεταφορά ανάλογα το ζώδιο που μπορεί να βγει το παιδί..😳 😂😂😂

Μπράβο βρε κοπέλα μου!! Συγχαρητήρια!! Με το καλό να το κρατήσεις και αγκαλιά σου, τελειομηνο και υγιέστατο!! Όλα να πάνε κατ'ευχήν και να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσύνη!

Κοριτσια κ γω στη προσπαθεια μαζι σας .. εγω βεβαια ειμαι Τοξοτακι ✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kiddo είπε:

Το επιστρέφουμε!🤣🤣🤣 Ζητάμε να μας δώσουν άλλο! 😂😂 Απλά πράγματα! 😂😂😂

Αυτό που λες! Περίεργα..! Ανάλογα τη διάθεση που έχουν ανά 1', γιατί τόσο θέλει για να αλλάξει η διάθεση τους! 😂😂

Έλα βρε Λουνα στη παρέα! Και δεν το λες παιδί μου;; Εξού και το nickname;; Καλά παιδιά είμαστε μωρέ....! Υπομονή να έχει ο άλλος..! 😂😂 Προσωπικά έχω σημειώσει ήδη τους μήνες που θέλω να γίνει έμβρυομεταφορά ανάλογα το ζώδιο που μπορεί να βγει το παιδί..😳 😂😂😂

Μπράβο βρε κοπέλα μου!! Συγχαρητήρια!! Με το καλό να το κρατήσεις και αγκαλιά σου, τελειομηνο και υγιέστατο!! Όλα να πάνε κατ'ευχήν και να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσύνη!

Εγώ ήθελα να έχω και καλοκαιρινό μωρό, άρα λέων (θα γίνοταν μάχη) αλλά και παρθένος (θα κάναν κόμμα με τον σύζυγο που είναι επίσης γη), φθινοπωρινό κατά προτίμηση ζυγός (ξέρουν να κάνουν φοβερή οικονομία), σκορπιός (είναι καλοί διπλώματες) χειμωνιάτικο κατά προτίμηση Υδροχόο (γιατί ζουν έντονα την ζωή τους) και ανοιξιάτικο κατά προτίμηση κριός και ταύρος. Αλλά και στα άλλα να έρθει ευπρόσδεκτο θα είναι 😂😂😂❤️❤️❤️😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katrin85 είπε:

Καλησπερα σ όλες!!! Μόλις έφτασα στα μισά της εξωσωματικής, σήμερα Μ ενημέρωσε η έμβρυο λόγος ότι από τα ψάρια που με πηραν δυστυχώς μόνο ένα τα κατάφερε και την Δευτέρα θα Μ ενημερώσει γιατί πρεπει να περασουν 5 μέρες αν θα προχωρησω στην έμβρυο μεταφορά, καντε μια προσευχουλα ❤❤

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Πάμε δυνατά να το γεμίσουμε το κάτω μέρος με τις θετικές χοριακες και να αδειάσουμε το πάνω μέρος 🙃

Ειμαστε πολλές που πάμε κουτσα κουτσα αλλά είμαι σίγουρη ότι όλα τα κορίτσια που τα κατάφεραν θα είναι εδώ μαζί μας να μοιράζουν τύχη & ευχές γιατί έχουν φορέσει τα ίδια παππουτσια ❤️

Νεε αρχηγε εγω ενα θα σου πω η αρχηγαρα μας οταν εφτιαξε το γουρλιδικο πινακακι δεν ειχε αυτα τα 4 πατουσακια στην κοιλιτσα της. Μηπως λοιπον παιρνοντας την αρχηγια ερχεται κ η σειρα σου να γεμισεις πατουσακια στην δικη σου κοιλιτσα;😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Margitc είπε:

 

Νεε αρχηγε εγω ενα θα σου πω η αρχηγαρα μας οταν εφτιαξε το γουρλιδικο πινακακι δεν ειχε αυτα τα 4 πατουσακια στην κοιλιτσα της. Μηπως λοιπον παιρνοντας την αρχηγια ερχεται κ η σειρα σου να γεμισεις πατουσακια στην δικη σου κοιλιτσα;😜

Ναιιιιιιιι! Έτσι θα γίνει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Μπράβο μπράβο. Τελεια ακούγονται αυτά. Ωραία είναι να ακούμε τέτοια ευχάριστα ❤️❤️ Τον Ιούνιο λοιπόν θα κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου. 😀

Ναι με το καλό να κρατήσουμε όλες τα μωράκια μας στην αγκαλιά μας!!! ❤️ ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Μπράβο όλα τέλεια !!!!!!Καλη εγκυμοσύνη να έχεις και τέρμα τα καφετιά .

Ευχαριστώ πολύ!!!! Αμήν αγάπη μου να μην τα ξανά δω πότε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...