Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Καλέ πες μου το όνομα του γιατρού μήπως κ βγάλουμε άκρη! Αθαν….ης μήπως;

Χάχα δεν κατάλαβα ότι ήθελες κ ονομα 😂😂 όχι Σωτηριαδης Αλεξανδρος λέγεται αλλά από ότι διάβασα ακριβώς το ίδιο κάνουν... Θα μου πεις η θα με σκάσεις;;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,

 

Πρώτη εξωσωματική.. είμαι στην 4η μερα με gonal 200 μονάδες. Σύμφωνα με το πρόγραμμα που μου δώσανε την 6η ήμερα (δλδ μεθαύριο Σάββατο), θα έπρεπε να κανω υπερηχο+ε2+lh. Επειδ΄η πέφτει Σάββατο μου βάλανε ραντεβού τη Δευτέρα ( 8η μέρα ενέσεων)

Δεν εχω κάνει κανέναν υπέρηχο ακόμη απο την μέρα που άρχισα τις ενεσεις και αγχώνομαι μηπως έιναι πολυ αργα την Δευτέρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή📅

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου ?

@BlackCat ?

@Anna0912 27/11

Εμβρυομεταφορά 🙏

@angel35 8/11

@BlackCat ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

 

@kk88 750 🥰

@Margitc 6/11

@skorpina78 9/11

@TRigirl 9/11

@Libra81 11/11

Ε, ναι! Οι παλιές εδώ μπορούν να το επιβεβαιώσουν! Όλες αργά ή γρήγορα θα τα καταφέρετε! Θέλει υπομονή κ το θαύμα θα έρθει! Γιατί τα θαύματα δεν ξέρουν από τόπους και χρόνους. Αρκεί που συμβαίνουν!

Και κάπου εδώ νομίζω πως τα σκήπτρα μπορούν να δοθούν επάξια στην αγαπημένη μου μαυρόγατα που όποιος διαβάζει τις τοποθετήσεις της καταλαβαίνει πως μόνο γκαντέμω δεν είναι! @BlackCat σου παραδίδω το τυχερό μας πινακάκι και εύχομαι από καρδιάς να συνεχίσει να γεμίζει με θετικές χοριακές και χαμόγελα! 

Εγώ σκέφτομαι πολύ σοβαρά να ανοίξω θέμα Διδυμομανούλες! Για πείτε! Μαζευόμαστε πολλές τελικά! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου ?

@BlackCat ?

@Anna0912 27/11

Εμβρυομεταφορά 🙏

@angel35 8/11

@BlackCat ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

 

@kk88 750 🥰

@Margitc 6/11

@skorpina78 9/11

@TRigirl 9/11

@Libra81 11/11

Ε, ναι! Οι παλιές εδώ μπορούν να το επιβεβαιώσουν! Όλες αργά ή γρήγορα θα τα καταφέρετε! Θέλει υπομονή κ το θαύμα θα έρθει! Γιατί τα θαύματα δεν ξέρουν από τόπους και χρόνους. Αρκεί που συμβαίνουν!

Και κάπου εδώ νομίζω πως τα σκήπτρα μπορούν να δοθούν επάξια στην αγαπημένη μου μαυρόγατα που όποιος διαβάζει τις τοποθετήσεις της καταλαβαίνει πως μόνο γκαντέμω δεν είναι! @BlackCat σου παραδίδω το τυχερό μας πινακάκι και εύχομαι από καρδιάς να συνεχίσει να γεμίζει με θετικές χοριακές και χαμόγελα! 

Εγώ σκέφτομαι πολύ σοβαρά να ανοίξω θέμα Διδυμομανούλες! Για πείτε! Μαζευόμαστε πολλές τελικά! 😉

Τώρα που με είδα στο πινακάκι, το εμπεδώσαμε ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου ?

@BlackCat ?

@Anna0912 27/11

Εμβρυομεταφορά 🙏

@angel35 8/11

@BlackCat ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

 

@kk88 750 🥰

@Margitc 6/11

@skorpina78 9/11

@TRigirl 9/11

@Libra81 11/11

Ε, ναι! Οι παλιές εδώ μπορούν να το επιβεβαιώσουν! Όλες αργά ή γρήγορα θα τα καταφέρετε! Θέλει υπομονή κ το θαύμα θα έρθει! Γιατί τα θαύματα δεν ξέρουν από τόπους και χρόνους. Αρκεί που συμβαίνουν!

Και κάπου εδώ νομίζω πως τα σκήπτρα μπορούν να δοθούν επάξια στην αγαπημένη μου μαυρόγατα που όποιος διαβάζει τις τοποθετήσεις της καταλαβαίνει πως μόνο γκαντέμω δεν είναι! @BlackCat σου παραδίδω το τυχερό μας πινακάκι και εύχομαι από καρδιάς να συνεχίσει να γεμίζει με θετικές χοριακές και χαμόγελα! 

Εγώ σκέφτομαι πολύ σοβαρά να ανοίξω θέμα Διδυμομανούλες! Για πείτε! Μαζευόμαστε πολλές τελικά! 😉

Συμφωνώ σε όλα!!!!! Και ελπίζω να συναντηθούμε στο νέο θέμα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου ?

@BlackCat ?

@Anna0912 27/11

Εμβρυομεταφορά 🙏

@angel35 8/11

@BlackCat ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

 

@kk88 750 🥰

@Margitc 6/11

@skorpina78 9/11

@TRigirl 9/11

@Libra81 11/11

Ε, ναι! Οι παλιές εδώ μπορούν να το επιβεβαιώσουν! Όλες αργά ή γρήγορα θα τα καταφέρετε! Θέλει υπομονή κ το θαύμα θα έρθει! Γιατί τα θαύματα δεν ξέρουν από τόπους και χρόνους. Αρκεί που συμβαίνουν!

Και κάπου εδώ νομίζω πως τα σκήπτρα μπορούν να δοθούν επάξια στην αγαπημένη μου μαυρόγατα που όποιος διαβάζει τις τοποθετήσεις της καταλαβαίνει πως μόνο γκαντέμω δεν είναι! @BlackCat σου παραδίδω το τυχερό μας πινακάκι και εύχομαι από καρδιάς να συνεχίσει να γεμίζει με θετικές χοριακές και χαμόγελα! 

Εγώ σκέφτομαι πολύ σοβαρά να ανοίξω θέμα Διδυμομανούλες! Για πείτε! Μαζευόμαστε πολλές τελικά! 😉

Σ’ ευχαριστώ πολύ που με έβαλες στο πινακάκι Βασιλική μου! Με το καλό τα διδυμάκια σου! ❤️❤️
Μακάρι να είναι αυτή η τυχερή μου! 🧿 Απλά εμένα ο γιατρός μου θέλει 15/11 χοριακή παρόλο που έβαλα 1/11 βλαστοκύστες  5 ημερών 🤷🏻‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου ?

@BlackCat ?

@Anna0912 27/11

Εμβρυομεταφορά 🙏

@angel35 8/11

@BlackCat ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

 

@kk88 750 🥰

@Margitc 6/11

@skorpina78 9/11

@TRigirl 9/11

@Libra81 11/11

Ε, ναι! Οι παλιές εδώ μπορούν να το επιβεβαιώσουν! Όλες αργά ή γρήγορα θα τα καταφέρετε! Θέλει υπομονή κ το θαύμα θα έρθει! Γιατί τα θαύματα δεν ξέρουν από τόπους και χρόνους. Αρκεί που συμβαίνουν!

Και κάπου εδώ νομίζω πως τα σκήπτρα μπορούν να δοθούν επάξια στην αγαπημένη μου μαυρόγατα που όποιος διαβάζει τις τοποθετήσεις της καταλαβαίνει πως μόνο γκαντέμω δεν είναι! @BlackCat σου παραδίδω το τυχερό μας πινακάκι και εύχομαι από καρδιάς να συνεχίσει να γεμίζει με θετικές χοριακές και χαμόγελα! 

Εγώ σκέφτομαι πολύ σοβαρά να ανοίξω θέμα Διδυμομανούλες! Για πείτε! Μαζευόμαστε πολλές τελικά! 😉

Άνοιξε θέμα καλέ ναι θα μαζευτούμε πολλές είναι σίγουρο......σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια κορίτσι μου!!! Τα σκήπτρα παίρνει το καλύτερο και πιο θετικό παιδί στο φόρουμ το μαυρογατο μας.....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η troia είπε:

@mmkΣτην κυστική ίνωση (αναφέρομαι στο Λαικό) αν βγεις φορέας σου λένε ότι θα πρέπει να εξεταστούν τα αδέρφια σου και τα 1α ξαδέρφια σου και από τις 2 πλευρές, γιατί προφανώς δε γνωρίζεις αν η μετάλλαξη του γονιδίου κληρονομήθηκε από τη μητέρα σου, από τον πατέρα σου ή και από τους 2.

Κορίτσι μου με το καλό να έρθει το μωρό σου!!!! Τα ραντεβού για κυστική ίνωση πότε ανοίγουν ξέρεις????λέω να κλείσω και εγώ σιγά σιγά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bestrong είπε:

Συγχαρητήριαααα!!!! Μπράβο βρε κορίτσι!!!! Καλούς διπλασιασμούς να έχεις και μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

Σε ευχαριστώ πολύ καλή μου!!! Σου εύχομαι κάθε καλό μέσα από την καρδιά μου ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Χάχα δεν κατάλαβα ότι ήθελες κ ονομα 😂😂 όχι Σωτηριαδης Αλεξανδρος λέγεται αλλά από ότι διάβασα ακριβώς το ίδιο κάνουν... Θα μου πεις η θα με σκάσεις;;;;; 

Αν ήταν αυτός που είχα κατά νου, θα του έλεγα να σε προσέξει ιδιαιτέρως γιατί τον γνωρίζω προσωπικά … ☺️😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Τώρα που με είδα στο πινακάκι, το εμπεδώσαμε ❤️❤️❤️

Ώρα σου ήταν! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Libra81 είπε:

Συμφωνώ σε όλα!!!!! Και ελπίζω να συναντηθούμε στο νέο θέμα!!!!!!!!!!!!

Ναι, ναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

.εμαααααα τόση παντοφλαααααα εφαγεςςςςς... 

Συγχαρητήρια 🥰🥰🥰🥰🥰 και σε βλέπω με διδυμακια..  

Πολύ χάρηκα ρε αγαπη μου. 

Τι να πω αυτές οι παντόφλες είναι γουρλιδικες τελικά...πήγαν Γερμανία και ήρθαν Ελλάδα...να τις πετάξουμε και σε καμία άλλη.....σε ευχαριστώ κορίτσι μου καλό....σε περιμένω εεεεε κανόνισε την πορεία σου.....

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerinaki83 είπε:

Συνχαρητηρια !!!!!!!!!! Ναι για δίδυμα σε βλέπω εγώ είχα 365 9μερα .Καλούς διπλασιασμούς .

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου καλό!!!! Εύχομαι και σε εσένα όλα να σου πάνε κατά ευχήν!!!!τα έλεγες εσύ βέβαια...αν τα μεταφέρω σε τεχνητό κύκλο θα πιάσω δίδυμα...... έμεινα έγκυος για να δούμε θα είναι και δίδυμα....🧡🧡🧡🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μπράβο! Τέλεια! Καλούς διπλασιασμούς να εχεις! Αντε να παίρνουμε σειρά οι υπόλοιπες!!!

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου καλό!!!! Σου εύχομαι να πετύχει η σπερματεγχυση και να μην χρειαστεί τίποτα άλλο....🤞🤞🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσιαααααααααααα κλαιωωωωωωωωωω 750!!!!!!!!!!!!!!! Είμαι έγκυος κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο κοριτσάκι μου, διδυμομανουλα και εσύ!! Πολλά πολλά συγχαρητήρια! Καλούς διπλασιασμούς! 💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerinaki83 είπε:

καλησπέρα εμένα με παρακολουθεί ο κ Κουνταρας και είμαι ευχαριστημένη .Βέβαια δίνει πάντα αναφορά στον Μα……δη και ήρθε και ο ίδιος στο γραφείο .Μήπως την επόμενη φορά να κλείσεις μαζί του να δεις αν σου αρέσει γίνεται αυτό .Σε ποια εβδομάδα είσαι ;

Το επόμενο ραντεβού μου θα ειναι με τον κο Κουντ..α.. Η αληθεια ειναι οτι στην αναμονή για τη δικη μου ιατρό οι περισσότερες κοπέλες είχαν τον είχανε επιλέξει!! Για το ποσο δίνουν αναφορά στο Μαντ..δη δεν το ξέρω- θα τη ρωτήσω αυριο!!  Τωρα είμαι στην 8η εβδομάδα .. 💛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Σ’ ευχαριστώ πολύ που με έβαλες στο πινακάκι Βασιλική μου! Με το καλό τα διδυμάκια σου! ❤️❤️
Μακάρι να είναι αυτή η τυχερή μου! 🧿 Απλά εμένα ο γιατρός μου θέλει 15/11 χοριακή παρόλο που έβαλα 1/11 βλαστοκύστες  5 ημερών 🤷🏻‍♀️

Σ´ ευχαριστώ πολύ Δανάη μου! Εύχομαι με τη σειρά μου αυτή να είναι όντως η τυχερή σου προσπάθεια κ γιατί όχι η χαρά να είναι διπλή και να έρθεις στο νέο γκρουπάκι! Να μοιραζόμαστε άλλου είδους αγωνίες πια! Με το καλό! 🙏🧿💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Άνοιξε θέμα καλέ ναι θα μαζευτούμε πολλές είναι σίγουρο......σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια κορίτσι μου!!! Τα σκήπτρα παίρνει το καλύτερο και πιο θετικό παιδί στο φόρουμ το μαυρογατο μας.....

 

👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Libra81 είπε:

Μακάρι!!!!Με το καλό τα μωράκια σου!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ! Σου στέλνω μπεμπεδόσκονη διπλή… 😉💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Αν ήταν αυτός που είχα κατά νου, θα του έλεγα να σε προσέξει ιδιαιτέρως γιατί τον γνωρίζω προσωπικά … ☺️😉

Μμμμμ κρίμα, είναι άλλος!! Για να δούμε τι θα δούμε έχουμε ραντεβού στις 5.30

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσιαααααααααααα κλαιωωωωωωωωωω 750!!!!!!!!!!!!!!! Είμαι έγκυος κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ήμουν σιγουρη !!!!! Μπράβο κοριτσάκι μου. Μόνο χαρές από δω και πέρα 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Μμμμμ κρίμα, είναι άλλος!! Για να δούμε τι θα δούμε έχουμε ραντεβού στις 5.30

Σήμερα; Ενημέρωσέ μας ε! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@hope501 σ Ευχαριστω κορίτσι μου!!! Μόνο χαρές για όλες μας από δω και πέρα. 
 

@Vasilique μου αγαπημένη σ Ευχαριστω πολύ 🥰🥰🥰 είδες;μας φουσκωνεις μια μια…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Μμμμμ κρίμα, είναι άλλος!! Για να δούμε τι θα δούμε έχουμε ραντεβού στις 5.30

Περιμένουμε νέα σου 🥰🥰🥰 φαντάζομαι ποσο ανυπομονείς 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...