Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα, έκανα εμβριομεταφορα το μεσημέρι, δύο βλαστοκυστες σούπερ μου είπε η εμβρυολογος,όλα έγιναν με τις καλύτερες προδιαγραφές μου είπε η γιατρός μου.. Χοριακη στις 15 Οκτωβρίου!!! Υπομονή και πίστη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Καλησπέρα κορίτσια να σας ρωτήσω κι εγώ… θα πάω κι εγώ με τα κατεψυγμένα μου για εμβρυομεταφορά… αλλά ο γιατρός θα μου δώσει μόνο cyclacur από την πρώτη μέρα της περιόδου. Έχετε ξανακούσει τέτοιο πρωτόκολλο. Το έχει κάνει καμία σας; Γιατί διαβάζω ότι όλες σας παίρνετε και arvekap. 
Δεν έχω ξεκινήσει ακόμη αλλά ανησυχώ. 

Εγώ που έχω κάνει μια εμβρυομεταφορα με κατεψυγμένα δεν πήρα arvekap. Πήρα μόνο cyclacur και outrogestan και πάλι όχι από την 1η μέρα του κύκλου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, έκανα εμβριομεταφορα το μεσημέρι, δύο βλαστοκυστες σούπερ μου είπε η εμβρυολογος,όλα έγιναν με τις καλύτερες προδιαγραφές μου είπε η γιατρός μου.. Χοριακη στις 15 Οκτωβρίου!!! Υπομονή και πίστη!! 

Μπράβο κορίτσι μου...καλοστεριωτα να είναι τα εμβρυάκια σου....όλα να πάνε κατ ευχήν.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, έκανα εμβριομεταφορα το μεσημέρι, δύο βλαστοκυστες σούπερ μου είπε η εμβρυολογος,όλα έγιναν με τις καλύτερες προδιαγραφές μου είπε η γιατρός μου.. Χοριακη στις 15 Οκτωβρίου!!! Υπομονή και πίστη!! 

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου.εύχομαι να σκαλώσουν τα εμβρυακια σου και να μείνουν εκει για 9 μηνες 🥰  
Τοτε περιπου θα έχω εγώ τη δίκη μου εμβρυομεταφορα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, έκανα εμβριομεταφορα το μεσημέρι, δύο βλαστοκυστες σούπερ μου είπε η εμβρυολογος,όλα έγιναν με τις καλύτερες προδιαγραφές μου είπε η γιατρός μου.. Χοριακη στις 15 Οκτωβρίου!!! Υπομονή και πίστη!! 

Μπράβο Κορίτσι μου, αχ ρε κορίτσια διαβάζω τις προσπάθειες που κάνετε και κάθε φορά βουρκωνω!!! Είστε ηρωίδες!!! Σε λίγο και εγω στο κλαμπ σας 🤗 εύχομαι μια τερααααστια χοριακη κοπέλα μου και θα την έχεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Εγώ ovitrelle έκανα στις 9.00 βράδυ πέμπτης κ μου είχαν πει να πάω 6.30 το πρωί Σαββάτου.

Με πήραν για ωοληψια στις 8.15 αλλά ενώ είχε κόσμο μέχρι να ανέβω σε δωματιο να κάνουμε καρδιογράφημα κλπ πέρασε η ώρα δεν την θεωρώ δηλαδή μεγάλη καθυστερηση.

Και στο προηγούμενο κέντρο που είχε λιγότερο κόσμο τα ίδια γινόντουσαν σχετικά με την ώρα όποτε μου φάνηκε νορμαλ.Είχα φάει κ μεγαλύτερη καθυστέρηση εκεί γιατί του είχε τύχει κ γεννά.

Πάντως αυτό με τον κόσμο κ εγώ το φοβαμαι.

Τεσπα και εμένα 6 έβλεπε στον υπερηχο κ πήραν 4, απώλεια που είχα κ στις προηγούμενες ωοληψιες σε προηγούμενο κέντρο.

Να τις εκφράσεις τις απορίες σου αλλά δεν νομίζω να χάθηκαν τα δυο ωάρια λόγω της ovitrelle γιατί νομίζω έχω διαβάσει ότι όταν σκάσουν παρασέρνουν το ενα το άλλο.

Καλες γονιμοποιησεις να έχεις κ να ξεκουραστεις ❤️

Σε ευχαριστώ καλή μου. Εσένα πάντως με τα δεδομένα που γράφεις σε παίρνανε για ωοληψια περίπου στις 35 ώρες μετά. Και μένα τις δυο προηγούμενες φορές με πήραν εκεί περίπου στις 36. 3 φορές έχω κάνει ovitrelle και τις 3 την έκανα την ίδια ώρα, 10.30 το βράδυ και τις δυο προηγούμενες με παίρνανε για ωοληψια 11 τη μια και 10.30 την άλλη. Μόνο τώρα έγινε αυτό. Και η χασούρα δεν είναι 2 ωάρια, είναι πάνω από 10 από τις προηγούμενες φορές γι αυτό και έχω φρικάρει. Αν είχαν γίνει όλα στην ώρα τους θα έλεγα απλώς οκ δεν ανταποκρίθηκα αυτή τη φορά το ίδιο καλά κι ότι ήταν ένας όχι τόσο καλός κύκλος. Απλώς όταν δεν έχουν γίνει όλα όσο πρέπει δυστυχώς αρχίζεις κ αμφιβάλεις. Τεσπα, να δούμε τουλάχιστον τι νέα θα έχουμε αύριο. Το μόνο θετικό, πρώτη φορά το σπερμα είχε κινητικότητα 40% και θα κάνουμε και picsi. Ο ουρολόγος να ναι καλά με τις συμβουλές του και τις βιταμίνες!
@twinkletwinlkle
Νομίζω δεν κάνει να λέμε ονόματα κλπ αλλά είναι αυτό το περιβόητο κέντρο για το οποίο οι πάντες γράφουν για την ανοργανωσιά και την αναμονή και εδώ και στο parentscafe. Δε θα δυσκολευτείς να καταλάβεις για ποιο μιλάω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, έκανα εμβριομεταφορα το μεσημέρι, δύο βλαστοκυστες σούπερ μου είπε η εμβρυολογος,όλα έγιναν με τις καλύτερες προδιαγραφές μου είπε η γιατρός μου.. Χοριακη στις 15 Οκτωβρίου!!! Υπομονή και πίστη!! 

Με το καλό να μάθεις τα ευχάριστα νέα λοιπόν! Όλα θα πάνε καλά, το παρεάκι είναι γουρλιδικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, έκανα εμβριομεταφορα το μεσημέρι, δύο βλαστοκυστες σούπερ μου είπε η εμβρυολογος,όλα έγιναν με τις καλύτερες προδιαγραφές μου είπε η γιατρός μου.. Χοριακη στις 15 Οκτωβρίου!!! Υπομονή και πίστη!! 

Με το καλό η χοριακη σου !

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΟΡΤΑΣΤΙΚΗ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Apol είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ όλες!!! ❤️ ❤️ ❤️ Θα τα καταφέρουμε κορίτσια μου, αργά ή γρήγορα!!! ❤️ 

 

Με το καλοοοο μια τεράστια χοριακη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Σε ευχαριστώ καλή μου. Εσένα πάντως με τα δεδομένα που γράφεις σε παίρνανε για ωοληψια περίπου στις 35 ώρες μετά. Και μένα τις δυο προηγούμενες φορές με πήραν εκεί περίπου στις 36. 3 φορές έχω κάνει ovitrelle και τις 3 την έκανα την ίδια ώρα, 10.30 το βράδυ και τις δυο προηγούμενες με παίρνανε για ωοληψια 11 τη μια και 10.30 την άλλη. Μόνο τώρα έγινε αυτό. Και η χασούρα δεν είναι 2 ωάρια, είναι πάνω από 10 από τις προηγούμενες φορές γι αυτό και έχω φρικάρει. Αν είχαν γίνει όλα στην ώρα τους θα έλεγα απλώς οκ δεν ανταποκρίθηκα αυτή τη φορά το ίδιο καλά κι ότι ήταν ένας όχι τόσο καλός κύκλος. Απλώς όταν δεν έχουν γίνει όλα όσο πρέπει δυστυχώς αρχίζεις κ αμφιβάλεις. Τεσπα, να δούμε τουλάχιστον τι νέα θα έχουμε αύριο. Το μόνο θετικό, πρώτη φορά το σπερμα είχε κινητικότητα 40% και θα κάνουμε και picsi. Ο ουρολόγος να ναι καλά με τις συμβουλές του και τις βιταμίνες!
@twinkletwinlkle
Νομίζω δεν κάνει να λέμε ονόματα κλπ αλλά είναι αυτό το περιβόητο κέντρο για το οποίο οι πάντες γράφουν για την ανοργανωσιά και την αναμονή και εδώ και στο parentscafe. Δε θα δυσκολευτείς να καταλάβεις για ποιο μιλάω. 

Συγκρίνεις με προηγούμενο διεγερση και μιλάς για χασούρα ή έβλεπε πριν δυο μέρες στον υπερηχο 20 κ πήρε 10; Γιατί αυτό έχει διαφορά 

Με Gonal το 2018 εβλεπαν πάλι 6 ωάρια πήραν 4.

Με Menopur το 2020 πηρα 2 ωάρια έμεινε 1!

Με Avercap + Meriofert το 2021 εβλεπαν πάλι 6 τελικά πήραν 4.

Θεωρω ότι παίζει ρόλο κ πως σου ταιριάζει το φάρμακο 

Εσυ έκανες το ίδιο πρωτοκολλο κ αυτή κ την προηγούμενη φορά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρχομαι να ρωτήσω τρελά.... 

Ποια έχει όρεξη να μου απαντήσει???

Έτοιμες για τις τρελές ερωτήσεις μου.... 

Λοιπόν 26.10 πάμε πάλι στο κέντρο για ενημερωση (λίγο κράξιμο, για την συμπεριφορά  τους έχουμε και κάτι ανοιχτούς λογαριασμούς για τα χαπια)

Η γυναικολόγος μου είναι θεωρεί καλύτερα  μετά από 6 μήνες να πάω για εξωσωματική ομως σε 6 μήνες θα είμαι ένα χρόνο μεγαλύτερη(όλες ξέρουμε τι σημαίνει) μου ήρθε μια τρελή ιδέα... θέλω γνώμες αμα κάνω σε 2 μήνες ωοληψια κτλ και απλά κατάψυξη και μετά από 6 μήνες εξωσωματική παίζει ή λέω τρελά? Ώστε μετά απλά  να έχω τα παγωτινια μου και μόλις νιώσω το σώμα μου έτοιμο απλά να πάω να τα πάρω. Και αυτή την φορά παλουκωμενη θα μείνω σας το υπόσχομαι.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Συγκρίνεις με προηγούμενο διεγερση και μιλάς για χασούρα ή έβλεπε πριν δυο μέρες στον υπερηχο 20 κ πήρε 10; Γιατί αυτό έχει διαφορά 

Με Gonal το 2018 εβλεπαν πάλι 6 ωάρια πήραν 4.

Με Menopur το 2020 πηρα 2 ωάρια έμεινε 1!

Με Avercap + Meriofert το 2021 εβλεπαν πάλι 6 τελικά πήραν 4.

Θεωρω ότι παίζει ρόλο κ πως σου ταιριάζει το φάρμακο 

Εσυ έκανες το ίδιο πρωτοκολλο κ αυτή κ την προηγούμενη φορά;

Όλες τις φορές παίρνω μενοπουρ 300 μονάδες και την 1η είχα 20, τη 2η είχα 24 και σήμερα είχα μόλις 8 ωάρια. Εξού και η απογοήτευση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Συγκρίνεις με προηγούμενο διεγερση και μιλάς για χασούρα ή έβλεπε πριν δυο μέρες στον υπερηχο 20 κ πήρε 10; Γιατί αυτό έχει διαφορά 

Με Gonal το 2018 εβλεπαν πάλι 6 ωάρια πήραν 4.

Με Menopur το 2020 πηρα 2 ωάρια έμεινε 1!

Με Avercap + Meriofert το 2021 εβλεπαν πάλι 6 τελικά πήραν 4.

Θεωρω ότι παίζει ρόλο κ πως σου ταιριάζει το φάρμακο 

Εσυ έκανες το ίδιο πρωτοκολλο κ αυτή κ την προηγούμενη φορά;

Βασικα για εμενα βασικό είναι η ποιότητα και όχι η ποσότητα.  Στην αρχή και εγώ στεναχωριομουν ειπα μόνο 10? (Επειδή έχω κάνει και σπερματενχυση ήξερα ότι ανταποκρίνομαι στις ενέσεις με 70μοναδες έβγαζα 3-4ωαρια) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Όλες τις φορές παίρνω μενοπουρ 300 μονάδες και την 1η είχα 20, τη 2η είχα 24 και σήμερα είχα μόλις 8 ωάρια. Εξού και η απογοήτευση. 

Μια χαρά είναι 8 να σου πω εμένα το 20 θα με τρόμαζε! Θέλεις 8-10 για να είσαι τέλεια. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lucia79 είπε:

Όλες τις φορές παίρνω μενοπουρ 300 μονάδες και την 1η είχα 20, τη 2η είχα 24 και σήμερα είχα μόλις 8 ωάρια. Εξού και η απογοήτευση. 

Κατάλαβα και είναι λογικό αλλά προσπάθησε να το αφήσεις πίσω ,να σκέφτεσαι τα αυριανά νέα και τα μετέπειτα για την πορεία των εμβρύων σας.

Και πάμε για το 8 στα 8❤️
Ηδη τα νέα για το σπερμα είναι σούπερ.

Για την κινητικότητα πως έμαθες;Γιατί εγώ το βλημα δεν ρώτηςα μόνο έλεγα παντού picsi θα γίνει ε;;;😂😂 μη τυχόν κ το ξεχάσουν!

Σε δεύτερο χρόνο όμως συζήτησε το μαζί του για να μην μένεις με δεύτερες σκέψεις και για να ηρεμήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έρχομαι να ρωτήσω τρελά.... 

Ποια έχει όρεξη να μου απαντήσει???

Έτοιμες για τις τρελές ερωτήσεις μου.... 

Λοιπόν 26.10 πάμε πάλι στο κέντρο για ενημερωση (λίγο κράξιμο, για την συμπεριφορά  τους έχουμε και κάτι ανοιχτούς λογαριασμούς για τα χαπια)

Η γυναικολόγος μου είναι θεωρεί καλύτερα  μετά από 6 μήνες να πάω για εξωσωματική ομως σε 6 μήνες θα είμαι ένα χρόνο μεγαλύτερη(όλες ξέρουμε τι σημαίνει) μου ήρθε μια τρελή ιδέα... θέλω γνώμες αμα κάνω σε 2 μήνες ωοληψια κτλ και απλά κατάψυξη και μετά από 6 μήνες εξωσωματική παίζει ή λέω τρελά? Ώστε μετά απλά  να έχω τα παγωτινια μου και μόλις νιώσω το σώμα μου έτοιμο απλά να πάω να τα πάρω. Και αυτή την φορά παλουκωμενη θα μείνω σας το υπόσχομαι.  

Αγαπημένη το 6μηνο νομίζω το λένε για την διέγερση και για την λαπαροσκόπηση.

Η μια διέγερση από την άλλη θέλει μια απόσταση 4 μηνων.

Εκτός αν πας σε φυσικό κύκλο χωρίς φάρμακα.

Για απλή εμβρυομεταφορα αν ειχες παγωτινια ή φυσική σύλληψη θέλει 2 μήνες από απόξεση.

Εσυ νομίζω έκανες λαπαροσκόπηση όποτε για αυτό προτείνει το 6μηνο γιατί θεωρείται μεγαλύτερο χειρουργείο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έρχομαι να ρωτήσω τρελά.... 

Ποια έχει όρεξη να μου απαντήσει???

Έτοιμες για τις τρελές ερωτήσεις μου.... 

Λοιπόν 26.10 πάμε πάλι στο κέντρο για ενημερωση (λίγο κράξιμο, για την συμπεριφορά  τους έχουμε και κάτι ανοιχτούς λογαριασμούς για τα χαπια)

Η γυναικολόγος μου είναι θεωρεί καλύτερα  μετά από 6 μήνες να πάω για εξωσωματική ομως σε 6 μήνες θα είμαι ένα χρόνο μεγαλύτερη(όλες ξέρουμε τι σημαίνει) μου ήρθε μια τρελή ιδέα... θέλω γνώμες αμα κάνω σε 2 μήνες ωοληψια κτλ και απλά κατάψυξη και μετά από 6 μήνες εξωσωματική παίζει ή λέω τρελά? Ώστε μετά απλά  να έχω τα παγωτινια μου και μόλις νιώσω το σώμα μου έτοιμο απλά να πάω να τα πάρω. Και αυτή την φορά παλουκωμενη θα μείνω σας το υπόσχομαι.  

Αγάπη δεν θα είναι λιγο νωρις για νέα διέγερση???? η λες να κάνεις σε φυσικό κύκλο να παίρνεις δηλαδή το ωάριο του μήνα????κανονικά μόλις περάσει τετράμηνο είναι ασφαλές να παίρνεις πάλι ορμόνες νομίζω....αν ο γιατρός σου σου πει οτι δεν υπάρχει θέμα για νέα διέγερση κάντο....απλά δεν θελετε να εχει βελτιωθεί και το σπέρμα δεν θα εχει προλάβει σε δύο μήνες....το σπέρμα θα είναι καλύτερο στο εξάμηνο αρα και πιο δυνατα έμβρυα...και δεν είσαι μαρη καμια μαθουσάλα στην ηλικία μου θα ερθεις στα 33.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου.εύχομαι να σκαλώσουν τα εμβρυακια σου και να μείνουν εκει για 9 μηνες 🥰  
Τοτε περιπου θα έχω εγώ τη δίκη μου εμβρυομεταφορα. 

Με το καλό η Εμβρυομεταφορα σου κορίτσι μου!
Να πάνε όλα τέλεια❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kk88 είπε:

Αγάπη δεν θα είναι λιγο νωρις για νέα διέγερση???? η λες να κάνεις σε φυσικό κύκλο να παίρνεις δηλαδή το ωάριο του μήνα????κανονικά μόλις περάσει τετράμηνο είναι ασφαλές να παίρνεις πάλι ορμόνες νομίζω....αν ο γιατρός σου σου πει οτι δεν υπάρχει θέμα για νέα διέγερση κάντο....απλά δεν θελετε να εχει βελτιωθεί και το σπέρμα δεν θα εχει προλάβει σε δύο μήνες....το σπέρμα θα είναι καλύτερο στο εξάμηνο αρα και πιο δυνατα έμβρυα...και δεν είσαι μαρη καμια μαθουσάλα στην ηλικία μου θα ερθεις στα 33.....

Συγνώμη 33 είναι η κοπέλα η@Παρασκευαιδου;;;

Μαρη τρελλη τι να πούμε κ εμείς οι Χ2 20αρες;;;

Πάω να καταθέσω τα χαρτια για την σύνταξη 

😂😂😂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Κατάλαβα και είναι λογικό αλλά προσπάθησε να το αφήσεις πίσω ,να σκέφτεσαι τα αυριανά νέα και τα μετέπειτα για την πορεία των εμβρύων σας.

Και πάμε για το 8 στα 8❤️
Ηδη τα νέα για το σπερμα είναι σούπερ.

Για την κινητικότητα πως έμαθες;Γιατί εγώ το βλημα δεν ρώτηςα μόνο έλεγα παντού picsi θα γίνει ε;;;😂😂 μη τυχόν κ το ξεχάσουν!

Σε δεύτερο χρόνο όμως συζήτησε το μαζί του για να μην μένεις με δεύτερες σκέψεις και για να ηρεμήσεις.

Κι εγώ μη νομιζεις, δε ρώτησα για την κινητικότητα, έτυχε να το αναφέρει η βοηθος που ήρθε για την ενημέρωση και για να μας πει για τς ωάρια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Συγνώμη 33 είναι η κοπέλα η@Παρασκευαιδου;;;

Μαρη τρελλη τι να πούμε κ εμείς οι Χ2 20αρες;;;

Πάω να καταθέσω τα χαρτια για την σύνταξη 

😂😂😂

 

χχαχαχχαχ 32 για την ακρίβεια με ένα παιδί και έχει το θράσος και μιλάει για ηλικίες.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kk88 είπε:

χχαχαχχαχ 32 για την ακρίβεια με ένα παιδί και έχει το θράσος και μιλάει για ηλικίες.........

Είναι γλωσσουδικη αυτή η νέα γενιά έχω να πω!!!😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kk88 είπε:

χχαχαχχαχ 32 για την ακρίβεια με ένα παιδί και έχει το θράσος και μιλάει για ηλικίες.........

Μα πείτε τα γιατί εμείς οι 42φευγα είμαστε για να φουνταρουμε δλδ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η BlackCat είπε:

Είναι γλωσσουδικη αυτή η νέα γενιά έχω να πω!!!😂😂

χχαχχαχαχχαχ δεν έχω αντιδράσεις....ισχύει....... @Παρασκευαιδου μην πεις λέξη θα φύγει παντόφλα και θα προσγειωθεί Γερμανία σπίτι σου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...