Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Το πρώτο βήμα done!

Γονιμοποιήθηκαν και τα 4 ωάρια!

τωρα πάλι ενημέρωση Πέμπτη Παρασκευή για το ποσά έφτασαν σε βλαστοκυστες!

Finger crossed 🤞 🤞🤞🤞

Τέλεια νέα ! Με το καλό να γίνουν όλα βλαστοκυστες !!! 🥰♥️

🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Η lengogest κάνει και μελανιές και γρομπαλακια.  Στον ποπό δεν στην έκαναν ? Εμένα ερχόταν η μαία και μου την έκανε (ένα 20αρι κάθε φορα) και ήμουν ολομελιαναστη και με γρομπαλακια. Οπότε μην ανησυχείς

Μου έκαναν και στο κέντρο την ημέρα της εμβρυομεταφορας και δεν άφησε κανένα σημάδι και μετά ένιωθα και το στήθος μου κάπως πιο πρησμένο τώρα τίποτα .Εσυ μετά την ένεση δεν το ένιωθες πιο πρησμένο το στήθος ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Το πρώτο βήμα done!

Γονιμοποιήθηκαν και τα 4 ωάρια!

τωρα πάλι ενημέρωση Πέμπτη Παρασκευή για το ποσά έφτασαν σε βλαστοκυστες!

Finger crossed 🤞 🤞🤞🤞

Ελα τα πας καταπληκτικά και έτσι θα συνεχίσεις θα το δεις!!!!! Θα φτάσουν όλα βλαστοκυστες θα το δεις 🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Massa είπε:

Μπράβο ρε συυυυ!!!! Τέλεια!! 

Το πιστέψαμε και έγινε το καλύτερο! Όλα καλά θα πάνε, θα δεις!!!!

 

στις πριν 41 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Τέλεια! Μπράβο! Αντε πάμε και για βλαστοκυστες τώρα! Αυτή θα είναι η τυχερή σου η φορά! Έχω feeling!

 

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Τέλεια νέα ! Με το καλό να γίνουν όλα βλαστοκυστες !!! 🥰♥️

🤞🤞🤞

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Ελα τα πας καταπληκτικά και έτσι θα συνεχίσεις θα το δεις!!!!! Θα φτάσουν όλα βλαστοκυστες θα το δεις 🤞🤞🤞

Σας ευχαριστώ ρε κορίτσια τόσο πολύ!

@kk88 Καλή επιτυχία για αύριο πάμε γερά κ δυνατά♥️

@Massa @Eva29 περιμένουμε τις χοριακαρες σας αύριο!

@twinkletwinlkleΑνταποδίδω την ευχή κ το feeling για πολύ τύχη και σε σένα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Μου έκαναν και στο κέντρο την ημέρα της εμβρυομεταφορας και δεν άφησε κανένα σημάδι και μετά ένιωθα και το στήθος μου κάπως πιο πρησμένο τώρα τίποτα .Εσυ μετά την ένεση δεν το ένιωθες πιο πρησμένο το στήθος ;

Ξεκούραση και πάλι ξεκούραση και όλα θα γίνουν!Αυτο το σπορι ήρθε για να μείνει ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

 

 

 

Σας ευχαριστώ ρε κορίτσια τόσο πολύ!

@kk88 Καλή επιτυχία για αύριο πάμε γερά κ δυνατά♥️

@Massa @Eva29 περιμένουμε τις χοριακαρες σας αύριο!

@twinkletwinlkleΑνταποδίδω την ευχή κ το feeling για πολύ τύχη και σε σένα ❤️

Ευχαριστώ κορίτσι μου ♥️🥰🤞

@kk88 κοριτσάρα μου με το καλό αύριο να πάρετε καλά αυγουλάκια που θα σας φέρουν τα μωράκια σας ! Ξέρεις την διαδικασία οπότε καθόλου άγχος μόνο χαρά πλησιάζουμε στο στόχο μέρα με τη μέρα !! ♥️♥️♥️ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Μου έκαναν και στο κέντρο την ημέρα της εμβρυομεταφορας και δεν άφησε κανένα σημάδι και μετά ένιωθα και το στήθος μου κάπως πιο πρησμένο τώρα τίποτα .Εσυ μετά την ένεση δεν το ένιωθες πιο πρησμένο το στήθος ;

Να σου πω την αλήθεια, δεν θυμάμαι γιατί πάνε και 2 χρόνια τώρα. Το στήθος μου ήταν πρησμένο,  έτοιμο να εκραγεί αλλά δεν νομίζω ότι οφειλόταν στη lentogest.  Τόσα χάπια και τόσες ενέσεις που έκανα πως να ξεχωρίσω? Θυμάμαι στο σύνολο χάπια και ενέσεις ήταν 13 τη μέρα.  Οπότε καταλαβαίνεις... μην αγχώνεσαι όμως, μια χαρά θα σου την έκαναν στο φαρμακείο.  Δεν είναι και τίποτα το ιδιαίτερο που να απαιτεί εξειδίκευση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

 

 

 

Σας ευχαριστώ ρε κορίτσια τόσο πολύ!

@kk88 Καλή επιτυχία για αύριο πάμε γερά κ δυνατά♥️

@Massa @Eva29 περιμένουμε τις χοριακαρες σας αύριο!

@twinkletwinlkleΑνταποδίδω την ευχή κ το feeling για πολύ τύχη και σε σένα ❤️

 

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου ♥️🥰🤞

@kk88 κοριτσάρα μου με το καλό αύριο να πάρετε καλά αυγουλάκια που θα σας φέρουν τα μωράκια σας ! Ξέρεις την διαδικασία οπότε καθόλου άγχος μόνο χαρά πλησιάζουμε στο στόχο μέρα με τη μέρα !! ♥️♥️♥️ 

 

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου να είστε καλά!!!!!! Όχι άγχος δεν έχω μόνο μια αγωνία για το εάν θα τα προλάβω όλα...🤣🤣🤣🤣🤣 εντάξει πλάκα κάνω.....αν και το σκέφτηκα και εγώ να μην λέω ψέματα..... @Eva29 επίσης δεν έχω καμία αγωνία για σένα, προβλέπω την χοριακη άνω των 1.000 @Massa κορίτσι μου τι να πω για σένα..... είσαι πραγματικά αυτό που όλες θα θέλαμε.... έγινε το θαύμα λίγο πριν μπεις στον αγώνα... πήγαινε άναψε μια λαμπάδα ίσα με το μπόι σου!!!! @Παρασκευαιδου μωρη μέσα θα την βγάλεις???? Δεν θα πας σπίτι σου???

Ποια ξέχασα ααααα θυμήθηκα... @Katerinaki83 και σε εσένα εύχομαι μια τεράστια χοριακη αυτή την φορά ήρθε για να μείνει δεν υπάρχει περίπτωση 

 

Αυριο πρωί μόλις ξυπνήσω θέλω να βλέπω μεγάλα νούμερα έτσι.......

σας στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια 🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

 

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου να είστε καλά!!!!!! Όχι άγχος δεν έχω μόνο μια αγωνία για το εάν θα τα προλάβω όλα...🤣🤣🤣🤣🤣 εντάξει πλάκα κάνω.....αν και το σκέφτηκα και εγώ να μην λέω ψέματα..... @Eva29 επίσης δεν έχω καμία αγωνία για σένα, προβλέπω την χοριακη άνω των 1.000 @Massa κορίτσι μου τι να πω για σένα..... είσαι πραγματικά αυτό που όλες θα θέλαμε.... έγινε το θαύμα λίγο πριν μπεις στον αγώνα... πήγαινε άναψε μια λαμπάδα ίσα με το μπόι σου!!!! @Παρασκευαιδου μωρη μέσα θα την βγάλεις???? Δεν θα πας σπίτι σου???

Ποια ξέχασα ααααα θυμήθηκα... @Katerinaki83 και σε εσένα εύχομαι μια τεράστια χοριακη αυτή την φορά ήρθε για να μείνει δεν υπάρχει περίπτωση 

 

Αυριο πρωί μόλις ξυπνήσω θέλω να βλέπω μεγάλα νούμερα έτσι.......

σας στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια 🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞

 

 

@kk88 κορίτσι μου σε εύχομαι πολύ καλή τύχη για αύριο! Είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά και θα ξεκινήσει το ταξίδι και για σένα!

Τη λαμπάδα θα την ανάψω σίγουρα! Μόνο θαύμα μπορείς να το πεις αυτό!

Να πάνε όλα τέλεια κορίτσι! Θα περιμένουμε τα νέα σου!!! Θετική σκέψη!!! ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

 

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου να είστε καλά!!!!!! Όχι άγχος δεν έχω μόνο μια αγωνία για το εάν θα τα προλάβω όλα...🤣🤣🤣🤣🤣 εντάξει πλάκα κάνω.....αν και το σκέφτηκα και εγώ να μην λέω ψέματα..... @Eva29 επίσης δεν έχω καμία αγωνία για σένα, προβλέπω την χοριακη άνω των 1.000 @Massa κορίτσι μου τι να πω για σένα..... είσαι πραγματικά αυτό που όλες θα θέλαμε.... έγινε το θαύμα λίγο πριν μπεις στον αγώνα... πήγαινε άναψε μια λαμπάδα ίσα με το μπόι σου!!!! @Παρασκευαιδου μωρη μέσα θα την βγάλεις???? Δεν θα πας σπίτι σου???

Ποια ξέχασα ααααα θυμήθηκα... @Katerinaki83 και σε εσένα εύχομαι μια τεράστια χοριακη αυτή την φορά ήρθε για να μείνει δεν υπάρχει περίπτωση 

 

Αυριο πρωί μόλις ξυπνήσω θέλω να βλέπω μεγάλα νούμερα έτσι.......

σας στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια 🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞

 

 

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ πολύ ♥️ καλά για 1000 δεν νομίζω πολύ πιο κάτω !! Είναι και νωρίς νομίζω... 

Αλλά θα σας ενημερώσω μόλις μάθω! Ελπίζω για το καλύτερο ♥️🤞

Μεγάλη μέρα η αυριανή για πολλές από εμάς ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσάρες να σας πω...μετα απο ΄πόσες μέρες έρχεται περίοδος μετα που σταματάς να πέρνεις τα φάρμακα? εχουν περάσει τρεις μέρες και τίποτα. Δεν θυμάμαι κίολας απ' τις προηγούμενες φορές. Να ανησυχήσω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η blueocean είπε:

Κορίτσάρες να σας πω...μετα απο ΄πόσες μέρες έρχεται περίοδος μετα που σταματάς να πέρνεις τα φάρμακα? εχουν περάσει τρεις μέρες και τίποτα. Δεν θυμάμαι κίολας απ' τις προηγούμενες φορές. Να ανησυχήσω???

Εμένα μου είχε πει ο γιατρός 3 με 5 μέρες. Σημειωτέον έπαιρνα 6 utro και 6 Cyclacur (το λέω γιατί μπορεί να παίζει ρόλο). Τελικά από Δευτέρα μεσημέρι που είχα κόψει τα φάρμακα, περίοδος μου είχε έρθει Πέμπτη μεσημέρι. Οποτε μην ανησυχείς, είναι στο δρόμο. 
Τι πλάνα έχεις τελικά γλυκό κοριτσι? Πρόκειται να κανεις κάποια κίνηση στον κύκλο που θα ξεκινήσει τώρα άμεσα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kk88 είπε:

 

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου να είστε καλά!!!!!! Όχι άγχος δεν έχω μόνο μια αγωνία για το εάν θα τα προλάβω όλα...🤣🤣🤣🤣🤣 εντάξει πλάκα κάνω.....αν και το σκέφτηκα και εγώ να μην λέω ψέματα..... @Eva29 επίσης δεν έχω καμία αγωνία για σένα, προβλέπω την χοριακη άνω των 1.000 @Massa κορίτσι μου τι να πω για σένα..... είσαι πραγματικά αυτό που όλες θα θέλαμε.... έγινε το θαύμα λίγο πριν μπεις στον αγώνα... πήγαινε άναψε μια λαμπάδα ίσα με το μπόι σου!!!! @Παρασκευαιδου μωρη μέσα θα την βγάλεις???? Δεν θα πας σπίτι σου???

Ποια ξέχασα ααααα θυμήθηκα... @Katerinaki83 και σε εσένα εύχομαι μια τεράστια χοριακη αυτή την φορά ήρθε για να μείνει δεν υπάρχει περίπτωση 

 

Αυριο πρωί μόλις ξυπνήσω θέλω να βλέπω μεγάλα νούμερα έτσι.......

σας στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια 🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞

 

 

Να πάνε όλα τέλεια αύριο, να πάρετε πολλά και ποιοτικά ωαριακια! 
σε ακολουθώ σε απόσταση αναπνοής, αρχές της άλλης βδομάδας θα εχω κι εγώ ωοληψια. Πάμε γερά η ομάδα για νέους γύρους θετικών τεστ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Να πάνε όλα τέλεια αύριο, να πάρετε πολλά και ποιοτικά ωαριακια! 
σε ακολουθώ σε απόσταση αναπνοής, αρχές της άλλης βδομάδας θα εχω κι εγώ ωοληψια. Πάμε γερά η ομάδα για νέους γύρους θετικών τεστ!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!! Σε περιμένουμε καλέ........όλες εδώ μαζί θα είμαστε!!!!!!πάμε γερά δεν υπάρχει περίπτωση θα τα καταφέρουμε όλες 🤞🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η blueocean είπε:

Κορίτσάρες να σας πω...μετα απο ΄πόσες μέρες έρχεται περίοδος μετα που σταματάς να πέρνεις τα φάρμακα? εχουν περάσει τρεις μέρες και τίποτα. Δεν θυμάμαι κίολας απ' τις προηγούμενες φορές. Να ανησυχήσω???

Εμένα από 5-7 ημέρες κάνει να έρθει η περίοδος......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Εμένα μου είχε πει ο γιατρός 3 με 5 μέρες. Σημειωτέον έπαιρνα 6 utro και 6 Cyclacur (το λέω γιατί μπορεί να παίζει ρόλο). Τελικά από Δευτέρα μεσημέρι που είχα κόψει τα φάρμακα, περίοδος μου είχε έρθει Πέμπτη μεσημέρι. Οποτε μην ανησυχείς, είναι στο δρόμο. 
Τι πλάνα έχεις τελικά γλυκό κοριτσι? Πρόκειται να κανεις κάποια κίνηση στον κύκλο που θα ξεκινήσει τώρα άμεσα?

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι! Πραγματικά δεν ξέρω τι θα κάνουμε....η μια λύση είναι να γίνει επέμβαση στον σύζυγο για αποφραξη του σημείου που έχει θέμα (ουλώδης ιστός εμποδίζει το σπέρμα να βγεί)  ή σπέρμα απο δότη. Εαν δεν μπορεί να γίνει κάτι τότε απλα ο χειρουργός τον κλείνει και τέλος. Εαν όμως υπάρχει φως στο τούνελ τότε η επιτυχία για εγκυμοσύνη πάει ανάλογα με την ηλικία αλλα και πάλι ειναι περισσότερες οι πιθανότητες απ' οτι με ICSI. Προφανώς έχουμε τεράστιο θέμα με το σπέρμά (3 αποτυχημένες προσπάθειες και αποτυχία να εξελιχθούν τα έμβρυα) αλλά θέλω και να το συζητήσω με το γιατρό μου όταν τον ξαναδώ. Αν είναι να ξαναμπώ σε διαδικασία εξωσωματικής δεν θέλω να μπω με τα ίδια δεδομένα και να είμαι πάλι με τον φόβο για αποτυχία. Οποια επιλογή και να διαλέξουμε πάλι ο δρομος δεν ειναι στρωμένος με ροδοπέταλα. Προς το παρόν θα ηρεμήσουμε, θα ανασυγκροτηθούμε και θα αφήσουμε λίγο τα πράγματα στην τύχη τους μπας και δραπετεύσει κανένα απο 'κει μέσα και γίνει κανα θαυμα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η blueocean είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι! Πραγματικά δεν ξέρω τι θα κάνουμε....η μια λύση είναι να γίνει επέμβαση στον σύζυγο για αποφραξη του σημείου που έχει θέμα (ουλώδης ιστός εμποδίζει το σπέρμα να βγεί)  ή σπέρμα απο δότη. Εαν δεν μπορεί να γίνει κάτι τότε απλα ο χειρουργός τον κλείνει και τέλος. Εαν όμως υπάρχει φως στο τούνελ τότε η επιτυχία για εγκυμοσύνη πάει ανάλογα με την ηλικία αλλα και πάλι ειναι περισσότερες οι πιθανότητες απ' οτι με ICSI. Προφανώς έχουμε τεράστιο θέμα με το σπέρμά (3 αποτυχημένες προσπάθειες και αποτυχία να εξελιχθούν τα έμβρυα) αλλά θέλω και να το συζητήσω με το γιατρό μου όταν τον ξαναδώ. Αν είναι να ξαναμπώ σε διαδικασία εξωσωματικής δεν θέλω να μπω με τα ίδια δεδομένα και να είμαι πάλι με τον φόβο για αποτυχία. Οποια επιλογή και να διαλέξουμε πάλι ο δρομος δεν ειναι στρωμένος με ροδοπέταλα. Προς το παρόν θα ηρεμήσουμε, θα ανασυγκροτηθούμε και θα αφήσουμε λίγο τα πράγματα στην τύχη τους μπας και δραπετεύσει κανένα απο 'κει μέσα και γίνει κανα θαυμα!!! 

Να κάνετε ότι σας ευχαριστεί και πραγματι ποτέ δεν ξέρεις πως τα φέρνει η ζωή, ας έχουμε παράδειγμα και την @Massa που έκανε το θαυματάκι της!

συμφωνω όμως μαζί σου, αν είναι να προσπαθήσετε πάλι, ας δοκιμάσετε κάτι καινουριο. Επειδή μιλάς για ηλικία, δε θυμάμαι αν έχεις αναφέρει τι ηλικίες έχετε? 
Φτάσανε όμως τα έμβρυα σας σε στάδιο βλαστοκυστης έτσι δεν ειναι? Νόμιζα ότι αν το σπερμα είναι πολύ αδύναμο δε φτάνουν ούτε μέχρι εκεί. 
οπως και να έχει, σημασία τώρα έχει η ξεκούραση και ανασύνταξη δυνάμεων. Πολλά φιλια από εμάς εδώ και απεριόριστη συμπαράσταση. Αυτό που έχω καταλαβει κι εγώ είναι ότι κανένας παραέξω δε μπορεί να καταλαβει όλη τη φάση που περνάμε, ούτε γονείς ούτε κανεις. Εμείς εδώ ξέρουμε πως είναι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία @kk88 και σε όλα τα κορίτσια που θα πάνε για ωοληψιες, χοριακες κτλ.. @BlackCat4 γονιμοποιημενα εμβρυακια σε περιμένουν να σε συναντήσουν!! Πάμε για 4 στα 4 αυτή τη φορά!! Την Πέμπτη που θα μάθεις τα νέα, έχω κ εγώ την αυχενική μου!! Έχουμε μεγάλη εβδομάδα μπροστά μας κ μακάρι να μας φέρει τα καλύτερα αποτελέσματα σε όλες μας!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η blueocean είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι! Πραγματικά δεν ξέρω τι θα κάνουμε....η μια λύση είναι να γίνει επέμβαση στον σύζυγο για αποφραξη του σημείου που έχει θέμα (ουλώδης ιστός εμποδίζει το σπέρμα να βγεί)  ή σπέρμα απο δότη. Εαν δεν μπορεί να γίνει κάτι τότε απλα ο χειρουργός τον κλείνει και τέλος. Εαν όμως υπάρχει φως στο τούνελ τότε η επιτυχία για εγκυμοσύνη πάει ανάλογα με την ηλικία αλλα και πάλι ειναι περισσότερες οι πιθανότητες απ' οτι με ICSI. Προφανώς έχουμε τεράστιο θέμα με το σπέρμά (3 αποτυχημένες προσπάθειες και αποτυχία να εξελιχθούν τα έμβρυα) αλλά θέλω και να το συζητήσω με το γιατρό μου όταν τον ξαναδώ. Αν είναι να ξαναμπώ σε διαδικασία εξωσωματικής δεν θέλω να μπω με τα ίδια δεδομένα και να είμαι πάλι με τον φόβο για αποτυχία. Οποια επιλογή και να διαλέξουμε πάλι ο δρομος δεν ειναι στρωμένος με ροδοπέταλα. Προς το παρόν θα ηρεμήσουμε, θα ανασυγκροτηθούμε και θα αφήσουμε λίγο τα πράγματα στην τύχη τους μπας και δραπετεύσει κανένα απο 'κει μέσα και γίνει κανα θαυμα!!! 

Κορίτσι μου ο,τι και να αποφασίσετε να κάνετε, να μη χάνεις την πίστη και την ελπίδα σου. Και εμείς είχαμε απελπιστεί, αλλά να που έγινε το θαύμα! 

Να το πιστέψεις ότι θα έρθει και θα γίνει! Για όλες μας υπάρχει η στιγμή, όσο μικρές και να είναι οι πιθανότητες! Σου εύχομαι ο,τι καλύτερο!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lucia79 είπε:

Να κάνετε ότι σας ευχαριστεί και πραγματι ποτέ δεν ξέρεις πως τα φέρνει η ζωή, ας έχουμε παράδειγμα και την @Massa που έκανε το θαυματάκι της!

συμφωνω όμως μαζί σου, αν είναι να προσπαθήσετε πάλι, ας δοκιμάσετε κάτι καινουριο. Επειδή μιλάς για ηλικία, δε θυμάμαι αν έχεις αναφέρει τι ηλικίες έχετε? 
Φτάσανε όμως τα έμβρυα σας σε στάδιο βλαστοκυστης έτσι δεν ειναι? Νόμιζα ότι αν το σπερμα είναι πολύ αδύναμο δε φτάνουν ούτε μέχρι εκεί. 
οπως και να έχει, σημασία τώρα έχει η ξεκούραση και ανασύνταξη δυνάμεων. Πολλά φιλια από εμάς εδώ και απεριόριστη συμπαράσταση. Αυτό που έχω καταλαβει κι εγώ είναι ότι κανένας παραέξω δε μπορεί να καταλαβει όλη τη φάση που περνάμε, ούτε γονείς ούτε κανεις. Εμείς εδώ ξέρουμε πως είναι. 

είμαι 38 με αναλόγως χαμηλή AMH και αυτό με αγχώνει περισσότερο κ ο σύζυγος 41. Και στους δυο κύκλους που έκανα μόνο δυο εμβρυα ε΄φτασαν να γίνουν βλαστοκύστες στο σύνολο τα αλλα μεχρι 3η μέρα και μετά γειά σας. Και ενώ δείχνουν να είναι πολυ καλής ποιότητας δεν προχωράμε σε εγκυμοσύνη. Η αλήθεια είναι οτι μόνο τα ατομα που περνάνε την ίδια κατάσταση μπορούν να σε καταλάβουν...ειναι πολύ ψυχοφθόρο όλο αυτό ειδικά στη δευτερη μας αποτυχία ήμουν χάλια...τώρα το αντιμετωπίζω πιο ψύχραιμα...ελπίζω και γω σε ένα θαύμα η αλήθεια....σας ευχαριστώ που με ακούτε (διαβάζετε δλδ) ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Massa είπε:

Κορίτσι μου ο,τι και να αποφασίσετε να κάνετε, να μη χάνεις την πίστη και την ελπίδα σου. Και εμείς είχαμε απελπιστεί, αλλά να που έγινε το θαύμα! 

Να το πιστέψεις ότι θα έρθει και θα γίνει! Για όλες μας υπάρχει η στιγμή, όσο μικρές και να είναι οι πιθανότητες! Σου εύχομαι ο,τι καλύτερο!

 

Μακάρι να έρθει και για μάς το θαύμα το θέλουμε πολύ, δεν χάνουμε την ελπίδα το μόνο σίγουρο!! Ευχομαι και γω οτι καλύτερο και σε σένα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάλι άργησα αλλά τα κατάφερα! Εδώ είμαι λοιπόν κ σας περιμένω όλες σας απέναντι! Μία προς μία! Άντεεεεεεεεεεεε κορίτσια μου! 💚Αύριο ξημερώνει ο Θεός μια καινούργια ημέρα! Ας είμαστε ευγνώμονες για ό,τι μας ξημερωθεί! 😘

Περιμένω νέα σας @Eva29 @Katerinaki83 @Massa 😉

@kk88 Κοριτσάκι μου καλή συλλογή! Τα καλύτερα στον δρόμο σας! 🤞🏻

@BlackCat ξεκίνησες δυνατά! Το καταλαβαίνεις ε; Τα υπόλοιπα την Πέμπτη… 😉🙏

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η blueocean είπε:

είμαι 38 με αναλόγως χαμηλή AMH και αυτό με αγχώνει περισσότερο κ ο σύζυγος 41. Και στους δυο κύκλους που έκανα μόνο δυο εμβρυα ε΄φτασαν να γίνουν βλαστοκύστες στο σύνολο τα αλλα μεχρι 3η μέρα και μετά γειά σας. Και ενώ δείχνουν να είναι πολυ καλής ποιότητας δεν προχωράμε σε εγκυμοσύνη. Η αλήθεια είναι οτι μόνο τα ατομα που περνάνε την ίδια κατάσταση μπορούν να σε καταλάβουν...ειναι πολύ ψυχοφθόρο όλο αυτό ειδικά στη δευτερη μας αποτυχία ήμουν χάλια...τώρα το αντιμετωπίζω πιο ψύχραιμα...ελπίζω και γω σε ένα θαύμα η αλήθεια....σας ευχαριστώ που με ακούτε (διαβάζετε δλδ) ❤️

Είμαι 44 με τελευταία μέτρηση της ΑΜΗ πέρυσι στο 0,3 … Είμαι στην 14η εβδομάδα δίδυμης κύησης… Σε έφτιαξα λιγάκι; Πάρε τα πάνω σου τώρα κ μπες με τσαμπουκά στο παιχνίδι σε παρακαλώ… 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Είμαι 44 με τελευταία μέτρηση της ΑΜΗ πέρυσι στο 0,3 … Είμαι στην 14η εβδομάδα δίδυμης κύησης… Σε έφτιαξα λιγάκι; Πάρε τα πάνω σου τώρα κ μπες με τσαμπουκά στο παιχνίδι σε παρακαλώ… 💚

Πω πω έπαθα σοκ! Πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός!!! Είσαι κιόλας στην 14η εβδομάδα? Σαν χθες θυμάμαι που μας ανακοινωσες την τεράστια χοριακή σου και έσπασες όλα τα κοντέρ! Μπράβο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Το πρώτο βήμα done!

Γονιμοποιήθηκαν και τα 4 ωάρια!

τωρα πάλι ενημέρωση Πέμπτη Παρασκευή για το ποσά έφτασαν σε βλαστοκυστες!

Finger crossed 🤞 🤞🤞🤞

Ναι ρε ... πάμε με τρέλαναν... συγχαρητήρια!! Είμαι πολύ σίγουρη ότι θα γίνει τώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...