Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

Ρε κοριτσια μ επειδη δεν γνωριζω οταν κανεις μεταφορα με βλαστοκυστες ποσες μερες μετα κανεις χοριακη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Ρε κοριτσια μ επειδη δεν γνωριζω οταν κανεις μεταφορα με βλαστοκυστες ποσες μερες μετα κανεις χοριακη;;

Εμένα μου βάζει 9 μέρες μετά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Frid είπε:

Κορίτσι μου είχαμε μιλήσει πριν κανένα μήνα και κάτι πριν κανείς εμβρυομεταφορα ολότελα νομίζω και διάβασα τα νέα σου και ήθελα να σου ευχηθώ με το καλο να ανταμώσεις τα διδυμάκια σου 😘

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ,την άλλη εβδομάδα πηγαίνω για αυχενική πρώτα ο Θεός.. κ εσύ περιμένεις χοριακη έτσι δεν είναι;; είστε πολλές οι "καινούριες" διαβάζω τις ιστορίες σας αλλά δε συγκρατώ ονόματα!!🤣🤣Ήμουν που ήμουν τώρα έχω ξεγινει από την κλεισούρα!! Το μόνο που έχω να σας πω σαν συμβουλή σε όλα τα κορίτσια που περιμένετε να περάσουν οι μέρες για χοριακη είναι ηρεμία κ υπομονή κ θετική σκέψη.. Οι μέρες θα περάσουν, δε γίνεται να σταματήσει ο χρόνος, κ όταν έρθει η μέρα θα πάρετε τα πιο Χαρούμενα νέα που υπάρχουν.. Μη δίνετε σημασία σε πονάκια κ ιστορίες, εγώ μόνο καφέ είχα ένα βράδυ κ μετά τπτ, μόνο υπνηλία από τα utrogestan προφανώς κ μετά το φαγητό το έντερο μου έκανε φοβερές συσπάσεις σε σημείο που έπρεπε να ξαπλώνω για να μου περνάνε.. Εκεί να δείτε φόβος ότι μπορεί να είναι πόνοι περιόδου κ να μου κατέβει.. Κάθε φορά που πήγαινα τουαλέτα προσευχομουν από μέσα μου"ας μην δω αίμα, ας μην δω καφέ" κ έφτασε η μέρα της χοριακης κ ήταν τετραψήφιο το νούμερο.. Φυσικά αν με ρωτάς τώρα είναι αγχωμένη για την αυχενική, πότε δε σταματάει το άγχος αλλά σκεφτείτε ότι οι πιθανότητες εγκυμοσύνης ή μη είναι 50-50 κ σε κάποιες που εχουν παραπάνω προσπαθειες μπορεί κ παραπάνω από 50%,οποτε γιατί να μην ανήκετε κ εσείς σε αυτό το ποσοστό;;; θετική σκέψη κ όλα θα γίνουν!! Σας το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Ρε κοριτσια μ επειδη δεν γνωριζω οταν κανεις μεταφορα με βλαστοκυστες ποσες μερες μετα κανεις χοριακη;;

Εγω έκανα 12 μέρες μετά την εμβρυομεταφορα.. Κ μετά άλλη μια 2 μέρες αργότερα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Ρε κοριτσια μ επειδη δεν γνωριζω οταν κανεις μεταφορα με βλαστοκυστες ποσες μερες μετα κανεις χοριακη;;

σε μένα είχε πει δεκα μέρες ξεκινώντας να υπολογίζώ απο την επομενη της ετ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Ποια μέρα σου είπε ο γιατρός να πας για χοριακη; εγω θα έλεγα μην κάνεις αν βγει αρνητικό λόγω του ότι είναι νωρίς θα καταρακωθει η ψυχολογία σου δίχως λόγο.. Κάνε αν είναι κ δεν κρατιέται την προηγούμενη της χοριακης..

Θα κάνω αύριο το βράδυ να έχει περάσει η ημέρα η αυριανή... Η μεθαύριο πρωί τι να πω θα δω ανάλογα την ψυχολογία μου... Κι εγώ το φοβάμαι μην απογοητευτω... Θα δω αν κάνω θα σας πω κορίτσια... Ο γιατρός μου είπε χοριακη σε 10 μέρες δηλαδή τη τρίτη! Έχω ακόμα....🙄🙄🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Eva29 είπε:

Θα κάνω αύριο το βράδυ να έχει περάσει η ημέρα η αυριανή... Η μεθαύριο πρωί τι να πω θα δω ανάλογα την ψυχολογία μου... Κι εγώ το φοβάμαι μην απογοητευτω... Θα δω αν κάνω θα σας πω κορίτσια... Ο γιατρός μου είπε χοριακη σε 10 μέρες δηλαδή τη τρίτη! Έχω ακόμα....🙄🙄🙄

ποτε εκανες ετ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eva29 είπε:

Θα κάνω αύριο το βράδυ να έχει περάσει η ημέρα η αυριανή... Η μεθαύριο πρωί τι να πω θα δω ανάλογα την ψυχολογία μου... Κι εγώ το φοβάμαι μην απογοητευτω... Θα δω αν κάνω θα σας πω κορίτσια... Ο γιατρός μου είπε χοριακη σε 10 μέρες δηλαδή τη τρίτη! Έχω ακόμα....🙄🙄🙄

Είναι που είναι νωρίς μην το κάνεις και με βραδινά ουρά.. καλύτερα παρασκευή πρωί αφού δεν αντέχεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η blueocean είπε:

σε μένα είχε πει δεκα μέρες ξεκινώντας να υπολογίζώ απο την επομενη της ετ. 

Και σε εμενα το ίδιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η angel35 είπε:

εγω θα τρελαθω! εμενα σημερα με χανετε!!!!!!!!
μου ειχε πει να την παρω στις 16.00 τηλεφωνο η μαια και μου εστειλε μηνυμα στο viber Μιση ωρα νωριτερα!!!!!! βλεπω τι γραφει αρχιζω και κλαιω διχως αυριο χαχαχαχαχα

την παιρνω τηλεφωνο αμεσως της λεω πες το να σε ακουσω να το λες!!!!!!!!

 

και τα 6 έγιναν βλαστοκυστες!!!!!!!!! Και τα 6!!!!!!!!και είναι άριστης ποιότητας, τα έχουν βάλει ήδη κατάψυξη!!

Θα τρελαθωωωωωω και τα 6 ναι ρε έτσι έτσι..  ετοιμάσου σε ένα μήνα να τα υποδεχτείς 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ,την άλλη εβδομάδα πηγαίνω για αυχενική πρώτα ο Θεός.. κ εσύ περιμένεις χοριακη έτσι δεν είναι;; είστε πολλές οι "καινούριες" διαβάζω τις ιστορίες σας αλλά δε συγκρατώ ονόματα!!🤣🤣Ήμουν που ήμουν τώρα έχω ξεγινει από την κλεισούρα!! Το μόνο που έχω να σας πω σαν συμβουλή σε όλα τα κορίτσια που περιμένετε να περάσουν οι μέρες για χοριακη είναι ηρεμία κ υπομονή κ θετική σκέψη.. Οι μέρες θα περάσουν, δε γίνεται να σταματήσει ο χρόνος, κ όταν έρθει η μέρα θα πάρετε τα πιο Χαρούμενα νέα που υπάρχουν.. Μη δίνετε σημασία σε πονάκια κ ιστορίες, εγώ μόνο καφέ είχα ένα βράδυ κ μετά τπτ, μόνο υπνηλία από τα utrogestan προφανώς κ μετά το φαγητό το έντερο μου έκανε φοβερές συσπάσεις σε σημείο που έπρεπε να ξαπλώνω για να μου περνάνε.. Εκεί να δείτε φόβος ότι μπορεί να είναι πόνοι περιόδου κ να μου κατέβει.. Κάθε φορά που πήγαινα τουαλέτα προσευχομουν από μέσα μου"ας μην δω αίμα, ας μην δω καφέ" κ έφτασε η μέρα της χοριακης κ ήταν τετραψήφιο το νούμερο.. Φυσικά αν με ρωτάς τώρα είναι αγχωμένη για την αυχενική, πότε δε σταματάει το άγχος αλλά σκεφτείτε ότι οι πιθανότητες εγκυμοσύνης ή μη είναι 50-50 κ σε κάποιες που εχουν παραπάνω προσπαθειες μπορεί κ παραπάνω από 50%,οποτε γιατί να μην ανήκετε κ εσείς σε αυτό το ποσοστό;;; θετική σκέψη κ όλα θα γίνουν!! Σας το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!! ❤️❤️

Σε ευχαριστούμε κορίτσι ,τα γράφεις πολύ ωραία και και δίνεις πολύ αισιοδοξία ,έτσι να σκέφτεσαι και για τα μωράκια σου ,η αυχενική τους θα είναι τελεια και έπειτα απλά ευχομαι το άγχος να γίνει μόνο ανυπομονησία να τα συναντήσεις 😊!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η rouseva είπε:

Βρε♥️Τόσα κορίτσια εδώ μέσα δεν λένε ότι η καθεμία μας είναι διαφορετική?Ότι τα συμπτώματα δεν είναι ένδειξη εγκυμοσύνης πάντα η το αντίθετο?Καλέ εγκυουλες που δεν είχατε συμπτώματα από την αρχη,μιλήστε στα κορίτσια μας εδώ!Πότε πας για χοριακη?

Ποσε φορές το είπα... αλλα έγινε παρασκευαιδου δεν θελει να ακούσει . ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΜΠΤΏΜΑΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Θα κάνω αύριο το βράδυ να έχει περάσει η ημέρα η αυριανή... Η μεθαύριο πρωί τι να πω θα δω ανάλογα την ψυχολογία μου... Κι εγώ το φοβάμαι μην απογοητευτω... Θα δω αν κάνω θα σας πω κορίτσια... Ο γιατρός μου είπε χοριακη σε 10 μέρες δηλαδή τη τρίτη! Έχω ακόμα....🙄🙄🙄

Να κάνεις την Τρίτη!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Είναι που είναι νωρίς μην το κάνεις και με βραδινά ουρά.. καλύτερα παρασκευή πρωί αφού δεν αντέχεις..

Έχεις δίκιο κι εσύ κορίτσι μου... Θα προσπαθήσω να κρατηθώ για παρασκευή πρωί! ♥️

Σας ευχαριστω όλες 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Το Σάββατο έκανα... Εσύ ? 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Το Σάββατο έκανα... Εσύ ? 

 

Κοριτσάκι μου δεν είναι πολύ νωρίς για τέστ??????? Εγώ θα έλεγα να κάνεις την Κυριακή αν επιμένεις τόσο πολύ!!!! Αν είναι χαμηλή η χοριακη και δεν έχει ανέβει πολύ δεν θα δείξει....και είναι σίγουρο μετά ότι θα πέσεις.....εγώ ψηφίζω Κυριακή......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κοριτσάκι μου δεν είναι πολύ νωρίς για τέστ??????? Εγώ θα έλεγα να κάνεις την Κυριακή αν επιμένεις τόσο πολύ!!!! Αν είναι χαμηλή η χοριακη και δεν έχει ανέβει πολύ δεν θα δείξει....και είναι σίγουρο μετά ότι θα πέσεις.....εγώ ψηφίζω Κυριακή......

Συμφωνώ και εγώ  @Eva29 πες να βγει από μέσα σου το μικρόβιο Παρασκευαιδου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Το Σάββατο έκανα... Εσύ ? 

έκανα 14/9. Νωρίς ειναι για σένα, περίμενε να κλεισει μια βδομάδα τουλάχιστον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Τελεια νέα κορίτσι μου μπράβο !! Πολύ καλά τα πήγες !! ♥️😘🌟🎊

Πότε θα τα βάλετε τα δύο με το καλό ?? 

Στον επόμενο κύκλο κορίτσι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κοριτσάκι μου δεν είναι πολύ νωρίς για τέστ??????? Εγώ θα έλεγα να κάνεις την Κυριακή αν επιμένεις τόσο πολύ!!!! Αν είναι χαμηλή η χοριακη και δεν έχει ανέβει πολύ δεν θα δείξει....και είναι σίγουρο μετά ότι θα πέσεις.....εγώ ψηφίζω Κυριακή......

Πωπω πως θα αντέξω μέχρι Κυριακή !!! Με πείσατε πάντως να μη κάνω αύριο και μάλλον με έχετε σώσει γιατί με το αρνητικό θα έπεφτα... 😘😘😘

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Συμφωνώ και εγώ  @Eva29 πες να βγει από μέσα σου το μικρόβιο Παρασκευαιδου 

Χαχαχα όντως εσύ με κόλλησες !!! Με τις ιδέες σου να κάνουμε τεστ νωρίς νωρίς !! Θα πάθω εγκεφαλικό από το άγχος !! Αλλά ας είναι.... 😘😂

στις πριν 11 λεπτά, ο/η blueocean είπε:

έκανα 14/9. Νωρίς ειναι για σένα, περίμενε να κλεισει μια βδομάδα τουλάχιστον.

Ε μάλλον αυτό θα κάνω άλλαξα γνώμη...

Με έπιασε κάτι πριν δεν ξέρω 😂😂 

Με το καλό να ακούσουμε ευχάριστα νέα αύριο λοιπόν κορίτσι μου από εσένα ♥️🙏

στις πριν 7 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Στον επόμενο κύκλο κορίτσι! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ποσε φορές το είπα... αλλα έγινε παρασκευαιδου δεν θελει να ακούσει . ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΜΠΤΏΜΑΤΑ!

🤗

Εντωμεταξυ κ εγώ τώρα τα λέω...Μόλις έρθει η ώρα μου κ μένα...Μισή μέρα καθυστέρηση είχα κ έτρεχα για τεστ κ διάβαζα για πρωιμα συμπτωματα😌

Εσύ τι έκανες τελικά με την δουλειά σου?

Έχω ΚΑΙ αυτό το άγχος🤷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κοριτσάκι μου δεν είναι πολύ νωρίς για τέστ??????? Εγώ θα έλεγα να κάνεις την Κυριακή αν επιμένεις τόσο πολύ!!!! Αν είναι χαμηλή η χοριακη και δεν έχει ανέβει πολύ δεν θα δείξει....και είναι σίγουρο μετά ότι θα πέσεις.....εγώ ψηφίζω Κυριακή......

@Eva29κ εγώ Κυριακή ψηφίζω!Κρίμα δεν είναι την Παρασκευή να είναι πολυ πολύ πολύ αχνό,να μην μπορείς το δεις κ απογοητεύτεις τσάμπα?Βάλε τα φιλαράκια από την αρχή,δες την Φοίβη που μίλαγε στα εμβρυακια της,μιλά τους κ συ κ περιμένουμε τα ευχάριστα νέα♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η rouseva είπε:

@Eva29κ εγώ Κυριακή ψηφίζω!Κρίμα δεν είναι την Παρασκευή να είναι πολυ πολύ πολύ αχνό,να μην μπορείς το δεις κ απογοητεύτεις τσάμπα?Βάλε τα φιλαράκια από την αρχή,δες την Φοίβη που μίλαγε στα εμβρυακια της,μιλά τους κ συ κ περιμένουμε τα ευχάριστα νέα♥️

Χαχαχαχα γέλασα και μόνο που το θυμήθηκα!! Φιλαράκια βλέπω εχτές και σήμερα όλη μέρα ! Να είναι καλά με έχει ανεβάσει λίγο... 😂 

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου θα προσπαθήσω να κρατηθώ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

@blueoceanκαλη επιτυχία για αύριο .Περιμένω ευχάριστα !!!!!

Σας ευχαριστώ κορίτσια μολις εχω νέα το πρωί θα ενημερώσω!!! Η Παναγία να βοηθήσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...