Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 35 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

εγω θα τρελαθω! εμενα σημερα με χανετε!!!!!!!!
μου ειχε πει να την παρω στις 16.00 τηλεφωνο η μαια και μου εστειλε μηνυμα στο viber Μιση ωρα νωριτερα!!!!!! βλεπω τι γραφει αρχιζω και κλαιω διχως αυριο χαχαχαχαχα

την παιρνω τηλεφωνο αμεσως της λεω πες το να σε ακουσω να το λες!!!!!!!!

 

και τα 6 έγιναν βλαστοκυστες!!!!!!!!! Και τα 6!!!!!!!!και είναι άριστης ποιότητας, τα έχουν βάλει ήδη κατάψυξη!!

Καλά εσύ πέτυχες το τέλειο!!!! Συγχαρητήρια! 💗 Με το καλό και η εμβρυομεταφορά! Και σου μένουν και για αδερφάκια χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η blueocean είπε:

σ'ευχαριστώ πολύ, μου δίνεις ελπίδες!!!! απλά σήμερα μ' έχει πάρει απο κάτω γιατι δεν έχω κανένα μα κανένα σύμπτωμα πλέον. 

Βρε♥️Τόσα κορίτσια εδώ μέσα δεν λένε ότι η καθεμία μας είναι διαφορετική?Ότι τα συμπτώματα δεν είναι ένδειξη εγκυμοσύνης πάντα η το αντίθετο?Καλέ εγκυουλες που δεν είχατε συμπτώματα από την αρχη,μιλήστε στα κορίτσια μας εδώ!Πότε πας για χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Συγχαρητήριαααααα!! Με το καλό να τα δεχτείς στην κοιλίτσα σου τώρα!! Σε αυτό τον κύκλο θα κάνεις εμβρυομεταφορα ή στον επόμενο; 

σε ευχαριστω κοριτσι μου!!!!!!!

στον επομενο!!! γτ ειχα υψηλη μια ορμονη και λεπτο ενδομητριο, και εχω αλλες 5 μερες να πινω προγεστερονη, μου ειπε μετα απο 3-4 μερες θα αδιαθετησω και οταν αδιαθετησω να τους παρω! μετα από κει και περα δεν ξερω πως παει η φαση ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

ειναι η επετειος του γαμου μου τότε!!! οποτε εχεις φουλ την θετικη μου ενεργεια! και περίπου τότε πρωτα ο θεος θα κανω πανω κατω και την χοριακη μου!!! ειναι δυσκολο να κοψουν!!!! μην φοβασαι!!!!

Εσύ είσαι διδυμομανουλα από τώρα να ξέρεις♥️Στην επέτειο σου,θα γίνει χαμοοοος φέτος♥️Σε ευχαριστώ πολύ για την θετική σου ενέργεια,την χρειάζομαι♥️

Με το σπέρμα δεν έχετε θέμα κ εσεις?Τι ΑΜΗ έχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η rouseva είπε:

Εσύ είσαι διδυμομανουλα από τώρα να ξέρεις♥️Στην επέτειο σου,θα γίνει χαμοοοος φέτος♥️Σε ευχαριστώ πολύ για την θετική σου ενέργεια,την χρειάζομαι♥️

Με το σπέρμα δεν έχετε θέμα κ εσεις?Τι ΑΜΗ έχεις?

ναι με το σπερμα ειχαμε θεμα δεν πολυγουσταρε να κουνηθει αχχαχαχαχα αμη δεν εχω ιδεα τι εχω γιατι δεν με εβαλαν ποτε να κανω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η rouseva είπε:

Εγώ σήμερα έκλεισα ραντεβού για 26/10!Έχω αγχωθει τοοοσο μην μας κόψουν😰

Δεν ξέρω τι είναι αυτό το oviκατι που αναφέρεις,εύχομαι όμως να σε βοηθήσει κ να μην χρειαστείς εξωσωματική αλλά κ να χρειαστεί,με λίγο πιο δύσκολο δρόμο, πάλι θα τα καταφέρεις!Όλες μας θα τα καταφέρουμε.Αισιοδοξια,πίστη κ όλα θα γίνουν♥️

Η ovitrelle είναι ένεση και γίνεται στην κοιλιά για να έχεις προγραμματισμένη οωρρηξία. Και φυσικά όλες οι επαφές με προγραμμα! μην ανησυχεις...να πας τα χαρτιά σου στον εξωσωματικό και θα σου πει αυτός. Γενικά εάν υπάρχει πρόβλημα δεν κόβουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

κοριτσι μου γλυκο!!!! 2 θα μου βάλουν οποτε τα 4 θα μεινουν καταψυξη!!!! εγω θα τα κανω ολα να το ξερετε χααχαχαχαχαχαχ θα παρω επιδομα πολυτεκνων, δεν αφηνω κανενα πισω χαχαχαχα ειναι παιδια μου ολα !!!! 

τα χω χασει, ημουν που ημουν, τωρα απογινα!!!!!!!

σου στελνω ολη μου την θετικη ενεργεια για αυριο!!! θα περασεις σιγουρα!!!! και θα συζηταμε μετα και τα δικα σου!!!!

Χαχα το θυμασαι βρε θηριακι μου θα σου στειλω μην. Φιλακια πολλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η rouseva είπε:

Βρε♥️Τόσα κορίτσια εδώ μέσα δεν λένε ότι η καθεμία μας είναι διαφορετική?Ότι τα συμπτώματα δεν είναι ένδειξη εγκυμοσύνης πάντα η το αντίθετο?Καλέ εγκυουλες που δεν είχατε συμπτώματα από την αρχη,μιλήστε στα κορίτσια μας εδώ!Πότε πας για χοριακη?

χοριακή την Παρασκευή. ειμαι καλύτερα η αλήθεια. τα γνωστα σκαμπανεβάσματα μέχρι το τελικό αποτέλεσμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Litsadi είπε:

Με το καλό να έχεις θετικό αποτέλεσμα, πρώτη φορά ακούω ότι βάζουν 6ης μέρας εγώ που είμαι 41 μου μιλάει μόνο για 5ης μέρας δεν το σκέφτεται καν για κάτι μικρότερο, ευκαιρία να την ρωτήσω αύριο που θα πάω να με δει!

ίσως ν'αργησε να σχηματιστεί η βλαστοκύστη γι'αυτό και πήγε 6ης μέρας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Χαχα το θυμασαι βρε θηριακι μου θα σου στειλω μην. Φιλακια πολλα 

δεν σε ξεχνώ!!!! στείλε μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

κοριτσι μου γλυκο!!!! 2 θα μου βάλουν οποτε τα 4 θα μεινουν καταψυξη!!!! εγω θα τα κανω ολα να το ξερετε χααχαχαχαχαχαχ θα παρω επιδομα πολυτεκνων, δεν αφηνω κανενα πισω χαχαχαχα ειναι παιδια μου ολα !!!! 

τα χω χασει, ημουν που ημουν, τωρα απογινα!!!!!!!

σου στελνω ολη μου την θετικη ενεργεια για αυριο!!! θα περασεις σιγουρα!!!! και θα συζηταμε μετα και τα δικα σου!!!!

Μπραβο κορίτσι μου αντε να γίνετε πολύτεκνοι με το καλο 😁😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena0212 είπε:

Να μην αγχωνεσαι. Η κάθε περιπτωση είναι διαφορετική. Και τα συμπτώματα το ιδιο. Εμένα με πονούσε το στήθος όλη τη διάρκεια της αναμονής. Επίσης είχα βάλει 2 βλαστοκυστες ποιότητας ΑΑ. Κ το αποτέλεσμα της χοριακης ήταν 0. Άλλες κοπελες με ένα η περισσότερα έμβρυα ή βλαστοκυστες, πιο «μέτριας» ποιότητας, ή χωρίς συμπτώματα, είδαν θετικό κ έχουν τώρα παιδάκια. Να είσαι αισιόδοξη 🥰🥰σου εύχομαι ολα να πάνε καλα

σ'ευχαριστώ πολύ, μου δίνετε όλες μεγάλη δύναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η angel35 είπε:

δεν σε ξεχνώ!!!! στείλε μου!!!!

Φυσικα κ για να μη σπασω τη παραδοση θα στειλω κ την τοποθετηση των φαρμακων στο ψυγειο😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

ναι με το σπερμα ειχαμε θεμα δεν πολυγουσταρε να κουνηθει αχχαχαχαχα αμη δεν εχω ιδεα τι εχω γιατι δεν με εβαλαν ποτε να κανω!

Και τα δικά μας,τεμπέλικα🤷Άντε υπομονή τώρα μέχρι να τα υποδεχτείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η rouseva είπε:

Και τα δικά μας,τεμπέλικα🤷Άντε υπομονή τώρα μέχρι να τα υποδεχτείς!

Αν είναι μόνο αυτό το θεματακι σας μην ανησυχείς καθόλου!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η noutelitsa είπε:

Καλημέρα και από μένα! Απαντώντας στην @papant ...βοηθάτε και μένα κορίτσια...και όσες ψαχνόμαστε για την καλύτερη αρχή! 

Θα ήθελα και εγώ να μάθω πως κλείνεις ραντεβού στο Έλενα. Απλά παίρνεις τηλέφωνο???
Οπότε @Taggeris αν μπορείς απάντησε εδώ, ωστε να το δω και εγώ! Εαν υπάρχει και κάποια αλλη κοπέλα που εχει κάποιο ραντεβού για νωρίτερα από τα τέλη Νοέμβρη...θα βοηθούσε!
 

Για τα ραντεβού στο Έλενα ή παίρνεις τηλέφωνο στο 1535 ή φτιάχνεις ένα λογαριασμό στο 1535.gr και κλείνεις μόνη σου σε όποιο ιατρείο σε ενδιαφέρει. Για το τμήμα καφέ ξένα αποβολών συγκεκριμένα τα ραντεβού ανοίγουν κάθε τέλη του μήνα η πρώτη Για αυτό πρέπει να είσαι απίκο.... Και τα ραντεβού που θα ανοίξουν θα είναι πλέον για Δεκέμβριο μέχρι τέλος Νοεμβρίου δεν υπάρχουν. Εναλλακτικά όμως μπορείτε να βρείτε στο τμήμα καφέ ξανά αποβολών του Αλεξάνδρα Αν δεν θέλετε να χάνετε χρόνο και να σας καθοδηγήσουν με κάποιες εξετάσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Εντάξει εμείς πάμε εντελώς μαζί.....τα 6 είναι σούπερ.....6 τελικά έχω και εγώ......3 από την μια και 3 από την άλλη...τα 3 τεμπέλικα μεγάλωσαν έγιναν 12 άρια ...βέβαια εγώ ένα 17αρι από την άλλη μεριά που μας φοβίζει λίγο..... οπότε συνεχίζω κανονικά μέχρι Παρασκευή που έχω υπέρηχο και λογικά και εγώ η Σάββατο ή Κυριακή θα κάνω ωοληψια..... @Παρασκευαιδου κάτι μου θυμίζει αυτό το ένα μεγάλο ωοθυλάκιο 😉😉 @Eva29 πως είναι η ψυχολογία......

Κοριτσαρες κάντε υπομονή οι υπόλοιπες περνάν οι μέρες και σίγουρα θα έχουμε ευχάριστα νέα ......

Τέλεια κορίτσι μου μπράβο πολύ χάρηκα ! Με το καλό να τα πάρετε όλα ! 

Γίνονται και Κυριακή ωοληψιες?? 

Εγώ είμαι στα κάγκελα!! Δεν μπορώ να κρατηθώ αύριο θα κάνω τεστ κορίτσια δεν μπορώ άλλο!!! Μη με μαλώνετε!! 😋

Το ξέρω μπορεί να βγει αρνητικό αλλά μπορεί να δείξει κάτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η angel35 είπε:

κοριτσι μου γλυκο!!!! 2 θα μου βάλουν οποτε τα 4 θα μεινουν καταψυξη!!!! εγω θα τα κανω ολα να το ξερετε χααχαχαχαχαχαχ θα παρω επιδομα πολυτεκνων, δεν αφηνω κανενα πισω χαχαχαχα ειναι παιδια μου ολα !!!! 

τα χω χασει, ημουν που ημουν, τωρα απογινα!!!!!!!

σου στελνω ολη μου την θετικη ενεργεια για αυριο!!! θα περασεις σιγουρα!!!! και θα συζηταμε μετα και τα δικα σου!!!!

Τελεια νέα κορίτσι μου μπράβο !! Πολύ καλά τα πήγες !! ♥️😘🌟🎊

Πότε θα τα βάλετε τα δύο με το καλό ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Τέλεια κορίτσι μου μπράβο πολύ χάρηκα ! Με το καλό να τα πάρετε όλα ! 

Γίνονται και Κυριακή ωοληψιες?? 

Εγώ είμαι στα κάγκελα!! Δεν μπορώ να κρατηθώ αύριο θα κάνω τεστ κορίτσια δεν μπορώ άλλο!!! Μη με μαλώνετε!! 😋

Το ξέρω μπορεί να βγει αρνητικό αλλά μπορεί να δείξει κάτι...

και γω μαζι σουυυυυυυυυυυυυυυυυ αυριο πρωι θα το κανω τελος!!! fingers crossed!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η blueocean είπε:

και γω μαζι σουυυυυυυυυυυυυυυυυ αυριο πρωι θα το κανω τελος!!! fingers crossed!!!

 

Ελπίζω να βγει καταθετικό κορίτσι μου ! Καλή επιτυχία ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η blueocean είπε:

ίσως ν'αργησε να σχηματιστεί η βλαστοκύστη γι'αυτό και πήγε 6ης μέρας.

6ης μέρας θεωρείται γιατί κρυοσυντηρουνται 5ης κ "από ψύχονται" τη μέρα που πηγαίνουμε για την εμβρυομεταφορα, όπου κ εκεί εξελίσσονται περισσότερο σε σχέση με την 5η..ισως για αυτό αναφέρονται ως 6ης μέρας.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Τέλεια κορίτσι μου μπράβο πολύ χάρηκα ! Με το καλό να τα πάρετε όλα ! 

Γίνονται και Κυριακή ωοληψιες?? 

Εγώ είμαι στα κάγκελα!! Δεν μπορώ να κρατηθώ αύριο θα κάνω τεστ κορίτσια δεν μπορώ άλλο!!! Μη με μαλώνετε!! 😋

Το ξέρω μπορεί να βγει αρνητικό αλλά μπορεί να δείξει κάτι...

Ποια μέρα σου είπε ο γιατρός να πας για χοριακη; εγω θα έλεγα μην κάνεις αν βγει αρνητικό λόγω του ότι είναι νωρίς θα καταρακωθει η ψυχολογία σου δίχως λόγο.. Κάνε αν είναι κ δεν κρατιέται την προηγούμενη της χοριακης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η blueocean είπε:

επισηηης!!😍😍

@blueocean @Eva29 να κάνετε ότι σας ευχαριστεί κοριτσια και ευχομαι να είναι θετικότατα ,θα περιμενω με αγωνία και τα δικά σας και τα δικά μου αποτελέσματα και της @katerinaki83 ...εγω μέχρι το Σάββατο θα το ρίξω στις σοκολάτες 😱😂😂😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Ποια μέρα σου είπε ο γιατρός να πας για χοριακη; εγω θα έλεγα μην κάνεις αν βγει αρνητικό λόγω του ότι είναι νωρίς θα καταρακωθει η ψυχολογία σου δίχως λόγο.. Κάνε αν είναι κ δεν κρατιέται την προηγούμενη της χοριακης..

Κορίτσι μου είχαμε μιλήσει πριν κανένα μήνα και κάτι πριν κανείς εμβρυομεταφορα ολότελα νομίζω και διάβασα τα νέα σου και ήθελα να σου ευχηθώ με το καλο να ανταμώσεις τα διδυμάκια σου 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...