Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η blueocean είπε:

σε καταλαβαίνω απόλυτα.....και ΄γω απο τον καναπέ στην καρέκλα και αντίθετα. Απο δουλειές δεν κάνω τίποτα γιατί τις αλλες φορες κατι τις το εκανα οποτε ειπα αυτη τη φορα να ειμαι τελείως χαλαρά. Τις πρώτες δυο μέρες είχα τρελλαθεί να διαβάζω για συμπτώματα και να ψάχνω σημάδια αλλά στην πορεία είπα οτι ειναι να γίνει μόνο ο Θεός το ξέρει οπότε σταμάτησα να ψάχνω γιατί στην κάθε μια κατάλαβα οτι το σώμα της αντιδρά διαφορετικά.  Ακούω ήρεμη μουσική, βλέπω καμιά ταινία, λίγο διάβασμα αλλά ναι αυτό που λες ισχύει...δεν περνάνε οι μέρες! 

@sandyb σ'ευχαριστώ πολύ!

Εγω τις πρώτες δυο μέρες διάβαζα αστυνομικά θρίλερ και έψαχνα δολοφόνους  😂,τις επόμενες δυο είπα δεν περνάνε οι ώρες το έριξα στο φαΐ ,σήμερα αρχίζω λίγο να χαλαρώνω αλλά αύριο δεν ξέρω πως θα είμαι 😱😁😂😂.Είναι η Τρίτη μου φορά ,την πρώτη έμεινα αλλά παλινδρόμησε και είχα παρατηρήσει ότι είχα πολλά υγρά ,τη δεύτερη μηδενική χοριακη και σχεδόν τίποτα από συμπτώματα ,κάθε φορά και κάθε άνθρωπος διαφορετικός και αυτό είναι που με τρελαίνει !!ενα οδηγό επιβίωσης μετά την εμβρυομεταφορα θα γράψει κανείς;;;Τίποτα πρέπει να γεμίζουμε το χρόνο μας μέχρι την ημέρα της χοριακης για να μας μείνει και κανένα εγκεφαλικό κύτταρο στη θέση του. Ουφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τελικά η κοπέλα είναι θεά... με πήρε τηλ!!!! 

Γτ με είδε να κλαιωω βασικα να τρέμω και μου είπε θα σε πάρω  να σου πω αποτελέσματα :-) 127.2🥰🥰🥰🥰🥰

Η χοριακη μου  !!!! 

Θα τρελαθωωω πάω να πάρω δωράκι στην κοπέλα γιατί πήγε έκανε την εξέταση έξτρα για εμενα χωρίς να δουλεύει ... την αγάπησα... 

Δευτέρα πάω για την τρίτη αλλά μου είπε ούτε καν χρειάζεται  :-)

Μπράβο ρε αγαπηηηηηηηηηη συγχαρητήρια ρε κορίτσι μου....άντε να γελάσει λίγο το χειλάκι σου !!!!  Μα τι να πω πια ...... Μπράβοοοοο....

Εύχομαι να είναι τέλεια και η επόμενη χοριακη σου!!!!! 💓💗💓💓💗💓💗💓💗💓💗💓💗💓💓💓💓💗💓💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τελικά η κοπέλα είναι θεά... με πήρε τηλ!!!! 

Γτ με είδε να κλαιωω βασικα να τρέμω και μου είπε θα σε πάρω  να σου πω αποτελέσματα :-) 127.2🥰🥰🥰🥰🥰

Η χοριακη μου  !!!! 

Θα τρελαθωωω πάω να πάρω δωράκι στην κοπέλα γιατί πήγε έκανε την εξέταση έξτρα για εμενα χωρίς να δουλεύει ... την αγάπησα... 

Δευτέρα πάω για την τρίτη αλλά μου είπε ούτε καν χρειάζεται  :-)

Ααχχχ θα τρελαθώ!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου! 

Όλα καλά από εδώ και πέρα! Ήμουν σίγουρη ότι θα είναι τέλεια!

Μακάρι να συνεχίσουμε όλες ετσι θετικά!! 💟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Frid είπε:

Ποια λογική ;;😂😂δεν την ξέρω την κυρία ,σε λίγο θα ψαχνω σημάδια στα σύννεφα !!!Με το καλο να έρθουμε όλες στη θέση σου και με το καλο να γεννήσεις κορίτσι μου και μόνο χαρές και πολλές πολλές όμορφες ριγμένα με την οικογένεια σου.

Ευχαριστω κοριτσι μου!!! Αυτη τη χαρα περιμενω κι εγω και ο αντρας μου με μεγαλη αγωνια μετα απο έναν μακρύ δρομο!!! 
Ολες θα ερθετε στη θέση μου σύντομα ευχομαι και θα ειμαι εδω να σας διαβαζω με συγκίνηση!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

@Eva29 ευακι μου........ Με το καλό να τα συναντήσεις κορίτσι μου!!!! Εύχομαι όλα να πάνε πραγματικα υπεροχα!!! Έρχονται δύσκολες μέρες αγωνίας αλλά εδώ είμαστε εμείς να εμψυχωνουμε!!!!! Έχεις δείξει πολλή υπομονή τόσο καιρό που περιμένεις την εμβρυομεταφορα σου....άλλο λίγο έμεινε μωρέ!!!!  💗💓💗💓💗💓💗

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ γλυκιά μου ♥️♥️ με καταλαβαίνεις.!!! 🥰😘😘😘

στις πριν 3 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

@Eva29 κοριτσάκι μου πως πήγε????

Κορίτσια εγώ έκανα την εμβρυομεταφορα πήγαν όλα καλά ευτυχώς, δεν πόνεσα καθόλου μόνο μια περίεργη αίσθηση του διαστολεα και του καθετήρα. Μου είπε χοριακη σε 10 μέρες δηλαδή 28/9, αλλά δεν παίζει κορίτσια θα κάνω τεστακι νωρίτερα χαχχαχα 

Μου έδειξε τα μωράκια μου σε φωτογραφίες και μου είπε ότι το ένα είναι 4ΑΑ και το άλλο 3ΑΑ και πως και τα δύο είναι τέλεια!  Μετά έκατσα 1 ώρα και κάτι ξαπλωμένη μετά περιμέναμε να του μιλήσουμε και να μου δώσει οδηγίες. Συνεχίζω κανονικά τα φάρμακα όπως τώρα και προσθέτουμε και μια ένεση ivor (αντιπηκτική) κάθε μέρα και χάπια medrol κορτιζόνη. Γιατί δίνει κορτιζόνη ξέρετε? Αυτά από μένα και εύχομαι να μπω και εγώ στο παρεάκι των εγκύων !! ♥️♥️♥️

στις πριν 3 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τελικά η κοπέλα είναι θεά... με πήρε τηλ!!!! 

Γτ με είδε να κλαιωω βασικα να τρέμω και μου είπε θα σε πάρω  να σου πω αποτελέσματα :-) 127.2🥰🥰🥰🥰🥰

Η χοριακη μου  !!!! 

Θα τρελαθωωω πάω να πάρω δωράκι στην κοπέλα γιατί πήγε έκανε την εξέταση έξτρα για εμενα χωρίς να δουλεύει ... την αγάπησα... 

Δευτέρα πάω για την τρίτη αλλά μου είπε ούτε καν χρειάζεται  :-)

Αγάπη μου θα τρελαθώ ♥️♥️♥️ είδες που όλα είναι τέλεια ?? Με το καλό να το δείτε το μωράκι σας τώρα !! Περιμένω την σκυτάλη !!! 🥰🥰 

στις πριν 3 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Είσαι έγκυος μωρη τρελή στο λέγαμε πίστεψέ το!!!!!!!! Μπράβο κορίτσι μου συγχαρητήρια!!!!!! Μια τελειομενη εγκυμοσύνη σου εύχομαι από καρδιάς!!!!! Για παρέδωσε σκυτάλη στο κορίτσι μας @Eva29......

♥️♥️♥️ Άντε και να στη δώσω αγάπη μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Katerinaki83 είπε:

Εκείνη 12η μέρα ήταν με βλαστοκύστη και εσυ είσαι με 2 ημερών είσαι σίγουρα έγκυος και η χοριακη είναι μια χαρά .

Κατερίνα μου πως πήγε ?? Πες μας τα νέα σου !! ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ γλυκιά μου ♥️♥️ με καταλαβαίνεις.!!! 🥰😘😘😘

Κορίτσια εγώ έκανα την εμβρυομεταφορα πήγαν όλα καλά ευτυχώς, δεν πόνεσα καθόλου μόνο μια περίεργη αίσθηση του διαστολεα και του καθετήρα. Μου είπε χοριακη σε 10 μέρες δηλαδή 28/9, αλλά δεν παίζει κορίτσια θα κάνω τεστακι νωρίτερα χαχχαχα 

Μου έδειξε τα μωράκια μου σε φωτογραφίες και μου είπε ότι το ένα είναι 4ΑΑ και το άλλο 3ΑΑ και πως και τα δύο είναι τέλεια!  Μετά έκατσα 1 ώρα και κάτι ξαπλωμένη μετά περιμέναμε να του μιλήσουμε και να μου δώσει οδηγίες. Συνεχίζω κανονικά τα φάρμακα όπως τώρα και προσθέτουμε και μια ένεση ivor (αντιπηκτική) κάθε μέρα και χάπια medrol κορτιζόνη. Γιατί δίνει κορτιζόνη ξέρετε? Αυτά από μένα και εύχομαι να μπω και εγώ στο παρεάκι των εγκύων !! ♥️♥️♥️

Αγάπη μου θα τρελαθώ ♥️♥️♥️ είδες που όλα είναι τέλεια ?? Με το καλό να το δείτε το μωράκι σας τώρα !! Περιμένω την σκυτάλη !!! 🥰🥰 

♥️♥️♥️ Άντε και να στη δώσω αγάπη μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας !! 

Με το καλο κορίτσι μου να περάσουν αυτές οι 10 ημερες και να πάρεις μια τριψηφια χοριακη 😁!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Frid είπε:

Με το καλο κορίτσι μου να περάσουν αυτές οι 10 ημερες και να πάρεις μια τριψηφια χοριακη 😁!

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κατερίνα μου πως πήγε ?? Πες μας τα νέα σου !! ♥️♥️♥️

Συνχαρητηρια κορίτσι μου τέλεια τα μωράκια σου να μείνουν εκεί και τα δυο για 9 μήνες και να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη .Εμένα ο γιατρος αποφάσισε να πάμε με 3 έμβρυα μου είπε πως η πιθανότητες είναι μια στο εκατομμύριο να πιασουν και τα 3.Πήγαμε τόσο καλά που ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω έβαλα 2 βλαστοκυστες 5ΑΑ και μια 5ΑΒ .Ποτέ δεν ξαναειχα τέτοιες βαθμολογίες άρα έπαιζε ρόλο το οξειδωτικό στρες στο σπερμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ γλυκιά μου ♥️♥️ με καταλαβαίνεις.!!! 🥰😘😘😘

Κορίτσια εγώ έκανα την εμβρυομεταφορα πήγαν όλα καλά ευτυχώς, δεν πόνεσα καθόλου μόνο μια περίεργη αίσθηση του διαστολεα και του καθετήρα. Μου είπε χοριακη σε 10 μέρες δηλαδή 28/9, αλλά δεν παίζει κορίτσια θα κάνω τεστακι νωρίτερα χαχχαχα 

Μου έδειξε τα μωράκια μου σε φωτογραφίες και μου είπε ότι το ένα είναι 4ΑΑ και το άλλο 3ΑΑ και πως και τα δύο είναι τέλεια!  Μετά έκατσα 1 ώρα και κάτι ξαπλωμένη μετά περιμέναμε να του μιλήσουμε και να μου δώσει οδηγίες. Συνεχίζω κανονικά τα φάρμακα όπως τώρα και προσθέτουμε και μια ένεση ivor (αντιπηκτική) κάθε μέρα και χάπια medrol κορτιζόνη. Γιατί δίνει κορτιζόνη ξέρετε? Αυτά από μένα και εύχομαι να μπω και εγώ στο παρεάκι των εγκύων !! ♥️♥️♥️

Αγάπη μου θα τρελαθώ ♥️♥️♥️ είδες που όλα είναι τέλεια ?? Με το καλό να το δείτε το μωράκι σας τώρα !! Περιμένω την σκυτάλη !!! 🥰🥰 

♥️♥️♥️ Άντε και να στη δώσω αγάπη μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας !! 

Με το καλο κοριτσι μου καλο!!! Ευχομαι σε λίγες μερες να παρεις την θετική χοριακη σου και να ερθεις στο γκρουπ με τις εγκυουλες!!!! Ολα καλα θα πανε!!! 🥰🙂🍀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κατερίνα μου πως πήγε ?? Πες μας τα νέα σου !! ♥️♥️♥️

Την κορτιζόνη την δίνουν για να έχουν το ανοσοποιητικό σε καταστολή να μην δει το έμβρυο σαν ξένο σώμα και το αποβάλει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

 

Με το καλο και σε εσενα κορίτσι μου με μια θετική τριψηφια χοριακη και καλούς διπλασιασμούς !τωρα γίναμε τέσσερεις δλδ στην αναμονή για χοριακη ,με το καλο για όλες μας 😁😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Frid είπε:

Με το καλο και σε εσενα κορίτσι μου με μια θετική τριψηφια χοριακη και καλούς διπλασιασμούς !τωρα γίναμε τέσσερεις δλδ στην αναμονή για χοριακη ,με το καλο για όλες μας 😁😘😘

Μακάρι να είναι η τυχερή μας φορά και η τελευταία !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να σας κάνω δυο ερωτήσεις ;εσεις την περίοδο αναμονής μετά από εμβρυομεταφορα κάνετε αυστηρή διατροφή η τρώτε και καμία σοκολατιτσα και δεν πειράζει;επίσης σήμερα έχω φριχτούς πόνους στο αυτί μου και κρατιέμαι όλη μέρα διότι δεν ξέρω αν κάνει να πιω ντεπόν αλλά όπου να ναι θα το κόψω το αυτάκι 😱 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τελικά η κοπέλα είναι θεά... με πήρε τηλ!!!! 

Γτ με είδε να κλαιωω βασικα να τρέμω και μου είπε θα σε πάρω  να σου πω αποτελέσματα :-) 127.2🥰🥰🥰🥰🥰

Η χοριακη μου  !!!! 

Θα τρελαθωωω πάω να πάρω δωράκι στην κοπέλα γιατί πήγε έκανε την εξέταση έξτρα για εμενα χωρίς να δουλεύει ... την αγάπησα... 

Δευτέρα πάω για την τρίτη αλλά μου είπε ούτε καν χρειάζεται  :-)

Τι χαρά είναι αυτή. Μας έφτιαξες τη μέρα. Είδες που σου το λέγανε όλες;;;συγχαρητήρια κορίτσι μου. Να έχεις μια εύκολη τελειομηνη εγκυμοσύνη. 🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katerinaki83 είπε:

Μακάρι να είναι η τυχερή μας φορά και η τελευταία !!!!

Αχ μακάρι και εγω αυτό θέλω ,ευχομαι αυτα τα Χριστούγεννα να χαϊδεύουμε όλες φουσκωμένες κοιλιές!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Frid είπε:

Κοριτσια να σας κάνω δυο ερωτήσεις ;εσεις την περίοδο αναμονής μετά από εμβρυομεταφορα κάνετε αυστηρή διατροφή η τρώτε και καμία σοκολατιτσα και δεν πειράζει;επίσης σήμερα έχω φριχτούς πόνους στο αυτί μου και κρατιέμαι όλη μέρα διότι δεν ξέρω αν κάνει να πιω ντεπόν αλλά όπου να ναι θα το κόψω το αυτάκι 😱 

Πιστεύω ότι επιτρέπεται το ντεπόν. Μια φιλη μου που είχε τρομερούς πονοκεφάλους στην εγκυμοσύνη , ο γιατρός επέτρεπε την παρακεταμόλη. Καλύτερα όμως να κανεις ένα τηλέφωνο στο γιατρο σου. Η αν ξερει κάποια κοπέλα πιο σιγουρα, να σου πει…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Frid είπε:

Κοριτσια να σας κάνω δυο ερωτήσεις ;εσεις την περίοδο αναμονής μετά από εμβρυομεταφορα κάνετε αυστηρή διατροφή η τρώτε και καμία σοκολατιτσα και δεν πειράζει;επίσης σήμερα έχω φριχτούς πόνους στο αυτί μου και κρατιέμαι όλη μέρα διότι δεν ξέρω αν κάνει να πιω ντεπόν αλλά όπου να ναι θα το κόψω το αυτάκι 😱 

Εμένα πάντως από το κέντρο που είπαν να αποφεύγω μόνο τα λαχανικά τα ωμά να τα τρώω ψημένα και τα οστρακοειδή .αλλά επειδή έχω παραπανίσια κιλά εγώ λέω να τα αποφύγω τα γλυκά .η ξέρεις καμία σοκολάτα όταν νιώσω ότι την έχω μεγάλη ανάγκη .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Vasilique δίδυμο μανούλα με τις ωραιες σου συμβουλές και την τυχερή αύρα σου όποτε μπορείς βαλε μας και εμάς στο ευλογημένο πινακακι σου ναι; 😊εγω είμαι για χοριακη στις 25 ,ευχαριστω πολύ εκ των προτέρων 😘

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η elena0212 είπε:

Πιστεύω ότι επιτρέπεται το ντεπόν. Μια φιλη μου που είχε τρομερούς πονοκεφάλους στην εγκυμοσύνη , ο γιατρός επέτρεπε την παρακεταμόλη. Καλύτερα όμως να κανεις ένα τηλέφωνο στο γιατρο σου. Η αν ξερει κάποια κοπέλα πιο σιγουρα, να σου πει…

Ευχαριστω πολύ για την απάντηση σου 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katerinaki83 είπε:

Εμένα πάντως από το κέντρο που είπαν να αποφεύγω μόνο τα λαχανικά τα ωμά να τα τρώω ψημένα και τα οστρακοειδή .αλλά επειδή έχω παραπανίσια κιλά εγώ λέω να τα αποφύγω τα γλυκά .η ξέρεις καμία σοκολάτα όταν νιώσω ότι την έχω μεγάλη ανάγκη .

Α ωραία τα γνωστά και εμενα τα ίδια ,αρα μια πίτσα με ψημένα λαχανικά δεν πιάνετε για κακό ε; 😂😱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τελικά η κοπέλα είναι θεά... με πήρε τηλ!!!! 

Γτ με είδε να κλαιωω βασικα να τρέμω και μου είπε θα σε πάρω  να σου πω αποτελέσματα :-) 127.2🥰🥰🥰🥰🥰

Η χοριακη μου  !!!! 

Θα τρελαθωωω πάω να πάρω δωράκι στην κοπέλα γιατί πήγε έκανε την εξέταση έξτρα για εμενα χωρίς να δουλεύει ... την αγάπησα... 

Δευτέρα πάω για την τρίτη αλλά μου είπε ούτε καν χρειάζεται  :-)

Τελειααα♥️Με το καλό κορίτσι μου♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Frid είπε:

Α ωραία τα γνωστά και εμενα τα ίδια ,αρα μια πίτσα με ψημένα λαχανικά δεν πιάνετε για κακό ε; 😂😱

Όχι καλε φάε και τα 8 κομμάτια !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τελικά η κοπέλα είναι θεά... με πήρε τηλ!!!! 

Γτ με είδε να κλαιωω βασικα να τρέμω και μου είπε θα σε πάρω  να σου πω αποτελέσματα :-) 127.2🥰🥰🥰🥰🥰

Η χοριακη μου  !!!! 

Θα τρελαθωωω πάω να πάρω δωράκι στην κοπέλα γιατί πήγε έκανε την εξέταση έξτρα για εμενα χωρίς να δουλεύει ... την αγάπησα... 

Δευτέρα πάω για την τρίτη αλλά μου είπε ούτε καν χρειάζεται  :-)

Τελεια τελεια μπραβο βρε ειδες που δεν επρεπε να απογοητευεσαι ολα καλα απο εδω κ περα.👏👏🍀😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Όχι καλε φάε και τα 8 κομμάτια !!!!!!!

Ε οκ 😜,καλη υπομονη σου ευχομαι μέχρι την θετική χοριακη και να τα λέμε εδώ μα μοιραζόμαστε τις ανησυχίες μας 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου Συγχαρητήρια!!! Όλα να πάνε καλά!!! 🤗

Κοριτσια, ως πρωτάρα εχω μια ερώτηση σχετικά με την επιτροπή! 
Θα με ενημερώσουν όταν έχουν αποτελέσματα ή να τους πάρω εγώ για να ενημερωθώ; 🤔

Μου είχαν πει ότι η επιτροπή θα γίνει στις 16/9..10 μέρες νωρίτερα με πήραν τηλ να πάω τα χαρτιά στις 13 για να δουν αν υπάρχει λάθος ώστε να διορθωθεί έγκαιρα. Από τότε δεν είχα νέα τους..να θορυβηθώ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...