Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μίλησα με το κέντρο τα άλλα 2 τα μοριδια δεν  γίνανε βλαστοκυστες  😕

Μου είπε όμως ότι αυτά που βάλαμε ήταν πολύ καλύτερα για αυτό ευελπιστεί στα ευχάριστα. 

Να μη στεναχωριέσαι κορίτσι μου, όλα καλά θα πάνε ! Έχεις δύο μωράκια στην κοιλίτσα σου πάμε δυνατά!! ♥️🙏🙏♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Massa είπε:

Να έχεις καλή επιτυχία σου εύχομαι! Και σύντομα να έρθει το μωράκι σου!

Έχουμε δει ουρολογο και πέρα από βιταμίνες μας πρότεινε την επέμβαση κιρσοκηλης που ομως εχει μικρή πιθανότητα να το βελτιώσει..οπότε τοω αφήσαμε.

Έχουμε πάρει κατά καιρούς διάφορες βιταμινες, επαναληπτική δεν κάναμε να δούμε αν άλλαξε κάτι..αλλά εφόσον δεν πετύχαμε και σύλληψη...

Εντάξει κορίτσι μου ...πες μας και τις ηλικίες σας για να έχουμε μια εικόνα...αν θέλεις φυσικά....εγώ είμαι 33 και ο σύζυγος 38...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ  κορίτσια, δεν χω άλλες καρδούλες. 

Με πήρε από κάτω να φανταστείτε ήρθε ο άντρας μου απ τη δουλειά. Πόσο ανάγκη τον είχα και το πήρε γραμμή ήρθε για καμιά ωρίτσα.  Πεισματάρης μου λέει πετύχαμε τι κλαις και επειδή θες να με βασανίζεις θα είναι και 2. Όταν έχεις τέτοιον άνθρωπο δίπλα σου τοτε καταλαβαίνεις πόσο τυχερός είσαι..  

Είναι τα σκαμπανεβασματα ..  από αύριο θα βρείτε την ηρεμία σας :-) θα δουλέψω όλη μέρα με υπερωρίες να σώθω 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ευχαριστώ πολύ  κορίτσια, δεν χω άλλες καρδούλες. 

Με πήρε από κάτω να φανταστείτε ήρθε ο άντρας μου απ τη δουλειά. Πόσο ανάγκη τον είχα και το πήρε γραμμή ήρθε για καμιά ωρίτσα.  Πεισματάρης μου λέει πετύχαμε τι κλαις και επειδή θες να με βασανίζεις θα είναι και 2. Όταν έχεις τέτοιον άνθρωπο δίπλα σου τοτε καταλαβαίνεις πόσο τυχερός είσαι..  

Είναι τα σκαμπανεβασματα ..  από αύριο θα βρείτε την ηρεμία σας :-) θα δουλέψω όλη μέρα με υπερωρίες να σώθω 🤣🤣🤣

Πραγματικά βράχος ο άντρας σου ! Μπράβο του ! Να τον ακούς και να ηρεμήσεις ! Το ξέρω ότι δεν γίνεται το ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά σκέψου το καλό σενάριο όχι το κακο! Γιατί έχετε βάλει 2 το πιο πιθανό είναι να γαντζωθει έστω το 1 ! Φιλάκια ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Εντάξει κορίτσι μου ...πες μας και τις ηλικίες σας για να έχουμε μια εικόνα...αν θέλεις φυσικά....εγώ είμαι 33 και ο σύζυγος 38...

Εγώ είμαι 34 και ο σύζυγος 35..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Πραγματικά βράχος ο άντρας σου ! Μπράβο του ! Να τον ακούς και να ηρεμήσεις ! Το ξέρω ότι δεν γίνεται το ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά σκέψου το καλό σενάριο όχι το κακο! Γιατί έχετε βάλει 2 το πιο πιθανό είναι να γαντζωθει έστω το 1 ! Φιλάκια ! 

Ευχαριστώ πολύ  ευακι μου...εγω ήρωα τον λέω. Νομίζω λίγο πολύ όλες μας έχουμε τον ήρωα μας 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Massa είπε:

Εγώ είμαι 34 και ο σύζυγος 35..!

@kk88 τι λέμε ηλικία 😱😱😱😱 σαν τις ενέσεις ένα πράγμα 🤣🤣🤣🤣 εγω ειμαι 23 🤣🤣🤣παρ το αλλιώς χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ευχαριστώ πολύ  ευακι μου...εγω ήρωα τον λέω. Νομίζω λίγο πολύ όλες μας έχουμε τον ήρωα μας 😊

Ναι μωρε. Κ σε όλο αυτό που περνάμε να μην ξεχνάμε ποσο βράχοι στέκονται διπλα μας. Έχουν το άγχος τους, προσπαθούν να είναι κ ψύχραιμοι μπροστά μας 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

@kk88 τι λέμε ηλικία 😱😱😱😱 σαν τις ενέσεις ένα πράγμα 🤣🤣🤣🤣 εγω ειμαι 23 🤣🤣🤣παρ το αλλιώς χαχαχχα

Έλα μαρή νεότατες είμαστε..... μέχρι τα 40 θα την λέω... μετά αναλόγως το κρέμασμα 🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσούπρες;;;;;;; τι κάνετε καλημέρα!!!!!! αν λέμε ηλικίες λέω περήφανα πως είμαι 35!!!!!!!! 

χτες έκανα την πρώτη ένεση!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Τσούπρες;;;;;;; τι κάνετε καλημέρα!!!!!! αν λέμε ηλικίες λέω περήφανα πως είμαι 35!!!!!!!! 

χτες έκανα την πρώτη ένεση!!!!!!!!!!!!!!!

Καλή αρχηηηηη με πολλά πολλά αυγουλάκια κοτοπουλακι μας!!!!! 😜😜😜😜 Όλα να πάνε καλά!!!!!!!! ♥️♥️♥️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Τσούπρες;;;;;;; τι κάνετε καλημέρα!!!!!! αν λέμε ηλικίες λέω περήφανα πως είμαι 35!!!!!!!! 

χτες έκανα την πρώτη ένεση!!!!!!!!!!!!!!!

Καλή αρχή κορίτσι μου! Πόσες μονάδες κάνεις και με ποιο πρωτόκολλο πάτε ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Καλή αρχηηηηη με πολλά πολλά αυγουλάκια κοτοπουλακι μας!!!!! 😜😜😜😜 Όλα να πάνε καλά!!!!!!!! ♥️♥️♥️ 

σαγαπω ολιου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Καλή αρχή κορίτσι μου! Πόσες μονάδες κάνεις και με ποιο πρωτόκολλο πάτε ?? 

σε ευχαριστώ ευάκι!!!! κάνω ανταγωνιστές και ξεκίνησα με 200 μονάδες puregon.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η angel35 είπε:

Τσούπρες;;;;;;; τι κάνετε καλημέρα!!!!!! αν λέμε ηλικίες λέω περήφανα πως είμαι 35!!!!!!!! 

χτες έκανα την πρώτη ένεση!!!!!!!!!!!!!!!

Καλή αρχή! Να πάνε όλα τέλεια κορίτσι!!!! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η angel35 είπε:

σε ευχαριστώ ευάκι!!!! κάνω ανταγωνιστές και ξεκίνησα με 200 μονάδες puregon.

Καλή αρχή... να μαζέψεις πολλά αυγά... 🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχουμε κανα κορίτσι εδώ που ξεκίνησε με puregon;;;;

ή γενικά θέλω να ρωτήσω, σήμερα γενικά νιώθω οτι κατι γινεται στην κοιλιά..... νιωθω  κάπως που δεν μπορώ να το εξηγήσω. ειναι φυσιολογικό από τόσο νωρίς ή να πάρω στο δαφνί αν εχουν κανα δωμάτιο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

έχουμε κανα κορίτσι εδώ που ξεκίνησε με puregon;;;;

ή γενικά θέλω να ρωτήσω, σήμερα γενικά νιώθω οτι κατι γινεται στην κοιλιά..... νιωθω  κάπως που δεν μπορώ να το εξηγήσω. ειναι φυσιολογικό από τόσο νωρίς ή να πάρω στο δαφνί αν εχουν κανα δωμάτιο;;

έλα αγαπη εγώ έκανα....και εγώ ένιωθα κάπως κυρίως όμως ένιωθα τσιμπήματα στις ωοθήκες όπως ήταν λογικό αφού ντοπαρονταν..... επίσης σίγουρα είναι και το ψυχολογικό...αν κλείσεις στο Δαφνί κλείσε και σε εμένα ένα να είμαστε δίπλα δίπλα 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

έλα αγαπη εγώ έκανα....και εγώ ένιωθα κάπως κυρίως όμως ένιωθα τσιμπήματα στις ωοθήκες όπως ήταν λογικό αφού ντοπαρονταν..... επίσης σίγουρα είναι και το ψυχολογικό...αν κλείσεις στο Δαφνί κλείσε και σε εμένα ένα να είμαστε δίπλα δίπλα 🤣🤣🤣

Από την πρώτη ένεση;;;;; δλδ εγώ σήμερα από το πρωί όλο νιώθω ότι κάτι γίνεται εκεί στην κοιλιά όχι χαμηλά. 7 το απόγευμα χτες έκανα την ένεση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Από την πρώτη ένεση;;;;; δλδ εγώ σήμερα από το πρωί όλο νιώθω ότι κάτι γίνεται εκεί στην κοιλιά όχι χαμηλά. 7 το απόγευμα χτες έκανα την ένεση 

Μμμμμμμ δεν νομίζω από την πρώτη λίγο πιο μετά......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η angel35 είπε:

Τσούπρες;;;;;;; τι κάνετε καλημέρα!!!!!! αν λέμε ηλικίες λέω περήφανα πως είμαι 35!!!!!!!! 

χτες έκανα την πρώτη ένεση!!!!!!!!!!!!!!!

Καλη αρχή κορίτσι μου γλυκοοοοοοοο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η angel35 είπε:

έχουμε κανα κορίτσι εδώ που ξεκίνησε με puregon;;;;

ή γενικά θέλω να ρωτήσω, σήμερα γενικά νιώθω οτι κατι γινεται στην κοιλιά..... νιωθω  κάπως που δεν μπορώ να το εξηγήσω. ειναι φυσιολογικό από τόσο νωρίς ή να πάρω στο δαφνί αν εχουν κανα δωμάτιο;;

Κι εγώ έκανα puregon, κι εγώ ένιωθα περίεργα σαν να είχα πέτρες στις ωοθήκες, και ένιωθα τσιμπήματα αλλά όχι από την πρώτη ένεση κατά τη 4-5 η ημέρα ενέσεων θα έλεγα ! 

Χαχαχα κλείσε και για εμένα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η angel35 είπε:

έχουμε κανα κορίτσι εδώ που ξεκίνησε με puregon;;;;

ή γενικά θέλω να ρωτήσω, σήμερα γενικά νιώθω οτι κατι γινεται στην κοιλιά..... νιωθω  κάπως που δεν μπορώ να το εξηγήσω. ειναι φυσιολογικό από τόσο νωρίς ή να πάρω στο δαφνί αν εχουν κανα δωμάτιο;;

Στις σάλπιγγα είχα περίεργα τσιμπήματα και προς το τέλος ένιωθα βαριά εκείνο το μέρος 

Στο δωμάτιο που λέγαμε βάλε και εμένα... 

Σήμερα εντωμεταξύ νιώθω λες και έχω φαΐ ένα καρπούζι τόσο νερό...βοηθάτε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Στις σάλπιγγα είχα περίεργα τσιμπήματα και προς το τέλος ένιωθα βαριά εκείνο το μέρος 

Στο δωμάτιο που λέγαμε βάλε και εμένα... 

Σήμερα εντωμεταξύ νιώθω λες και έχω φαΐ ένα καρπούζι τόσο νερό...βοηθάτε....

Νιώθεις δηλαδή πρησμένη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...