Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις Just now, ο/η JNtina είπε:

Ευχαριστω!!! 
Ξεκινησα με femara δεύτερη μερα περιόδου και απο την πεμπτη μερα με menopur 225 μονάδες. Εννοειται οτι επαιρνα βιταμίνες και οταν ξεκίνησα menopur επαιρνα και cyclacur  2 την ημέρα. Ολα αυτη με συνεχόμενη παρακολούθηση υπερήχους και εξετασεις αίματος!! 
Ποτε με το καλο ξεκινάς εσυ;; 

Α και πριν την ωοληψια την κλασική ovitrelle εννοειται! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η blueheart είπε:

Να ρωτήσω κάτι που με απασχολεί. Όσες κάνατε εμβρυομεταφορα από κατάψυξη σε φυσικό κύκλο, κάθε πότε σας παρακολουθούσε ο γιατρός σας με υπέρηχο; Με έχει προβληματίσει ότι τελευταία φορά με είδε την Παρασκευή (3 φορές από τη μέρα που ξεκίνησα τα cyclacur***)  και πάμε για εμβρυομεταφορα μεθαύριο. Δεν θα έπρεπε 1-2 μέρες πριν να δει το ενδομήτριο αντί για μια εβδομάδα πριν; 
 

Καλημέρα! Εμένα με είχε δει τελευταία φορά Κυριακή κ μου είπε να κάνω την ovitrelle. Την Τρίτη,μετά την ovitrelle, ξεκίνησα  cyclacur και utrogestan και Σάββατο έκανα ετ 2 βλαστοκύστες. Καλή επιτυχία!!!🙂🙂🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Ευχαριστω!!! 
Ξεκινησα με femara δεύτερη μερα περιόδου και απο την πεμπτη μερα με menopur 225 μονάδες. Εννοειται οτι επαιρνα βιταμίνες και οταν ξεκίνησα menopur επαιρνα orgalutran και cyclacur (2 την ημέρα). Ολα αυτη με συνεχόμενη παρακολούθηση υπερήχους και εξετασεις αίματος!! 
Ποτε με το καλο ξεκινάς εσυ;; 

Αύριο έχω έλεγχο ορμονών κι υπέρηχο κι αν όλα οκ ξεκινάω! Δεν ξέρω ακόμα τι σχήμα θα μου δώσει, φαντάζομαι συνδυασμό χαπιών με menopur.. Άντε να δούμε 😀καλή επιτυχία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Αύριο έχω έλεγχο ορμονών κι υπέρηχο κι αν όλα οκ ξεκινάω! Δεν ξέρω ακόμα τι σχήμα θα μου δώσει, φαντάζομαι συνδυασμό χαπιών με menopur.. Άντε να δούμε 😀καλή επιτυχία! 

Τελεια!!! Με το καλο για αυριο! Στειλε να μου πεις τα νεα σου... καλη επιτυχια και σε σενα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι? Επειδή είναι να κάνω μια ένεση averkap  αύριο πήγα σήμερα και έκανα μια χοριακη για να είμαι 1000% σίγουρη ότι δεν είμαι έγκυος 

3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο το αποτέλεσμα ήταν 0,60.

Δεν υπάρχει καμία περίπτωση εγκυμοσύνης, σωστά?

Είναι χαζή η ερώτησή μου, αλλά μετά από εξωσωματικη είχα πάρει αποτέλεσμα 0,01 και είπα να σας ρωτήσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Θα σου πουν αυτές τι να κάνεις αφού θα ελέγξουν το φάκελο.. Αντε ωραία δρομολογηθηκαν τώρα όλα!! Από δω και πέρα όλα να πάνε σούπερ!! Στο εύχομαι ειλικρινά.. 

Σε ευχαριστω πολυ Σαντυ μου!

Μιλησα κ με τον γιατρο μου ειπε οτι ο κυκλος μου ειναι επηρεασμενος ακομα απο την εγκυμοσυνη η υπαρχει καποιο κυστικο...για την επιτροπη μου ειπε δεν εχει δει να κοβουν για ψηλη οιστραδιολη. Ευτυχως εχω λιγο χρονο ακομα για να ερθει σε φυσιολογικα επιπεδα ο οργανισμος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλημέρα! Εμένα με είχε δει τελευταία φορά Κυριακή κ μου είπε να κάνω την ovitrelle. Την Τρίτη,μετά την ovitrelle, ξεκίνησα  cyclacur και utrogestan και Σάββατο έκανα ετ 2 βλαστοκύστες. Καλή επιτυχία!!!🙂🙂🙂

Χχμμμ εγώ ovitrelle δεν έκανα… είχα κάνει πριν την ωοληψια μόνο. Σε αυτόν τον κύκλο  ξεκίνησα cyclacur (απο αυτά που φτιάχνουν τα Φαρμακεία) την 4η μέρα, utrogestan την 14η και έχουμε προγραμματίσει εμβρυομεταφορα την 21η (17 μέρες δηλαδή μετά τα cyclacur)

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές! Και σε σένα καλή επιτυχία εύχομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η dimi.mar είπε:

Mπραβο κορτσαρα μου, τελεία 

Ευχαριστω πολυ!!! Ελπιζω να καταφέρουν να γίνουν και βλαστοκυστες! Παω για εμβρυομεταφορα τη Δευτερα!!! 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Κοριτσιαααα παμε καλα!! Απο τα 6 γονιμοποιήθηκαν και τα 6!!! ❤️🙏

Συγχαρητήρια !!! Να συνεχίσουν να μεγαλώνουν. καλή επιτυχία στην εμβρυομεταφορα σου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Ευχαριστω πολυ!!! Ελπιζω να καταφέρουν να γίνουν και βλαστοκυστες! Παω για εμβρυομεταφορα τη Δευτερα!!! 🥰🥰

Ολα να πανε κατ ευχην!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Ευχαριστω πολυ!!! Ελπιζω να καταφέρουν να γίνουν και βλαστοκυστες! Παω για εμβρυομεταφορα τη Δευτερα!!! 🥰🥰

Υπέροχα νέα....με το καλό να ξεκινήσεις το μαγικό ταξίδι κορίτσι μου όμορφο.🙏👶❤️ Όλα θα πάνε υπέροχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Συγχαρητήρια !!! Να συνεχίσουν να μεγαλώνουν. καλή επιτυχία στην εμβρυομεταφορα σου 🥰

Ευχαριστω πολυ!!! Και σε σενα ολα κατά ευχήν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η condios είπε:

Υπέροχα νέα....με το καλό να ξεκινήσεις το μαγικό ταξίδι κορίτσι μου όμορφο.🙏👶❤️ Όλα θα πάνε υπέροχα.

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!! Ευχομαι αυτο το ταξιδι να εχει πολλούς συνοδοιπόρους, εσας κορίτσια μου!!! 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια νεο μελος και εγω. Να ενημερωσω λοιπον κ εγω την δικη μου ιστορια. Εκανα λαπαροσκοπιση το Μαρτιο για ενδομητριωση κ τωρα που τελειωνει σιγα σιγα το βασανο της averkap θα μπω στην διαδικασια εξωσωματικης. Με δοτη. Απο την επιτροπη μου εκλεισαν ραντεβου 25 Σεμπτεμβρη πριν δυο εβδομαδες. Εγκεφαλικο τοσο πολυ καιρο εκαναν κ σε εσας; Αθηνα Μαρουσι ειμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Κοριτσιαααα παμε καλα!! Απο τα 6 γονιμοποιήθηκαν και τα 6!!! ❤️🙏

Πόσο χαίρομαι για σας..... Συγχαρητήρια.... Πολύ ωραία νέα...... Με το καλο την Δευτέρα να φωλιάσουν το ή τα μωρα σου στην κοιλίτσα σου για 9 υπέροχους γλυκούς μωρουδιστικους μήνες.... 👶🏻👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧👨‍👩‍👦🤰🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Αύριο έχω έλεγχο ορμονών κι υπέρηχο κι αν όλα οκ ξεκινάω! Δεν ξέρω ακόμα τι σχήμα θα μου δώσει, φαντάζομαι συνδυασμό χαπιών με menopur.. Άντε να δούμε 😀καλή επιτυχία! 

Με το καλό αύριο θα πάνε όλα τέλεια... Εύχομαι το πρωτόκολλο που θα ακολουθήσεις να σου φέρει ποιοτικα ωαριακια...και καλές γονημοποιησεις...🙏🤰🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Πόσο χαίρομαι για σας..... Συγχαρητήρια.... Πολύ ωραία νέα...... Με το καλο την Δευτέρα να φωλιάσουν το ή τα μωρα σου στην κοιλίτσα σου για 9 υπέροχους γλυκούς μωρουδιστικους μήνες.... 👶🏻👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧👨‍👩‍👦🤰🏻

Ευχαριστω Χαρμακι μου!!! Με το καλο και για σενα!!!! Ευχομαι η στιγμη σου να έφτασε και να ακολουθήσουμε και τα υπολοιπα κορίτσια!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Ευχαριστω Χαρμακι μου!!! Με το καλο και για σενα!!!! Ευχομαι η στιγμη σου να έφτασε και να ακολουθήσουμε και τα υπολοιπα κορίτσια!!!! 

Σκεφτόμαστε θετικά και μόνο, ευτυχώς είμαι παρα πολύ καλά 😉

Εφτασε η στιγμή....με το καλό να υποδεχθείς και εσύ τα μωρά σου... Να μαστε πάρεα όλες μαζί τους υπόλοιπους μήνες... 🙏👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧🤰🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Σκεφτόμαστε θετικά και μόνο, ευτυχώς είμαι παρα πολύ καλά 😉

Εφτασε η στιγμή....με το καλό να υποδεχθείς και εσύ τα μωρά σου... Να μαστε πάρεα όλες μαζί τους υπόλοιπους μήνες... 🙏👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧🤰🏻

Μπραβο κοριτσι μου!!! Χαιρομαι που εισαι καλα κι ετσι να συνεχίσεις!!! 
Μακαρι να πανε ολα καλα και να ειμαστε οντως παρεουλα όσες περισσότερες μπορουμε!!! ❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...