Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Ναι το ξέρω, μου τις έγραψε αλλά και πάλι 3 επί 21 είναι ένα ποσό αν το βάλεις μαζί με όλα τα άλλα πάει το 200€ αρικο. Και ο λογαριασμός συνέχεια μεγαλώνει ! 

Επίσης μόνο η εξέταση ΑΜΗ κοστίζει 60€ και δεν γράφεται... Οπότε γενικά συνολικά πάει το κόστος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου αγαπημένα τι κάνετε???? Εγώ λιαζω το κορμί μου ακόμα!!!!Να ρωτήσω όσες εμβολιαστικατε είδατε καμία αλλαγή στην περίοδο σας???? Εγώ ανέμενα περίοδο και έχω ήδη 3 μέρες καθυστέρηση!!!! Έκανα το εμβόλιο 28 Ιουλίου την δεύτερη δόση. Στην πρώτη δόση ήταν όλα νορμάλ. Πιστεύω ότι είναι από το εμβόλιο και για αυτό δεν έχω πάρει να κάνω τεστ ακόμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα τι κάνετε???? Εγώ λιαζω το κορμί μου ακόμα!!!!Να ρωτήσω όσες εμβολιαστικατε είδατε καμία αλλαγή στην περίοδο σας???? Εγώ ανέμενα περίοδο και έχω ήδη 3 μέρες καθυστέρηση!!!! Έκανα το εμβόλιο 28 Ιουλίου την δεύτερη δόση. Στην πρώτη δόση ήταν όλα νορμάλ. Πιστεύω ότι είναι από το εμβόλιο και για αυτό δεν έχω πάρει να κάνω τεστ ακόμα

Καλησπέρα. Και εγώ έκανα την δευτερη δόση στις 26 Ιουλίου και είχα τέσσερις μέρες καθυστέρηση όπως και στην πρωτη είχα παλι καθυστέρηση τις ίδιες περίπου μέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα τι κάνετε???? Εγώ λιαζω το κορμί μου ακόμα!!!!Να ρωτήσω όσες εμβολιαστικατε είδατε καμία αλλαγή στην περίοδο σας???? Εγώ ανέμενα περίοδο και έχω ήδη 3 μέρες καθυστέρηση!!!! Έκανα το εμβόλιο 28 Ιουλίου την δεύτερη δόση. Στην πρώτη δόση ήταν όλα νορμάλ. Πιστεύω ότι είναι από το εμβόλιο και για αυτό δεν έχω πάρει να κάνω τεστ ακόμα

Και εγώ στην δεύτερη δόση είχα 5 μέρες καθυστέρηση! 
Αρχικά είπα βρε λες;

μετα θυμήθηκα το εμβόλιο και έτσι όπως ήρθε η σκέψη έφυγε😂

στην πρώτη δόση ήρθε στην ώρα της ρολοι

Κάνε βέβαια και ένα τεστ..Ποτέ δεν ξέρεις 😎

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Και εγώ στην δεύτερη δόση είχα 5 μέρες καθυστέρηση! 
Αρχικά είπα βρε λες;

μετα θυμήθηκα το εμβόλιο και έτσι όπως ήρθε η σκέψη έφυγε😂

στην πρώτη δόση ήρθε στην ώρα της ρολοι

Κάνε βέβαια και ένα τεστ..Ποτέ δεν ξέρεις 😎

Να να αυτό σκέφτηκα και εγώ και λέω όχι δεν θα τρέξω σαν την τρελή με το βρακί στο φαρμακείο θα περιμένω να δω που θα πάει το πράγμα......σε ευχαριστώ πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα τι κάνετε???? Εγώ λιαζω το κορμί μου ακόμα!!!!Να ρωτήσω όσες εμβολιαστικατε είδατε καμία αλλαγή στην περίοδο σας???? Εγώ ανέμενα περίοδο και έχω ήδη 3 μέρες καθυστέρηση!!!! Έκανα το εμβόλιο 28 Ιουλίου την δεύτερη δόση. Στην πρώτη δόση ήταν όλα νορμάλ. Πιστεύω ότι είναι από το εμβόλιο και για αυτό δεν έχω πάρει να κάνω τεστ ακόμα

Κορίτσι μουυυυ κι εγώ αναμένω ακόμη περίοδο και είναι άφαντη ! Έκανα στον ίδιο κύκλο την πρώτη και τη δεύτερη δόση και έχω επίσης καθυστέρηση 1-2 μέρες για να δούμε.... Σου εύχομαι να εγινε το θαυμα ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσι μουυυυ κι εγώ αναμένω ακόμη περίοδο και είναι άφαντη ! Έκανα στον ίδιο κύκλο την πρώτη και τη δεύτερη δόση και έχω επίσης καθυστέρηση 1-2 μέρες για να δούμε.... Σου εύχομαι να εγινε το θαυμα ♥️♥️♥️

Γεια σου ευακι μου!!!!! Πιστεύω ότι είναι από αυτό και εγώ θα περιμένω λίγο να δω τι θα γίνει και μετά θα κάνω τέστ..... δεν θέλω να δω άλλο αρνητικό ούτε να γεμισω ελπίδες χωρίς λόγο..... εύχομαι και για το δικό σου θαύμα 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Ναι το ξέρω, μου τις έγραψε αλλά και πάλι 3 επί 21 είναι ένα ποσό αν το βάλεις μαζί με όλα τα άλλα πάει το 200€ αρικο. Και ο λογαριασμός συνέχεια μεγαλώνει ! 

Ισχυει κ καταλαβαινω απολυτα ας σκεφτουμε ομως (αφου δεν γινεται αλλιως) οτι θα τα χαλασουμε για ιερο σκοπο😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα τι κάνετε???? Εγώ λιαζω το κορμί μου ακόμα!!!!Να ρωτήσω όσες εμβολιαστικατε είδατε καμία αλλαγή στην περίοδο σας???? Εγώ ανέμενα περίοδο και έχω ήδη 3 μέρες καθυστέρηση!!!! Έκανα το εμβόλιο 28 Ιουλίου την δεύτερη δόση. Στην πρώτη δόση ήταν όλα νορμάλ. Πιστεύω ότι είναι από το εμβόλιο και για αυτό δεν έχω πάρει να κάνω τεστ ακόμα

Έλα κοριτσάκι μου, στο πρώτο εμβόλιο μου ήρθε πιο νωρις στο δεύτερο επερνα και χαπια για καθυστέρηση οπότε δεν μπορώ να σου πω 100%  παρατήρησα ότι είχα περισσότερο αίμα και πονους  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έλα κοριτσάκι μου, στο πρώτο εμβόλιο μου ήρθε πιο νωρις στο δεύτερο επερνα και χαπια για καθυστέρηση οπότε δεν μπορώ να σου πω 100%  παρατήρησα ότι είχα περισσότερο αίμα και πονους  

Καλά εγώ θα κάτσω στα αυγά μου γιατί από αυτό θα είναι και αν φτάσω δεκαήμερο θα πάρω τεστ φαρμακείου.....όχι δεν ξεσηκώνομαι αλλιώς.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kk88 είπε:

Καλά εγώ θα κάτσω στα αυγά μου γιατί από αυτό θα είναι και αν φτάσω δεκαήμερο θα πάρω τεστ φαρμακείου.....όχι δεν ξεσηκώνομαι αλλιώς.......

Ε...όχι βρε 10ημερο ... σε 5 μέρες πάρε. 

Στο εύχομαι μέσα απ την καρδιά μου να μην είναι απ το εμβόλιο  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ε...όχι βρε 10ημερο ... σε 5 μέρες πάρε. 

Στο εύχομαι μέσα απ την καρδιά μου να μην είναι απ το εμβόλιο  

Σε ευχαριστώ αγάπη μου!!!! Αν και δεν το νομίζω αλλά θα δούμε σε λίγες μέρες.....όλα καλά εσύ με τις ενέσεις και την αυγολοπαραγωγη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Σε ευχαριστώ αγάπη μου!!!! Αν και δεν το νομίζω αλλά θα δούμε σε λίγες μέρες.....όλα καλά εσύ με τις ενέσεις και την αυγολοπαραγωγη????

Αμήν, εγω θα σου πω :-*

Καλά ενεσουλα και χαρά χαχαχα πρώτη φορά τελειώνει η άδεια και εγώ χαίρομαι  γιατί ανυπομονώ για τον επόμενο υπερηχο. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα ειμαι πολυ σταναχωρημενη .. εμεις κανουμε προεμφυτευτικο γτ ο αντρας μ εχει γονιδιακη μεταλλαξη .. ειχα 11 βλαστοκυστες για ελεγχο απο τις οποιες δυο ειναι υγιης και αλλες 2 90% υγιης .. πηρα σημερα τα αποτελεσματα γτ ηταν κλειστα .. οι 2 υγιης η ποιοτητα τους 3ΒΒ κ η αλλη 3ΒΑ και οι αλλες με 90% ΑΒ που δε ξερω να τις χρησιμοποιησω η οχι;; Ειμαι τοσο στεναχωρημενη που σκεφτομαι να κανω απο την αρχη διεγερση .. ποια ειναι η γνωμη σας;; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Κοριτσιααααα θετικο!! 357!!! Δεν το πιστεύω...

Μπράβοοοοο!!

Καλούς διπλασιασμούς και γερή τελειόμενη εγκυμοσύνη να έχεις 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα Σήμερα έκανα την αυχενική όλα καλά μου είπαν!το ένα 90% κοριτσάκι το άλλο δεν γυρνούσε να δούμε δεν φαινότανε!βρε κορίτσια έχω μια απορία τα ποσοστά για σύνδρομα που τα γράφει γιατί δεν μου είπαν τι βγήκε και δεν μπορώ να καταλάβω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Μπράβοοοοο!!

Καλούς διπλασιασμούς και γερή τελειόμενη εγκυμοσύνη να έχεις 😘

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου.. εύχομαι σύντομα να ακούσουμε και τα δικά σου καλά νέα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Κοριτσιααααα θετικο!! 357!!! Δεν το πιστεύω...

Μπράβο ρε κοριτσιιιιιιιιιιιιι!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Πολύ χαρηκα!!!!καλους διπλασιασμούς να έχεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Μπράβο ρε κοριτσιιιιιιιιιιιιι!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Πολύ χαρηκα!!!!καλους διπλασιασμούς να έχεις!!!!!

Ευχαριστώ πάρα πολύ!! Με το καλό να υποδεχτείς και συ τα διδυμακια σου..💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Κοριτσιααααα θετικο!! 357!!! Δεν το πιστεύω...

Δεν ξερω γιατι αλλα ημουν σιγουρη για σενα οτι θα ειναι θετικό κοριτσι μου!!! Μπρααααααααβο!!! Καλούς διπλασιασμούς! Με το καλο ολα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα Σήμερα έκανα την αυχενική όλα καλά μου είπαν!το ένα 90% κοριτσάκι το άλλο δεν γυρνούσε να δούμε δεν φαινότανε!βρε κορίτσια έχω μια απορία τα ποσοστά για σύνδρομα που τα γράφει γιατί δεν μου είπαν τι βγήκε και δεν μπορώ να καταλάβω 

Εκανες και τις αιματολογικές; Ο,τι απορία εχεις παρε τηλ το γιατρο σου να σου τα εξηγήσει… στειλε του τα αποτελέσματα και παρε τον τηλ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Κοριτσιααααα θετικο!! 357!!! Δεν το πιστεύω...

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Καλούς διπλασιασμους και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις !! Με το καλό ♥️♥️🥰🥰🥰 στείλε μπεμπεδοσκονη και στις υπόλοιπες μπόλικηηηη να περνούμε σειρά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Κοριτσιααααα θετικο!! 357!!! Δεν το πιστεύω...

Συγχαρητήριαααααα!!! Με το καλό να υποδεχτείς το θαύματακι σου σε 9 μήνες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...