Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

@ANGEL38 καλώς ήρθες στην παρέα εύχομαι ο δρόμος σας να είναι εύκολος....μην το δεις σαν κάτι δύσκολο και μεγάλο ..ίσως είναι και το τελευταίο καλύτερο σκαλοπάτι για να φτάσατε στο στόχο σας...υπομονή κι επιμονή!! Και πίστη!!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kaposetsi είπε:

Καλά κοπέλα μου εσυ?

Καλά είμαι κοριτσάκι μου γλυκό ...περιμένω την επόμενη εβδομάδα για υπέρηχο....είδα στη βασιλική που απάντησες για τη φωτογραφία σου....δε φεύγει το μωράκι!!!!! Έχει πίστη γλυκιά μου!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Το 50% το καλύπτει η ασφάλεια 3 φορές το πολύ.  Σε όλα από γιατρό μέχρι φάρμακα.  

Θα μου βγει 1500 περίπου το 50% σύνολο είναι στα 3000 € αν θέλετε μετά θα σας βάλω όλες τις τιμές 

Α δηλ κ φαρμακα κ γιατρος 1500; Τοτε ειναι μια χαρα το οικονομικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Α δηλ κ φαρμακα κ γιατρος 1500; Τοτε ειναι μια χαρα το οικονομικο

Ναι η ασφάλεια καλύπτει το 50% σε όλα. Κάπου είδα αν γεννήσεις δικαιούσαι να πάρεις το 100% πίσω αλλά δεν το έχω ψάξει καθόλου. 

Και δεν ταλαιπωρούν καθόλου το κέντρο κάνει τα χαρτιά και απλά η ασφάλεια θέλει το πιστοποιητικό γάμου (εμείς ειδικά που ήμαστε στην ίδια , έριξα το χαρτί στο γραμματοκυβωτιο και μέσα σε μια εβδομάδα το είχα στο σπίτι έτοιμο. Για 3 φορές. Μετά δεν αναλαμβάνει κάνεις τίποτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ναι η ασφάλεια καλύπτει το 50% σε όλα. Κάπου είδα αν γεννήσεις δικαιούσαι να πάρεις το 100% πίσω αλλά δεν το έχω ψάξει καθόλου. 

Και δεν ταλαιπωρούν καθόλου το κέντρο κάνει τα χαρτιά και απλά η ασφάλεια θέλει το πιστοποιητικό γάμου (εμείς ειδικά που ήμαστε στην ίδια , έριξα το χαρτί στο γραμματοκυβωτιο και μέσα σε μια εβδομάδα το είχα στο σπίτι έτοιμο. Για 3 φορές. Μετά δεν αναλαμβάνει κάνεις τίποτα. 

Μια χαρα ουτε ταλαιπωριες με επιτροπες κ βλακειες κ το κυριοτερο καλυψη βρε παιδι μου σε οικονομικο οχι οπως εδω που εχουμε το αγχος της διαδικασιας εχουμε κ το οικονομικο🤣🤣. Αντε βρε πουλακι μου ξενιτεμένο ευχομαι θετικα αποτελεσματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ναι η ασφάλεια καλύπτει το 50% σε όλα. Κάπου είδα αν γεννήσεις δικαιούσαι να πάρεις το 100% πίσω αλλά δεν το έχω ψάξει καθόλου. 

Και δεν ταλαιπωρούν καθόλου το κέντρο κάνει τα χαρτιά και απλά η ασφάλεια θέλει το πιστοποιητικό γάμου (εμείς ειδικά που ήμαστε στην ίδια , έριξα το χαρτί στο γραμματοκυβωτιο και μέσα σε μια εβδομάδα το είχα στο σπίτι έτοιμο. Για 3 φορές. Μετά δεν αναλαμβάνει κάνεις τίποτα. 

Μια χαρά !! Και υπάρχει καθυστέρηση όπως εδώ όμως ? Που περιμένουμε τόσους μήνες για το ραντεβού στην επιτροπή? Υπάρχει αντίστοιχα καθυστέρηση για να ξεκινήσεις και εκεί ? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Το ότι έγινε στη ξαδελφη σου δε σημαίνει ότι θα γίνει και σε εσένα, πίστη και αισιοδοξία θέλουμε κορίτσια. 

Να σας κάνω να γελάσετε...

Λεω του φουκαρα του άντρα μου κανονισε αμα δε σου αρέσει αυτό που θα παίζει να το αλλάξεις ή να βγεις και να τους πεις αυτό δε μου αρέσει. Χαχαχαχ εγω θέλω ποιοτικά χαχαχαχ αχ τι τραβάει και αυτός από εμένα ήρωας αχχαχαχα 

 

Οχι…δεν ταυτιστηκα. Απλά στενοχωρηθηκα που δεν τα καταφερε. Άλλωστε η κάθε περιπτωση είναι διαφορετική. Η ξαδέρφη μου δεν έχουν εντοπίσει το πρόβλημα κ λόγω ηλικίας νιώθει ότι την πιέζει περισσότερο ο χρόνος  εμεις (θεωρητικά) έχουμε βρει το πρόβλημα κ το διορθώσαμε. Εσυ στις ενεσουλες είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Οχι…δεν ταυτιστηκα. Απλά στενοχωρηθηκα που δεν τα καταφερε. Άλλωστε η κάθε περιπτωση είναι διαφορετική. Η ξαδέρφη μου δεν έχουν εντοπίσει το πρόβλημα κ λόγω ηλικίας νιώθει ότι την πιέζει περισσότερο ο χρόνος  εμεις (θεωρητικά) έχουμε βρει το πρόβλημα κ το διορθώσαμε. Εσυ στις ενεσουλες είσαι;

Πολλά τα κορίτσια που απέτυχαν αλλά πολλά κ αυτά που πέτυχαν! Κάτι ακόμη της ξεφεύγει της ξαδέρφης σου κ δεν έχουν ακόμη πετύχει το πολυπόθητο! Όταν λες ηλικία; Μίλησέ της για την Βασιλική ετών 44 με δίδυμη κύηση… 😉 Ας μην χάνουμε την πίστη μας κ την ελπίδα μας! Ο Θεός έχει για όλους! Αργεί αλλά δεν λησμονεί… 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Καλά είμαι κοριτσάκι μου γλυκό ...περιμένω την επόμενη εβδομάδα για υπέρηχο....είδα στη βασιλική που απάντησες για τη φωτογραφία σου....δε φεύγει το μωράκι!!!!! Έχει πίστη γλυκιά μου!!! ❤️❤️❤️

Τέλεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Μια χαρα ουτε ταλαιπωριες με επιτροπες κ βλακειες κ το κυριοτερο καλυψη βρε παιδι μου σε οικονομικο οχι οπως εδω που εχουμε το αγχος της διαδικασιας εχουμε κ το οικονομικο🤣🤣. Αντε βρε πουλακι μου ξενιτεμένο ευχομαι θετικα αποτελεσματα. 

Ναι ευτυχως γλυτώνω και άλλη αγωνία γιατί προσωπικά είμαι η πρωτιά του άγχους!!!! 

στις πριν 10 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Μια χαρά !! Και υπάρχει καθυστέρηση όπως εδώ όμως ? Που περιμένουμε τόσους μήνες για το ραντεβού στην επιτροπή? Υπάρχει αντίστοιχα καθυστέρηση για να ξεκινήσεις και εκεί ? 

 

Οχι καθόλου, μόλις πας στο κέντρο και σου πουν ότι πρέπει να κάνεις απλά σου ετοιμάζουν τα χαρτιά και πας στη  ασφάλεια (να σημειώσω δεν έχει ουρά ούτε ραντεβού τα της Ελλάδας- ΙΚΑ πωω ουρά να το θυμαμαι τις ουρές) δίνεις το χαρτί και σε μια εβδομάδα το πολύ στο στέλνουν με υπογραφές  αχαχχα γέλασα που έγραφαν με χαρα σαν ανακοινώνουμε ότι δεχόμαστε να καλύψουμε το 50% , αν δεν το δεχόταν θα ήταν καθαρά είτε είχα κάνει 3 εξωσωματικές είτε δεν ήμουν παντρεμένη. 

Να πω την αλήθεια θα θελα στην Ελλάδα να εκανα εξωσωματική (τους θεωρώ πιο ψαγμένους τους γιατρούς εκει ) αλλά αν γινόταν ετσι θα κάλυπταν μόνο το 50% από κάποια φάρμακα. 

Θα φανεί το β πλάνο είναι η Ελλάδα πάντως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Οχι…δεν ταυτιστηκα. Απλά στενοχωρηθηκα που δεν τα καταφερε. Άλλωστε η κάθε περιπτωση είναι διαφορετική. Η ξαδέρφη μου δεν έχουν εντοπίσει το πρόβλημα κ λόγω ηλικίας νιώθει ότι την πιέζει περισσότερο ο χρόνος  εμεις (θεωρητικά) έχουμε βρει το πρόβλημα κ το διορθώσαμε. Εσυ στις ενεσουλες είσαι;

Ετσι κοριτσάκι μου , δεν πρέπει να ταυτιζομαστε.. το ότι στεναχωρηθηκες φυσιολογικό εδω με τις κοπέλες που τις ξεεω κανα 3μηνο και στεναχωριέμαι, αλλά και χαίρομαι με τα θετικά.  Κάπου είχα βάλει τα ποσοστά από ένα πανεπιστήμιο και έλεγαν ότι όσες περισσότερες προσπάθειες τόσο αύξηση ποσοστών είμαι σίγουρη ότι θα πετύχει και η ξαδελφη σου. 

Ναι ενεσουλες 😕 με πατατρακ μαζί φυσάω ξέφυσαω και βαθιές ανάσες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αληθεια ποσο πάει στην Ελλάδα  η εξωσωματική; χωρίς τα φάρμακα; 🤔🤔🤔

 

Έχω χαζή ερώτηση όταν λέμε 5 ημερών έμβρυα αν γίνει η ωοληψία 30.08 μετράμε εκείνη τη μέρα? Άρα Παρασκευή; ή Σάββατο ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ναι ευτυχως γλυτώνω και άλλη αγωνία γιατί προσωπικά είμαι η πρωτιά του άγχους!!!! 

Οχι καθόλου, μόλις πας στο κέντρο και σου πουν ότι πρέπει να κάνεις απλά σου ετοιμάζουν τα χαρτιά και πας στη  ασφάλεια (να σημειώσω δεν έχει ουρά ούτε ραντεβού τα της Ελλάδας- ΙΚΑ πωω ουρά να το θυμαμαι τις ουρές) δίνεις το χαρτί και σε μια εβδομάδα το πολύ στο στέλνουν με υπογραφές  αχαχχα γέλασα που έγραφαν με χαρα σαν ανακοινώνουμε ότι δεχόμαστε να καλύψουμε το 50% , αν δεν το δεχόταν θα ήταν καθαρά είτε είχα κάνει 3 εξωσωματικές είτε δεν ήμουν παντρεμένη. 

Να πω την αλήθεια θα θελα στην Ελλάδα να εκανα εξωσωματική (τους θεωρώ πιο ψαγμένους τους γιατρούς εκει ) αλλά αν γινόταν ετσι θα κάλυπταν μόνο το 50% από κάποια φάρμακα. 

Θα φανεί το β πλάνο είναι η Ελλάδα πάντως. 

Όλα καλά θα πάνε εύχομαι να μην χρειαστεί το β πλάνο και σε ένα μήνα να μας πεις ότι είσαι εγκυουλα !! 🥰🤍🤍🤍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αληθεια ποσο πάει στην Ελλάδα  η εξωσωματική; χωρίς τα φάρμακα; 🤔🤔🤔

 

Έχω χαζή ερώτηση όταν λέμε 5 ημερών έμβρυα αν γίνει η ωοληψία 30.08 μετράμε εκείνη τη μέρα? Άρα Παρασκευή; ή Σάββατο ; 

Εμάς μέτρησαν τις βλαστοκυστες 5 ημερών από την επόμενη ημέρα της ωοληψιας. Τρίτη κάναμε την ωοληψια και Τετάρτη ήταν η πρώτη ημέρα επομενως. 

Το κόστος εδώ πάει 2.800€ περίπου χωρίς τα φάρμακα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eva29 είπε:

Εμάς μέτρησαν τις βλαστοκυστες 5 ημερών από την επόμενη ημέρα της ωοληψιας. Τρίτη κάναμε την ωοληψια και Τετάρτη ήταν η πρώτη ημέρα επομενως. 

Το κόστος εδώ πάει 2.800€ περίπου χωρίς τα φάρμακα. 

Σε ευχαριστώ πολύ. 

Ακριβά... νόμιζα πήγαινε πιο λίγο:-( 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ. 

Ακριβά... νόμιζα πήγαινε πιο λίγο:-( 

Είναι όντως ακριβα, βάλε και τις εξετάσεις και τα επιπλέον φάρμακα που ούτως η άλλως δεν τα παίρνουμε από την επιτροπή... 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Είναι όντως ακριβα, βάλε και τις εξετάσεις και τα επιπλέον φάρμακα που ούτως η άλλως δεν τα παίρνουμε από την επιτροπή... 

 

 

 

🤑🤑🤑🤑🤑🙄🙄🙄🙄

Άδικο πολύ άδικο. Σ

Εύχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες τις κοπέλες και  να μην χρειάζεται άλλη φορά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ναι ευτυχως γλυτώνω και άλλη αγωνία γιατί προσωπικά είμαι η πρωτιά του άγχους!!!! 

Οχι καθόλου, μόλις πας στο κέντρο και σου πουν ότι πρέπει να κάνεις απλά σου ετοιμάζουν τα χαρτιά και πας στη  ασφάλεια (να σημειώσω δεν έχει ουρά ούτε ραντεβού τα της Ελλάδας- ΙΚΑ πωω ουρά να το θυμαμαι τις ουρές) δίνεις το χαρτί και σε μια εβδομάδα το πολύ στο στέλνουν με υπογραφές  αχαχχα γέλασα που έγραφαν με χαρα σαν ανακοινώνουμε ότι δεχόμαστε να καλύψουμε το 50% , αν δεν το δεχόταν θα ήταν καθαρά είτε είχα κάνει 3 εξωσωματικές είτε δεν ήμουν παντρεμένη. 

Να πω την αλήθεια θα θελα στην Ελλάδα να εκανα εξωσωματική (τους θεωρώ πιο ψαγμένους τους γιατρούς εκει ) αλλά αν γινόταν ετσι θα κάλυπταν μόνο το 50% από κάποια φάρμακα. 

Θα φανεί το β πλάνο είναι η Ελλάδα πάντως. 

Θα πανε ολα καλα τωρα κ δεν θα χρειαστεις το πλανο Β

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Εμάς μέτρησαν τις βλαστοκυστες 5 ημερών από την επόμενη ημέρα της ωοληψιας. Τρίτη κάναμε την ωοληψια και Τετάρτη ήταν η πρώτη ημέρα επομενως. 

Το κόστος εδώ πάει 2.800€ περίπου χωρίς τα φάρμακα. 

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αληθεια ποσο πάει στην Ελλάδα  η εξωσωματική; χωρίς τα φάρμακα; 🤔🤔🤔

 

Έχω χαζή ερώτηση όταν λέμε 5 ημερών έμβρυα αν γίνει η ωοληψία 30.08 μετράμε εκείνη τη μέρα? Άρα Παρασκευή; ή Σάββατο ; 

Το κοστος εδω ειναι λιγο πιο πανω απο 2500 μεχρι και 3000€ αναλογα το κεντρο. Εχουμε καλε περιθαλψη οχι αστεια🤣😂κ επειδη ως χωρα εχουμε υπογεννητικότητα μας βοηθουν εμας τις μη προνομιούχες που δυσκολευόμαστε στην φυσική σύλληψη  😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Margitc είπε:

 

Το κοστος εδω ειναι λιγο πιο πανω απο 2500 μεχρι και 3000€ αναλογα το κεντρο. Εχουμε καλε περιθαλψη οχι αστεια🤣😂κ επειδη ως χωρα εχουμε υπογεννητικότητα μας βοηθουν εμας τις μη προνομιούχες που δυσκολευόμαστε στην φυσική σύλληψη  😂😂

Και το τραγικό είναι ότι ακόμα και τα επιπλέον φάρμακα που θα χρειαστούμε όπως πχ τους ανταγωνιστές (orgalutran, averkap , utrogestan, prolutex, οιστραδιόλη) τα πληρώνουμε δεν μας δίνονται δωρεάν μαζί με τα άλλα φάρμακα της επιτροπής! Και δεν είναι λίγο το κόστος, εγώ για τα παραπάνω έδωσα 200€ σχεδόν ! Οι averkap είναι πανάκριβες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

 

Το κοστος εδω ειναι λιγο πιο πανω απο 2500 μεχρι και 3000€ αναλογα το κεντρο. Εχουμε καλε περιθαλψη οχι αστεια🤣😂κ επειδη ως χωρα εχουμε υπογεννητικότητα μας βοηθουν εμας τις μη προνομιούχες που δυσκολευόμαστε στην φυσική σύλληψη  😂😂

Αχ ασε τα τελευταία 10 χρόνια είμαι στο εξωτερικό.  Γεννησα με καισαρική (και όχι αναίτια) και δεν πλήρωσα ούτε 1€ ερχόταν οι Γερμανίδες με μια σακουλιτσα και έλεγα τι στο καλό εγω με βαλιτσάκι είχα απ όλα μέσα που τελικά δεν χρειάστηκα τίποτα πέρα απ οδοντόκρεμα και οδοντοβουρτσα. 

Ακόμα θυμάμαι την ταλαιπωρία στις ουρές. Δεν ξέρω γτ το κάνουν όλο αυτό και με στεναχωρεί που ταλαιπωρούν τόσο κόσμο.  Διαβάζω εδώ τι εξετάσεις σας ζητάνε (το οποίο φυσικά είναι δικό σας κόστος) και απορώ τελικά αξίζει να κάνεις όλες αυτές τις εξετάσεις για να γλυτώσεις τα φάρμακα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Και το τραγικό είναι ότι ακόμα και τα επιπλέον φάρμακα που θα χρειαστούμε όπως πχ τους ανταγωνιστές (orgalutran, averkap , utrogestan, prolutex, οιστραδιόλη) τα πληρώνουμε δεν μας δίνονται δωρεάν μαζί με τα άλλα φάρμακα της επιτροπής! Και δεν είναι λίγο το κόστος, εγώ για τα παραπάνω έδωσα 200€ σχεδόν ! Οι averkap είναι πανάκριβες! 

Ναι η averkap εχουν 58€ Και αν στις γραψει εχεις συμμετοχη 21€

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αχ ασε τα τελευταία 10 χρόνια είμαι στο εξωτερικό.  Γεννησα με καισαρική (και όχι αναίτια) και δεν πλήρωσα ούτε 1€ ερχόταν οι Γερμανίδες με μια σακουλιτσα και έλεγα τι στο καλό εγω με βαλιτσάκι είχα απ όλα μέσα που τελικά δεν χρειάστηκα τίποτα πέρα απ οδοντόκρεμα και οδοντοβουρτσα. 

Ακόμα θυμάμαι την ταλαιπωρία στις ουρές. Δεν ξέρω γτ το κάνουν όλο αυτό και με στεναχωρεί που ταλαιπωρούν τόσο κόσμο.  Διαβάζω εδώ τι εξετάσεις σας ζητάνε (το οποίο φυσικά είναι δικό σας κόστος) και απορώ τελικά αξίζει να κάνεις όλες αυτές τις εξετάσεις για να γλυτώσεις τα φάρμακα; 

Κοιτα επειδη εγω τις εκανα προσφατα τις εξετασεις γιατι τον αλλο μηνα περναω επιτροπη(μετα απο 5 μηνες μου εκλεισαν ραντεβου αλλο αυτο το κακο) αξιζει γιατι μονο η σαλπιγγογραφια δεν γραφεται τις αλλες τις κανεις με μια συμμετοχη στα ταμεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Ναι η averkap εχουν 58€ Και αν στις γραψει εχεις συμμετοχη 21€

Ναι το ξέρω, μου τις έγραψε αλλά και πάλι 3 επί 21 είναι ένα ποσό αν το βάλεις μαζί με όλα τα άλλα πάει το 200€ αρικο. Και ο λογαριασμός συνέχεια μεγαλώνει ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...