Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

Καλέ, γεμίσαμε θετικές χοριακές! Μπράβο κορίτσια! Συγχαρητήρια! Απόδειξη πως οι κόποι κάποτε δικαιώνονται! Αναμένουμε κ τα υπόλοιπα κορίτσια να μας πουν τα ευχάριστα από Δευτέρα! 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αν αποτύχει η προσπάθεια ( που με 19,7 χοριακη μιλάμε για τα αναμενόμενα) ποτε μπορώ να ξανακάνω εμβρυομεταφορα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Καλέ, γεμίσαμε θετικές χοριακές! Μπράβο κορίτσια! Συγχαρητήρια! Απόδειξη πως οι κόποι κάποτε δικαιώνονται! Αναμένουμε κ τα υπόλοιπα κορίτσια να μας πουν τα ευχάριστα από Δευτέρα! 🥰🥰🥰🥰

Τελικα ειδες που ειχαμε πει για το γουρλιδικο πινακι σου; Ποσες ημασταν τοτε κ κοιτα ποσες τωρα. Εσυ τι κανεις πως εισαι; Ποτε εχεις υπερηχο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου για την εγκυμοσύνη σου ! Να έχεις εύκολη εγκυμοσυνη και με το καλό να το πάρεις αγκαλιά ! ♥️🥰

Κορίτσια μια υπενθύμιση έχω κι εγώ 330 μονάδες puregon μου έχουν περισσέψει. Οποία τις θέλει είμαι Αθήνα ! 

@Kiddo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Τελικα ειδες που ειχαμε πει για το γουρλιδικο πινακι σου; Ποσες ημασταν τοτε κ κοιτα ποσες τωρα. Εσυ τι κανεις πως εισαι; Ποτε εχεις υπερηχο;

Ναι! Χαμός! 

Την Δευτέρα! 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Ναι! Χαμός! 

Την Δευτέρα! 🙏🏻

Με το καλοοοοοοο!!!!!! ❤️🍀🙏

Κοριτσια καλο σκ σε ολες μας!!! Και η επόμενη εβδομάδα να συνεχίσει θετικά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elena.87 είπε:

Κορίτσια αν αποτύχει η προσπάθεια ( που με 19,7 χοριακη μιλάμε για τα αναμενόμενα) ποτε μπορώ να ξανακάνω εμβρυομεταφορα;

Εύχομαι όλα να πάνε καλά κ να μην χρειαστεί! Αλλά το πότε ξανά είναι κάτι που θα στο πει ο γιατρός σου! 
σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε;; Τι ωραία νέα είναι αυτά που μαθαίνουμε;; Πολλα μωράκια στον ορίζοντα!! Συγχαρητήρια σε όλες τις εγκυουλες μας, καλή συνέχεια και καλή επιτυχία στα υπόλοιπα κορίτσια!! 
 

Εγω σήμερα ενημερώθηκα ότι πάω για τη δεύτερη προσπάθεια την Πέμπτη στις 29/07! Στο τσακ πρόλαβα μην κλείσουν 😁 Ελπίζω αυτή τη φορά να τα πάμε καλύτερα!! 
 

Σας φιλώ γλυκά 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ τότε ... Με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου♥️♥️

Και εσένα κοπέλα μου!🙂❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κορίτσια με το καλό η κοπέλες που περιμένουν ζόρια λες να είναι όλες τεράστιες και με το καλό τα κορίτσια που -ανε για υπέρηχο θα δείτε τα μωράκια σας είναι ένα υπέροχο σύνεσιημα.. κορίτσια σας διαβάζω καθημερινά τόπου 5 το πρωί γιατί το μπεμπεκι μου ή τα πολλά φάρμακα με έχουν κάνει και βγάζω τα έντερα μου λίγο νερό πίνω και αυτό δεν το αντέχω ποσό να φάω εκεί γίνετε χαμός.. σας φιλώ γλυκά κι εύχομαι για όλες τα καλύτερα…..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Εύχομαι όλα να πάνε καλά κ να μην χρειαστεί! Αλλά το πότε ξανά είναι κάτι που θα στο πει ο γιατρός σου! 
σε φιλώ!

Σε ευχαριστώ μακάρι!! Εύχομαι κ σε εσένα να έρθουν όλα εύκολα και θετικά🥰🥰😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

@emmy87 να σου προωθήσω δυο φωτογραφίες να μου πεις αν ήταν έτσι ;

Εγώ σήμερα ξεπριστηκα. Αλλά παρατηρησα αυτό και αγχωθηκα. Όταν είμαι ξαπλωμένη δεν έχω τίποτα απόλυτως. Τίποτα τίποτα. Ο γιατρός μου είπε δεν είπε κάτι..... Κ πως μπορεί κανένας αδένας... Είχα κάνει καλή υπερδιέγερση. Με 25 ωαρια καταλαβαίνεις.... Κ εγώ το βλέπω μόνο αν μείνω λίγη ώρα όρθια... 

Απλά μενω 2 ώρες μακρυά από Αθήνα κ ειλικρινά έχω μια βδομαδα παω κάθε μέρα.. 

Σήμερα η κοιλιά. Μου κ το έντερο μου εχουν ηρεμήσει. Αλλά κάτω αριστερά στην ωοθήκη νοιώθω πιεση. Πόνο όχι δεν έλεγα πως νοιώθω ιδιαίτερα. Απλά επειδή μοιάζουν τα συμπτωματα κ δεν βλέπω κάποια άλλη κοπέλα να εκφράζει παρομοια εμπειρία. 

Σου απαντάω με καθυστέρηση, ελπίζω να είσαι καλύτερα σήμερα!

Γιατρός δεν είμαι γλυκιά μου για να μπορώ να σου πω κάτι παραπάνω, με αυτόν πρέπει να μιλήσεις και να πας να σε δει.

Μόνο την εμπειρία μου μπορώ να σου μεταφέρω και να σου πω ότι για περίπου 6 μέρες από την ωοληψία ένιωθα χάλια, ζαλιζόμουν, η κοιλιά μου ήταν πολύ πρησμένη, πονούσα όταν περπατούσα και με το ζόρι πήγαινα από το κρεβάτι στον καναπέ 1 φορά τη μέρα.

Ακολούθησα κατά γράμμα τις συμβουλές του γιατρού, ανάλατα, 3-4 χυμούς τη μέρα, 6-8 ασπράδια, κοτόπουλο κ.λ.π. Μου είχε δώσει και κάτι χάπια για καμιά βδομάδα και αντιπηκτικές ενέσεις, έκανα ανά 2 μέρες εξετάσεις αίματος, για να παρακολουθούν τους ηλεκτρολύτες, κάλιο-νάτριο κ.λ.π. και υπέρηχο κοιλιακό, για να βλέπουν το υγρό στην κοιλιά και τις διαστάσεις των ωοθηκών. 

Ωοληψία είχα κάνει Δευτέρα, μου είχαν πάρει 20 ωαρια, Πέμπτη-Σάββατο ήταν οι χειρότερες μέρες μου, Σάββατο είχα δει και το μπαλάκι, όπως λες κι εσύ, χαμηλά δεξιά. Αλλά από Κυριακή, μια βδομάδα σχεδόν μετά την ωοληψία δλδ άρχισα να νιώθω καλύτερα και να ξεπρήζομαι και μετά βελτιώθηκε πολύ γρήγορα η κατάστασή μου! Στο 10ημερο δλδ από την ωοληψία είχε ξεπρηστεί η κοιλιά μου και ένιωθα πολύ καλά και δυνατή! Εμβρυομεταφορά εγώ έκανα με κατεψυγμένα, 2 κύκλους μετά την ωοληψία, για να ηρεμήσει ο οργανισμός μου. 

Οπότε κάνε λίγη υπομονή, πιστεύω ότι μέσα στην εβδομάδα θα είσαι πολύ καλύτερα! Να μιλάς με τον γιατρό σου, γιατί μόνο οι γιατροί ξέρουν, που έχουν την επιστημονική γνώση και το ιστορικό μας. Ό,τι και να σου λέμε εμείς εδώ, απλά μεταφέρουμε την εμπειρία μας, αλλά ούτε γιατροί είμαστε, ούτε μπορούμε να γνωρίζουμε τις ιδιαιτερότητες της κάθε περίπτωσης. Κάθε κοπέλα και κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός, αντιδρά διαφορετικά.

Σου εύχομαι περαστικά, να ηρεμήσεις και να ξεκουράσεις τον οργανισμό σου!

Και όποτε είναι η ώρα, να προχωρήσεις με επιτυχία και στο επόμενο στάδιο! Μπράβο που έχεις τόσες βλαστοκύστες, θα είσαι πολύ πιο ήρεμη, μακάρι να μην χρειαστούν βέβαια και να τα καταφέρεις με την 1η!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elena.87 είπε:

Σε ευχαριστώ μακάρι!! Εύχομαι κ σε εσένα να έρθουν όλα εύκολα και θετικά🥰🥰😘😘

Δυστυχώς κοπέλα μου! Όλα δύσκολα μου πάνε! Μα δε το βάζω κάτω! Θέλω τόσο πολύ να γίνω μανούλα!!! Χρόνια τώρα!! Που θα πάει! Θα το καταφέρω κάποια στιγμή!! Σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια με το καλό η κοπέλες που περιμένουν ζόρια λες να είναι όλες τεράστιες και με το καλό τα κορίτσια που -ανε για υπέρηχο θα δείτε τα μωράκια σας είναι ένα υπέροχο σύνεσιημα.. κορίτσια σας διαβάζω καθημερινά τόπου 5 το πρωί γιατί το μπεμπεκι μου ή τα πολλά φάρμακα με έχουν κάνει και βγάζω τα έντερα μου λίγο νερό πίνω και αυτό δεν το αντέχω ποσό να φάω εκεί γίνετε χαμός.. σας φιλώ γλυκά κι εύχομαι για όλες τα καλύτερα…..

Κοριτσι μου καλημερα αυτο το σπορακι δειχνει εντονα την προσωπικότητα του απο νωρις!😄ευχομαι να πανε ολα καλα κ γρηγορα να σταματησουν κ ανακακΤοσουρες. Φανταζομαι πως εχεις λιγο χαλαρωσει απο το εντονο αγχος τωρα που το εχεις δει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια με το καλό η κοπέλες που περιμένουν ζόρια λες να είναι όλες τεράστιες και με το καλό τα κορίτσια που -ανε για υπέρηχο θα δείτε τα μωράκια σας είναι ένα υπέροχο σύνεσιημα.. κορίτσια σας διαβάζω καθημερινά τόπου 5 το πρωί γιατί το μπεμπεκι μου ή τα πολλά φάρμακα με έχουν κάνει και βγάζω τα έντερα μου λίγο νερό πίνω και αυτό δεν το αντέχω ποσό να φάω εκεί γίνετε χαμός.. σας φιλώ γλυκά κι εύχομαι για όλες τα καλύτερα…..

Τον εμετο τον αντέχουμε κοριτσι μου!!! Ειναι σημαδι πως εξελίσσεται η εγκυμοσύνη!! Κι εγω πριν τρεις βδομαδες ετσι ημουν, ολη μερα, σαν αρρωστη! Κατα τα αλλα ελπιζω να τα πηγαίνεις καλα!!! Καλη συνεχεια!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε;; Τι ωραία νέα είναι αυτά που μαθαίνουμε;; Πολλα μωράκια στον ορίζοντα!! Συγχαρητήρια σε όλες τις εγκυουλες μας, καλή συνέχεια και καλή επιτυχία στα υπόλοιπα κορίτσια!! 
 

Εγω σήμερα ενημερώθηκα ότι πάω για τη δεύτερη προσπάθεια την Πέμπτη στις 29/07! Στο τσακ πρόλαβα μην κλείσουν 😁 Ελπίζω αυτή τη φορά να τα πάμε καλύτερα!! 
 

Σας φιλώ γλυκά 😘

Τι υπέροχα νέα είναι αυτά! Μπράβο! Με το καλό κοριτσάκι μου! Να είναι η τυχερή σου! Μέσα από την καρδιά μου στο εύχομαι! 💚

Σε αλλάζω κ στο πινακάκι μας! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Αντε ωραια θα τα δεις γιατι μαλλον δυο ειναι περιμενουμε νεα!

🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Θα σας ενημερώσω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Τον εμετο τον αντέχουμε κοριτσι μου!!! Ειναι σημαδι πως εξελίσσεται η εγκυμοσύνη!! Κι εγω πριν τρεις βδομαδες ετσι ημουν, ολη μερα, σαν αρρωστη! Κατα τα αλλα ελπιζω να τα πηγαίνεις καλα!!! Καλη συνεχεια!!!! 

Από ποια εβδομάδα ξεκινάνε οι εμετοί; Εσύ πως είσαι κοριτσάκι μου; Σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα; Αυχενική πότε με το καλό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Από ποια εβδομάδα ξεκινάνε οι εμετοί; Εσύ πως είσαι κοριτσάκι μου; Σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα; Αυχενική πότε με το καλό;

Εμενα τρεις βδομαδες με ταλαιπώρησαν οι εμετοί! Εγω άρχισα στην 7η περίπου!! Τωρα δεν κανω αλλα εχω φούσκωμα και καούρες αλλο πραγμα!!! Αυχενική εχω την Παρασκευή!!!! 
Με το καλο και για σενα κοριτσι μου να με ακολουθήσεις και για ολα τα κορίτσια να εχουμε μια θετική πορεία!!!! 
Εσυ πως πας;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Εμενα τρεις βδομαδες με ταλαιπώρησαν οι εμετοί! Εγω άρχισα στην 7η περίπου!! Τωρα δεν κανω αλλα εχω φούσκωμα και καούρες αλλο πραγμα!!! Αυχενική εχω την Παρασκευή!!!! 
Με το καλο και για σενα κοριτσι μου να με ακολουθήσεις και για ολα τα κορίτσια να εχουμε μια θετική πορεία!!!! 
Εσυ πως πας;;; 

Καλά θα έλεγα είμαι αν εξαιρέσεις κάτι πονάκια! Μέχρι αύριο που θα πάω για υπέρηχο ένα άγχος το έχω! Όχι ότι μετά δεν θα έχω, αλλά τέλος πάντων κουβέντα να γίνεται! 😂

Τέλεια! Θα μάθετε κ το φύλο! 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Καλά θα έλεγα είμαι αν εξαιρέσεις κάτι πονάκια! Μέχρι αύριο που θα πάω για υπέρηχο ένα άγχος το έχω! Όχι ότι μετά δεν θα έχω, αλλά τέλος πάντων κουβέντα να γίνεται! 😂

Τέλεια! Θα μάθετε κ το φύλο! 🤗

Δε τελειωνει το αγχος ποτε!!!! 
Με το καλο αυριο για τον υπέρηχο σου! Κρατά χαρτομάντιλα!! 🥰🙂

Ναι θα μάθουμε και το φύλο λογικα! Ο,τι θελει ο Θεός ας μου στείλει!!! Ενα γερό μωρακι που ευχομαι οσο τιποτα αλλο να το δω απο κοντα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η JNtina είπε:

Δε τελειωνει το αγχος ποτε!!!! 
Με το καλο αυριο για τον υπέρηχο σου! Κρατά χαρτομάντιλα!! 🥰🙂

Ναι θα μάθουμε και το φύλο λογικα! Ο,τι θελει ο Θεός ας μου στείλει!!! Ενα γερό μωρακι που ευχομαι οσο τιποτα αλλο να το δω απο κοντα!! 

Πω πω πώς πέρασε ο καιρός και έτοιμαζεσαι και για την αυχενική!!! Μπράβο κοριτσι μου! Όλα καλά θα πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Πω πω πώς πέρασε ο καιρός και έτοιμαζεσαι και για την αυχενική!!! Μπράβο κοριτσι μου! Όλα καλά θα πάνε!!!

Μακαρι αγαπημένη μου!!! Απο το στομα σου και στου Θεού τ´αυτι!! Και ειπαμε εδω θα ειμαι να περιμενω τα δικα σου… μη με αφησεις να περιμενω παααρα πολυ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Δε τελειωνει το αγχος ποτε!!!! 
Με το καλο αυριο για τον υπέρηχο σου! Κρατά χαρτομάντιλα!! 🥰🙂

Ναι θα μάθουμε και το φύλο λογικα! Ο,τι θελει ο Θεός ας μου στείλει!!! Ενα γερό μωρακι που ευχομαι οσο τιποτα αλλο να το δω απο κοντα!! 

Εννοείται πως δεν τελειώνει ποτέ! Πάντα κάτι θα μας αγχώνει! 

Ένα γερό μωράκι! Όπως τα λες Ντινάκο μου!  Γι’ αυτό παλεύουμε! 🙏🏻💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...