Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η MeL2021 είπε:

Καλησπέρα!!ετοιμάζομαι και γω για τη μεταφορα!ηθελα να ρωτήσω cyclacur εχετε βρεί?αν ναι που? 

Με το καλό να μεταφέρεις τα εμβρυάκια σου! Άρχισες προετοιμασία; Υπάρχουν φαρμακεία που φτιάχνουν χάπια τύπου cyclacur καθόσον τα αυθεντικά είναι σε έλλειψη πια. Είσαι Αθήνα να σου πούμε ποια είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Με το καλό να μεταφέρεις τα εμβρυάκια σου! Άρχισες προετοιμασία; Υπάρχουν φαρμακεία που φτιάχνουν χάπια τύπου cyclacur καθόσον τα αυθεντικά είναι σε έλλειψη πια. Είσαι Αθήνα να σου πούμε ποια είναι;

Κορίτσι μου η χοριακη σου να είναι τεράστια!!!🤞🤞🤞έχω αγωνία μαζί με σένα σε σκέφτομαι συνέχεια!!εγω καλύτερα είμαι κάπως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσι μου η χοριακη σου να είναι τεράστια!!!🤞🤞🤞έχω αγωνία μαζί με σένα σε σκέφτομαι συνέχεια!!εγω καλύτερα είμαι κάπως!

Σ´ευχαριστώ για την θετική σου σκέψη! κοριτσάκι μου! 💚

Τι έπαθες; Άρχισαν τα όργανα των ζαλάδων, εμετών κλπ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Σ´ευχαριστώ για την θετική σου σκέψη! κοριτσάκι μου! 💚

Τι έπαθες; Άρχισαν τα όργανα των ζαλάδων, εμετών κλπ; 

Ναι παρα πολύ όμως δεν μπορούσα να φαω τίποτα μια βδομάδα τώρα λιποθύμησα κιόλας και τώρα με έχει πιάσει φόβος γιατί είμαι και όλη μέρα μόνη μου στο σπίτι!βεβαια νομίζω είναι και τα χάπια που παίρνουμε νομίζω το στομάχι μου δεν αντέχει άλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Αλλά πολύ μικρή χοριακή μου δίνεται ρε κορίτσια! Μόνο 70-80;;; 🧐

Περιμένω ε... κανονισε.   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Vasilique είπε:

1729…

632E9280-C736-4B3B-B99F-584940C63991.jpeg

μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο  δεν περιγραφεται η χαρα μου και μας !! συγχαρητηριαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Vasilique είπε:

1729…

632E9280-C736-4B3B-B99F-584940C63991.jpeg

να τα ανταμωσετε σε 9 μηνες κοριτσαρα  μου υγιεστατα να ειναι !!!μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Vasilique είπε:

1729…

632E9280-C736-4B3B-B99F-584940C63991.jpeg

Τρελαινομαιιιιιιιιι,,,,,,τα πιο όμορφα νέα της ημέρας,,,, συγχαρητήρια κορίτσι μου καλό,,,να απολαύσεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και να κρατήσετε το/α θαυματακι/α σας αγκαλιά γερο/α και τυχερό/α !!!!! 🙏❤️👶❤️👶 Γιουπιιιιιιιιιιιιι !!!!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

1729…

632E9280-C736-4B3B-B99F-584940C63991.jpeg

Βασιλική μου !!!!!!! ειλικρινα εχω κατασυγκινηθει!!!!!!!!!! εχει ανατριχιάσει καθε πορος στο κορμί μου και κλαίω σαν να μου το ειπε η καλυτερη μου φίλη!!!!!!!!!!!! κοριτσι μου γλυκο πολλά πολλλά συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

ήμουν ξαπλωωμένη από ζαλάδα, και με ενημέρωση η διόνη οτι εγραψες και σηκώθηκα τρέχοντας να το δω΄!!!!!!!!!!!!!!

ειμαστε το πιο γουρλίδικο παρεάκι!!!!!!!!!!!! συγχαρητήρια κορίτσι μου πραγματικά μέσα από την καρδιά μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

1729…

632E9280-C736-4B3B-B99F-584940C63991.jpeg

Κορίτσι μου όμορφο @Vasilique ανατρίχιασα!!

Με το καλό, σου εύχομαι να απολαύσεις μια ήρεμη, ανέφελη, υγιή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη.

💖💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

1729…

632E9280-C736-4B3B-B99F-584940C63991.jpeg

Περιμέναμε πώς και πώς!!!!!!!!!! Μας έκανες όλες πολύ χαρούμενες!!!!!! Είσαι η αρχηγός μας είσαι η δημιουργός μας είσαι αυτή που εμπνεύστηκε αυτή την ομάδα με αυτά παίρνουμε δύναμη και συνεχίζουμε και εμείς οι υπόλοιπες!!!!!!!!!! Η χαρά πραγματικά δεν περιγράφεται!!!!!!! Καλούς διπλασιασμός!!!!!!!! Και να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος!!!!!!!!!! ❣️❣️❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μπορώ να απαντήσω… Κλαίω… Μια ευχή σε όλες σας μόνο: Να το ζήσετε το συντομότερο …

Μην τα παρατήσετε σε κανένα εμπόδιο! 💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

1729…

632E9280-C736-4B3B-B99F-584940C63991.jpeg

Κορίτσι μου χίλια μπράβο!!!! Συγχαρητήρια!!! Τέλεια χοριακή!!! Με συγκίνησες κι εμένα παρόλο που δεν είμαι πολύ ενεργή εδώ!!! Με το καλό όλα!! Πολύ πιθανό να εχεις και διδυμάκια!!!  Μου δίνεις κι εμένα ελπίδα γιατί είμαστε συνομήλικες🙏 ❤️🧿🤰🏻❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Δεν μπορώ να απαντήσω… Κλαίω… Μια ευχή σε όλες σας μόνο: Να το ζήσετε το συντομότερο …

Μην τα παρατήσετε σε κανένα εμπόδιο! 💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

Είσαι το υπόδειγμα μας, να μην τα παρατησουμε ποτέ!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

1729…

632E9280-C736-4B3B-B99F-584940C63991.jpeg

Συγχαρητήρια!!!!! Όλα καλά να πάνε και να περάσεις μια εγκυμοσύνη σούπερ!!♥️ Τεράστια χοριακη ε?? Κάτι υποψιάζομαι!👣👣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Δεν μπορώ να απαντήσω… Κλαίω… Μια ευχή σε όλες σας μόνο: Να το ζήσετε το συντομότερο …

Μην τα παρατήσετε σε κανένα εμπόδιο! 💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

Κορίτσι μουυυυυυυυυυυυυυυυ έχω χαρεί τόσο πολύ για σένα!!!απιστευτο μπράβο σου!!!με το καλό κορίτσι μου ευχομαι όλα να πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

1729…

632E9280-C736-4B3B-B99F-584940C63991.jpeg

Συγχαρητήριαααααα 🥳🥳🥳🥳🥳!! Με το καλό να τα αγκαλιάσετε σε 9 μήνες!! Όλα να σου πάνε καλά από δω κ πέρα!! 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Δεν μπορώ να απαντήσω… Κλαίω… Μια ευχή σε όλες σας μόνο: Να το ζήσετε το συντομότερο …

Μην τα παρατήσετε σε κανένα εμπόδιο! 💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

Ναιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!! Ολα θετικά κοριτσι μου απο δω και πέρα!!!!! Κλαιω!!! Δεν μεταδιδω αλλο!!!!!!!! Μπραβοοοοοοο!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

1729…

632E9280-C736-4B3B-B99F-584940C63991.jpeg

Συγχαρητήριααααα! Τι υπέροχο νούμερο είναι αυτό? Μπράβο κορίτσι..να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και σε 9 μηνες να αγκαλιάσεις τα μωράκια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

1729…

632E9280-C736-4B3B-B99F-584940C63991.jpeg

Δεν έχω άλλες καρδούλες ... Κορίτσι μου γλυκό πολλά πολλά συγχαρητήρια! Επιτέλους ο κοπος σας δικαιώνεται, θα αποκτήσετε μωράκια ! Με το καλό να τα ανταμωσετε ! Νομίζω ότι είναι δίδυμα !! Πολύ μεγαλη χοριακη !!! Κοπέλαρα μου πόσο χάρηκα !! ♥️🙏🥰😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

1729…

632E9280-C736-4B3B-B99F-584940C63991.jpeg

Αχου Παναγία μου!

Ετσι τρέλανε μας!!!! Μπράβο Μπράβο Μπράβο!!!! Δεν φαντάζεσαι πόσο χάρηκα!!!

Σε βλέπω διδυμομανουλα!!!

Κάτι ήξερες εσύ χθες που σου φάνηκε μικρή η χοριακη που σου είπαμε.  Ποσο χαρηκα που πέσαμε έξω στα προγνωστικά.

Όλα θα σου πάνε τέλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

1729…

632E9280-C736-4B3B-B99F-584940C63991.jpeg

Συγχαρητηριαααααα!!!!!!!!!!περίμενα πως και πως τα νέα σου!!!!!!!να ξέρεις συγκινηθηκαμε όλες !!!!!!!μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!με το καλό να τα δεις!!!❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η MeL2021 είπε:

Καλησπέρα!!ετοιμάζομαι και γω για τη μεταφορα!ηθελα να ρωτήσω cyclacur εχετε βρεί?αν ναι που? 

Εγώ περνώ τα φτιαχτά που κάνουν κάποια φαρμακεία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...