Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

καλημερα κοριτσι μου!!!συγχαρητηρια!!!!πας για υπερηχο δηλαδη;;;;;;;

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!ναι στις 29/07 !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !!!σήμερα έκανα την τελευταία χοριακη μου ..1949!!!!!

Πολλά συγχαρητήρια!! Με το καλό ο υπέρηχος κ μια όμορφη κ ηρεμη εγκυμοσύνη!! 🤰🤰 @Vasiliqueπάρε τη σκυτάλη τώρα, ο Ιούλιος μας πάει πολύ καλα🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Μπράβο! Έχει ανέβει τρελά η τιμή! Με το καλό να πάτε για υπέρηχο τώρα! Πότε θα πάτε; Πόσες χοριακές έκανες στο σύνολο; 

Ευχαριστώ πάρα πολύ !!!έκανα 3 συνολικά!!!θα πάμε στις 29/07!!!! Και εγώ περίμενα μέχρι 1.000 αλλά όντως ανέβηκε !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !!!σήμερα έκανα την τελευταία χοριακη μου ..1949!!!!!

Πολλά συγχαρητήρια, με το καλό ο υπέρηχός σου.💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Πολλά συγχαρητήρια!! Με το καλό ο υπέρηχος κ μια όμορφη κ ηρεμη εγκυμοσύνη!! 🤰🤰 @Vasiliqueπάρε τη σκυτάλη τώρα, ο Ιούλιος μας πάει πολύ καλα🙏🙏

Κάνω ζέσταμα κ περιμένω! 🏃🏻‍♀️😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

@Vasilique μου πώς είσαι? Αντέχεις?

Αύριο είναι η μεγάλη μέρα?

Κάθε καλό σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου 💖

Τον φάγαμε τον γάϊδαρο…😂

Σ´ευχαριστώ πολύ! 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Κάνω ζέσταμα κ περιμένω! 🏃🏻‍♀️😂

ΧΑΧΑΧΑ ζέστανε τα καλά τα μωρούλια να μην θέλουν να πάνε πουθενά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Sylia είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Έχω πολύ καιρό να μπω όποτε εύχομαι σε όλες τις κοπέλες καλή επιτυχία! Σύντομα όσες περνάνε επιτροπή να ξεμπερδευουν, όσες βρίσκονται σε διέγερση υπομονή, όσες έκαναν ωοληψια καλά αποτελέσματα και σύντομα η έμβρυομεταφορα ωραίων εμβρύων, σε αυτές που είναι σε αναμονή καλή επιτυχία και στης ήδη εγκυουλες συγχαρητήρια και μια τελειομηνη κι εύκολη εγκυμοσύνη!!! Εγώ τώρα είμαι στην 8η εβδομάδα κι όλα είναι καλά δόξα τω θεώ. Με απασχολεί πάρα πολύ το θέμα του Κορωνοίου παρότι εμβολιασμενη πλήρως. Σε συζητηση με τον γυναικολόγο μου, μου είπε ότι παρότι εμβολιασμενη θέλει πολύ προσοχή, γιατί με το εμβόλιο προστατεύω κατά βάση εμένα από σοβαρή νόσο και κυρίως στο πρώτο 3μηνο έχει σημασία να μην εκτεθω καθόλου στον ιό γιατί αν προσβληθεί το έμβρυο στο στάδιο πριν δράσει το ανοσοποιητικό δε γνωρίζουμε τι συμβαίνει. Και το καταλαβαίνω απόλυτα. Εσείς πώς το αντιμετωπίζετε? Έρχεστε σε επαφή με κόσμο μόνο με μάσκα? Βλέπετε μόνο εμβολιασμενους? Για τις διακοπές δε ρωτάω γιατί μόνο με το σύζυγό μου φαίνονται ασφαλείς. Με θείους ξαδέρφια κ δεν ξέρω εγώ τι όχι κ τόσο. Τι λέτε?

Αχ, αυτές οι αγωνίες δεν πρόκειται να μας αφήσουν ποτέ… Εγώ παρά την σύσταση του γιατρού μου να κάνω το εμβόλιο τελικά δεν το έκανα γιατί το ρνβ μου ήταν 6 ημέρες πριν την ετ κ δεν ξέρω αλλά μου ήρθε κάπως… Τώρα το επόμενο ρνβ που έκλεισα είναι για αύριο που κάνω κ την 1η μου χοριακή! Δεν ξέρω τι θα κάνω αλλά «κλείνω» στο να πάω αύριο να το κάνω ανεξαρτήτως αποτελέσματος. Αυτό βέβαια το λέω σήμερα! Αν τώρα αύριο ακούσω «συγχαρητήρια είστε έγκυος» μπορεί να αλλάξω γνώμη! Το μόνο σίγουρο είναι ότι εμβολιασμένοι ή μη πρέπει να προσέχουμε διπλά! Εγώ προσωπικά την μάσκα δεν την βγάζω. Έχουμε περιορίσει πολύ τον κύκλο μας όλους αυτούς τους μήνες κ νομίζω πως έτσι θα συνεχίσουμε… Διακοπές εάν τα πράγματα πάνε καλά θα τις ακυρώσουμε κ ίσως πάμε από Σεπτέμβριο που αραιώνει κ ο κόσμος…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

περιμενουμε με αγωνια!!!!!!!!

Πώς είσαι μικρή μου;

Δεν ξέρω γιατί αλλά σε έχω για την μικρούλα της παρέας! 🥰😚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Vasilique είπε:

Πώς είσαι μικρή μου;

Δεν ξέρω γιατί αλλά σε έχω για την μικρούλα της παρέας! 🥰😚

χχαχαχαχ γλυκακι μου!! 29 ειμαι δεν ξερω αν ειμαι οντως η πιο μικρη!!!
ειμαι καλα... δε νιωθω κατι ιδιαιτερο ... η μεση μου με ποναει μαλλον απο το καθισιο χαχαχ

εσενα σκεφτομαι ...οπως πιστευω κι οι περισσοτερες...βεβαια ισως σε αγχωσω τωρα!!συγγνωμη....απλα ειναι λιγο που εισαι η συντονιστρια μας και σε περιμενουμε πως και πως μαλλον....💓 θελουμε να σου πανε ολα καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Αχ, αυτές οι αγωνίες δεν πρόκειται να μας αφήσουν ποτέ… Εγώ παρά την σύσταση του γιατρού μου να κάνω το εμβόλιο τελικά δεν το έκανα γιατί το ρνβ μου ήταν 6 ημέρες πριν την ετ κ δεν ξέρω αλλά μου ήρθε κάπως… Τώρα το επόμενο ρνβ που έκλεισα είναι για αύριο που κάνω κ την 1η μου χοριακή! Δεν ξέρω τι θα κάνω αλλά «κλείνω» στο να πάω αύριο να το κάνω ανεξαρτήτως αποτελέσματος. Αυτό βέβαια το λέω σήμερα! Αν τώρα αύριο ακούσω «συγχαρητήρια είστε έγκυος» μπορεί να αλλάξω γνώμη! Το μόνο σίγουρο είναι ότι εμβολιασμένοι ή μη πρέπει να προσέχουμε διπλά! Εγώ προσωπικά την μάσκα δεν την βγάζω. Έχουμε περιορίσει πολύ τον κύκλο μας όλους αυτούς τους μήνες κ νομίζω πως έτσι θα συνεχίσουμε… Διακοπές εάν τα πράγματα πάνε καλά θα τις ακυρώσουμε κ ίσως πάμε από Σεπτέμβριο που αραιώνει κ ο κόσμος…

Αχ εύχομαι ολοψυχα να είναι τα νέα τέλεια αύριο!!!!! Ναι κι εγώ στη θέση σου με θετική χοριακη θα το σκεφτόμουνα, όμως αν προσέχετε έτσι όπως περιγράφεις μπορείς να αφήσεις το πρώτο τρίμηνο κ να το κάνεις στο δεύτερο το εμβόλιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

χχαχαχαχ γλυκακι μου!! 29 ειμαι δεν ξερω αν ειμαι οντως η πιο μικρη!!!
ειμαι καλα... δε νιωθω κατι ιδιαιτερο ... η μεση μου με ποναει μαλλον απο το καθισιο χαχαχ

εσενα σκεφτομαι ...οπως πιστευω κι οι περισσοτερες...βεβαια ισως σε αγχωσω τωρα!!συγγνωμη....απλα ειναι λιγο που εισαι η συντονιστρια μας και σε περιμενουμε πως και πως μαλλον....💓 θελουμε να σου πανε ολα καλα!!

Εγώ εδώ θα είμαι όπως κ να έχει! Μόνη, διπλή, τριπλή, τετραπλή 😩 αλλά εδώ! Μαζί! Πολύ με συγκινούν όλα αυτά! Είναι κ οι ορμόνες! Όλα μαζί! 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Εγώ εδώ θα είμαι όπως κ να έχει! Μόνη, διπλή, τριπλή, τετραπλή 😩 αλλά εδώ! Μαζί! Πολύ με συγκινούν όλα αυτά! Είναι κ οι ορμόνες! Όλα μαζί! 🤗

Αυριο αντί για 16/7 θα εχεις 70-80 :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !!!σήμερα έκανα την τελευταία χοριακη μου ..1949!!!!!

Μπραβο κοριτσι μου,,,απολαυσε τη στο έπακρο και την τιμή και την εγκυμοσύνη!!!!!!!! 🙏👶💖

@Vasilique με το καλό το αποτέλεσμά σου κοριτσάκι μου!!! 🙏👶💖 

Όσο για το εμβόλιο ας μας φυλάξει ο Θεός για όσες το κάναμε,,,όσες θα το κάνετε και όσες φοβόσαστε,,,φυσικά προσοχή σε όλες τις περιπτώσεις μεγάλη!!!! Πεμπτίτσα κορίτσια , λίγο έμεινε ως το ΣΚ να πάρουμε ανασουλες όσες ψηνόμαστε πέρα δωθε σε δουλειες και φούντες!! 🤣😓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Πώς είσαι μικρή μου;

Δεν ξέρω γιατί αλλά σε έχω για την μικρούλα της παρέας! 🥰😚

Κάνε πινακάκι;-) 

32 εγω αλλά νιώθω 23 πιάνει 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !!!σήμερα έκανα την τελευταία χοριακη μου ..1949!!!!!

Συγχαρητήριααααα 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !!!σήμερα έκανα την τελευταία χοριακη μου ..1949!!!!!

Συγχαρητήρια  τωρα ξεκινά να κάνεις όνειρα ααα..και άσε το άγχος για άλλους :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Vasilique είπε:

Τι εννοείς κοριτσάκι μου;

Γράφεις ότι έχεις 16/7 στο πινακάκι... 

Αυριο θα το αλλάξεις καο θα βάλεις χοριακή 70-80 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sylia είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Έχω πολύ καιρό να μπω όποτε εύχομαι σε όλες τις κοπέλες καλή επιτυχία! Σύντομα όσες περνάνε επιτροπή να ξεμπερδευουν, όσες βρίσκονται σε διέγερση υπομονή, όσες έκαναν ωοληψια καλά αποτελέσματα και σύντομα η έμβρυομεταφορα ωραίων εμβρύων, σε αυτές που είναι σε αναμονή καλή επιτυχία και στης ήδη εγκυουλες συγχαρητήρια και μια τελειομηνη κι εύκολη εγκυμοσύνη!!! Εγώ τώρα είμαι στην 8η εβδομάδα κι όλα είναι καλά δόξα τω θεώ. Με απασχολεί πάρα πολύ το θέμα του Κορωνοίου παρότι εμβολιασμενη πλήρως. Σε συζητηση με τον γυναικολόγο μου, μου είπε ότι παρότι εμβολιασμενη θέλει πολύ προσοχή, γιατί με το εμβόλιο προστατεύω κατά βάση εμένα από σοβαρή νόσο και κυρίως στο πρώτο 3μηνο έχει σημασία να μην εκτεθω καθόλου στον ιό γιατί αν προσβληθεί το έμβρυο στο στάδιο πριν δράσει το ανοσοποιητικό δε γνωρίζουμε τι συμβαίνει. Και το καταλαβαίνω απόλυτα. Εσείς πώς το αντιμετωπίζετε? Έρχεστε σε επαφή με κόσμο μόνο με μάσκα? Βλέπετε μόνο εμβολιασμενους? Για τις διακοπές δε ρωτάω γιατί μόνο με το σύζυγό μου φαίνονται ασφαλείς. Με θείους ξαδέρφια κ δεν ξέρω εγώ τι όχι κ τόσο. Τι λέτε?

Αυτα που ειπε ο γιατρος σου ισχυουν δεν αποκλειεται να νοσησεις κ ως εμβολιασμενη χωρις να χρειαστει να νοσηλευτεις σαν μια απλη ιωση. Το μωρακι σου ομως συμφωνα με μελετες ακόμα δεν προστατευεται αν κολλησεις. Εγω στη θεση σου θα φορουσα μασκα οσο επωδυνη μπορει να ειναι με τη ζεστη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Γράφεις ότι έχεις 16/7 στο πινακάκι... 

Αυριο θα το αλλάξεις καο θα βάλεις χοριακή 70-80 😉

Αααααα! Έβγαλες κ νούμερο! Μ´αρέσεις! 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Εγώ εδώ θα είμαι όπως κ να έχει! Μόνη, διπλή, τριπλή, τετραπλή 😩 αλλά εδώ! Μαζί! Πολύ με συγκινούν όλα αυτά! Είναι κ οι ορμόνες! Όλα μαζί! 🤗

αν σου πω οτι χτες που μιλουσαμε ηθελα να σου πω μην τολμησεις και μας αφησεις!!!! αλλα δεν ηθελα να σου προκαλεσω καποιου ειδους στρες και πιεση για το αποτελεσμα!!! μη συγκινησαι τωρα!!!ασ το να συγκινηθεις αυριο μια καλη!!!! :x💓  ❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Διόνη είπε:

αν σου πω οτι χτες που μιλουσαμε ηθελα να σου πω μην τολμησεις και μας αφησεις!!!! αλλα δεν ηθελα να σου προκαλεσω καποιου ειδους στρες και πιεση για το αποτελεσμα!!! μη συγκινησαι τωρα!!!ασ το να συγκινηθεις αυριο μια καλη!!!! :x💓  ❣️❣️

😘😘😘😘😘😘😘😘😘💚💚💚💚💚💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...