Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!ευχομαι και στα δικά σου σύντομα!!!απλα αγχώθηκα λίγο επειδή ήταν τόσο υψηλή!

Σε ευχαριστώ,,,,έχω εσάς μπροστάρισες για να μαθαίνετε και σε όσες θα ακολουθούμε!!!!

Να αγχωνόμαστε γιατί είναι χαμηλή,,,,να αγχωνομαστε και γιατί είναι ψηλή??????? ο γιατρός τί είπε,,,,? αν και πιστεύω παρτι θα έκανε ο χριστιανός! Εγώ συνεχίζω,,,,γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι 🙏👶💖👶💖

στις πριν 6 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Πες μου αν νιώθεις κάτι άλλο εκτός από ζαλάδα που ένιωθες να δω μπας και βρω και εγώ κάτι και αναθαρισω.....

Για πες και εσύ γλυκούλα,,,τί διαφορετικό έχεις απ΄ότι συνήθως????  ερχεσαι μαναρουλι μου και εσύ από πίσω,,,κοντοζυγώνεις,,,να γίνεις συμπεθέρα με τη @geo2222 🤣😂😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η condios είπε:

Σε ευχαριστώ,,,,έχω εσάς μπροστάρισες για να μαθαίνετε και σε όσες θα ακολουθούμε!!!!

Να αγχωνόμαστε γιατί είναι χαμηλή,,,,να αγχωνομαστε και γιατί είναι ψηλή??????? ο γιατρός τί είπε,,,,? αν και πιστεύω παρτι θα έκανε ο χριστιανός! Εγώ συνεχίζω,,,,γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι 🙏👶💖👶💖

Για πες και εσύ γλυκούλα,,,τί διαφορετικό έχεις απ΄ότι συνήθως????  ερχεσαι μαναρουλι μου και εσύ από πίσω,,,κοντοζυγώνεις,,,να γίνεις συμπεθέρα με τη @geo2222 🤣😂😍

Εκτός από ελάχιστη ζαλάδα και πόνους περιόδου δεν νιώθω τίποτα αλήθεια τώρα δεν νιώθω τίποτα και φοβάμαι ότι αυτοί οι πόνοι είναι ίδιοι με την προηγούμενη φορά που απέτυχε.......καλά ευτυχώς έχουμε και εσένα που μας φτιάχνεις την διάθεση έτσι....είσαι απλά είμαι θέα......❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Εκτός από ελάχιστη ζαλάδα και πόνους περιόδου δεν νιώθω τίποτα αλήθεια τώρα δεν νιώθω τίποτα και φοβάμαι ότι αυτοί οι πόνοι είναι ίδιοι με την προηγούμενη φορά που απέτυχε.......καλά ευτυχώς έχουμε και εσένα που μας φτιάχνεις την διάθεση έτσι....είσαι απλά είμαι θέα......❤️❤️❤️❤️❤️

Έλα συμπεθέρα μην αγχώνεσαι κι εγώ τα ίδια ένιωθα ήμουν σίγουρη κιόλας ότι θα αδιαθετούσα και ας έπαιρνα χάπια σκέψου και τώρα έχω πόνους και τσιμπήματα ο γιατρός είπε ότι έτσι είναι η εγκυμοσυνη έχει τα ίδια συμπτώματα με την περίοδο!!!!αισιοδοξη να είσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η condios είπε:

Σε ευχαριστώ,,,,έχω εσάς μπροστάρισες για να μαθαίνετε και σε όσες θα ακολουθούμε!!!!

Να αγχωνόμαστε γιατί είναι χαμηλή,,,,να αγχωνομαστε και γιατί είναι ψηλή??????? ο γιατρός τί είπε,,,,? αν και πιστεύω παρτι θα έκανε ο χριστιανός! Εγώ συνεχίζω,,,,γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι 🙏👶💖👶💖

Για πες και εσύ γλυκούλα,,,τί διαφορετικό έχεις απ΄ότι συνήθως????  ερχεσαι μαναρουλι μου και εσύ από πίσω,,,κοντοζυγώνεις,,,να γίνεις συμπεθέρα με τη @geo2222 🤣😂😍

Ο γιατρός είπε ότι 11η μέρα με τέτοια χοριακη είσαι πολύ εγκυος χαχαχαχαχαχ!!!!κραταμε ένα μικρό καλάθι είπε μήπως έχουμε διδυμάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια έχω πάθει σοκ! 847 η χοριακη!δεν είναι πολύ υψηλή για 11η μέρα;

Τέλεια!!!!!!!! Μπράβο!!!!!! Μάλλον πας για διδυμακια!!!!!!! Όλα να σου πάνε καλά!!!!!! ❣️🌹❣️🌹❣️🌹❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Εκτός από ελάχιστη ζαλάδα και πόνους περιόδου δεν νιώθω τίποτα αλήθεια τώρα δεν νιώθω τίποτα και φοβάμαι ότι αυτοί οι πόνοι είναι ίδιοι με την προηγούμενη φορά που απέτυχε.......καλά ευτυχώς έχουμε και εσένα που μας φτιάχνεις την διάθεση έτσι....είσαι απλά είμαι θέα......❤️❤️❤️❤️❤️

Ποια μέρα από την ετ είσαι? Μη σκέφτεσαι τα προηγούμενα λέμεεεεε,,,,,εκείνα πέρασαν και είναι αυτά που σε οδήγησαν στο σήμερα!!!! Αυτό να κοιτάς μόνο.,,το τώρα και το άμεσο μπροστά βήμα βήμα. Έχει ο Θεός αγαπημένη,,,είπαμε,,,πιστη, υπομονή, ανάσες και όλα έρχονται. 

Εμένα πάντως μια χαρά μου φαίνονται οι ελάχιστες ζαλάδες και τα πονάκια!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η geo2222 είπε:

Ο γιατρός είπε ότι 11η μέρα με τέτοια χοριακη είσαι πολύ εγκυος χαχαχαχαχαχ!!!!κραταμε ένα μικρό καλάθι είπε μήπως έχουμε διδυμάκια!

Ωραίος ο γιατρός ,,,έξυπνο χιούμορ! Ας ειναι όσα θέλουν ,,, γερά να είναι και να τα πάρετε αγκαλιά φιλενάδα!!!!!!!! 🙏👶💖👶💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η condios είπε:

Ωραίος ο γιατρός ,,,έξυπνο χιούμορ! Ας ειναι όσα θέλουν ,,, γερά να είναι και να τα πάρετε αγκαλιά φιλενάδα!!!!!!!! 🙏👶💖👶💖

Ευχαριστώ παρα παρα πολύ!!!!να πάνε όλα καλά σε όλες μας!!!😉😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η troia είπε:

Μπράβο που γνώριζε και για την ενδομητρίωση!

Λοιπον ειναι φιλη της αδελφης μου η διατροφολος κ δεν γνωριζε αυτη αλλα η καθηγητρια της στην Αγγλια αλλα με εφτιαξε εμενα😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Έλα συμπεθέρα μην αγχώνεσαι κι εγώ τα ίδια ένιωθα ήμουν σίγουρη κιόλας ότι θα αδιαθετούσα και ας έπαιρνα χάπια σκέψου και τώρα έχω πόνους και τσιμπήματα ο γιατρός είπε ότι έτσι είναι η εγκυμοσυνη έχει τα ίδια συμπτώματα με την περίοδο!!!!αισιοδοξη να είσαι!!!

Χαχαχαχαχ μακάρι συμπεθέρα να είναι έτσι όπως τα λες❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια έχω πάθει σοκ! 847 η χοριακη!δεν είναι πολύ υψηλή για 11η μέρα;

Δίδυμα διδυμα αντε βρε κοριτσι εγω ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη❤️❤️❤️❤️❤️🍀🍀🍀👯 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η condios είπε:

Ποια μέρα από την ετ είσαι? Μη σκέφτεσαι τα προηγούμενα λέμεεεεε,,,,,εκείνα πέρασαν και είναι αυτά που σε οδήγησαν στο σήμερα!!!! Αυτό να κοιτάς μόνο.,,το τώρα και το άμεσο μπροστά βήμα βήμα. Έχει ο Θεός αγαπημένη,,,είπαμε,,,πιστη, υπομονή, ανάσες και όλα έρχονται. 

Εμένα πάντως μια χαρά μου φαίνονται οι ελάχιστες ζαλάδες και τα πονάκια!!!! 

Είμαι στην έβδομη μέρα από την ετ αγαπημένη......μακάρι να είναι όπως τα λες.........🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια έχω πάθει σοκ! 847 η χοριακη!δεν είναι πολύ υψηλή για 11η μέρα;

διδυμα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ο,τι και να ειναι οσα και να ειναι μπραβοοοοοοο!!!!!!!!!! να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Είμαι στην έβδομη μέρα από την ετ αγαπημένη......μακάρι να είναι όπως τα λες.........🥰🥰🥰🥰🥰🥰

εισαι η επομενη 🤰 !! ειμαι σιγουρη!!! 💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kk88 είπε:

Είμαι στην έβδομη μέρα από την ετ αγαπημένη......μακάρι να είναι όπως τα λες.........🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Αφού στα λέει και η συμπεθέρα,,,τα ίδια ακριβώς έχετε,,,υπομονη και ανάσες,,,και κλασικά ,,,τεστ πριν τη χοριακή 🤣😂,,,ότι έχει γίνει έχει γίνει από εμφύτευση,,,,περιμένουμε τα ευχαριστα Παναγιτσα μου καλή!!!!!!!! 

Ερώτηση @geo2222,,,,είχες υγρά εμφύτευσης χρωματιστά ή κάτι αντίστοιχο σε ροζ αιματάκι που λενε άλλα κορίτσια ή τίποτα? Γιατί τα ποσοστά είναι γυρω στο 25% σε αυτές που βλέπουν κάτι,,,άρα και να μην δει μια κοπέλα νορμαλ το θεωρώ ε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια έχω πάθει σοκ! 847 η χοριακη!δεν είναι πολύ υψηλή για 11η μέρα;

Μπραβο κοριτσι μου!!! Εγγυος και με τη βούλα λοιπον! Καλούς διπλασιασμούς και καλη συνεχεια σε ολα!!! Ολα να πανε Τελεια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια έχω πάθει σοκ! 847 η χοριακη!δεν είναι πολύ υψηλή για 11η μέρα;

Μπραβο κοριτσι μου! Διδυμακια έχεις!!! Όλα να σου πάνε τέλεια! Αντε ρε κορίτσια,  μόνο χαρές να διαβάζουμε! Σας το έχω ξαναπεί: το 2022 θα έχουμε όλες μας μωρό! Είναι γουρλιδικο το τοπικ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου ηρθε σειρα μου να σας ζαλισω. Δυο λοιπον πραγματα: 1) πως μπορω να δω ποσα κοριτσια ειμαστε στην ομαδουλα; Παω Τηνο το ΣΚ οπως σας ειχα πει. 2) κυριως τα κοριτσια απο Αθηνα ξεκιναω τις εξετασεις για την επιτροπη κ ηθελα να ρωτησω αν ξερετε οσες περασατε επιτροπη ποια κεντρα ειναι συμβεβλιμενα με εοπυ κ για την σαλπιγγογραφια που μου προτεινετε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Margitc είπε:

Κοριτσια μου ηρθε σειρα μου να σας ζαλισω. Δυο λοιπον πραγματα: 1) πως μπορω να δω ποσα κοριτσια ειμαστε στην ομαδουλα; Παω Τηνο το ΣΚ οπως σας ειχα πει. 2) κυριως τα κοριτσια απο Αθηνα ξεκιναω τις εξετασεις για την επιτροπη κ ηθελα να ρωτησω αν ξερετε οσες περασατε επιτροπη ποια κεντρα ειναι συμβεβλιμενα με εοπυ κ για την σαλπιγγογραφια που μου προτεινετε; 

Τι όμορφη σκέψη για την Τήνο! Να σαι καλά! Σε ευχαριστούμε πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η condios είπε:

Αφού στα λέει και η συμπεθέρα,,,τα ίδια ακριβώς έχετε,,,υπομονη και ανάσες,,,και κλασικά ,,,τεστ πριν τη χοριακή 🤣😂,,,ότι έχει γίνει έχει γίνει από εμφύτευση,,,,περιμένουμε τα ευχαριστα Παναγιτσα μου καλή!!!!!!!! 

Ερώτηση @geo2222,,,,είχες υγρά εμφύτευσης χρωματιστά ή κάτι αντίστοιχο σε ροζ αιματάκι που λενε άλλα κορίτσια ή τίποτα? Γιατί τα ποσοστά είναι γυρω στο 25% σε αυτές που βλέπουν κάτι,,,άρα και να μην δει μια κοπέλα νορμαλ το θεωρώ ε? 

Τίποτα δεν είχα από υγρά τίποτα απόλυτος και να σου πω την αλήθεια κοίταζα όλη την ώρα γιατί κι εγώ έτσι διάβαζα μπας και δω κάτι αλλά τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η geo2222 είπε:

Τίποτα δεν είχα από υγρά τίποτα απόλυτος και να σου πω την αλήθεια κοίταζα όλη την ώρα γιατί κι εγώ έτσι διάβαζα μπας και δω κάτι αλλά τίποτα!

Δε νομίζω να υπάρχει καμία που να μην το έχει κάνει αυτό αντίστοιχα,,,,αχαχαχαχαχα,,,,αλλά τελικά πολύ νορμάλ το να μην έχεις υγρά χρωματιστά!!!!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Κοριτσια μου ηρθε σειρα μου να σας ζαλισω. Δυο λοιπον πραγματα: 1) πως μπορω να δω ποσα κοριτσια ειμαστε στην ομαδουλα; Παω Τηνο το ΣΚ οπως σας ειχα πει. 2) κυριως τα κοριτσια απο Αθηνα ξεκιναω τις εξετασεις για την επιτροπη κ ηθελα να ρωτησω αν ξερετε οσες περασατε επιτροπη ποια κεντρα ειναι συμβεβλιμενα με εοπυ κ για την σαλπιγγογραφια που μου προτεινετε; 

Αρχικά σε ευχαριστούμε για την σκέψη για την Τήνο , να είσαι καλά.

Εγώ την σαλπιγγογραφία την έκανα στο Λητώ , με έστειλε ο γυναικολόγος μου τότε.

Μπορείς να ρωτήσεις τον γυναικολόγο σου να σε παραπέμψει.

Για τα μικροβιολογικά εργαστήρια εγώ έπαιρνα τηλέφωνο και ρωτούσα και πάντα μα πάντα στα αποτελέσματα τόνιζα οτι χρειάζομαι την σφαγίδα του ΕΟΠΥ , γιατί πολλές κοπέλες έχουν ταλαιπωρηθεί με την επιτροπή γιατί ενώ ήταν συμβεβλημένα τα εργαστήρια ξεχνούσαν να βάζουν την σφραγίδα και είχαν απορρίψει κόσμο για αυτό το 2018.

Δεν ξέρω αν τώρα και λόγω covid έχουν απλοποιηθεί οι διαδικασίες.

Καλή σου αρχή και επιτυχία❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η condios είπε:

Δε νομίζω να υπάρχει καμία που να μην το έχει κάνει αυτό αντίστοιχα,,,,αχαχαχαχαχα,,,,αλλά τελικά πολύ νορμάλ το να μην έχεις υγρά χρωματιστά!!!!!!!!!!!!!! 

Ναι αλλά εγώ δεν έχω και καθόλου το στήθος έχω μόνο καούρα κάποιες φορές πόνους περιόδου αυτό με την πίεσαν και ότι καίνε τα άκρα μου στα πόδια που παντα ήταν κρύα που τελικά το τελευταίο είναι και το πιο δυνατό συμπτωμα που έχω χαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Αρχικά σε ευχαριστούμε για την σκέψη για την Τήνο , να είσαι καλά.

Εγώ την σαλπιγγογραφία την έκανα στο Λητώ , με έστειλε ο γυναικολόγος μου τότε.

Μπορείς να ρωτήσεις τον γυναικολόγο σου να σε παραπέμψει.

Για τα μικροβιολογικά εργαστήρια εγώ έπαιρνα τηλέφωνο και ρωτούσα και πάντα μα πάντα στα αποτελέσματα τόνιζα οτι χρειάζομαι την σφαγίδα του ΕΟΠΥ , γιατί πολλές κοπέλες έχουν ταλαιπωρηθεί με την επιτροπή γιατί ενώ ήταν συμβεβλημένα τα εργαστήρια ξεχνούσαν να βάζουν την σφραγίδα και είχαν απορρίψει κόσμο για αυτό το 2018.

Δεν ξέρω αν τώρα και λόγω covid έχουν απλοποιηθεί οι διαδικασίες.

Καλή σου αρχή και επιτυχία❤️

Ναι εμενα μου προτεινε το ιασω κ για κεντρο την βιοιατρικη λετε να ειμαι οκ; 
Οσο για Τηνο ηθελα να αναψω κερακι για καθε μια απο εμας για αυτο ρωταω ποσες ειμαστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...