Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zoupaki είπε:

μολις εμαθα οτι ειχα καταλαβει λαθος τι μου ελλεγε ο γιατρος και νομιζα οτι θα κανω σε αυτον τον κυκλο αλλα ο γιατρος εννοουσε τελη ιουλιου.Αλλα αν κλεισει το ΝΝΑ αυγουστο με βλεπω σεπτεμβρη.Τον κοβιντ μου μεσα δηλ!

Ψιτ να σου πω..και εγώ το ίδιο..χαχα

Μαίο έκανα υστεροσκοπηση και Ιούνιο θα ξεκινουσα διέγερση.

Την ημέρα που θα ξεκινούσα διέγερση πήραμε αποτέλεσμα από μια εξέταση στο σπέρμα που έδειξε μικρόβιο το οποίο ΔΕΝ φάνηκε στην απλή καλλιέργεια αλλά σε άλλη μέθοδο πιο εξειδικευμένη. Μικρόβιο που κάποιες φορές λενε ευθύνεται για αποβολές!! Δεν πιστεύω βέβαια οτι οι αποβολές προέκυψαν από αυτό γιατί ο έλεγχος στο Έλενα δεν έδειξε κάτι τέτοιο αλλά το ρισκάρεις?

Ο εξωσωματικός είπε δεν πειράζει ξεκινάμε.Με την μέθοδο γονιμόποιησης που επιλέξαμε ξεπερνιέται.

Ο ουρολόγος είπε παιδιά εγώ δεν θα ξεκινούσα με το ιστορικό σας κλπ καλύτερα να πάτε με όσο γίνεται καλύτερες συνθήκες. Έδωσε αντιβίωση και αντιξιοδωτικά στον σύζυγο και με έστειλε και εμένα για την ίδια εξέταση.

Αποφασίσαμε να ακούσουμε τον ουρολόγο γιατί έχουμε καεί στον χυλό. Ενημέρωσα τον εξωσωματιστή και το δέχτηκε και μας είπε φυσικά οτι θέλετε.

Επόμενος κύκλος τέλος Ιουλίου αλλά επειδή κλεινει το κέντρο δεν θα προλάβω για ωοληψία άρα ολα πάνε Σεπτέμβριο.

Και έχω και την ηλικία που δεν είναι σύμμαχος και είμαι και φτωχή ανταποκρίτρια στην διέγερση.

Αλλά πήρα ανάσα και είπα όχι δεν θα πέσω..Θα προσπαθήσουμε να πάμε με τις καλύτερες συνθήκες και ο θεός βοηθός.

Οπότε καλή μας επιτυχία και όλα να έρθουν στην ώρα τους με το καλό ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Olia4 είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!!!!!! Μόλις γύρισα από το δεύτερο υπέρηχο είμαι να σκάσω.... Είμαι στην έκτη μέρα περιόδου έχω κάνει ήδη 4ενεσουλες για διέγερση και ο γιατρός μου σήμερα που κάναμε τον υπέρηχο μου είπε ότι είναι σαν να μην έχω κάνει καμία ένεση δεν έχει γίνει απολύτως τίποτα οργανισμός μου δεν έχει ανταποκριθεί 😥 τσάμπα πήγανε οι ενεσουλες 😢 μου είπε από σήμερα να αυξήσω τη δόση και να κάνω menopur 300 αντί για 225 και να πάω την Παρασκευή να δούμε τι γίνεται..... Και το θέμα είναι αν θα με φτάσουν και το μπουκαλάκια μέχρι τότε που θα θέλει να κάνω ενεσουλες όπως επίσης να ξυπνήσουν λίγο τα αυγουλάκια μου..... 

Κορίτσι μου καλό καλημέρα....μην στεναχωριέσαι.....το ίδιο είχα πάθει και εγώ......να σου πω μόνο ότι εγώ έκανα από την αρχή 300 μονάδες και δεν ανταποκρινόμουν..... τελικώς με τα χίλια ζόρια πήρα 3 ωάρια και τα 3 ώριμα και τα 3 γονιμοποιηθηκαν τα δύο τα έβαλα στην πρώτη.....και το ένα το οποίο οριακά το πήραμε γιατί ήταν 13 χιλιοστά και έγινε η καλύτερη βλαστοκυστη 5 ΑΑ, την οποία έχω στην κοιλίτσα μου!!!!! Μην απελπίζεσαι κορίτσι μου, δώσε λίγο χρόνο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσι μου καταλαβαίνω τη στεναχώρια σου αλλά το χειρότερο που έχεις να κάνεις τώρα είναι να στεναχωριέσαι! Πρέπει να είσαι αισιόδοξη για τα αυγουλάκια σου, να τρως σωστά και υγιεινά να ξεκουράζεσαι να κοιμάσαι πολύ και  να μην αγχώνεσαι! Τα αυγουλάκια σου μπορεί να πάρουν απότομα εμπρός δεν ξέρεις ! Μπορεί να θέλουν απλά λίγο χρόνο ! Θα το δεις στον επόμενο υπέρηχο θα δεις πολλά μεγαλωμένα ! Πίστεψε το ! Πιστεύω θες λίγες ημέρες να πάρεις εμπρός... Κάπου διάβασε σε ένα άρθρο του εξωτερικού πως όταν κάνουμε ενέσεις διέγερσης το αποτέλεσμα τους φαίνεται μετά από δύο ημέρες... Οπότε είναι σαν να είδες στον υπέροχο ότι είσαι στην 4η ημέρα... Μακάρι να ισχύει οντως.... Κάνε λίγο υπομονή και πίστεψε ότι όλα θα πάνε καλά ! 

Πραγματικά σε ευχαριστώ τόσο πολύ και μακάρι να έχεις δίκαιο και να πάω την Παρασκευή κ να μου πει κάτι θετικό ο γιατρός μου!!!!! Ξέρεις είναι η πρώτη κρυάδα πιστεύω θα μου περάσει και πρέπει να μου περάσει πολύ γρήγορα και να πάρουν φορά τα αυγουλάκια μου να γίνουν !!!!!!!! Και πάλι σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!!!! 🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Τίποτα δεν έχει τελειώσει.

Κάνε υπομονή και εύχομαι οταν ξαναπάς να έχει αλλάξει η εικόνα και να πάρετε όσα περισσότερα και ποιοτικότερα γίνεται.

Αν είναι να γίνει θα γίνει και με ένα έμβρυο αρκεί να είναι υγιές.❤️

Ναι πραγματικά ας είναι ένα και καλο!!!!!!!! Αλλά το καθόλου είναι κάπως ...... Μακαρι να αλλάξει η εικόνα την επόμενη φορά! 🌹😘🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

Το ειχε παθει και η αδερφη μου και την εβαλε να κανει γκοναλ στο επομενο πρωτοκολλο και εκανε τελικα 7 ωαρια τοτε.Μη σε παιρνει απο κατω.Ολα καλα θα πανε!

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Olia4 είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!!!!!! Μόλις γύρισα από το δεύτερο υπέρηχο είμαι να σκάσω.... Είμαι στην έκτη μέρα περιόδου έχω κάνει ήδη 4ενεσουλες για διέγερση και ο γιατρός μου σήμερα που κάναμε τον υπέρηχο μου είπε ότι είναι σαν να μην έχω κάνει καμία ένεση δεν έχει γίνει απολύτως τίποτα οργανισμός μου δεν έχει ανταποκριθεί 😥 τσάμπα πήγανε οι ενεσουλες 😢 μου είπε από σήμερα να αυξήσω τη δόση και να κάνω menopur 300 αντί για 225 και να πάω την Παρασκευή να δούμε τι γίνεται..... Και το θέμα είναι αν θα με φτάσουν και το μπουκαλάκια μέχρι τότε που θα θέλει να κάνω ενεσουλες όπως επίσης να ξυπνήσουν λίγο τα αυγουλάκια μου..... 

Κανόνισε, βάζω παντόφλα και έρχομαι τρέχοντας!!!!! Θετικές σκέψεις λέμε!!!!!! Ξεκίνα να τους μιλάς!!!!! (μην γελάς), όπως λέει και η άλλη στην διαφήμιση ψυχολογία της ύλης!!!!! Καλά μου αυγουλάκια εγώ που σας αγαπάω τόσο δώστε ένα σημάδι!!! Αυτό 50 φορές!!!! Μην μου πέφτεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Καλημέρα Γλυκουλα μου. Σ Ευχαριστω για την απάντηση. Εσυ ποτε έχεις υπέρηχο;;;

Εγώ επειδή έχω λίγο δύσκολη κύηση κάνω κάθε 2εβδομαδες η κάθε μία ανάλογα. Τωρα πάω πάλι Παρασκευή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσι μου καλό καλημέρα....μην στεναχωριέσαι.....το ίδιο είχα πάθει και εγώ......να σου πω μόνο ότι εγώ έκανα από την αρχή 300 μονάδες και δεν ανταποκρινόμουν..... τελικώς με τα χίλια ζόρια πήρα 3 ωάρια και τα 3 ώριμα και τα 3 γονιμοποιηθηκαν τα δύο τα έβαλα στην πρώτη.....και το ένα το οποίο οριακά το πήραμε γιατί ήταν 13 χιλιοστά και έγινε η καλύτερη βλαστοκυστη 5 ΑΑ, την οποία έχω στην κοιλίτσα μου!!!!! Μην απελπίζεσαι κορίτσι μου, δώσε λίγο χρόνο.....

Αχ καλό μου 1000ευχαριστω αλήθεια ..... Παίρνω λίγο κουράγιο όταν ακούω τέτοια!!!!!!!μακάρι αλήθεια να πάρουμε λίγα κ καλά έστω κ ένα!!!! Τα καλύτερα σου εύχομαι κ σε σένα!!!!!! 😍Όλα να πάνε καλά !!!!!!!! Καλή εγκυμοσύνη να έχεις!!!!!!! ❣️❣️❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Κανόνισε, βάζω παντόφλα και έρχομαι τρέχοντας!!!!! Θετικές σκέψεις λέμε!!!!!! Ξεκίνα να τους μιλάς!!!!! (μην γελάς), όπως λέει και η άλλη στην διαφήμιση ψυχολογία της ύλης!!!!! Καλά μου αυγουλάκια εγώ που σας αγαπάω τόσο δώστε ένα σημάδι!!! Αυτό 50 φορές!!!! Μην μου πέφτεις!!!

Είσαι τρεληηηηη αυτό το ξέρουμε εμείς που σε έχουμε δει λίγες φορές παραπάνω 😉😉😉😉(καταλαβαίνεις φαντάζομαι τι εννοώ) χαχαχχα!!!!! Ήταν το πρώτο σοκ!!!! Περίμενα κ εγώ να ακούσω και ξαφνικά ο γιατρουλης μας την έφερε χαχαχαχα έτσι έτσι όπως η κυριουλα μιλάει στα λουλούδια για τις κρέμες της έτσι κ εγώ!!!!!!! Εμπρός καλά μου αυγουλάκια που ειστεεεε 🥰🥰🥰🤣🤣🤣🤣🤣😘😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Αχ καλό μου 1000ευχαριστω αλήθεια ..... Παίρνω λίγο κουράγιο όταν ακούω τέτοια!!!!!!!μακάρι αλήθεια να πάρουμε λίγα κ καλά έστω κ ένα!!!! Τα καλύτερα σου εύχομαι κ σε σένα!!!!!! 😍Όλα να πάνε καλά !!!!!!!! Καλή εγκυμοσύνη να έχεις!!!!!!! ❣️❣️❣️❣️❣️

Πάμε δυνατά.....λίγα και καλά θέλουμε!!!!! Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου μακάρι να πάνε όλα καλά!!!!! θετική ψυχολογία!!!!!!! Και εγώ έκλαιγα την πρώτη φορά που το έμαθα και έλεγα μα είναι δυνατόν να μην αντιδρώ......θα πάνε όλα καλά θα το δεις...... αναμένουμε τα υπέροχα νέα σου❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Ψιτ να σου πω..και εγώ το ίδιο..χαχα

Μαίο έκανα υστεροσκοπηση και Ιούνιο θα ξεκινουσα διέγερση.

Την ημέρα που θα ξεκινούσα διέγερση πήραμε αποτέλεσμα από μια εξέταση στο σπέρμα που έδειξε μικρόβιο το οποίο ΔΕΝ φάνηκε στην απλή καλλιέργεια αλλά σε άλλη μέθοδο πιο εξειδικευμένη. Μικρόβιο που κάποιες φορές λενε ευθύνεται για αποβολές!! Δεν πιστεύω βέβαια οτι οι αποβολές προέκυψαν από αυτό γιατί ο έλεγχος στο Έλενα δεν έδειξε κάτι τέτοιο αλλά το ρισκάρεις?

Ο εξωσωματικός είπε δεν πειράζει ξεκινάμε.Με την μέθοδο γονιμόποιησης που επιλέξαμε ξεπερνιέται.

Ο ουρολόγος είπε παιδιά εγώ δεν θα ξεκινούσα με το ιστορικό σας κλπ καλύτερα να πάτε με όσο γίνεται καλύτερες συνθήκες. Έδωσε αντιβίωση και αντιξιοδωτικά στον σύζυγο και με έστειλε και εμένα για την ίδια εξέταση.

Αποφασίσαμε να ακούσουμε τον ουρολόγο γιατί έχουμε καεί στον χυλό. Ενημέρωσα τον εξωσωματιστή και το δέχτηκε και μας είπε φυσικά οτι θέλετε.

Επόμενος κύκλος τέλος Ιουλίου αλλά επειδή κλεινει το κέντρο δεν θα προλάβω για ωοληψία άρα ολα πάνε Σεπτέμβριο.

Και έχω και την ηλικία που δεν είναι σύμμαχος και είμαι και φτωχή ανταποκρίτρια στην διέγερση.

Αλλά πήρα ανάσα και είπα όχι δεν θα πέσω..Θα προσπαθήσουμε να πάμε με τις καλύτερες συνθήκες και ο θεός βοηθός.

Οπότε καλή μας επιτυχία και όλα να έρθουν στην ώρα τους με το καλό ❤️

Και σε εμάς το ίδιο βρέθηκε στο σπέρμα και πήραμε αντιβίωση για 14 ημέρες κατόπιν σύσταση του εξωσωματικου... Αν και μας είπε ότι δεν επηρεάζει τίποτα είναι αδιάφορα αλλά ας την πάρουμε την αντιβίωση για να φύγει κακό δεν κάνει .... Τι να πω ελπίζω να έχει φύγει δεν κάναμε επανάληψη της εξέτασης να δούμε... Αύριο ξεκινάω για πρώτη φορά διέγερση όπως και να έχει... Τα ίδια σκέφτομαι και εγώ πως αν κλείσει το κέντρο τον Αύγουστο πάω για Σεπτέμβρη γιατί θα κάνω ΕΤ σε επόμενο κύκλο για να αποφύγουμε υπερδιέγερση λόγω πολυκιστικων...από την μια δεν μπορώ να περιμένω κι άλλο αλλα από την άλλη λέω  κορίτσια ας είναι οπότε να είναι αρκεί να γίνει ! Αυτό σκέφτομαι ! Δεν θα πάθουμε τίποτα για ένα μήνα διάφορα! 🙏🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Και σε εμάς το ίδιο βρέθηκε στο σπέρμα και πήραμε αντιβίωση για 14 ημέρες κατόπιν σύσταση του εξωσωματικου... Αν και μας είπε ότι δεν επηρεάζει τίποτα είναι αδιάφορα αλλά ας την πάρουμε την αντιβίωση για να φύγει κακό δεν κάνει .... Τι να πω ελπίζω να έχει φύγει δεν κάναμε επανάληψη της εξέτασης να δούμε... Αύριο ξεκινάω για πρώτη φορά διέγερση όπως και να έχει... Τα ίδια σκέφτομαι και εγώ πως αν κλείσει το κέντρο τον Αύγουστο πάω για Σεπτέμβρη γιατί θα κάνω ΕΤ σε επόμενο κύκλο για να αποφύγουμε υπερδιέγερση λόγω πολυκιστικων...από την μια δεν μπορώ να περιμένω κι άλλο αλλα από την άλλη λέω  κορίτσια ας είναι οπότε να είναι αρκεί να γίνει ! Αυτό σκέφτομαι ! Δεν θα πάθουμε τίποτα για ένα μήνα διάφορα! 🙏🥰

Καλή μας επιτυχία λοιπόν.

Πάμε δυνατά με τις καλύτερες συνθήκες και ευελπιστούμε για το καλύτερο.

Ηρεμια ,πίστη και αισιοδοξία για να το παλέψουμε❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

μολις εμαθα οτι ειχα καταλαβει λαθος τι μου ελλεγε ο γιατρος και νομιζα οτι θα κανω σε αυτον τον κυκλο αλλα ο γιατρος εννοουσε τελη ιουλιου.Αλλα αν κλεισει το ΝΝΑ αυγουστο με βλεπω σεπτεμβρη.Τον κοβιντ μου μεσα δηλ!

Να ξερεις το νοσοκομειο δεν κλεινει μονο αν λειπει σε αδεια τελος Ιουλιου ο γιατρος σου. Κ με covid κρουσματα κτλ δεν εχεις προβλημα εσυ θα πας κανονικα γιατι το νοσοκομειο αυτο δεν ειναι νοσοκομιο covid. Μην αγχωνεσαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Να ξερεις το νοσοκομειο δεν κλεινει μονο αν λειπει σε αδεια τελος Ιουλιου ο γιατρος σου. Κ με covid κρουσματα κτλ δεν εχεις προβλημα εσυ θα πας κανονικα γιατι το νοσοκομειο αυτο δεν ειναι νοσοκομιο covid. Μην αγχωνεσαι. 

σ ευχαριστω πολυ,για να μου ειπε ο ντοκ τελη ιουλιου τοτε λογικα δε θα εχει αδεια!Ξεαγχωθηκα λιγουλακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Πάμε δυνατά.....λίγα και καλά θέλουμε!!!!! Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου μακάρι να πάνε όλα καλά!!!!! θετική ψυχολογία!!!!!!! Και εγώ έκλαιγα την πρώτη φορά που το έμαθα και έλεγα μα είναι δυνατόν να μην αντιδρώ......θα πάνε όλα καλά θα το δεις...... αναμένουμε τα υπέροχα νέα σου❤️❤️❤️❤️❤️

Ο αχ μακάρι αληθεια.!!!!! Και εγώ έτσι μόλις βγήκα από τον υπέρηχο έβαλα τα κλάματα ευτυχώς είχα τον άντρα μου και μου λέει σύνελθε ότι είναι να γίνει θα γίνει Δεν τα βάζουμε κάτω και δεν τα παρατάμε!!!!! Και πάλι σου εύχομαι τα καλύτερα Να είσαι καλά!!!!!!! 🥰🥰🥰😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου να σας πω,καμια ιδεα για αντιοξειδωτικα (οχι απο ιντερνετ αλλα να την εχετε δοκιμασει) υπαρχει.Εχω βρει μια ακρη απο ενα μπακαλικο και παιρνω ενα γιαουρτι χωριατικο και ριχνω μεσα μπλουμπερυς και κρανμπερυς αποξηραμενα και την εχω καταβρει.Κατι αναλογο σα σνακ εννοω...να ευθυμισουμε και να ξεαγχωθουμε λιγακι ρε παιδι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Olia4 είπε:

Ο αχ μακάρι αληθεια.!!!!! Και εγώ έτσι μόλις βγήκα από τον υπέρηχο έβαλα τα κλάματα ευτυχώς είχα τον άντρα μου και μου λέει σύνελθε ότι είναι να γίνει θα γίνει Δεν τα βάζουμε κάτω και δεν τα παρατάμε!!!!! Και πάλι σου εύχομαι τα καλύτερα Να είσαι καλά!!!!!!! 🥰🥰🥰😘😘😘😘

Ηρεμησε κοριτσι μου δε το βαζουμε και δε πρεπει να το βαζουμε κατω.Οπως ειχα πει και η αδερφουλα μου δεν ειχε καλη ανταποκριση στο μενοπουρ εκανε ομως με γκοναλ.Επιασε ενα πανεμορφο παιδακι αλλα με την πεμπτη.Ξερεις τι της ελεγε ο γιατρος?Δε παμε καλα,δε ξερω,δυσκολο.Φυσικα και δε ξεγεννησε μαζι του.Εχω πιστη για σενα,για μενα,για ολες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βγήκαν τα αποτελέσματα από το κέντρο σπέρματος!!!!!! Έχω πάθε μια ταραχη δεν καταλαβαίνω τίποτα και ο αντρας μου μόλις εφυγε!!!! δεν ξερω τι ειναι καλο και τι οχι θελω την μαμα μουυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Βγήκαν τα αποτελέσματα από το κέντρο σπέρματος!!!!!! Έχω πάθε μια ταραχη δεν καταλαβαίνω τίποτα και ο αντρας μου μόλις εφυγε!!!! δεν ξερω τι ειναι καλο και τι οχι θελω την μαμα μουυυυυυυυυυυυυυυ

Δε μπορείς να τα στείλεις με μειλ στο γιατρό σου να σου  τα αναλύσει και να ξεαγχωθεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

σ ευχαριστω πολυ,για να μου ειπε ο ντοκ τελη ιουλιου τοτε λογικα δε θα εχει αδεια!Ξεαγχωθηκα λιγουλακι

Ναι ετσι νομιζω κ χαχα ειναι αστειο γιατι οταν σου απαντησα ημουν στο ννα κ πηγα κ ρωτησα😂 Δουλευω στα νοσοκομεια ως ιατρικος επισκεπτης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimi1981 είπε:

Δε μπορείς να τα στείλεις με μειλ στο γιατρό σου να σου  τα αναλύσει και να ξεαγχωθεις?

Στις 15.00 θα πάει!!!!! τι θα κανω μεχρι τις 15.00???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η angel35 είπε:

Στις 15.00 θα πάει!!!!! τι θα κανω μεχρι τις 15.00???????????

Τι ακριβώς εξετάσεις περίμενες σπερμοδιαγραμμα κατάτμηση και τέτοια ή πιο εξειδικευμένα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zoupaki είπε:

Κοριτσια μου να σας πω,καμια ιδεα για αντιοξειδωτικα (οχι απο ιντερνετ αλλα να την εχετε δοκιμασει) υπαρχει.Εχω βρει μια ακρη απο ενα μπακαλικο και παιρνω ενα γιαουρτι χωριατικο και ριχνω μεσα μπλουμπερυς και κρανμπερυς αποξηραμενα και την εχω καταβρει.Κατι αναλογο σα σνακ εννοω...να ευθυμισουμε και να ξεαγχωθουμε λιγακι ρε παιδι μου!!!!

Εμενα η διατροφολογος μου εχει πει να βαζω στο μπλεντερ παγωμενο γιαουρτι χαμηλων λιπαρων παγωμενα φρουτα κ μια κουταλια μελι σε ειδικη θηκη κ μετα καταψυξη τελοια γρανιτα δροσερη κ νοστιμη ( μερικες φορες βαζω κ μικρα κομματακια απο ξυρο καρπο η φρουτα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...