Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

Κοριτσια σημερα μιλησα με τον γιατρο,ξεκιναω τον επομενο κυκλο οχι αυτον.😪

Κορίτσι μου ίσως είναι για καλύτερα!!!ξεκουρασου κάνε και κανένα μπανάκι στην θάλασσα γιατί μετά ευχομαι να μπορείς για αρκετό καιρό 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

Κοριτσια σημερα μιλησα με τον γιατρο,ξεκιναω τον επομενο κυκλο οχι αυτον.😪

Δεν πειράζει καλή μου.....μια ανάσα είναι ο επόμενος κύκλος..... δεν είναι μακριά......μπανάκι παγωτακια και τσουπ θα έρθει η ώρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!! Εύχομαι σε όλες ένα όμορφο σκ! Λοιπόν! Σήμερα σα 2η μέρα περιόδου πήγα να δω τι γίνεται εάν έχει πέσει η κύστη για να ξεκινήσουμε! Τελικά δόξα το θεό τα αντισυλληπτικά έδρασαν και η κύστη είχε πέσει. Ο εξωσωματικος μου είναι σε άλλη πόλη! Πηρα να τον ενημερώσω και μου είπε λόγω αντισυλληπτικων να αρχίσω ενέσεις Δευτέρα δηλαδή 4η μέρα χωρίς να κάνω πάλι μετρήσεις. Καθώς δεν είναι και τόσο ομιλητικος δεν κατάφερα να καταλάβω εαν μετά από την Δευτέρα θα ακολουθήσω το πρωτόκολλο σαν να είναι η δεύτερη μέρα ή η τέταρτη; σας έχει συμβεί κάτι παρόμοιο; ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Το μόνο που έχω να σου προτείνω είναι τα αποτελέσματα από το σπερμοδιάγραμμα-  αν δείξουν κάτι - να τα αξιολογήσει εξειδικευμένος ουρολόγος και όχι μόνο ο εξωσωματιστής. 

Ο καθένας στον τομέα του.

Μαζί με θετική διάθεση και συνεργασία θα πάνε όλα τέλεια.

Καλή σου επιτυχία και ναι υπάρχουν πολλές κοπέλες που πετυχαίνουν με την πρώτη.

Φορέστε το καλύτερό σας χαμόγελο ,εμπιστευτείτε τους γιατρούς σας και με το καλό ένα γερό μωρό ή και περισσότερα με την μια φορά.❤️

Έχουμε ραντεβού να μιλήσουμε και με τον ίδιο τον γιατρό από το κέντρο! 
Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ!!!! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!! Εύχομαι σε όλες ένα όμορφο σκ! Λοιπόν! Σήμερα σα 2η μέρα περιόδου πήγα να δω τι γίνεται εάν έχει πέσει η κύστη για να ξεκινήσουμε! Τελικά δόξα το θεό τα αντισυλληπτικά έδρασαν και η κύστη είχε πέσει. Ο εξωσωματικος μου είναι σε άλλη πόλη! Πηρα να τον ενημερώσω και μου είπε λόγω αντισυλληπτικων να αρχίσω ενέσεις Δευτέρα δηλαδή 4η μέρα χωρίς να κάνω πάλι μετρήσεις. Καθώς δεν είναι και τόσο ομιλητικος δεν κατάφερα να καταλάβω εαν μετά από την Δευτέρα θα ακολουθήσω το πρωτόκολλο σαν να είναι η δεύτερη μέρα ή η τέταρτη; σας έχει συμβεί κάτι παρόμοιο; ευχαριστώ 

Καλησπέρα Διονη μου..ξεκινάς...τι ωραία..εγώ είχα ξεκινήσει ενέσεις τέταρτη μερα δεν ξέρω γιατί δεν ρώτησα ποτε..τι εννοείς αν πρέπει να ακολουθήσεις σαν δεύτερη ή τέταρτη το πρωτοκολλο?εμένα μου είπε ξεκινάς ενέσεις και μου έκλεισαν επί τόπου ραντεβού για τον πρωτο υπέρηχο και από εκεί και πέρα σε κάθε ραντεβού μου έλεγε τι αλλο να κάνω και μετά ωοληψια..θέλω να πω θα σε καθοδηγήσει και σένα ανάλογα την ανταπόκριση που θα εχεις..πότε έχεις υπέρηχο τώρα?είχα ένα χαρτί με οδηγίες και νόμιζα και εγώ ακριβώς αυτό θα ακολουθήσουμε αλλά τελικά δεν...καλή αρχή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Καλησπέρα Διονη μου..ξεκινάς...τι ωραία..εγώ είχα ξεκινήσει ενέσεις τέταρτη μερα δεν ξέρω γιατί δεν ρώτησα ποτε..τι εννοείς αν πρέπει να ακολουθήσεις σαν δεύτερη ή τέταρτη το πρωτοκολλο?εμένα μου είπε ξεκινάς ενέσεις και μου έκλεισαν επί τόπου ραντεβού για τον πρωτο υπέρηχο και από εκεί και πέρα σε κάθε ραντεβού μου έλεγε τι αλλο να κάνω και μετά ωοληψια..θέλω να πω θα σε καθοδηγήσει και σένα ανάλογα την ανταπόκριση που θα εχεις..πότε έχεις υπέρηχο τώρα?είχα ένα χαρτί με οδηγίες και νόμιζα και εγώ ακριβώς αυτό θα ακολουθήσουμε αλλά τελικά δεν...καλή αρχή!!

Κορίτσι μου  σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου! τι καλά που σε βρήκα κι έχεις περάσει το ίδιο. Απλά εγώ έκανα υπέρηχο σήμερα και στο τηλ μου είπε ο γιατρός ξεκινάς ενέσεις Δευτέρα χωρίς να ξανακάνεις εξετάσεις οιστραδιολης και προγεστερονης και ούτε υπέρηχο απλά ξεκινάς. Και μου έχει δώσει κι εμένα ένα φυλλάδιο το οποίο έλεγε με βάση την προηγούμενη κατάσταση μου 2η μέρα περιόδου ξεκινάω και για υπέρηχο ξαναπάω 6η μέρα. Τώρα που θα ξεκινήσω 4η μέρα θεωρητικά θα πάω πάλι για υπέρηχο 8η μέρα;;;; αυτό δεν τον ρώτησα... Για παράδειγμα εσύ πότε πηγες  για το δεύτερο ραντεβού;; θυμάσαι καθόλου;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Κορίτσι μου τι καλά που σε βρήκα με το ίδιο κι έχεις περάσει το ίδιο. Απλά εγώ έκανα υπέρηχο σήμερα και στο τηλ μου είπε ο γιατρός ξεκινάς ενέσεις Δευτέρα χωρίς να ξανακάνεις εξετάσεις οιστραδιολης και προγεστερονης και ούτε υπέρηχο απλά ξεκινάς. Και μου έχει δώσει κι εμένα ένα φυλλάδιο το οποίο έλεγε με βάση την προηγούμενη κατάσταση μου 2η μέρα περιόδου ξεκινάω και για υπέρηχο ξαναπάω 6η μέρα. Τώρα που θα ξεκινήσω 4η μέρα θεωρητικά θα πάω πάλι για υπέρηχο 8η μέρα;;;; αυτό δεν τον ρώτησα... Για παράδειγμα εσύ πότε πηγες  για το δεύτερο ραντεβού;; θυμάσαι καθόλου;; 

Εγώ έκανα μονο αιμοτολογικες την 3η μέρα και μου είπε ξεκινάς ενέσεις αύριο..1ος υπέρηχος μαζί με αιματολογικές 9η μέρα και ξανά τα ίδια 12η μέρα..και την 14η έκανα ωοληψια όμως τι πάει να πει δεν είναι ομιλητικός?παρτον τηλ να τον ρωτήσεις ή τη μαία του τελος πάντων γιατί δεν είναι το ίδιο για όλες μας, βασικά ειναι σίγουρα διαφορετικά για την κάθε μια γιατί δεν έχουμε όλες ίδια ανταπόκριση για παράδειγμα εμένα στο δεύτερο ραντεβού μόλις είχα φύγει από το κέντρο με πήρε η μαία μου άρον άρον τηλ γιατί βγήκαν οι αιματολογικές μου και έπρεπε να κάνω πολύ άμεσα ένεση orgalutran καμία σχέση δηλαδή με τις αρχικές οδηγίες, δεν ξέρεις πως αντιδρά ο κάθε οργανισμός στα φαρμακα.καλα αυτός δεν σου έκλεισε πρώτο υπέρηχο? Ή δεν θα κάνεις την παρακολούθηση μαζί του?μόνο αν μιλήσετε και σε καθοδηγήσει σωστα θα ξεαγχωθεις πίστεψέ με και ξανά παρτον..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Εγώ έκανα μονο αιμοτολογικες την 3η μέρα και μου είπε ξεκινάς ενέσεις αύριο..1ος υπέρηχος μαζί με αιματολογικές 9η μέρα και ξανά τα ίδια 12η μέρα..και την 14η έκανα ωοληψια όμως τι πάει να πει δεν είναι ομιλητικός?παρτον τηλ να τον ρωτήσεις ή τη μαία του τελος πάντων γιατί δεν είναι το ίδιο για όλες μας, βασικά ειναι σίγουρα διαφορετικά για την κάθε μια γιατί δεν έχουμε όλες ίδια ανταπόκριση για παράδειγμα εμένα στο δεύτερο ραντεβού μόλις είχα φύγει από το κέντρο με πήρε η μαία μου άρον άρον τηλ γιατί βγήκαν οι αιματολογικές μου και έπρεπε να κάνω πολύ άμεσα ένεση orgalutran καμία σχέση δηλαδή με τις αρχικές οδηγίες, δεν ξέρεις πως αντιδρά ο κάθε οργανισμός στα φαρμακα.καλα αυτός δεν σου έκλεισε πρώτο υπέρηχο? Ή δεν θα κάνεις την παρακολούθηση μαζί του?μόνο αν μιλήσετε και σε καθοδηγήσει σωστα θα ξεαγχωθεις πίστεψέ με και ξανά παρτον..

Δεν είναι στην ίδια πόλη με εμένα είμαι από αλλού. Και έχουμε συνεννοηθεί να με μετράει η γιατρός μου και να τον παίρνει τηλ.. Εγώ πήγα σήμερα ως δεύτερη μέρα και έκανα τις εξετάσεις όπως θα κάναμε 2η μέρα και του τα είπα. Αυτός όταν του τα ειπα μου είπε ότι λόγω αντισυλληπτικων καλύτερα να ξεκινήσω την 4η ημέρα χωρίς να μου εξηγήσει και πολλά επειδή ναι το ξέρω δεν είναι ομηλιτικος κι αυτό με τρομάζει λίγο όσο καλός και να είναι. Το μόνο που πρόλαβα να ρωτήσω είναι αν θα κάνω πάλι τις εξετάσεις που έκανα και σημερα και μου είπε όχι.

Απλά από εκεί και έπειτα δεν κατάλαβα πότε να πάω να με ξαναδεί η γιατρός μου για να του πούμε. Γιατί τώρα άλλαξε τις μέρες και χάθηκα.

Έχεις δίκιο κορίτσι μου. Απλά δυστυχώς αν είσαι μακριά και δεν έχεις άμεση επαφή αυτό μάλλον γίνεται. Δεν είναι ότι έχει και ο ίδιος κάποιον συνεργαζομενο γιατρό εδω για να συνεννοουνται εύκολα. 

Βέβαια θα βάλω τη γιατρό μου αν είναι από Δευτέρα να τον πάρει η ίδια. Γιατρός προς γιατρό είναι καλύτερα! Όμως δε θα τον αφήσω θα τον πάρω κι εγώ εάν χρειαστεί το θέμα είναι να γίνει σωστή δουλειά! Δεν παίζουμε με αυτά! 

Πάντως να ξέρεις με βοήθησες με αυτό που μου εξηγήσεις για τις μέρες που έκανες εσύ την διαδικασία!! Σ ευχαριστώ πολύ!! Ξεαγχωθηκα λίγο τώρα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Δεν είναι στην ίδια πόλη με εμένα είμαι από αλλού. Και έχουμε συνεννοηθεί να με μετράει η γιατρός μου και να τον παίρνει τηλ.. Εγώ πήγα σήμερα ως δεύτερη μέρα και έκανα τις εξετάσεις όπως θα κάναμε 2η μέρα και του τα είπα. Αυτός όταν του τα ειπα μου είπε ότι λόγω αντισυλληπτικων καλύτερα να ξεκινήσω την 4η ημέρα χωρίς να μου εξηγήσει και πολλά επειδή ναι το ξέρω δεν είναι ομηλιτικος κι αυτό με τρομάζει λίγο όσο καλός και να είναι. Το μόνο που πρόλαβα να ρωτήσω είναι αν θα κάνω πάλι τις εξετάσεις που έκανα και σημερα και μου είπε όχι.

Απλά από εκεί και έπειτα δεν κατάλαβα πότε να πάω να με ξαναδεί η γιατρός μου για να του πούμε. Γιατί τώρα άλλαξε τις μέρες και χάθηκα.

Έχεις δίκιο κορίτσι μου. Απλά δυστυχώς αν είσαι μακριά και δεν έχεις άμεση επαφή αυτό μάλλον γίνεται. Δεν είναι ότι έχει και ο ίδιος κάποιον συνεργαζομενο γιατρό εδω για να συνεννοουνται εύκολα. 

Βέβαια θα βάλω τη γιατρό μου αν είναι από Δευτέρα να τον πάρει η ίδια. Γιατρός προς γιατρό είναι καλύτερα! Όμως δε θα τον αφήσω θα τον πάρω κι εγώ εάν χρειαστεί το θέμα είναι να γίνει σωστή δουλειά! Δεν παίζουμε με αυτά! 

Πάντως να ξέρεις με βοήθησες με αυτό που μου εξηγήσεις για τις μέρες που έκανες εσύ την διαδικασία!! Σ ευχαριστώ πολύ!! Ξεαγχωθηκα λίγο τώρα!!! 

Α τώρα κατάλαβα ότι θα κάνεις παρακολούθηση με άλλη γιατρό..ναι έχεις δίκιο το ίδιο πιστεύω και εγώ καλύτερα να συνεννοουνται και μεταξύ τους για να είσαι και εσύ πιο ήρεμη..μην αγχώνεσαι όσο μπορείς για τη διαδικασία ξέρει σίγουρα τι κάνει..όλα θα σου πάνε τέλεια είμαι σίγουρη..περιμένουμε νέα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Κάθε εμπόδιο για καλό. Σου εύχομαι πολύ καλή επιτυχία.

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσι μου ίσως είναι για καλύτερα!!!ξεκουρασου κάνε και κανένα μπανάκι στην θάλασσα γιατί μετά ευχομαι να μπορείς για αρκετό καιρό 😉

Eυχαριστώ και αντέυχομαι κάθε καλό στις κοιλίτσες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Δεν πειράζει καλή μου.....μια ανάσα είναι ο επόμενος κύκλος..... δεν είναι μακριά......μπανάκι παγωτακια και τσουπ θα έρθει η ώρα.....

Ευχάριστω για την στήριξη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω την μέρα της εμβρυομεταφορας την μετράω ως πρώτη η όχι;

Στην ουσία μετράς την ημέρα γονιμοποίησης εμβρύου.Χοντρικά το ωάριο βγαίνει με την οωρηξία 14 μέρες πρίν την περίοδο οκ?Οποτε τα πρότα σημάδια χοριακής φαίνονται 14 μερες μετα την γονιμοποίηση που θα σήμαινε σε μια φυσιολογικη συλληψη την πρώτη μερα καθυστέρησης.Οποτε πάλι χοντρικά σου λέω οτι τέστ θα μπορουσες να κάνεις 12 μερες μετα την ετ εμβρύου 2ης μερας ή 9 μερες μετα την ετ βλαστοκυστης 5 ημερων.Τωρα σε νουμερα και αξιολογησεις θα σου ελεγα να μην ασχοληθεις περαιτερω διοτι δειχνουν την δυναμικη και δεν ειναι απολυτα.Καλη επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

Στην ουσία μετράς την ημέρα γονιμοποίησης εμβρύου.Χοντρικά το ωάριο βγαίνει με την οωρηξία 14 μέρες πρίν την περίοδο οκ?Οποτε τα πρότα σημάδια χοριακής φαίνονται 14 μερες μετα την γονιμοποίηση που θα σήμαινε σε μια φυσιολογικη συλληψη την πρώτη μερα καθυστέρησης.Οποτε πάλι χοντρικά σου λέω οτι τέστ θα μπορουσες να κάνεις 12 μερες μετα την ετ εμβρύου 2ης μερας ή 9 μερες μετα την ετ βλαστοκυστης 5 ημερων.Τωρα σε νουμερα και αξιολογησεις θα σου ελεγα να μην ασχοληθεις περαιτερω διοτι δειχνουν την δυναμικη και δεν ειναι απολυτα.Καλη επιτυχια!

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η geo2222 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!

Απλά ο γιατρός μου είπε 14 μέρες μετά και μετά μου είπε άντε 12 ενώ είναι βλαστοκυστες 5η μέρας όποτε θα μπορούσα και στις 9 αλλά αυτός μου είπε όχι νωρίτερα από 12 μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτή την στιγμή νιώθω ότι θα σκάσω μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα την Τρίτη! Εν τω μεταξύ τι καιρός είναι αυτός μωρε;;;;;;;;;; 

Έχω λιώσει!!!!!!!!! 

Θέλω να αρχίσω να μιλάω και εγώ για ενέσεις και όλα αυτά!!!!!! Από την μια φοβάμαι από την άλλη ανυπομονώ!!!!!! 

Να ρωτήσω και κάτι παντελώς άσχετο να ευθυμήσουμε; 😂😂😂

Youtubers παρακολουθείτε;;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Απλά ο γιατρός μου είπε 14 μέρες μετά και μετά μου είπε άντε 12 ενώ είναι βλαστοκυστες 5η μέρας όποτε θα μπορούσα και στις 9 αλλά αυτός μου είπε όχι νωρίτερα από 12 μέρες!

επειδη το εχω ξανακάνει σε καταλαβαινω απολυτα,και τεστακια φαρμακειου επαιρνα και βαριοανασανα απο το αγχος κι απο ολα τα καλα.Σε νιωθω πιστεψε με.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

επειδη το εχω ξανακάνει σε καταλαβαινω απολυτα,και τεστακια φαρμακειου επαιρνα και βαριοανασανα απο το αγχος κι απο ολα τα καλα.Σε νιωθω πιστεψε με.

Αααααα μέχρι σήμερα ήταν καλά από σήμερα που νιώθω και κιγο σαν τραβήγματα σαν ενοχλήσεις περιόδου αγχώθηκα λίγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geo2222 είπε:

Αααααα μέχρι σήμερα ήταν καλά από σήμερα που νιώθω και κιγο σαν τραβήγματα σαν ενοχλήσεις περιόδου αγχώθηκα λίγο!

Μην σε αγχωνουν τα τραβήγματα και τα πονακια τα κάνει η προγεστερόνη......και εγώ τα έχω.....όλα θα είναι καλά θα το δεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Μην σε αγχωνουν τα τραβήγματα και τα πονακια τα κάνει η προγεστερόνη......και εγώ τα έχω.....όλα θα είναι καλά θα το δεις....

Άντε να περάσουν οι μέρες έχουν πετάει οι μισές!!! Αιώνας μου φαίνεται!😡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Μην σε αγχωνουν τα τραβήγματα και τα πονακια τα κάνει η προγεστερόνη......και εγώ τα έχω.....όλα θα είναι καλά θα το δεις....

 

στις πριν 33 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Άντε να περάσουν οι μέρες έχουν πετάει οι μισές!!! Αιώνας μου φαίνεται!😡

Αχ βρε κορίτσια μου τι ωραία που είστε μαζί σε αυτή τη φάση κ μοιράζεστε κ τα συμπτώματα σας👏👏. Ότι καλύτερο σας εύχομαι, θετικές κ τεράστιες χοριακες κ στις 2!!εγω μίλησα με το γιατρό το πρωί για την καθυστερημένη μου περίοδο κ μου είπε πως δεν είναι κάτι ιδιαίτερο κ αν δεν έρθει μέχρι την Τρίτη να μου δώσει χαπια να την προκαλεσουμε!! Εννοείται πως δε θέλω με τίποτα να μου δώσει χάπια γιατί φοβάμαι μην αναβληθεί πάλι η εμβρυομεταφορα κ πάμε για Σεπτέμβρη!! Ελπίζω να μου κάνει τη χάρη κ να εμφανιστεί ως την Τρίτη!! Ήδη έχω κάποια πιο έντονα πονακια βέβαια κ την Πέμπτη είχα αντε να δούμε!! Καλή σας νύχτα χαιδεψτε τις κοιλίτσες σας κ σκεφτείτε θετικά, έχουν μέσα τα εμβρυακια σας!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

 

Αχ βρε κορίτσια μου τι ωραία που είστε μαζί σε αυτή τη φάση κ μοιράζεστε κ τα συμπτώματα σας👏👏. Ότι καλύτερο σας εύχομαι, θετικές κ τεράστιες χοριακες κ στις 2!!εγω μίλησα με το γιατρό το πρωί για την καθυστερημένη μου περίοδο κ μου είπε πως δεν είναι κάτι ιδιαίτερο κ αν δεν έρθει μέχρι την Τρίτη να μου δώσει χαπια να την προκαλεσουμε!! Εννοείται πως δε θέλω με τίποτα να μου δώσει χάπια γιατί φοβάμαι μην αναβληθεί πάλι η εμβρυομεταφορα κ πάμε για Σεπτέμβρη!! Ελπίζω να μου κάνει τη χάρη κ να εμφανιστεί ως την Τρίτη!! Ήδη έχω κάποια πιο έντονα πονακια βέβαια κ την Πέμπτη είχα αντε να δούμε!! Καλή σας νύχτα χαιδεψτε τις κοιλίτσες σας κ σκεφτείτε θετικά, έχουν μέσα τα εμβρυακια σας!! ❤️❤️

Δεν νομίζω να χρειαστείς τα χάπια αν ήδη νιώθεις πονακια....θα έρθει κορίτσι μου.....εγώ όλη μέρα την χαϊδεύω και τους μιλάω ελπίζω αυτή την φορά να μου κάνουν την χάρη.....καλή σας νύχτα.....❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η flashdance είπε:

Αυτό σου έγραψα στις 24/6/2021 αλλά μάλλον δεν το είδες γιατί αργούν να

 

Αυτό σου έγραψα στις 24/6/2021 αλλά επειδή αργούν να εγκρίνουν τα post μου δεν το είδες :

Ακριβώς αυτό!!! Κι εγώ έκλαψα πολύ τη μέρα που είδα το αίμα και μετά όταν μου είπαν ότι η χοριακη είναι αρνητική το περίμενα... Πιο πολύ στενοχωρήθηκα τη μέρα αυτή για τον άντρα μου που δεν τον έχω ξαναδεί να κλαίει έτσι και ακόμα το σκέφτομαι και συγκινουμαι. Πιο πολύ έχω θυμώσει με τον γιατρό κι έχω πεισμωσει γιατί δε γίνεται όταν δεν σου βρίσκουν τίποτα ( έχω κάνει και υστεροσκοπηση και σκρατσινγκ) εκτός από χαμηλή ΑΜΗ ούτε σε εσένα ούτε στο σύζυγό σου να μην μένεις έγκυος!!! Για αυτό και θα το προσπαθήσουμε με τους δικούς μας όρους συνονόματη!!! Και δεν είμαστε πια τα ψαρωμενα που δε γνωρίζουμε.... Έχουμε δύο αποτυχημένες προσπάθειες στο ιστορικό μας!!! Για αυτό κι έχω πεισμωσει τόσο πολύ και θα το ξαναπροσπαθήσω!!! Κάνε αυτό που θεωρείς καλύτερο για σένα... Βρες άλλο γιατρό και κάνε σταθερά και μελετημένα βήματα!!! Τέλος έχω θυμώσει πολύ με όλους αυτούς τους γιατρούς που βάζουν πάνω από όλα το χρήμα και όχι τον άνθρωπο!!!

Αχχχ βρε κορίτσι μου πόσο σε νιώθω πόση μα πόση ταύτιση νιώθω αυτή την στιγμή!!! Ακριβώς αυτό που λες έπαθα και εγώ με τον άντρα μου στην πρώτη όμως εξωσωματική ,τώρα στη δεύτερη του είπα τα αποτελέσματα από το τηλέφωνο δεν άντεχα να ξαναδώ την στεναχώρια στα μάτια του!!! Έτσι όπως τα λες δεν θα το βάλουμε κάτω και θα κάνουμε τα πάντα για να πετύχει!! Εσύ πως σκέφτεσαι να κινηθείς κορίτσι μου;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

 

Αχ βρε κορίτσια μου τι ωραία που είστε μαζί σε αυτή τη φάση κ μοιράζεστε κ τα συμπτώματα σας👏👏. Ότι καλύτερο σας εύχομαι, θετικές κ τεράστιες χοριακες κ στις 2!!εγω μίλησα με το γιατρό το πρωί για την καθυστερημένη μου περίοδο κ μου είπε πως δεν είναι κάτι ιδιαίτερο κ αν δεν έρθει μέχρι την Τρίτη να μου δώσει χαπια να την προκαλεσουμε!! Εννοείται πως δε θέλω με τίποτα να μου δώσει χάπια γιατί φοβάμαι μην αναβληθεί πάλι η εμβρυομεταφορα κ πάμε για Σεπτέμβρη!! Ελπίζω να μου κάνει τη χάρη κ να εμφανιστεί ως την Τρίτη!! Ήδη έχω κάποια πιο έντονα πονακια βέβαια κ την Πέμπτη είχα αντε να δούμε!! Καλή σας νύχτα χαιδεψτε τις κοιλίτσες σας κ σκεφτείτε θετικά, έχουν μέσα τα εμβρυακια σας!! ❤️❤️

Κορίτσι μου δεν νομίζω να σου χρειαστούν τα χάπια, χαλάρωσε και θα έρθει!! Προσπαθεισε να ξεχαστείς με κάνα μπανάκι ή με ότι σε ευχαριστεί 😉 !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η angel35 είπε:

Αυτή την στιγμή νιώθω ότι θα σκάσω μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα την Τρίτη! Εν τω μεταξύ τι καιρός είναι αυτός μωρε;;;;;;;;;; 

Έχω λιώσει!!!!!!!!! 

Θέλω να αρχίσω να μιλάω και εγώ για ενέσεις και όλα αυτά!!!!!! Από την μια φοβάμαι από την άλλη ανυπομονώ!!!!!! 

Να ρωτήσω και κάτι παντελώς άσχετο να ευθυμήσουμε; 😂😂😂

Youtubers παρακολουθείτε;;;;; 

Ισχύει κοπέλα μου λιωσαμε στη ζέστη σήμερα!! Θα ξεκινήσεις και εσύ και θα γίνουν όλα γρήγορα και εύκολα εύχομαι κοπέλα μου ,να μην χρειαστεί να μάθεις πολλά,να μείνεις εγκυουλα από την πρώτη 💓!! Όσο για γιουτιουμπερς βλέπω πολλές αλλά δεν παρακολουθώ καμία φανατικά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...