Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Συμφωνώ αλλά όλα έχουν και ένα όριο......όλες μας έχουμε τα θέματα μας και τα νευρα μας....αλλά θα πρέπει να είμαστε προσεκτικές και να μην κάνουμε επιθέσεις....με συγχυσε μεσημεριατικο και έχω και τα έμβρυα μέσα μου.....

Χαχαχαχαχαχαχα και εγώ αυτό σκέφτηκα τα εμβρυακια μου!!χαλαρες κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Συμφωνώ αλλά όλα έχουν και ένα όριο......όλες μας έχουμε τα θέματα μας και τα νευρα μας....αλλά θα πρέπει να είμαστε προσεκτικές και να μην κάνουμε επιθέσεις....με συγχυσε μεσημεριατικο και έχω και τα έμβρυα μέσα μου.....

δε σου κάνει ο άλλος ζημιά.Εσύ επιτρέπεις και σου κάνει ζημιά ο άλλος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Συμφωνώ αλλά όλα έχουν και ένα όριο......όλες μας έχουμε τα θέματα μας και τα νευρα μας....αλλά θα πρέπει να είμαστε προσεκτικές και να μην κάνουμε επιθέσεις....με συγχυσε μεσημεριατικο και έχω και τα έμβρυα μέσα μου.....

Ε όχι να συγχίζεσαι και από trolls στην κατάστασή σου..

Μη το κάνεις..Μη δίνεις τέτοια ικανοποίηση..

Φάε ενα παγωτάκι να δροσιστείς και εσύ και τα σποράκια..💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η skorpina78 είπε:

Αχ κορίτσι μου! Τίποτα δε γίνεται να αλλάξει μεσα σε 3 μερες! Αν υπήρχε κάτι θα φαινόταν έστω κ με μια μικρη ελαχιστη χοριακή!!! 😔

Όπως κ να έχει Παρε τον χρόνο σου και ξανά προσπάθησε..... Όλες μας ξέρουμε πως είναι.... Και όλες μας θέλουμε να τα καταφέρουμε κάποια στιγμή!!!!!!! 🥰💪🥰❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Ε όχι να συγχίζεσαι και από trolls στην κατάστασή σου..

Μη το κάνεις..Μη δίνεις τέτοια ικανοποίηση..

Φάε ενα παγωτάκι να δροσιστείς και εσύ και τα σποράκια..💗

Έχεις δίκιο θα φάω λίγο παγωτακι.....σιγα μην κάτσω να σκάσω...☺️☺️☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Χαχαχαχαχαχαχα και εγώ αυτό σκέφτηκα τα εμβρυακια μου!!χαλαρες κορίτσι μου!!

Μαζί είμαστε καλέ...πότε πας για χοριακη?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Ε όχι να συγχίζεσαι και από trolls στην κατάστασή σου..

Μη το κάνεις..Μη δίνεις τέτοια ικανοποίηση..

Φάε ενα παγωτάκι να δροσιστείς και εσύ και τα σποράκια..💗

με στέβια!όχι ζάχαρίτσα τώρα ...ετσι λένε δηλαδη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

δε σου κάνει ο άλλος ζημιά.Εσύ επιτρέπεις και σου κάνει ζημιά ο άλλος.

Έχεις δίκιο είναι και αυτές οι ορμόνες νομίζεις ελέγχονται εύκολα αν σε τσιγκλανε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Ας πιω ένα χυμό ρόδι για ασφάλεια λέω εγώ....

Α εγώ όταν θέλω παγωτό παίρνω και τρώω γιαουρτάκι με κράνμπερυς και μπλούμπερυς αποξηραμένα και λίγο μέλι.Τα σπάει κορίτσια.Και το αυθεντικό μέλι κάνει πολύ καλό στα έμβρυα,αλλα στα μωρά δε κάνει στην αρχή μεχρι να χρονίσουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Ε όχι να συγχίζεσαι και από trolls στην κατάστασή σου..

Μη το κάνεις..Μη δίνεις τέτοια ικανοποίηση..

Φάε ενα παγωτάκι να δροσιστείς και εσύ και τα σποράκια..💗

Εγώ παντως όντως έφαγα λίγο παγωτά κι χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

καλημέρα κορίτσια μου. Μόλις γύρισα απ την κλινική. Δευτέρα ωοληψια. Κ Σάββατο Εμβρυομεταφορα. Άντε να περάσουν οι μερες. Ανυπομονώ 🥰🥰🥰 @VasiliqueΜου μαζί θα είμαστε 🥰🥰

Καλή επιτυχία και στις 2!! 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

εγώ λοιπόν θα σου πρότεινα να επισκεφτείς άλλο γιατρό....να πάρεις και άλλη άποψη....να δεις το θέμα του προεμφυτευτικου...να κλείσεις ένα ραντεβού με την Τσεκούρα να σε ψάξει ακόμα περισσότερο που έχω ακούσει τα καλύτερα για αυτή και είναι στο τμήμα καθ έξη αποβολών στο Έλενα και μετά να περάσεις στην επόμενη μεταφορά....

@skorpina78Στην οποία Τσεκούρα τα ραντεβού ανοίγουν την 1/7...Θέλει όμως αναζήτηση κάθε 5΄ με 10' λεπτά στο 1535.gr ώστε να μην τα χάσεις, διότι όταν ανοίξουν, θα είναι πολύ λίγα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία σε όλες.

ΥΓ για το Νικολίνι.Δε ξέρω τι κακό σε έχει βρεί,αλλά για να κάνεις έτσι κάτι έχεις και δεν είσαι καλά.Δε το λέω για να σε προσβάλω και πίστεψέμε και γώ παιδί είχα και το έχασα και ξέρω πως είναι να ξεσπάς.Καμιά μας δε σε μισεί και άν διάβασες και κάτι παραπάνω δε πειράζει καλή καρδιά.Μίλα μας δε σε μισούμε.Ενδιαφερόμαστε.Γιατροί δεν είμαστε αλλά όταν την πατάς απο τσαρλατάνους ναι φυσάς και το γιαούρτι που λέμε γι αυτο γράφουμε εδώ για να μαθαίνουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η angel35 είπε:

α το κεκάκι θα το τιμήσω δεόντως αν δίνουν και στο ρέα! χαχαχαχ γιατί διάβασα πως πρεπει να είσαι νηστική!!!! ελπίζω πραγματικα να πάνε όλα καλα!

Ναι, βέβαια καλό είναι να αποφεύγουμε τη ζάχαρη αυτή την περίοδο και όλες τις τροφές που δημιουργούν φλεγμονές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Η αλήθεια είναι οτι στο Ιασώ δίνουν κέεικ, βέβαια όχι πάντα. Σε άλλα κέντρα δεν ξέρω για να είμαι ειλικρινής.

Αλλά ναι πρέπει για 12ώρες πριν την μέθη να είσαι νηστική και χωρίς νερό. Το νερό με ζόρισε περισσότερο από ολα.

Μετά βέβαια στο σπίτι έφαγα φουλ πρωινό γιατί ψωμολύσσαξα. 😁

Εμένα δεν μου έδωσαν, ίσως επειδή είχα εύκολη ανάνηψη...Αλλά και να μου έδιναν, δεν θα έτρωγα. Είχα κόψει τη ζάχαρη για αρκετό καιρό πριν την προσπάθεια και πρόσεχα πολύ τη διατροφή μου, ώστε να κρατάω το ζάχαρό μου σταθερό. Είναι σημαντικό και για την ποιότητα των ωαρίων και για το μετά την εμβρυομεταφορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Είμαι 3/7 εσυ ποτέ είσαι 5 είπαμε;

Τέλεια.....άντε κάνε την αρχή εσύ!!!!! Δύο έβαλες???? Βλαστοκυστες????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Βρε κορίτσια τόσο καιρό τα φάρμακα δεν με πείραζαν καθόλου από χτες όταν παίρνω την προγεστερωνη με πιάνει μια ζάλη μια υπνηλία το ξέρω πτι είναι από αυτό γιατί με πιάνει το απόγευμα μια ώρα μετά από ότι την παίρνω ξέρετε μήπως τι μπορώ κάνω και αν υπάρχει κάτι για να μην με πιάνει αυτή η ζάλη;

Αν είσαι σε κίνηση (π.χ. κάνεις δουλειές, είσαι όρθια) πιθανως να μην σε πιάνει. Σε εμένα ήταν το μόνο που δούλευε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Τέλεια.....άντε κάνε την αρχή εσύ!!!!! Δύο έβαλες???? Βλαστοκυστες????

Ναι δυο εβαλα 5 ημερών ΑΑ!να δούμε τι θα γίνει!!!✌️✌️✌️✌️Ευχομαι όλες μα τα καταφέρουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η troia είπε:

Αν είσαι σε κίνηση (π.χ. κάνεις δουλειές, είσαι όρθια) πιθανως να μην σε πιάνει. Σε εμένα ήταν το μόνο που δούλευε.

Τώρα που έχω κάνει εμβρυομεταφορα δεν είμαι ούτε όρθια ούτε κάνω δουλειές όποτε έχεις δίκιο γι αυτό με πιάνει έτσι η νύστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Δυστυχώς πάλι για μένα μια αποτυχημένη προσπάθεια! Ήταν να κάνω χοριακή στις 28/6! Βιάστηκα κ έκανα τεστ εμπορίου την Τεταρτη το οποιο βγηκε αρνητικο κ μέχρι σήμερα έβλεπα όλο εφιάλτες οπότε πήγα κ έκανα χοριακη αίματος κ μου ρθε ενα 0,10! Θα το κάνω κ για τα μάτια του κόσμου την Δευτέρα αλλά δε πρόκειται να αλλάξει κατι! Θα αρχίσω πάλι να μαζεύω τα κομμάτια μου για να συνεχίσω….😔

Κανε υπομονή κοριτσι μου!! Είπαμε είναι μακρύς και δύσκολος ο δρόμος!! Ανασυγκροτήσου και πάμε απ την αρχη!! Όλα θα πάνε καλά στο τέλος, αλλιώς δεν είναι το τέλος έτσι δεν λένε;;
Κ εξάλλου η Δευτέρα δεν ήρθε ακόμα! Μπορεί να γίνει η ανατροπή! 

Κοιτά πρώτα να είσαι εσυ κ άντρας σου υγιείς και αγαπημένοι και κάποια στιγμή θα έρθουν και τα μωράκια σας!!  🥰🥰
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Ναι δυο εβαλα 5 ημερών ΑΑ!να δούμε τι θα γίνει!!!✌️✌️✌️✌️Ευχομαι όλες μα τα καταφέρουμε!!

Άιντε να δούμε κορίτσι μου!!! Ελπίζω να είμαστε τυχερές!!!!!!! Δεν έχεις κανένα σύμπτωμα πέρα από την ζαλάδα των ουτρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβασα μια μικρή αναστάτωση και η αλήθεια είναι πως στεναχωρήθηκα. Ο καθένας/καθεμία έχει τις αποψεις του. Θεωρώ πως οφειλουμε να σεβόμαστε την κάθε άποψη όποια και αν ειναι αυτή και όπως και αν διατυπωνεται. Το ότι συμφωνουν πχ οι 5 μεταξύ τους και οι 2 διαφωνούν με το σύνολο δε σημαίνει ότι ασκούμε γραπτό bulling , κρίμα, ενήλικες γυναίκες με έναν σκοπό είμαστε όλες εδώ, αμφοτερες πλευρές έτσι? . Απ' όσο γνωρίζω καμία δεν είναι εδώ παρά τη θέλησή της. Επίσης καμία δεν είναι πάντα χαρούμενη ή παντα διαθεσιμή ή παντα στεναχωρημένη ή πάντα απορημένη. Απ' όλα έχει ο "μπαξες" μας και αυτό το κάνει αυτό που είναι.  Κατανόηση σε όλα προτείνω και ηρεμία. Ελευθερία λόγου, γραπτού ειδικά μιας και μένουν τα ρημάδια. 🙏👶💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...