Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!! Έκανα μια μεγάλη βλακεία! Πήρα σήμερα κι εκανα τεστ του εμπορίου με 25 δείκτη της ορμόνης! Βγήκε αρνητικό! Λέτε να ναι ακόμα νωρίς ή πάλι αποτυχία; Την εμβρυομεταφορά την εκανα 18/6 κ 28/6 είναι να κανω την χοριακή! Τα χω βάψει μαύρα και κοντεύω να τρελαθώ!!! Help!!! 😔

Ε ναι ειναι πολυυυυυυυυ νωρις μα γιατι το κανεις αυτο στον εαυτο σου; Εχεις κανει τοση υπομονη να φτασεις εως εκει κ δεν μπορεις 5 μετες ακομα; Κανεις κακο στον εαυτο σου κ στο σπορακι σου. Παρακαλω πολυ (βασικα απαιτω) ξεχνα το test σαν να μην το εκανες εχε πιστη κ περιμενε, να ερθει η μερα που θα πας για την χοριακη σου κ θα δεις οτι ολα θα ειναι καλα!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι βρε κορίτσια μου!! Όντως δε ξέρω πως λύγισα ετσι κι έκανα τη βλακεία! Αλλά είναι η 5η φορά!! Θέλω να πιστεύω στα εμβρυάκια μου! Μα ο φόβος μιας ακόμα αποτυχίας με αποσυντονίζει!! 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Μακάρι βρε κορίτσια μου!! Όντως δε ξέρω πως λύγισα ετσι κι έκανα τη βλακεία! Αλλά είναι η 5η φορά!! Θέλω να πιστεύω στα εμβρυάκια μου! Μα ο φόβος μιας ακόμα αποτυχίας με αποσυντονίζει!! 😔

Όχι ρε κορίτσι μου. Κακώς έκανες τεστακι. Ήδη η ψυχολογία σου είναι εύθραυστη . Μην τεσταρεις τα όρια σου. Είναι πολύ δύσκολο, το καταλαβαινω. Κάνε λίγη υπομονη. Εδω την ίδια μέρα αν κανεις τεστ, μπορεί να δειξει αρνητική ενώ η χοριακη θετική αλλά χαμηλή. Σου στελνω όλη τη θετική μου ενέργεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Ούτε στην μανούλα ρε θηρίο;;; Είσαι δύναμη! 👍

Ουτε στη μαμα!!! Τι να κανω; Φοβαμαι μήπως γινει κατι παλι και τους στενοχωρήσω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Μακάρι βρε κορίτσια μου!! Όντως δε ξέρω πως λύγισα ετσι κι έκανα τη βλακεία! Αλλά είναι η 5η φορά!! Θέλω να πιστεύω στα εμβρυάκια μου! Μα ο φόβος μιας ακόμα αποτυχίας με αποσυντονίζει!! 😔

Βλακεία μεγατόνων βασικά έκανες αλλά τι να σε κάνουμε σε συγχωρούμε λόγω της κατάστασής σου! Άντε κάτσε κ δες λίγο netflix! Αμάν πια! Άσε τα παιδιά να ηρεμήσουν! Τα ταράζεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η skorpina78 είπε:

Μακάρι βρε κορίτσια μου!! Όντως δε ξέρω πως λύγισα ετσι κι έκανα τη βλακεία! Αλλά είναι η 5η φορά!! Θέλω να πιστεύω στα εμβρυάκια μου! Μα ο φόβος μιας ακόμα αποτυχίας με αποσυντονίζει!! 😔

Ρε κοριτσιιιιιιιιι χαχαχαχα τι έκανες καλε;;;;5μερες μετά ;;;είναι δυνατόν να δείξει!!!ξεχνα αυτό που έκανες γιατί τώρα θα στεναχωριέσαι και δεν κάνει καλό στα εμβρυακια σου!!!!σκεψου ότι είναι στην κοιλιτσα σου μέσα χαλάρωσε και ότι είναι να γίνει θα γίνει σε 5 μέρες όχι τώρα!!!!!υπομονη κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!!! πόσο δίκιο είχατε για την κυρία Τσιώνου στο Αιγάλεω!!!! Είναι Άνθρωπος!!!!!!
Μου έλυσε όλες μου τις απορίες, τελικά ναι μπορεί να πάει και μονος του ο σύζυγος και έτσι περιμένουμε να κάνει ο άντρας μου μία τελευταία εξέταση την παρασκευή, να πάμε μετά στον γιατρό που θα μας αναλάβει για την εξωσωματική και βουρ να μαζέψουμε τα χαρτιά!!!

 

Το μόνο που έχω και κάνει μπαμ και στους άλλους είναι οτι εχω διακυμάνσεις στην ψυχολογία!!! Εκεί που είμαι μέσα στην τρελή χαρά, ξαφνικά μπορεί να θυμηθώ το παραμικρό και να ξεσπάσω σε κλάματα (λες και έψαχνα αφορμή να τα βγάλω όλα τωρα από μέσα μου :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλησπερα!δε θελω συνεχεια να σας φορτιζω ισως δεν ειναι και τοσο σημαντικο αυτο που εχω αλλα μου ριχνει τελειως την ψυχολογια.

εκει που θα ξεκινουσα ενεσεις ετυχε η κυστη αν θυμαστε...μου ειχε πει ο γιατρος για 14 μερες αντισυλληπτικα .

εγω απο τη μερα που τα ξεκινησα δηλαδη 2η μερα περιοδου  μεχρι και σημερα δηλαδη 15η μερα του κυκλου και τελευταια των αντισυλληπτικων εχω αιμα...τις τελευταιες μερες δεν εχω πολλη ροη...αλλα ικανη για να λερωσει το σερβιετακι μου.μιλησα με το γιατρο μου ειπε οτι ειναι λογικο και να τα σταματησω σημερα οπως ειχαμε πει.

εχει καμια αντιστοιχη εμπειρια;;; τα yasmin παιρνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@geokou κοριτσακι μου... κανε υπομονη !εφοσον ο γιατρος δεν ηταν αρνητικος και σου ειπε οτι συμβαινει καμια φορα!να περιμενεις να δεις τι θα γινεις!!μην προδικαζεις κατι γιατι θα ριξεις την ψυχολογια σου!! εμενα αυτο που σου ειπε ο γιατρος ελπιδα μου δινει !!! υπομονη και να πιστευεις οτι ολα ειναι καλα για να εχεις θετικη ενεργεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου έκανα σήμερα χοριακη και είναι αρνητική ,πήρα και το γιατρό!! Τελείωσαν όλα!!! Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια μου πάντως για όλα!! Εύχομαι σε όσες κοπέλες περιμένουν να άκουσουν μόνο ευχάριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου έκανα σήμερα χοριακη και είναι αρνητική ,πήρα και το γιατρό!! Τελείωσαν όλα!!! Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια μου πάντως για όλα!! Εύχομαι σε όσες κοπέλες περιμένουν να άκουσουν μόνο ευχάριστα!!!

Αννια μου ποσο λυπαμαι δεν περιγραφεται...δεν τελειωσαν ολα..ποτε δεν τελειωνουν μεχρι να πετυχουμε τον σκοπο μας....ηρεμησε και χαλαρωσε κι οταν θα νιωσεις ετοιμη θα ξαναπροσπαθησεις. τιποτα δεν τελειωσε ισα ισα ολα ξεκινουν παλι για ακομα μια φορα και πρεπει να εισαι δυνατη!! παρολα αυτα παρε το χρονο σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου έκανα σήμερα χοριακη και είναι αρνητική ,πήρα και το γιατρό!! Τελείωσαν όλα!!! Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια μου πάντως για όλα!! Εύχομαι σε όσες κοπέλες περιμένουν να άκουσουν μόνο ευχάριστα!!!

Ελα βρε κοριτσακι μου!!! Λυπάμαι πολυ… Συμφωνω με τη @Διόνηοτι τιποτα δεν τελειωνει με μια αρνητική χοριακη!!!! Οποτε και αν θελεις εσυ ξεκινάς παλι απο την αρχη!!!! Ειμαστε διπλα σου!!! Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου έκανα σήμερα χοριακη και είναι αρνητική ,πήρα και το γιατρό!! Τελείωσαν όλα!!! Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια μου πάντως για όλα!! Εύχομαι σε όσες κοπέλες περιμένουν να άκουσουν μόνο ευχάριστα!!!

κορίτσι μου γλυκό .....λυπάμαι πολυ....εσυ δίνεις δύναμη και ευχές σε όλες μας εδώ μέσα....είσαι δυνατή και το θέλεις πολύ..ανασυντάξου, παρε τον χρόνο σου και προχώρα....σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά ...είμαστε δίπλα σου ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου έκανα σήμερα χοριακη και είναι αρνητική ,πήρα και το γιατρό!! Τελείωσαν όλα!!! Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια μου πάντως για όλα!! Εύχομαι σε όσες κοπέλες περιμένουν να άκουσουν μόνο ευχάριστα!!!

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου γλυκο. Δε θα σου πω να μην στενοχωριεσαι γιατί ξέρω ότι δε γίνεται. Προσπάθησε να κανεις πραγματα που αγαπάς, να περασεις όμορφα το καλοκαιρι σου και Μόλις πατήσεις πάλι στα πόδια σου να προσπαθήσεις ξανά. Κ όπως προείπαν τα κορίτσια…θα τελειώσει μόνο όταν τα καταφερεις! Σε φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου έκανα σήμερα χοριακη και είναι αρνητική ,πήρα και το γιατρό!! Τελείωσαν όλα!!! Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια μου πάντως για όλα!! Εύχομαι σε όσες κοπέλες περιμένουν να άκουσουν μόνο ευχάριστα!!!

Βρε κορίτσι μου τώρα ότι και να σου πω εγώ φαντάζομαι ποσό πολύ θα πονας μέσα σου!!!εμενα είναι η πρώτη φορά αλλά αν θυμαμαι καλά 15 του μήνα δεν την έκανες;;;δεν είναι λίγο νωρίς να την κανείς τώρα;;δεν ξέρω απλά εμένα μου είπε στις 14 μέρες βαριά στις 12 για είναι 100% σίγουρο το αποτέλεσμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου έκανα σήμερα χοριακη και είναι αρνητική ,πήρα και το γιατρό!! Τελείωσαν όλα!!! Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια μου πάντως για όλα!! Εύχομαι σε όσες κοπέλες περιμένουν να άκουσουν μόνο ευχάριστα!!!

Λυπάμαι πολύ για το αρνητικό σου αποτέλεσμα Άννια μου γλυκιά.

Πάρε αγκαλιά τον σύντροφό σου , κλάψτε, ξεσπάστε τον πόνο σας και σηκωθείτε πάλι γερά στα πόδια σας ενωμένοι να συνεχίσετε τον αγώνα για όσο αντέχετε.

Μετά από κάθε αποτυχία νίωθεις αποκαμωμένη αλλά ειλικρινά βρίσκεις την δύναμη να ξανασηκωθείς.

Μεγάλη αγκαλιά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου έκανα σήμερα χοριακη και είναι αρνητική ,πήρα και το γιατρό!! Τελείωσαν όλα!!! Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια μου πάντως για όλα!! Εύχομαι σε όσες κοπέλες περιμένουν να άκουσουν μόνο ευχάριστα!!!

Κοριτσάκι μου λυπάμαι πολύ! Σε νιώθω πόσο πονάς! Κουράγιο και με το καλό μια νέα προσπάθεια! Σε φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/6/2021 at 11:53 ΠΜ, ο/η Vasilique είπε:

Μην την τσιγκουνευτείς κορίτσι! Στείλε μπόλικη γιατί είμαστε πολλές! ☺️

Καθόλου όμως!!! Διπλή σας την στέλνω 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου έκανα σήμερα χοριακη και είναι αρνητική ,πήρα και το γιατρό!! Τελείωσαν όλα!!! Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια μου πάντως για όλα!! Εύχομαι σε όσες κοπέλες περιμένουν να άκουσουν μόνο ευχάριστα!!!

Λυπάμαι πάρα μα πάρα πολύ κορίτσι μου.... Σου στέλνω μια σφιχτή αγκαλιά! Γιατί τελείωσαν όλα όμως ? Δεν έχεις να μεταφέρεις αλλά έμβρυα ? Αν όχι, θα ξαναδοκιμάσετε και θα γίνει ! Σου εύχομαι να γίνει το συντομότερο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/6/2021 at 6:27 ΜΜ, ο/η geokou είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Δεν είμαι καλά... είμαι αγχωμένη, λυπημένη... Πήγαμε σήμερα στο γιατρό... κανονικά είμαι 6Εκαι5Η και περιμέναμε να ακούσουμε καρδούλα.... αλλά δεν... είδαμε το σάκο με την εμβρυική πλάκα(έτσι μου την είπε ο γιατρός), ο σάκος μεγάλωσε και το έμβρυο μου το έβγαλε 6Εκαι1Η και 45mm. Ο γιατρός μου είπε ότι το περίμενε μεγαλύτερο και ότι θα ακούγαμε καρδούλα. Αλλά μου είπε συμβαίνει καμιά φορά και να ξαναπάω την Τετάρτη σε μια βδομάδα να δούμε τι γίνεται... Εγώ τώρα είμαι.... Θα πεθάνω από την αγωνία μου! Είμαι χάλια...προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη αλλά δεν τα καταφέρνω....😔🙄😥 

Αχ κορίτσι μου ξέρω πως ότι και να σου πω θα ναι λίγο μπροστά στην αγωνία και όλα αυτά τα συναισθήματα που έχεις..αλλά πρέπει να ακούσεις το γιατρό σου και να κάνεις υπομονή μέχρι να σε ξαναδεί..το να έχει λίγο πιο αργή ανάπτυξη το εμβρυακι δεν είναι σπάνιο..σου στέλνω όλη μου την αγάπη και θα περιμένουμε νέα σου!!σου εύχομαι πραγματικά να πάνε όλα καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου έκανα σήμερα χοριακη και είναι αρνητική ,πήρα και το γιατρό!! Τελείωσαν όλα!!! Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια μου πάντως για όλα!! Εύχομαι σε όσες κοπέλες περιμένουν να άκουσουν μόνο ευχάριστα!!!

Λυπάμαι πολύ κούκλα μου! Πάρε το χρόνο σου, να κλάψεις να θυμώσεις να στεναχωρηθείς! Είναι όλα απολύτως φυσιολογικά!! Μην το βάλεις κάτω όμως, μόλις νιώσεις έτοιμη μα συνεχίσεις!! Μόνο έτσι θα φτάσουμε στο στόχο μας!! Πίστη και υπομονή χρειάζεται!! Απ αυτήν που μόνο εμείς ξέρουμε πως εχουμε!! Σε φιλώ και σου στέλνω την πιο σφιχτή αγκαλιά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου έκανα σήμερα χοριακη και είναι αρνητική ,πήρα και το γιατρό!! Τελείωσαν όλα!!! Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια μου πάντως για όλα!! Εύχομαι σε όσες κοπέλες περιμένουν να άκουσουν μόνο ευχάριστα!!!

Αννια μου λυπάμαι πάρα πολύ!! Πάρε οσο χρόνο χρειάζεσαι να ηρεμήσεις γιατί δεν τελείωσαν όλα..τίποτα δεν τελειώνει όσο έχουμε δύναμη να προσπαθούμε..θα δεις που μόλις νιώσεις έτοιμη θα συνεχίσεις σε επόμενη προσπάθεια και θα είναι η τυχερή σου!!ξέρω πως σου ακούγεται αυτό που σου λέω αυτή τη στιγμή αλλά είναι η αλήθεια γλυκιά μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σας πω κάτι που λέω εγώ (που μου το έμαθε ο αντρούλης) και είναι αυτό που μου δίνει σε όλα δύναμη να συνεχίσω μέχρι να επιτύχω τον στοχο!

Ο Θεός δεν μας δίνει τίποτα που δεν μπορούμε να αντέξουμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου έκανα σήμερα χοριακη και είναι αρνητική ,πήρα και το γιατρό!! Τελείωσαν όλα!!! Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια μου πάντως για όλα!! Εύχομαι σε όσες κοπέλες περιμένουν να άκουσουν μόνο ευχάριστα!!!

Δεν τελειωσε γλυκιά μου τίποτα... Πάρε το χρόνο σου να βιώσεις αυτό το συναίσθημα τώρα όμως μετά θυμήσου ότι έχεις μπροστά σου όλο τον καιρό να ξαναπροαπαθησετε. Σημασία έχει το αποτέλεσμα! Και δεν υπάρχει περίπτωση να μην τα καταφέρετε ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου έκανα σήμερα χοριακη και είναι αρνητική ,πήρα και το γιατρό!! Τελείωσαν όλα!!! Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια μου πάντως για όλα!! Εύχομαι σε όσες κοπέλες περιμένουν να άκουσουν μόνο ευχάριστα!!!

Κοριτσάκι μου  για σένα μπήκα σήμερα σε είχα στο μυαλό μου. 

Πάρε τον χρόνο σου και όταν είσαι έτοιμη θέλω να μου στείλεις μήνυμα. Σε σκέφτομαι... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα! Εγώ γενικά συμφωνώ με το να πας σε ενδοκρινολόγο αλλά για να μην αγχώνεσαι και πάρα πολύ και εγώ έχω πάθει το ίδιο. Δηλαδή συνέπεια στους κύκλους μέχρι και στην ώρα κάθε μήνα και τους τελευταίους 4 που προσπαθούμε για δεύτερο παιδάκι έχω συνέχεια περίπου 5 μέρες καθυστέρησης σε κάθε κύκλο. Άσε
    • Να πάς σε ενδοκρινολόγο για τις πολυκυστικές καθώς πρόκειται για μια ορμονολογικη διαταραχή και όχι γυναικολογική. Μόνο ενδοκρινολόγος που ειδικεύεται στις ορμόνες αναπαραγωγής μπορεί να σε βοηθήσει για ποιοτικότερη ωορρηξία. Για το άλλο που ρωτάς τι απάντηση να σου δώσει κάποιος;; Πρέπει να κάνεις εξετάσεις 2η-4η μέρα του κύκλου σου για να έχεις μια εικόνα του τι γίνεται..! Ζήτα από το γυναικολόγο σου να σου γράψει έναν πλήρη έλεγχο και αν είναι όλα καλά και το μωράκι συνεχίζει να μην έρχεται, θα πρότεινα και μια σαλπιγγογραφια και ένα σπερμοδιαγραμμα σε εξειδικευμένο διαγνωστικό σπερμολογιας 
    • Μια χαρά είσαι κορίτσι μου!! Την προλακτίνη σου βελτίωσε για να κάνεις καλή ωορρηξία, δεν είναι το πρόβλημα στο αποθεματικό σου! Πήγαινε σε ενδοκρινολόγο να σε βάλει να επαναλάβετε τις εξετάσεις (ίσως με ρυθμό προλακτίνης, ρώτα το) και εφόσον η προλακτίνη παραμένει ανεβασμένη θα σου δώσει ένα χαπακι να την ρίξετε και σε λίγους μήνες θα είσαι πάλι έγκυος!! Παίζει ρόλο να ξέρεις και το αν θηλάζεις.. Και για τον γυναικολόγο θα σου πρότεινα να πάρεις και άλλη γνώμη.. δεν είναι δυνατόν βλέποντας αυτές τις εξετάσεις να σου μιλάει για αποθεματικό ωαρίων!! Το βρήκαμε όλοι νέα μόδα..! Ναι μεν η ΑΜΗ είναι σχετικά χαμηλή για την ηλικία σου αλλά σίγουρα δεν είναι αυτός ο παράγοντας! Μια χαρά είναι! Χαλάρωσε λοιπόν όλα καλά, απλά πάρε και άλλη γνώμη για να μην σου πω να τον αλλάξεις..
    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...