Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μου ζήτησε να λάνω έκτρωση :(


twins!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 181
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοπελα μου τι να πω ευχομαι τα καλυτερα!!!6 χρονια ειναι αυτα...θα μου φαινοταν περιεργο αν δεν σε ζηταγε πισω....θα εχανα το μυαλο μου!Ευχομαι απο δω και περα να εχετε μονο χαρες και ποτε μα ποτε ξανα χωρισμους...Ευχομαι να ειναι παντα καλος με σενα και τα παιδακια σας να μην ξαναστενοχωρηθεις ποτε!!Χαιρομαι πολυ για σενα!!!

:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολοι οι ανθρωποι χρειαζομαστε μια δευτερη ευκαιρια καλα κανεις και του τη δινεις , προσεχε ομως τη σταση θα κρατησεις μη τα δωσεις ολα αμαχητη αλλα και απο την αλλη αφου συμφωνεις ναεισαστε παλι μαζι μην τυχον και μετα του το χτυπησεις η σε μια νεα διαφωνια το μετανιωσεις . Να εχεις παντα στο βαθος του μυαλου σου οτι τα παντα για αυτα τα μωρα εισαθι πρωτα ΕΣΥ. ολες μου τις ευχες για μια ηρεμη και ευτυχισμενη ζωη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ!!!

ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΣΦΑΛΜΑ ΤΟΥ!

ΕΥΤΥΧΩΣ, ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΕΜΠΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΑΝΟΡΘΩΣΕΙ!!!:)

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ. ΜΟΝΟΝ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΕΜΠΡΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια κοριτσακι;) να γινει ο πιο χαζομπαμπασ του πλανητη...:silly: :silly:

προσοχη ομωσ οχι πηχτεσ σε καβγαδεσ:angry: που σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να μην υπρξουν ποτε και αν υπαρξουν να ειναι του στιλ::αμαν παλι ξεχασεσ τα σκουπιδια;:woohoo:

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ ευχάριστα τα νέα σου κοριτσάκι μου!:P

Σας εύχομαι να είστε πάντα ευτυχισμένοι μαζί με τα διδυμάκια σας!(Να δεις που θα γίνει χαζομπαμπάς ο κύριος Αποστόλης:laugh: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλη μου

τωρα διαβασα την δικη σου ιστορία και παρεπιπτόντως και το ευχαριστο τέλος της.....μην το βαζεις κατω με τιποτε.Οι ανδρες (οχι ολοι αλλα οι περρισοτεροι απ'οτι εχω δει) τρομάζουν με την προοπτικη οτι θα αλλαξει η ζωή τους και ότι θα αναλαβουν ευθυνες πατερα.....

αν και διαλαλουν και υποστηριζουν ότι θελουν παιδι - α όταν φτάσει αυτή η ώρα τους πιάνει ψυχρολουσία στην ιδέα ότι η ζωή τους θα αλλάξει και ότι θα πιεστούν να ανταπεξελθουν σε μεγαλυτερες οικονομικες και πολυπλοκεσ συναισθηματικες καταστασεις...

θεωρώ ( χωρίς να γνωριζω τον ανθρωπο σου αλλά και μόνον ότι ειστε μαζί τόσο καιρό δείχνει κάποια σταθερότητα χαρακτηρα από την πλευρά του) ότι πέρασε μία φάση πανικου....δεν μπορείς να τον δικαιολογήσεις αλλά σίγουρα μπορείς να τον εξηγήσεις ....φαντάσου ότι εμείς που γίνόμαστε μανουλες περνάμε φάση επιλοχειας καταθλιψης κάποιες φορές μέχρι να προσπαρμοστούμε στις νεες απαιτήσεις της ζωής οπως αυτές δημιουργόυνται με τον ερχομό των παιδιών μας....

να εισαι δυνατή και να προσπαθείς πάντα για τις ισορροπίες στη σχέση σου....αλλωστε οι γυναικες φερνουμε παιδια στον κοσμο.Θεωρητικά και οι ισορροπιες είναι μέσα στις δυνατότητές μας...οι αντρες είναι πολυ αδυναμοι ψυχικα για ενα τοσο τεραστιο και μοναδικο γεγονός όπως αυτό της γέννησης ενός παιδιου...

ευτυχως που εχεις τους δικους σου να σε στηριζουν...εισαι πολυ τυχερη απο αυτη την αποψη

με το καλο τα μωρακια σου και να προσεχεις τον εαυτο σου

φιλικα / maggie

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twins μου, ειλικρινα χαρηκα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ με την εξελιξη!!!!:cheer:

ευχομαι ΟΛΑ να πανε καλα απο'δω και στο εξης!!! να γινετε μια πολυ πολυ γλυκια, χαρουμενη και δεμενη οικογενεια!!!

στο ευχομαι, μεσα απ'τη καρδια μου, κοπελα μου, γιατι το αξιζεις!!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twins μου δε σου είχα γράψει νωρίτερα γιατί απλά δεν ήξερα τι να σου πω... Είχα πάθει σοκ με την αντιμετώπιση που είχες από τον Αποστόλη σου.. Αλλά βαθιά μέσα μου ήξερα ότι μια μέρα θα μας έγραφες τα ευχάριστα!

Και να που βγήκα αληθινή, ήρθε αυτή η μέρα!

Εύχομαι όλα να εξελιχθούν καλά με την εγκυμοσύνη σου, να φέρεις στον κόσμο δύο υγιέστατα μωράκια, να είστε μια χαρούμενη οικογένεια και από εδώ και πέρα τίποτα να μην σκιάσει την ευτυχία σας!!

Να΄στε πάντα καλά κορίτσι μου!!

Χάρηκα πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτή είναι μία πολύ ευχάριστη εξέλιξη!!! Εύχομαι κοπέλα μου να είσαι εσύ πάνω από όλα ευτυχισμένη, τα παιδάκια σας γερά και να υπάρχει πλέον σύμπνοια και γαλήνη στο σπίτι σας! Μακάρι όλο αυτό να είναι μία κακή παρένθεση στη κοινή σας ζωή και ποτέ ξανά να μην σου ξαναδείξει ο Αποστόλης αυτό το πρόσωπο το σκληρό και το παράλογο... Συγχώρεσέ με αν άκούστηκα απόλυτη και υπερβολικά ...αυτόνομη στο προηγούμενο μύνημά μου, όμως το πιο σημαντικό άτομο σ' αυτη τη ζωή για τα παιδάκια σου, είσαι και θα είσαι πάντα εσύ!!! Εσύ οφείλες να τα προσέχεις πάντα, εσύ να τα προστατεύεις κι εσύ να δημιουργείς πάντα το σωστό περιβάλλον που θα αναπτυχθούν... Ελπίζω να μην ξαναδακρύσεις ποτέ εξαιτίας του και να μην μετανιώσεις ποτέ για τις επιλογές σου!!!

Ένα απαλό και τρυφερό χαδάκι στην κοιλίτσα σου από μένα.... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΗΡΘΑΝ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ 2 ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΤΡΟΜΑΞΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ(ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΙΡΙΑΛ..!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hi twins!den ksero apo pou na ksekiniso diavasa to arthro kai trelathika me ton sintrofo sou, ine dinaton na sou zitai kati tetio epidi tha ichate pola eksoda logou gamou? brosta se aftin tin chara tipota den tha eprepe na ton niazi. ego twins ime sto pempto mina egimosinis echo katastima me roucha, fetos ta katastimata perasane megali krisi pou simeni oti oikonomika ego fetos ime poli diskola kai tou sizigou mou i doulia pernai tetia fasi, alla ilikrina oute me niazi ime toso eftichismeni as pai kala i egimosini mou afto skeftome mono .epidi apo ti katalava fenese dinato koritsi kai prepi na echis mia oikogenia pou se stirizi poli katse na charis tin egimosini sou kai ola tha dis tha pane kala. echo fili pou o antras tis tin paratise otan itane egios, genise prin teseris mines an tin dis ine triseftichismeni oute pou ton skeftete ton proin antra tis. gia na min se zalizo min fovase tipota echis tin oikogenia den tha ise moni

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου twins πόσο πολύ χαίρομαι με την εξέλιξη του θέματος και πόσο πολύ συγκινήθηκα!!!

Το μόνο σχόλιο που θέλω να κάνω(αφού διάβασα και όλα τα υπόλοιπα μηνύματα μετά τη δική μου γνώμη-συμβουλή στο πρόβλημά σου)είναι πως ο αναμάρτητος να ρίξει πρώτος το λίθο και αυτό πηγαίνει πιο πολύ σε όλες τις κοπέλες που ανταποκρίθηκαν στο πρόβλημά σου και ήταν εξ' αρχής τόσο απόλυτες και αυστηρές. Μην παρεξηγηθώ, δεν είναι θρήσκεια και ούτε επιτίθεμαι σε κανέναν απλά και μόνο όπως σου ξαναέγραψα όποιος είναι απ' έξω από το χορό πολλά τραγούδια λέει. Δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα να μεγαλώσει ένα ή δύο παιδιά με τη μαμά τους μόνο, δεν είναι τόσο απλό να βγάλεις από τη ζωή τη δική σου και τη δική τους τον σύντροφο σου και πατέρα τους πόσο μάλλον να σε συμβουλέψει ο καθένας να κάνεις κάτι τέτοιο. Όντως η αντίδραση ήταν φρικτή αλλά κάπως έπρεπε να εξηγείται....ποιά από εμάς δεν έχει αντιδράσει λάθος σε σοβαρά και μη θέματα και μετά παρακαλάει να μην το είχε κάνει ποτέ....τόσο λογικές, υπεύθυνες και αλάνθαστες είμαστε όλες μας?

Εύχομαι όλα να εξελιγχτούν απόλυτα ομαλά από εδώ και στο εξής!!! Πάντα να προσέχεις τον εαυτό σου και τα μωρούλια σου!!!

Σε φιλώ!

Ό,τι χρειαστείς είμαι εδώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twins! έγραψε:

Κορίτσια μόλις γύρησα απο την συνάντηση μου με τον Αποστόλη.Επιτέλους ο άνθρωπος που ξέρω και αγαπώ 6 χρόνια τώρα ξαναγύρισε.Είμαι πάρα πολύ συγκινημένη.Είχε βάλει το κεφάλι του πάνω στην κοιλιά μου και μιλούσε στα μωρά.Μου ζήτησε 1000 φορές συγνώμη και μου είπε πως δεν ήξερε τι έλεγε.Πανικοβλήθηκε,τρόμαξε παρόλο που τα ήθελε τόσο.Ήταν πάρα πολύ τρυφερός και μας ζήτησε να του δώσουμε μια ακόμη ευκαιρία για να μας δείξει πόσο μας αγαπάει...Κορίτσια δεν μπορώ να συγκρατήσω τα δάκρια μου τώρα που γύρησα σπίτι...

twins χαίρομαι πολύ, που όλα εξελίσσονται τόσο καλά. Μήπως τελικά περίμενε ένα παιδί και έπαθε σοκ μόλις άκουσε για δύο?!! όπως και να έχει εύχομαι να περάσετε και οι δύο μια καλή, όμορφη και ευχάριστη εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσετε τα πιτσιρίκια σας στην αγκαλιά σας.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...