Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μου ζήτησε να λάνω έκτρωση :(


twins!

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! ΓΙΑ ΟΛΑ. ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ, ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΔΥΜΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ. ΤΟ 90% ΤΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ ΠΟΥ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟΞΕΣΗ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΧΩΡΙΖΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΟΙΝΗ. ΜΑ ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΕΙΣ 2 ΖΩΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΔΙΩΞΕΣ ΝΑ ΡΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΖΩΗ? ΔΕΝ 'ΕΤΥΧΕ'. ΤΟ ΘΕΛΑΤΕ. ΑΝ ΘΑ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΤΕΙ Η ΨΥΧΗ ΣΟΥ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ!! ΜΠΟΡΕΙ ΟΝΤΩΣ ΝΑ ΑΓΧΩΘΗΚΕ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΣΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ. ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ... ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ. Η ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 181
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

TWINS, ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΑΝ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...

ΕΓΩ ΔΕ ΘΑ ΣΕ ΚΟΥΡΑΣΩ....

ΑΠΛΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΔΥΝΑΤΗ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΟΥ!

ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΥΡΩ ΣΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ Σ'ΑΓΑΠΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΟΘΥΜΟΙ ΝΑ ΣΕ ΣΤΗΡΙΞΟΥΝ.ΕΣΥ Η ΙΔΙΑ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕΣ ΑΛΛΩΣΤΕ...

ΚΑΝΕ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΑΥΤΑ ΜΙΚΡΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΖΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΟΥ...

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ Η ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΖΕΙΣ ΜΟΝΟ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΣΟΥ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΣΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακι διαβασα τισ απαντησεισ και πλεον μετα απο μια μερα που σε σκεφτομουν μου ηρθαν τα εξησ:γιατι αγχωθηκε με τα εξοδα αφου εχεισ ενα σταθερο εισοδημα απο ενοικιασεισ,δικη σου δουλεια,σπιτι δικο σου;;;μηπωσ σκεφτεται στο μυαλο του οτι δεν μπορει να προσφερει οτι εσυ;;;και δευτερον απο την στιγμη που σου ζητησε να παρει αντιγραφα μηπωσ εχει κατλαβει την μ....και προσπαθει να το σωσει;;;;

σκεψου λιγο και αυτα....οι αντρεσ λενε πολλα πανω στο αγχοσ και την ανασφαλεια τουσ,λενε πραγματα που δεν τα εννοουν και μετα το μεταννοιωνουν,αλλα δυστηχωσ εμεισ οι γυναικεσ δυσκολα τα ξεχναμε!!!!

εχθεσ ημουν απολυτη αλλα σημερα σκεφτομαι λιγο και την δικη του πλευρα χωρισ ομωσ αλι να δικαιολογειται!!!!

αφησε ενα παραθυρακι ανοιχτο να δεισ τι θα κανει και τι θα σου πει.το περιστατικο του χωρισμου ποσο καιρο ειναι;;;;;

οσο για την κηδεμονια που διαβασα στην Ελλαδα ζουμε η κηδεμονια την παιρνει η μητερα και απο την στιγμη που δεν ειστε παντρεμενοι δεν υφισταται αυτο......:angry:

πραγματικα πιστευω οτι δεν ξερει πλεον τι να κανει γιατι εχει πει πολλα!!οι αντρεσ ειναι μυστηρια τρενα θελουν να προσφερουν τα περισσοτερα....αν εχω κανει λαθοσ σορι απλωσ μου φαινεται πολυ τραβηγμενο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Για να πω την αλήθεια μέχρι τώρα συμφωνώ σχεδόν με όλες τις απόψεις των κοριτσιών. Το μόνο που αναρρωτιέμαι είναι το εξής...

Ας υποθέσουμε ότι λειτούργησε υπό καθεστώς πανικού, ότι τρομοκρατήθηκε, ότι δεν εννοούσε αυτά που είπε και ότι το μετάνιωσε!

Ποιος μπορεί να εμπιστευτεί ξανά έναν τέτοιο άνθρωπο, που στα "δύσκολα" έκανε πίσω και έδειξε πόσο αδύναμος είναι???

Προσωπική μου άποψη, αλλά εγώ έναν τέτοιο άνθρωπο ούτε για φίλο μου δε θα τον ήθελα, όχι και για πατέρα τον παιδιών μου!

Προσωπική μου άποψη, για να μην παρεξηγηθώ...

Φιλιά σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evhdal έγραψε:

καλημερα κοριτσακι διαβασα τισ απαντησεισ και πλεον μετα απο μια μερα που σε σκεφτομουν μου ηρθαν τα εξησ:γιατι αγχωθηκε με τα εξοδα αφου εχεισ ενα σταθερο εισοδημα απο ενοικιασεισ,δικη σου δουλεια,σπιτι δικο σου;;;μηπωσ σκεφτεται στο μυαλο του οτι δεν μπορει να προσφερει οτι εσυ;;;και δευτερον απο την στιγμη που σου ζητησε να παρει αντιγραφα μηπωσ εχει κατλαβει την μ....και προσπαθει να το σωσει;;;;

evhdal,όντως δεν προσφέρει όσα εγώ στο μηνιαίο κοινό εισόδημα.Και όχι γιατί είναι τεμπέλης,σε καμία περίπτωση.Σπούδασε κάτι στο οποίο δεν μπορεί να βρει εύκολα δουλειά αλλα εκτός αυτού είναι πρόσφατα απολυμένος απο άλλη δουλειά(έχοντας μάλιστα και δόσεις αυτοκινλητου να τρέχουν,και όταν προσφέρθηκα να τον βοηθήσω οικονομικά δεν ήθελε :angry: )και τώρα ψάχνει δουλειά:unsure: Όταν άνοιξα αυτό το πόστ ήμουνα απόλυτη στις αποφάσεις μου.Τώρα όμως με κάνατε να σκεφτώ και την άλλη πλεύρα.

ioannouli ,είμαστε χωρισμένοι ένα μήνα περίπου και με παίρνει τηλέφωνο σχεδόν καθημερινά.:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twins! έγραψε:

Μου τα ζήτησε με ήρεμο τόνο αλλά εγώ ήμουνα νευριασμένη και ουσιαστικά του τα πέταξα στη μούρη και έφυγα.
EImaste omws k emeis oi gunaikes...!!!Den les pou o an8rwpos ekane ena mikro bima na apodex8ei ta paidia tou tou to petas k sta moutra! Kane upomoni kai min stamatas na agapas mesa sou ton an8rwpo pou mazi agapi8ikate! Eseu pou upoti8etai oti mporeis na sta8eis sta duskola kai na fer8eis swsta , NA FER8EIS SWSTA! Opws leei kai to tragoudi : NA ME PROSEXEIS, GIATI EXW PESEI XAMILA , MATIA MOU GLUKA NA ME ANTEXEIS...Stasou swsta dipla tou otan prospa8ei na kanei kapoies estw k polu mikres upoxwriseis! Allwste an telika i sxesi epanel8ei esu 8a tou exeis dwsei to swsto paradeigma kai esi 8a exeis to panw xeri giati ton dextikes pisw alla mporeis na ton ksanasteileis k pisw se ka8e asximi sumperifora! Ase ton antra pou mesa sas oso k an eisai 8umwmeni twra ton agapas, kai boi8ise ton na dextei ta paidia tou. Opote sou zitaei na dei kapoio uperixo,pes tou "8eleis na to doume mazi?" kai 8a deis...posi sugkinisi kai agapi 8a niwsete otan antikrisete tautoxrona duo mikres kardoules na pallontai ston u8perixo!Akouse me..i an8rwpines sxeseis 8eloun prospa8eia pou kamia fora les "aksize ton kopo!!!"
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twins! έγραψε:

evhdal έγραψε:

evhdal,όντως δεν προσφέρει όσα εγώ στο μηνιαίο κοινό εισόδημα.Και όχι γιατί είναι τεμπέλης,σε καμία περίπτωση.Σπούδασε κάτι στο οποίο δεν μπορεί να βρει εύκολα δουλειά αλλα εκτός αυτού είναι πρόσφατα απολυμένος απο άλλη δουλειά(έχοντας μάλιστα και δόσεις αυτοκινλητου να τρέχουν,και όταν προσφέρθηκα να τον βοηθήσω οικονομικά δεν ήθελε :angry: )και τώρα ψάχνει δουλειά:unsure: Όταν άνοιξα αυτό το πόστ ήμουνα απόλυτη στις αποφάσεις μου.Τώρα όμως με κάνατε να σκεφτώ και την άλλη πλεύρα.

ioannouli ,είμαστε χωρισμένοι ένα μήνα περίπου και με παίρνει τηλέφωνο σχεδόν καθημερινά.:unsure:[/quote:ke18q8ed]

Twra mas ta les ola, kseka8ara kai amerolipta! GIati enas antras niw8ei antras kai pateras mazi otan mporei na stiriksei tin oikogeneia pou ftiaxnei! Malllon einai kata kapoio tropo dikaiologimenos pou fobatai alla oxi kai na kaneis ektrwsi gia kati poy to prospa8ousate apo koinoy! *A se sumbouleua opws eipa k prin , na baleis to 8umo stin akri, mporei na perimenei!Skepsou ligaki logika k psuxraima ,xwris na kourazeis kai polu ta mwrakia sou e?, kai skepsou na dwseis mia 2h eukairia ston antra sou. Otan bre8ei i katallili stigmi, tonise ton andrismo tou, poso ikanos suzigos kai pateras mporei na ginei, pws 8a brei douleia sigoura, pisteueis se auton k gi auto allwste ton pantreuesai, alla antimetwpise polu anwrima se kati pou pisteues oti 8a fanei antras. Perimenes polla perissotera apo auton k se apogoiteuse alla ksereis mesa sou oti 8a ta kataferei an 8elei! Tetoia pes tou,na niwsei autopepoi8isi! Den 8elei san antras pou einai oti 8a stiriksoun tin oikogeneia pou ftiaxnei autos, i gunaika tou kai ta pe8erika tou!!!Gia skepsou poso upotimitiko mporei na einai auto gia enan antra!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twins!,καλημέρα και απο μένα!

Συγχαρητήρια για την σωστή απόφαση σου.Διάβασω το θέμα πολύ προσεκτικά,όσα είπες εσύ και όσα είπαν και τα υπόλοιπα κορίτσια και έβγαλα τα συμπεράσματα μου.Αρχικά αν δεν τον αγαπούσες δεν θα καθόσουνα καν να το συζητήσεις και θα μπορούσες άνετα να μην μας αναφέρεις τίποτα απ την στιγμή που δεν θα σήμαινε τίποτα για σένα.Δεν συμφωνώ στο να μην του δώσεις μια δευτερη ευκαιρία γιατί θα έρθει η στιγμή που θα το μετανιώσεις.Δεδομένου ότι είναι άνεργος είναι νομίζω λογικό να σκέφτεται πως θα είναι δύσκολο να έρθουν τη συγκεκριμένη χρονική περίοδο δυο μωρά,όμως αυτό και πάλι δεν δικαιολογεί την στάση του.

Για να σου ζητάει τον υπέρυχο σημαίνει οτι ενδιαφέρεται για τα μωρά.Όταν μίλησε για έκτρωση τα είχε δει;Και τώρα που τα είδε σου το έχει ξανααναφέρει;Συμφωνώ απόλυτα με όσα προείπε η Φανή.Δωσε στα παιδιά σου την ευκαιρία να δουν τους γονείς που τα δημιουργησαν με τοση αγάπη ξανα μαζί.;) Και στο λέω με απόλυτη σιγουριά ότι σε αγαπάει.

Τώρα θα σου φέρω ως παράδειγμα τους πιο ευτυχισμένους ανθρώπους που γνωρίζω,τους κουμπάρους μου.Η περίπτωση τους είναι παρόμοια με την δική σου.Εκείνος μιλουσε για έκτρωση ενω δεν ειχε δει το μωρο τους.Η κουμπάρα μου είχε αποφασίσει να γεννήσει το μωρο και να το μεγαλώσει μόνη.Δεν ήθελε να του δωσει μια δευτερη ευκαιρια.Τελικα το έκανε.Ε,σε πληροφορω είναι ο καλυτερος πατερας του κοσμου,λατρευει την κορη του και μετανανιωνει σε καθε χαμογελο της μικρης του για αυτο που ηθελε να κανει.Με λιγα λογια χαζομπαμπας.Ολοι της λεγανε να μη του δωσει μια δευτερη ευκαιρια αφου δεν ηθελε το παιδι κτλ κτλ κτλ.

Καλη τυχη!Να προσεχεις τον εαυτο σου και τις ψυχουλες που κουβαλας!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω βασανιστει παρα πολυ για να μεινω εγκυος παντα αγαπουσα τα παιδια και παντα ηθελα παρα πολλα ειμαι 24 χρονων και ειδη εχω κανει 2 εξωσωματικες.λυπαμε παρα πολυ που ο θεος δινει παιδια σε ανθρωπους που ειναι αναξιοι να γινουν γονεις λυπαμε που μιλαω ετσι αλλα αυτο αισθανομαι για αυτον.κοιτα να εισαι καλα για τα παιδακια σου και να ξερεις οτι αυτο ειναι το καλυτρο δωρο που θα σου κανει η ζωη.να εισαι παντα δυνατη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε φανη μου εισαι μικρουλα για 2 εξωσωματικες:(

κ εγω τσατιζομαι οταν βλεπω οτι καποιοι παλευουν για ενα παιδακι κ καποιοι αλλοι που τους τα στελνει ο θεος απλοχερα τα απαρνιουνται:angry: :angry:

τι νομιζουν οτι τα παιδια ειναι κατασριδες δε βαριεσαι μωρε ας το σκοτωσουμε ελεοοοοςςς

παντως σαντυ μου στο πα κ θα στο ξαναπω σου αξιζουν πολλα συγχαρητηρια γιαυτη σου την κινηση:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια στεναχωριεμαι πραγματικα γιατι δεν μου αρεσει η σταση που κρατατε προς αυτο τον ανθρωπο.Δεν λεω οτι ειναι σωστο αυτο που σκεφτηκε να κανει αλλα ας μην το καταδικαζουμε πριν δουμε ποια θα ειναι η μετεπειτα σταση του.Πιστευω τα λογια δεν εχουν τοση βαρυτητα οσο οι πραξεις.Σίγουρα η φιλη μας πληγωθηκε ανεπανορθωτα αλλα αν ο Αποστολης γινει ενας τελειος πατερας;(που αυτο πιστευω πως θα γινει)Μετα τι θα λεμε;;)Δεν μπορει ενας ανθρωπος να αλλαξε ετσι μεσα σε λιγα λεπτα...Μπορει να πιεστικε λογω των οικονομικων προβληματων.Παντως ξαναλεω αφου ζητησε τον υπερυχο κατι σημαινει ολο αυτο.Εγω το μεταφραζω ως επιθυμια να δει τα παιδια του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ με την Άννα! Εξάλλου ήδη έχω δηλώσει τις απόψεις μου για το συγκεκριμένο θέμα! Χωρίς παρεξήγηση οι φεμινιστικές τάσεις τύπου, ''ξέχνα τον'', ''μην του δίνεις ευκαιρία'', ''κάνε τα όλα μόνη σου'' δεν αρμόζουν θεωρώ, καθώς προτεραιότητα δεν έχει ο εαυτός σου στην παρούσα φάση αλλά τα μωρά! Και πολύ περισσότερο ο εγωϊσμός είναι άσχημος μπούσουλας! ''ΤΟ ΓΙΝΑΤΙ ΒΓΑΖΕΙ ΜΑΤΙ'' απλά...

Εύχομαι να υπάρχει θετική και λογική σκέψη...

Να πάνε όλα καλά! :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε κοριτσια οκ καλα τα λετε αλλα προσωπικα δεν αρμοζει η συμπεριφορα του ειναι 33..

κ απ τη στιγμη που ελεγε οτι ηθελε παιδια,για μενα ειναι ανωριμος εγω προσωπικα μονο που θατολεγε δε θαθελα να τον ξαναδω μπορει ναμαι σκληρη αλλα αυτη ειναι η αποψη μου.δηλαδη πως θα συνεχιζα να ειμαι με καποιον που οταν μαθαινε οτι ειμαι εγκυος αντι να πεταξει απ τη χαρα του θα σκευτοταν τα οικονομικα?:dry: δε λεω ειναι προβλημα αλλα πανω απ τα παιδια δεν βαζω τιποτα τα προσπερναω ολα-δικη μου αποψη παντα-

κοριτσια εμεις ειμαστε απ εξω κ δε μπορουμε να νιωσουμε ποως ειναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννακι το ξερω οτι ειμαι μικρη αλλα πραγματικα δεν υπηρχε αλλος τροπος για να κανω παιδακι και ετσι δεν αφησα να περασουν τα χρονια και να φυγουν χωρις αποτελεσμα.αλλα δοξα τον θεο πηγαν ολα καλα.οσο για το πως μιλαω γι αυτον και λιγα λεω.μακαρι να αλλαξει μυαλακαι να μην βασανιζει αλλο αυτην την κοπελα γιατι αυτη χρειαζεται στηριξει αυτην την στιγμη και οχι ενας ανθρωπος που φερθηκε τοσο ανωριμα,απο την στιγμη που ηθελε παιδι επρεπε και να το περιμενει καποια στιγμη θα ερχοταν μετα απο τις προσπαθειες ειναι ενα θεμα πολυ σοβαρο και σε αυτες τις περιπτωσεις η λογικη ειναι το παν.μπορει να τα λεω καπως επειδη εχω προσπαθησει για ενα παιδι αλλα οπως και να το κανουμε αυτη ειναι η γνωμη μου και δεν τον προδικαζω μακαρι να αλλαξει γνωμη και να γινει ο καλυτερος πατερας μακαρι,αλλα για φανταστειτε αυτην την γυναικα θα μπορει να ειναι οπωσ πριν μαζι του υστερα απο αυτο που της εκανε?παντα θα εχει αμφιβολιες και ειναι λογικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Fanoyla,σε καταλαβαινω,περνας πολλα για ενα παιδακι.Ομως αν αυτος ο ανθρωπος γινει ενας καλος πατερας η φιλη μας θα κολλησει σε κατι σκληρο που ειπε πριν καν δει τις καρδιες των παιδιων του;Ειμαι μανα και σου εγγυομαι πως η σταση του μετα την γεννα ειναι που θα μετρησει περισσοτερο(χωρις αυτο να δικαιολογει οτι ειπε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικα η καθε αποψη ειναι ΑΠΟΛΥΤΑ σεβαστη:) Ειμαστε τοσες αλλωστε που θα ηταν και λιγο βαρετο αν υποστηριζαμε ολες ακριβως τα ιδια.Τωρα σκεφτομαστε και αλλα ενδεχομενα:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα γινει καλος πατερας αλλα φτανει αυτο που ειπε:angry:

φανη μου ευχομαι ολα να πανε καλα κ ναχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω παρα πολυ,και εσυ οτι επιθυμεις.αννα μου εννοειτε οτι δεν μπορουμε να εχουμε ολες την ιδια αποψη,γι αυτο το συζηταμε και μακαρι η twins να κανει το καλυτερο και να αποφασισει το σωστοτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι πολυ συνειδητοποιημενη κοπελα οποτε δεν υπαρχει αμφιβολια θα τα καταφερει μια χαρα.

ευχομαι ομως να πραξει οπως θεωρει αυτη σωστο για ναναι τα πραγματα οσο το δυνατον καλυτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μόλις γύρησα απο την συνάντηση μου με τον Αποστόλη.Επιτέλους ο άνθρωπος που ξέρω και αγαπώ 6 χρόνια τώρα ξαναγύρισε.Είμαι πάρα πολύ συγκινημένη.Είχε βάλει το κεφάλι του πάνω στην κοιλιά μου και μιλούσε στα μωρά.Μου ζήτησε 1000 φορές συγνώμη και μου είπε πως δεν ήξερε τι έλεγε.Πανικοβλήθηκε,τρόμαξε παρόλο που τα ήθελε τόσο.Ήταν πάρα πολύ τρυφερός και μας ζήτησε να του δώσουμε μια ακόμη ευκαιρία για να μας δείξει πόσο μας αγαπάει...Κορίτσια δεν μπορώ να συγκρατήσω τα δάκρια μου τώρα που γύρησα σπίτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...