Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μου ζήτησε να λάνω έκτρωση :(


twins!

Recommended Posts

Μη μασάς! Κοίτα μπροστά. Κανείς δε μπορεί να σε αναγκάσει να κάνεις κακό στο σώμα σου. Πόσο μάλλον στα παιδάκια που κυοφορείς! Αφού έχεις και τη στήριξη των δικών σου μη σε νοιάζει τίποτα! Θα είμαστε εδώ να τα λέμε! Είμαστε μαζί σου όλες οι κοπέλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 181
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις μια πολλή καλή εγκυμοσύνη!!! Θα περάσει γρήγορα ο καιρός και όταν με το καλό θα πάρεις αγκαλιά τα μωράκια σου θα έχεις ξεχάσει και όλη αυτή τη στενάχωρη ιστορία!

Προσπάθησε να είσαι ήρεμη και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου!

Αν υποχρέωναν όλες τις μανούλες να διαλέξουν ανάμεσα στον άντρα τους και τα παιδιά τους, να σαι σίγουρη οτι όλες θα διάλεγαν τα παιδιά τους!!!

Όσο τέλειος και να ναι ο άντρας που έχεις δίπλα σου, δεν μπορεί να συναγωνιστεί τα παιδιά σου! Το ιδανικότερο είναι να μπορείς να τους έχεις όλους κοντά σου, αλλά αν δεν γίνεται δεν θα πεθάνουμε.

Αυτή φυσικά είναι η δική μου γνώμη.

Καλή δύναμη! και καλή εγκυμοσύνη!

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΑΠΟ ΕΝΑ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑ ΕΤΣΙ ΕΦΟΣΟΝ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΗΘΕΛΕ.ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΑ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΟΥΝ ΑΝΤΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΕΤΟΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΥΘΥΝΟΣ...ΔΗΛ...ΤΙ ΜΕ ΚΑΘΕ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΑΣ ΜΗΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ....ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΧΤΕΙ ΤΙ?ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΑ?ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΣΠΕΙΡΕ...ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΝΤΡΑΣ...ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΡΑΣΩ...ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΣΟΥ ΤΗ ΛΕΝΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twins! έγραψε:

Οι γονείς του είναι ουδέτεροι.Δεν καιγόντουσαν να γίνουν παππούδες αλλα εφόσον τα μωρά θα γεννηθούν είναι πολύ τυπικοί.

Κρατάνε μια απόσταση αλλά μου είπαν ότι θα ήθελαν πολύ να γνωρίσουν τα εγγόνια τους και είναι διατεθημένοι να με βοηθήσουν οικονομικά(φυσικά δεν θα το δεχτώ).Παίρνουν τακτικά τηλέφωνο και ρωτάνε για την υγεία μου και τα μωρά.Μάλιστα είχε προσφερθεί ο μπαμπάς του να με πάει για τον υπέρυχο,για να μην οδηγώ.;)

Δεν μιλάνε καθόλου για τον Αποστόλη ούτε σχολιάζουν υπέρ ή κατά του.Οι άνθρωποι είναι ευγενικοί και ενδιαφέρονται για τα μωρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα η αποψη μου ειναι η εξης:

Αν ηταν σωστος σαν ανθρωπος δεν θα σου ζητουσε ποτε να κανεις εκτρωση. Αλλα θα προσπαθουσε να ανταποκριθει με οποιονδηποτε τροπο σε μια κατασταση που στο κατω κατω εκεινος δημιουργησε. Για μενα δεν προκειται να γινει ποτε καλος πατερας. Αφου εχεις την επιλογη να τα μεγαλωσεις μονη σου σημαινει πως δεν τον εχεις αναγκη και αποφασιζεις εσυ για την καταληξη της ιστοριας. Το μονο κακο ειναι οτι τα παιδακια δεν θα γνωρισουν ενα σωστο πατερα. Και ειναι πολυ σημαντικο προσωπο στη διαμορφωση της προσωπικοτητας του παιδιου.:dry:

Σου ευχομαι να παρεις μια σωστη αποφαση που δεν θα μετανιωσεις αργοτερα...:(

Με το καλο να δεχτεις τα δυδιμακια σου...:)

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera k apo emena.

ego den exw na sou po polla twins to mono sigouro einai oti ipoklinomai se sena k stin apaofasi sou !!!!!!!! eisai poli tixeri mesa stin atixia sou exeis dyo morakia stin koilitsa sou k sidoma me to kalo 8a ta exeis stin agalia sou i opoia 8a einai pada gemati eno ekeinos apo oti fenete itane pada adios apo ais8imata ,i8iki , k oti allo mas ksexorizi apo ta zoa pou etsi ta eplase o 8eos xoris dld na exoun to proson pou exoume emeis oi an8ropoi mialo k logiki aftos o an8ropos k pou iparxei einai eis varos olon mas anapneei to oksigono mas k den tou aksizi . k pali ipoklinome se sena k sou leo oti sou aksizoun polla sinxaritiria k se sena alla k stin yperoxi oikogeneia sou , sou efxomai na eisai pada toso dinati k poli eftixismeni me ta paidakia sou k tin oikogeneia sou .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΩΡΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΠΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ.ΚΑΠΟΤΕ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΟΠΟΥ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ ΣΕ ΔΙΔΥΜΑ ΧΑΡΗΚΕ ΠΟΛΥ ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΛΕΜΕ ΜΠΡΒΟ ΤΕΛΕΙΑ ΚΤΛ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΜΕΡΕΣ ΜΑ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛ.ΚΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΚΤΡΩΣΗ ΓΙΑΤΙ?Ο ΚΥΡΙΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Η ΚΑΤΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΛΟΓΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ.ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΠΗΓΑΜΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΕΚΑΑΝΕ ΕΚΤΡΩΣΗ....ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ....ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΝ ΕΧΑΣΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΑΛΛΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ...ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ?ΠΗΓΑΝ ΕΤΣΙ ΤΣΑΜΠΑ ΔΥΟ ΑΘΩΕΣ ΨΥΧΟΥΛΕΣ...ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΡΟΜΑΞΕ Ο ΚΥΡΙΟΣ.ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΠΟΣΟ Ο ΚΥΡΙΟΣ?ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΚΥΡΙΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς μας ήρθες, και συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου.

Τα παιδία είναι ευλογία, πως μπορούμε να καταδικάσουμε κάτι σε θάνατο πριν ακόμα γεννηθεί???? Ο θεός μας δίνει την ζωή ο θεός έχει δικαίωμα να μας την παίρνει.

Πολύ σωστή απόφαση σου, συγχαρητήρια.

Όσο για τον σύντροφο πολύ καλά έκανες και τον χώρισες και εγώ στην θέση σου το ίδιο θα έκανα και ούτε θα τον ξαναδεχόμουν σαν σύζυγο. Ούτε τα πρώτα παιδία είναι που θα μεγαλώσουν χωρίς πατέρα ούτε τα τελευταία. Αυτό ώμος δεν πάει να πει ότι μπορείς να τα στερήσεις από αυτόν.

Τι πάει να πει φοβήθηκε?. Δεν το θέλε? Θα φοβόνταν μόνο αν έρχονταν η εγκυμοσύνη κατά λάθος. Όχι αφού ήθελε, μην τρελαθούμε τέλειος.

Δηλαδή όταν έκανε την διαδικασία, δεν είχε οικονομικό πρόβλημα?

Ξαφνικά του ήρθε?. Καλά μιλάμε θα του έκοβα ένα χαστούκι στην θέση σου.

Η εγκυμοσύνη είναι η καλύτερη περίοδο της ζωή σου, απόλαυσε την και μην σε αγχώνει τίποτα, θα δεις χαρά που θα πάρεις όταν θα σε πρώτο κλοτσήσουν.

¨Έχεις πολύ κουράγιο και σου αξίζουν πολλά μπράβο και σε εσένα και στην οικογένεια σου.

Φιλάκια στην κοιλίτσα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σορι που ξαναπεταγομαι αλλα στα 29 σου σου ζηταει να κανεισ εκτρωση;;;το ενδεχομενο να παει κατι στραβα στην εκτρωση και να μην ξαναμπορεσεισ να κανεισ παιδια ουτε που του εχει περασει απο το μυαλο του πιστευω......τι χαστουκι;; κουτουλια στο δοξα πατρη θελει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!ΠΟΛΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ...ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΘΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΑΛΛΑ ΘΥΜΗΣΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ...ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΟ ΣΚΥΛΟΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΡΑΚΑΛΩΝΤΑΣ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΓΙ ΑΥΤΟΝ.ΔΕ ΛΥΠΑΜΑΙ ΕΣΕΝΑ.ΑΥΤΟΝ ΛΥΠΑΜΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ ΚΑΙ Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ..ΑΛΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ , ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΠΕΤΑΝΕ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΕΚΤΡΩΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ...ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΣΑΙ ΩΡΙΜΟΣ ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ...ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΕΤΟΙΜΟΣ ΣΤΑΑ 40?ΚΑΙ ΘΑ ΦΩΝΖΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΜΠΑΜΠΑ ΠΑΠΠΟΥΥΥΥΥ.....ΒΡΕ

ΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω θα σου πω συγχαρητηρια και να ερθουν με το καλο στον κοσμο τα μωρακια σου να γεμισουν χαρα την ψυχη σου........

θα σε συμβουλευα ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΠΑΦΗ και να μην μαθουν ποτε

τα παιδακια σου τιποτε γι'αυτον τον αχρηστο.......

λυπαμαι που τα λεω ετσι αλλα ειμαι παιδι χωρισμενων γονιων,

ο πατερας μου εκανε προσφατα διδυμα με τη νεα του γυναικα

και λεει παντου οτι εγινε επιτελους πατερας μες τη χαρα,λες κι εγω κι η αδερφη μου φυτρωσαμε καποτε:angry:

εχεις την οικογενεια σου που σε στηριζει και αυτο μετραει

καποτε θα βρεις καποιον που θα αγαπησει στ΄αληθεια κι εσενα και τα

παιδακια σου σαν δικα του,κανεις δεν χανεται σε αυτη τη ζωη,

αυτα τα λιγα απο μενα και ειμαστε εδω για οτι χρειαστεις

ολα καλα να πανε κοριτσι μου:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου, καταρχήν συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου...Με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου δύο υγιέστατα, πανέμορφα πλασματάκια..Συγχαρητήρια για την απόφασή σου να κρατήσεις αυτές τις 2 ψυχούλες και να είσαι σίγουρη ότι αξίζει τον κόπο...Αυτά τα μωράκια θα σου δώσουν ζωή...

Όσο για τον πατέρα τους, δεν έχω λόγια...Πρόκειται για ένα τέρας..Να μην τον συγχωρήσεις ποτέ...Και μπορεί να ακούγεται σκληρό, αλλά εγώ στη θέση σου δεν θα τον άφηνα να δει ποτέ τα παιδιά...Δεν μπορεί να παίζει έτσι με την ψυχολογία των ανθρώπων..Ακόμα και τώρα σου κάνει κακό...Σου καταστρέφει την πιο όμορφη περίοδο της ζωή σου γνωρίζοντας ότι μπορεί να προκαλέσει κακό και τα δύο μωράκια σου...

Να μη στενοχωριέσαι κοπέλα μου...Ένας τέτοιος άνθρωπος δεν αξίζει να βρίσκεται ούτε στη ζωή τη δική σου ούτε στων παιδιών σου...Να σκέφτεσαι μόνο τα δύο πλασματάκια σου και να είσαι σίγουρη ότι κάποτε θα βρεθεί ένας άντρας που θα λατρέψει τόσο εσένα όσο και τα παιδάκια σου!

Να προσέχεις και να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twins μου καλωσήρθες στην παρέα μας!Κοίτα πόσες κοπέλες σου απάντησαν για να σου δείξουν τη στήριξη τους!Είναι απίστευτες έτσι;;;Μπράβο σου για την απόφαση σου!Είσαι διπλά ευλογημένη συγχαρητήρια και καλή λευτεριά!Θέλω επίσης να δώσω πολλά πολλά συγχαρητήρια στους γονείς σου που είναι δυο υπέροχοι άνθρωποι και έφτιαξαν μια καταπληκτική οικογένεια!Μακάρι να ήταν έτσι όλες οικογένειες!Σε νιώθω δυνατή και μπράβο σου!Ετσι να συνεχίσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas kai apo emena. Eimai neo melos kai eilikrina diabazontas ayto to thema mou exei anebei to aima sto kefali.

Twins! Kala kaneis kai akoloutheis tin sygkekrimeni poreia kai egw stin thesi sou to idio tha ekana.

Exete akribws tin idia hlikiaki diafora pou exw kai egw me ton antra mou kai aporw pws einai toso anorimos ... an kai nomizw oti den einai o swstos xaraktirismos. Kapote imoun kai egw me kapoion pou sta dyskola apla efeyge kai meta apo 1 - 2 - 3 mines epestrefe metanoiomenos ... kai egw ton dexomoun. Na ksereis oti an tin ekane mia fora giati aisthanthike dyskolia, pniksimo i otidipote allo ... tha to ksanakanei (sou milaw apo pira) kai den einai dynaton na stirikseis tin oikogeneia sou se enan tetoio anthrwpo.

Na aisthanese polu tyxeri pou eisai egkyos (oi perissoteres files mou prospathoun toulaxiston 2 xronia kai den exoun kataferei tipota), pou exeis toso kalous goneis kai sou stekontai alla kyriws pou ayti tin symperifora stin ebgale o syntrofos sou twra kai oxi meta apo 3 - 4 xronia pou tha itan polu pio dyskolo na tou peis ... sta tsakidia kai min gyriseis pisw.

Exeis polu megalo dromo na dianyseis ... kai den tha einai eykolos ... alla pistepse me ena tous blema ... mia agkalia ... ena glyko logaki tha se kanei na les ... xalali.

Na eisai dynati.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

csig και εγώ αυτό πιστευω!Ήδη με έχουν κάνει τα μικρά μου να ξεχάσω όλα τα άλλα και το μόνο που μενοιάζει είναι να είναι εκείνα καλά;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου καταρχην να σου ευχηθω ολα να πανε καλα με την εγκυμοσυνη σου και τιποτα να μην μπορεσει να σταθει αξιο να σε ριξει ψυχολογικα μπροστα σε αυτην την μεγαλη χαρα.

Οσον αφορα την δυναμη που δειχνεις οτι διαθετεις θα ηθελα να σου πω ενα μεγαλο μπραβο και να συνεχισεις να σκεφτεσαι ετσι θετικα. Πιστεψε με οτι εμεις ολες που ειμαστε εξω από τον χορο βλεπουμε τα πραγματα πιο ξεκαθαρα.

Επίσης φαινεται οτι ολη αυτη την δυναμη την αντλεις από τους γονεις σου (μακαρι ο Θεος να τους εχει καλα)και πραγματικα νιωθω πολυ ηπερηφανη που σε στηριζουν αντι να σε πιεσουν και εκεινοι.

Πεταξε από την ζωη σου οτι σε στεναχωρει και προσπαθησε να επικεντρωθεις στους μηνες που θα ακολουθησουν. Δύσκολο μεν αλλά ποτε ακατορθωτο με την αγαπη και την συνεχη στηριξη ατομων που μας νοιαζονται....

Να εισαι καλα και οτι δηποτε σε απασχολει να το μοιραζεσαι μαζι μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπαμαι πολυ για την συμπεριφορά αυτου του ΄΄΄κυριου΄΄ αλλα καλυτερα που εγινε αυτο τωρα παρα μετα δηλαδη να σε αφηνε με 2 μικρα παιδια στην αγκαλια και να την εκανε.Χωρις να θελω να βγαλω βιαστικα συμπερισματα φαινεται για ατομο που τα θελει ολα ετοιμα και ευκολα.Προσπάθησε να σκεφτεις θετικα καποια πραγματα που σου συμβαινουν καταρχιν οτι εχεις 2 παιδακια τα οποιοα στη πορεια οτι καινα γινει θα εχει το ενα το αλλο, εχεις 2 υπέροχους γονεις που θέλουν να σε στηριξουν (φαντασου να τα ηθελες και να σου ελεγαν οτι πρεπει να τα ριξεις-συμβαινει και αυτο) εχεις το δικος σου εισοδημα και δεν εξαρτασαι απο κανενα μ.....α τι αλλο θες υπομονή τωρα μεχρι να τα σφιξεις στην αγκαλια σου .

ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...