Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΤΑ 42------ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ


annatheo78

Recommended Posts

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Να θυμάσαι ότι θαύματα γίνονται πάντα...καλή επιτυχία στην αυριανή χοριακη!!!

σε ευχαριστώ κοπέλα μου από καρδιάς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Xrys_Pa είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου...θα σου πω την δική μου ιστορία.23/2 Ήταν να πάω να κάνω χοριακη φυσικά δεν άντεξα και μια μέρα πριν έκανα τεστ το οποίο βγήκε θετικό αλλά πολύ αχνό,την επόμενη μέρα πήγα έκανα την χοριακη μου η οποία βγήκε 235.οταν λοιπόν είπα στην μαία ότι μια μέρα πριν είχα κάνει τεστ και είχε βγει θετικό μου έβαλε χέρι γιατί λέει ήμουν τυχερή που είχα καλή υψηλή χοριακη και το μέτρησε το τεστ,αν η χοριακη μου ήταν πιο χαμηλή το τεστ θα έβγαινε αρνητικό ενώ θα ήμουν έγκυος και θα είχα μια χάλια ψυχολογία χωρίς λόγο.Θελω να σου πω να μη χάνεις τις ελπίδες σου και περίμενε την χοριακη σου για να είσαι σιγουρη εγώ σου εύχομαι πραγματικά να γίνει το όνειρο σου πραγματικοτητα😊😊

να σαι καλά κοπέλα μου. Σε ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/2/2021 at 10:17 ΜΜ, ο/η Nefeliap είπε:

Η αμη δεν αυξανεται δυστυχως .εγω με 0,3 και fsh 17 τα καταφερα με την 3η ετ.ετων 42 επισης ..ο γιατρος μου εδωσε απο την αρχη πολυβιταμινες λιφερτιλ,βιταμινη ντε και φιλικο οξυ..με φυσιοκογικη συλληψη μου ειπε 5%πιθανοτητα και με εξωσωματικη 25% . δανεικα δε μου προτεινε αλλα ξερω οι πιθανοτητες ειναι το πολυ πολυ μεχρι 60%.ο γιατρος μου που ειναι ο πρωτος που εφάρμοσε το prp  μου ειπε οτι σε καποιες κανει θαυματα,εχουν μεινει εγκυος γυναικες που αλλιως δεν θα μενανε ποτε! κ σε αλλες δυστυχως δε  δουλευει καλά και δε ξερουν γιατι.!! παντως με τις ιδιες ορμονες ακριβως που εχεις,κοπελα προχθες απο το αλλο φορουμ στο γιατρο μου επισης πηρε  560 χοριακη τη 14η μερα..συμβουλη μου ..κινησου αμεσα μη χανεις χρονο!ευχομαι να πανε ολα καλά!!!

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες! Οταν λες ετ. εννοείς εξωσωματική??.. είμαι λίγο καινούργια και άσχετη μάλλον😍 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε όλες κοριτσια!!μέσα από την ψυχή μου σας εύχομαι τελειομανής εγκυμοσύνες με γερα μωρακια

μόλις έκανα εγγραφή αν και παρακολουθώ το σαιτ αρκετό καιρό λόγω του ότι προσπαθώ εδώ και τέσσερα χρόνια να κανω ένα παιδάκι. Αισίως μόλις εγινα 40 και αυτό με αγχώνει πολύ. Μετά από πολλές εξετασεις,3 φυσικές συλλήψεις με βιοχημικη,παλλινδρομη και μια εξωμητριο(με αφαίρεση μιας σάλπιγγας,) αποφάσισα πέρσι να κανω εξωσωματικη.εκανα λοιπόν 3 η μια επιτυχής με παλλινδρονη κύηση την 8η βδομάδα. Τώρα ξαναέκανα και μπήκα στη λογική του προεμφυτευτικου.εχω παρει απο 10 εμβρυα κύτταρα για  βιοψία pgs σε μορφή βλαστοκυστης.ηθελα  να σας ρωτήσω αν κάποια σπο εσάς εχει κάνει βιοψια και σε τι ποσοστο είχε υγιη έμβρυα... είμαι σε αναμονή αποτελεσμάτων και φοβάμαι μήπως δε βρεθεί κανένα υγιές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Dimi1981 είπε:

Καλημερα σε όλες κοριτσια!!μέσα από την ψυχή μου σας εύχομαι τελειομανής εγκυμοσύνες με γερα μωρακια

μόλις έκανα εγγραφή αν και παρακολουθώ το σαιτ αρκετό καιρό λόγω του ότι προσπαθώ εδώ και τέσσερα χρόνια να κανω ένα παιδάκι. Αισίως μόλις εγινα 40 και αυτό με αγχώνει πολύ. Μετά από πολλές εξετασεις,3 φυσικές συλλήψεις με βιοχημικη,παλλινδρομη και μια εξωμητριο(με αφαίρεση μιας σάλπιγγας,) αποφάσισα πέρσι να κανω εξωσωματικη.εκανα λοιπόν 3 η μια επιτυχής με παλλινδρονη κύηση την 8η βδομάδα. Τώρα ξαναέκανα και μπήκα στη λογική του προεμφυτευτικου.εχω παρει απο 10 εμβρυα κύτταρα για  βιοψία pgs σε μορφή βλαστοκυστης.ηθελα  να σας ρωτήσω αν κάποια σπο εσάς εχει κάνει βιοψια και σε τι ποσοστο είχε υγιη έμβρυα... είμαι σε αναμονή αποτελεσμάτων και φοβάμαι μήπως δε βρεθεί κανένα υγιές...

Ολα καλα να σου πανε εμεις εδω σε καλοσοριζουμε με μεγαλη αγκαλιτσα και σε καταλαβαινουμε!Καλη επιτυχια και καλο κουραγιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Νικολίνι είπε:

Ολα καλα να σου πανε εμεις εδω σε καλοσοριζουμε με μεγαλη αγκαλιτσα και σε καταλαβαινουμε!Καλη επιτυχια και καλο κουραγιο!

Ευχαριστώ πολύ!!!καλώς σας βρήκα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/3/2021 at 6:38 ΜΜ, ο/η glykaki είπε:

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες! Οταν λες ετ. εννοείς εξωσωματική??.. είμαι λίγο καινούργια και άσχετη μάλλον😍 

Α καλά !  Χαχα σορυ αλλα τωρα το ειδα ..

ετ ειναι εμβρυομεταφορα ! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...