Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Οκτωβρίου 2021


Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κοριτσια!Σήμερα είχαμε παιδίατρο κάναμε και το εμβόλιο μας!Καλά οδηγεί η μικρή αυτό το μήνα πήρε 750 γρ τώρα 6730 !!Ξεκινάμε κρεμα ρυζάλευρο εμείς!

& εμένα με κρέμα ρυζάλευρο μου είπε να ξεκινήσω.. έχω πάρει το hipp bio. Από έρευνα που έκανα είναι το καλύτερο. Να πω την αλήθεια ούτε εγώ ήθελα να δώσω ρυζάλευρο, δεν έχω διαβάσει και τα καλύτερα, αλλά της έδωσα και από αυτό να το δοκιμάσει. Της άρεσε πάρα πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι κάνετε κορίτσια? Πως τα πάτε? Εμείς αύριο ξεκινάμε με μήλο!!! 8κιλα κ 70 πόντους. Τη Πέμπτη γίνεται 5μηνων. Ανυπομονώ για το μήλο πως θα το πάρει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Τι κάνετε κορίτσια? Πως τα πάτε? Εμείς αύριο ξεκινάμε με μήλο!!! 8κιλα κ 70 πόντους. Τη Πέμπτη γίνεται 5μηνων. Ανυπομονώ για το μήλο πως θα το πάρει 

Καλά μιλάμεε ο μικρός ήταν φαγανός και δε το ξέραμε!! 🧿 Είδες που ανησυχούσες!;
Και ψηλόςς, φτου φτου μάτια μουυ! 🤩 Περιμένουμε νέα για το μηλαράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η itsathina είπε:

Καλά μιλάμεε ο μικρός ήταν φαγανός και δε το ξέραμε!! 🧿 Είδες που ανησυχούσες!;
Και ψηλόςς, φτου φτου μάτια μουυ! 🤩 Περιμένουμε νέα για το μηλαράκι!

Μ ειπε ότι δε τρώει ποσότητα γιατί αυτό του αρκεί για τις θερμίδες που χρειάζεται. Κ για τη πλάκα μ είπε καλύτερα που είναι αγόρι γιατί ούτε ένα γλυκό δε θ μπορεί να φάει μεγαλώνοντας γιατί θα παχαινει εύκολα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Τι κάνετε κορίτσια? Πως τα πάτε? Εμείς αύριο ξεκινάμε με μήλο!!! 8κιλα κ 70 πόντους. Τη Πέμπτη γίνεται 5μηνων. Ανυπομονώ για το μήλο πως θα το πάρει 

Οοοο μια χαρά το αγοράκι σου!!!!μπαμπατισκος για ζουλιγμα φανταζομαι ε;;  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Οοοο μια χαρά το αγοράκι σου!!!!μπαμπατισκος για ζουλιγμα φανταζομαι ε;;  

Ναι χορταίνω φιλιά!!! 

Σήμερα ξεκινήσαμε με μήλο. Τα πηγαμε καλούτσικα. Δεχόταν το κουτάλι αλλά εβγαζε κιολας κ έξω... Θ δείξει αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Ναι χορταίνω φιλιά!!! 

Σήμερα ξεκινήσαμε με μήλο. Τα πηγαμε καλούτσικα. Δεχόταν το κουτάλι αλλά εβγαζε κιολας κ έξω... Θ δείξει αυριο

Θέλει μέρες μέχρι να μάθει και εμένα είμαστε στην 6 μερα σημερα που τρώει κρεμα και απο χτες τρώει πολυ καλύτερα και βγάζει λιγότερο έξω..Το μηλο μόνο το αλεσες; Στοβ μεγάλο μου επειδή δεν του άρεσε η υφή που είχε τα έβαζα λίγο σε Μπεν μαρι για να μαλακώσουν και γινόταν βελούδινη η κρεμα. Αργότερα το σταμάτησα δεν τον ενοχλούσε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Θέλει μέρες μέχρι να μάθει και εμένα είμαστε στην 6 μερα σημερα που τρώει κρεμα και απο χτες τρώει πολυ καλύτερα και βγάζει λιγότερο έξω..Το μηλο μόνο το αλεσες; Στοβ μεγάλο μου επειδή δεν του άρεσε η υφή που είχε τα έβαζα λίγο σε Μπεν μαρι για να μαλακώσουν και γινόταν βελούδινη η κρεμα. Αργότερα το σταμάτησα δεν τον ενοχλούσε 

Το έβρασα λίγο κ το άλεσα με το νερό από εκεί. Αλλά αύριο είπα να το αλεσω με βρασμένο νερό. Η αλήθεια είναι ότι εβγαζε πολύ έξω. Θα δω κ αύριο απλά πιστεύω όταν μπει κ το αχλάδι θα είναι καλύτερο. Εσεις στα φρούτα πότε θα μπείτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Το έβρασα λίγο κ το άλεσα με το νερό από εκεί. Αλλά αύριο είπα να το αλεσω με βρασμένο νερό. Η αλήθεια είναι ότι εβγαζε πολύ έξω. Θα δω κ αύριο απλά πιστεύω όταν μπει κ το αχλάδι θα είναι καλύτερο.

Εμένα βρε κορίτσια δε το βγάζει καθόλου.. τρώει από την 1η στιγμή, αλλά μετά από κάποια ώρα γκρινιάζει και δε θέλει άλλο ενώ έχει φάει κάποιες κουταλιές. Τρώει το maximum 15-20 κουταλάκια. Φτάνουμε στα 60gr, έχει τύχει να φάει και 80gr αλλά 1-2 φορές. Είμαστε 2η βδομάδα. Σάββατο κάνω εισαγωγή λαχανικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Το έβρασα λίγο κ το άλεσα με το νερό από εκεί. Αλλά αύριο είπα να το αλεσω με βρασμένο νερό. Η αλήθεια είναι ότι εβγαζε πολύ έξω. Θα δω κ αύριο απλά πιστεύω όταν μπει κ το αχλάδι θα είναι καλύτερο. Εσεις στα φρούτα πότε θα μπείτε?

Και εμένα έβγαζε πάρα πολύ..τώρα πάει κάπως καλύτερα θα μάθουν θέλουν χρόνο..έβλεπα βίντεο από τον μεγάλο την πρώτη φορά που του έδωσα κρεμα...έβγαζε ελάχιστα έως καθόλου...αλλά εκείνος ήταν φαγανας χαχχα.Τον άλλο μήνα θα μου ξεκινήσει λαχανικά νομίζω και φαντάζομαι λίγο αργότερα και τα φρούτα.   ποσο σκέφτομαι πάλι τη διαδικασία με το αλεσμα.. μπολ από εδώ μπολ από εκεί χαμός, τουλάχιστον πλησιάζει και ο καιρός να σταματήσουμε την αποστείρωση. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Και εμένα έβγαζε πάρα πολύ..τώρα πάει κάπως καλύτερα θα μάθουν θέλουν χρόνο..έβλεπα βίντεο από τον μεγάλο την πρώτη φορά που του έδωσα κρεμα...έβγαζε ελάχιστα έως καθόλου...αλλά εκείνος ήταν φαγανας χαχχα.Τον άλλο μήνα θα μου ξεκινήσει λαχανικά νομίζω και φαντάζομαι λίγο αργότερα και τα φρούτα.   ποσο σκέφτομαι πάλι τη διαδικασία με το αλεσμα.. μπολ από εδώ μπολ από εκεί χαμός, τουλάχιστον πλησιάζει και ο καιρός να σταματήσουμε την αποστείρωση. 

 

Εμένα μου έχει σταματήσει την αποστείρωση από την προηγούμενη επίσκεψη και αύριο που θα πάω θα μου πει και πώς να ξεκινήσουμε με στερεά, δηλαδή φρούτα και βρώμη. Επίσης θα αλλάξουμε και γάλα πλέον, από ar θα πάμε σε απλό.

Απ' ό,τι καταλαβαίνω, ο κάθε γιατρός έχει δικό του σύστημα... Δεν υπάρχει κάποια κοινή γραμμή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dafni87 είπε:

Εμένα μου έχει σταματήσει την αποστείρωση από την προηγούμενη επίσκεψη και αύριο που θα πάω θα μου πει και πώς να ξεκινήσουμε με στερεά, δηλαδή φρούτα και βρώμη. Επίσης θα αλλάξουμε και γάλα πλέον, από ar θα πάμε σε απλό.

Απ' ό,τι καταλαβαίνω, ο κάθε γιατρός έχει δικό του σύστημα... Δεν υπάρχει κάποια κοινή γραμμή!

Ο ναι ο καθένας έχει τα δικά του όντως. Γαλα θα αλλάξουμε και εμείς τον άλλο μήνα θα πάμε στο νούμερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dafni87 είπε:

Εμένα μου έχει σταματήσει την αποστείρωση από την προηγούμενη επίσκεψη και αύριο που θα πάω θα μου πει και πώς να ξεκινήσουμε με στερεά, δηλαδή φρούτα και βρώμη.

Πόσων μηνών είστε; Εμένα μου είπε να δώσω βρώμη στον 8ο, αλλά θέλω να δώσω πιο νωρίς.
Είμαστε 5,5 μηνών. Αποστείρωση ούτε εγώ έχω σταματήσει, μου είπε στον 6ο😩
Της κουμπάρας μου της είχε πει στον 3ο η δικιά της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η itsathina είπε:

Πόσων μηνών είστε; Εμένα μου είπε να δώσω βρώμη στον 8ο, αλλά θέλω να δώσω πιο νωρίς.
Είμαστε 5,5 μηνών. Αποστείρωση ούτε εγώ έχω σταματήσει, μου είπε στον 6ο😩
Της κουμπάρας μου της είχε πει στον 3ο η δικιά της.

Ρε κορίτσια όταν λέτε να σταματήσουμε την αποστείρωση τι εννοείτε???? Καθόλου? Εμείς σήμερα γίναμε 5 κ μ είπε από τη στιγμή που ξεκίνησε φρούτα δεν είναι αποστείρωμενα κ έτσι σιγά σιγά την κόβουμε. Αλλα όχι να μη τα βάζω στον αποστειρωτή. Απλά εγώ τα αποθήκευα στο ψυγείο κ τωρα μ είπε εκτός ψυγείου. Αυτό είναι το σιγά σιγά. Εσεις τι εννοείτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η itsathina είπε:

Πόσων μηνών είστε; Εμένα μου είπε να δώσω βρώμη στον 8ο, αλλά θέλω να δώσω πιο νωρίς.
Είμαστε 5,5 μηνών. Αποστείρωση ούτε εγώ έχω σταματήσει, μου είπε στον 6ο😩
Της κουμπάρας μου της είχε πει στον 3ο η δικιά της.

Στον 3ο θεωρώ υπερβολικά νωρίς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η itsathina είπε:

Πόσων μηνών είστε; Εμένα μου είπε να δώσω βρώμη στον 8ο, αλλά θέλω να δώσω πιο νωρίς.
Είμαστε 5,5 μηνών. Αποστείρωση ούτε εγώ έχω σταματήσει, μου είπε στον 6ο😩
Της κουμπάρας μου της είχε πει στον 3ο η δικιά της.

Εσυ που έδινες την ντε με το κουτάλι το αποστειρωνες το κουτάλι κάθε φορά? 

Εγω τωρα με τα φρούτα δε τα αποστείρωσα τα κουταλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Εσυ που έδινες την ντε με το κουτάλι το αποστειρωνες το κουτάλι κάθε φορά? 

Εγω τωρα με τα φρούτα δε τα αποστείρωσα τα κουταλια

Εγώ τότε το αποστείρωνα ναι, τώρα όχι. Ούτε κουτάλι, ούτε πιάτο.
Αλλά τα μπιμπερό ακόμα.. στον 6ο την κόβεις μαχαίρι. Τον 3ο τον θεωρώ νωρίς και εγώ, αλλά πολλοί λένε ότι από τη στιγμή που βάζει στο στόμα χέρια και μασητικά, δεν υπάρχει λόγος. Εγώ αποστείρωνα και τα μασητικά βέβαια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Ρε κορίτσια όταν λέτε να σταματήσουμε την αποστείρωση τι εννοείτε???? Καθόλου? Εμείς σήμερα γίναμε 5 κ μ είπε από τη στιγμή που ξεκίνησε φρούτα δεν είναι αποστείρωμενα κ έτσι σιγά σιγά την κόβουμε. Αλλα όχι να μη τα βάζω στον αποστειρωτή. Απλά εγώ τα αποθήκευα στο ψυγείο κ τωρα μ είπε εκτός ψυγείου. Αυτό είναι το σιγά σιγά. Εσεις τι εννοείτε?

Πλύσιμο μόνο τίποτα άλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς θα κλείσουμε τους 5 μήνες την επόμενη εβδομάδα. Αποστείρωση έχουμε σταματήσει εντελώς από τότε που έκλεισε τον τέταρτο. Μου είπε απλώς να τα πλένω. Μαζί με αυτά πήρα την πρωτοβουλία και σταμάτησα και να σιδερώνω τα πάντα και να βράζω το νερό για το γάλα. 

Αυτό με τα μασητικά το δοκίμασα κι εγώ μια φορά, τα έβαλα στον αποστειρωτή και βγήκαν στραβωμένα 🙈🙈 Πολύ έξυπνη αισθάνθηκα την ώρα που τα πετούσα στα σκουπίδια 😂😂

Ανυπομονώ να μου δώσει συγκεκριμένες οδηγίες αύριο για το πότε θα μπει η βρώμη, τι φρούτα κλπ. Θα μάθω λεπτομέρειες και θα επανέλθω! 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι!!! 7300 φτάσαμε αισίως... Πήρε αρκετά αυτό τον μήνα 😕

Λοιπόν... Ξεκινάμε κάθε απόγευμα κρέμα βρώμης 150-200ml

Και μετά από μια εβδομάδα προσθέτουμε κάθε πρωί αντίστοιχη ποσότητα φρουτοκρεμα με μήλο-αχλαδι-μπανανα. Επίσης θα πίνει νερό μετά τα γεύματα. 

Και από τον άλλο μήνα ξεκινάμε λαχανικά, κοτόπουλο και ψάρι.

Νωρίς δεν είναι βρε κορίτσια; Τι να πω 🙈🙈🙉🙉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dafni87 είπε:

Γεια σας και πάλι!!! 7300 φτάσαμε αισίως... Πήρε αρκετά αυτό τον μήνα 😕

Λοιπόν... Ξεκινάμε κάθε απόγευμα κρέμα βρώμης 150-200ml

Και μετά από μια εβδομάδα προσθέτουμε κάθε πρωί αντίστοιχη ποσότητα φρουτοκρεμα με μήλο-αχλαδι-μπανανα. Επίσης θα πίνει νερό μετά τα γεύματα. 

Και από τον άλλο μήνα ξεκινάμε λαχανικά, κοτόπουλο και ψάρι.

Νωρίς δεν είναι βρε κορίτσια; Τι να πω 🙈🙈🙉🙉

Έτοιμη κρέμα βρώμης δλδ ή εσύ θα την κάνεις? Κ όταν λες αντίστοιχη ποσότητα δλδ θα του φτιάξεις κατευθείαν όλα τα φρούτα μαζί? Εμενα κάθε 2 μέρες μ είπε να βάζω καινούργιο φρούτο. Αλλα δε μου είπε ποσότητα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!! Βλέπω χαμός με τα μπεμπακια!!!! Εμείς χθες κάναμε τη δεύτερη δόση του πνευμονιοκοκκου και έχουμε γκρίνια μαζί με τα ουλακια του που είναι πρισμενα φουλ!!! Εμείς κλείσαμε τους 5 μήνες είμαστε περίπου 7 κιλά και 67cm . 

Ξεκινάμε την Δευτέρα μηλο-αχλαδι-μπανανα κ μετα απο 3 μέρες και πορτοκαλι . Μετα απο 20 μερες κρεμα ρυζαλευρο κ μετα λαχανικά!!! Μετα το γεύμα  μπορεί να πινει λίγο νεράκι το οποίο θα το εχω βράσει κ θα του το δίνω μόλις κρυώσει εννοείτε. 

Αποστειρωση μου είπε κ εμένα τελος μονο μια φορά στις 15 μέρες να τα μαζεύω ολα μαζί κ να τα κάνω μια αποστειρωση. Στο ψυγείο δεν τα εβαλα ποτε τα μπουκαλια.  

Τώρα μεγαλώνουν κ σιγά σιγά πρέπει να αργούσε επαφή με μικρόβια οπότε η αποστειρωση παει περίπατο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Έτοιμη κρέμα βρώμης δλδ ή εσύ θα την κάνεις? Κ όταν λες αντίστοιχη ποσότητα δλδ θα του φτιάξεις κατευθείαν όλα τα φρούτα μαζί? Εμενα κάθε 2 μέρες μ είπε να βάζω καινούργιο φρούτο. Αλλα δε μου είπε ποσότητα 

Μου είπε ότι μπορώ να κάνω ό,τι από τα δύο θέλω, αλλά εγώ προτιμώ να τη φτιάξω μόνη μου με το γάλα της. Τα φρούτα θα ξεκινήσουν με μήλο και αχλάδι και μετά από μερικές ημέρες και μπανάνα. Τον ρώτησα εγώ για ποσότητα, εννοώντας αν έπρεπε να είναι ένα ολόκληρο μήλο και ένα ολόκληρο αχλάδι, και μου απάντησε ίδια ποσότητα με την κρέμα βρώμης (150-200 ml).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maraki 986 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Βλέπω χαμός με τα μπεμπακια!!!! Εμείς χθες κάναμε τη δεύτερη δόση του πνευμονιοκοκκου και έχουμε γκρίνια μαζί με τα ουλακια του που είναι πρισμενα φουλ!!! Εμείς κλείσαμε τους 5 μήνες είμαστε περίπου 7 κιλά και 67cm . 

Ξεκινάμε την Δευτέρα μηλο-αχλαδι-μπανανα κ μετα απο 3 μέρες και πορτοκαλι . Μετα απο 20 μερες κρεμα ρυζαλευρο κ μετα λαχανικά!!! Μετα το γεύμα  μπορεί να πινει λίγο νεράκι το οποίο θα το εχω βράσει κ θα του το δίνω μόλις κρυώσει εννοείτε. 

Αποστειρωση μου είπε κ εμένα τελος μονο μια φορά στις 15 μέρες να τα μαζεύω ολα μαζί κ να τα κάνω μια αποστειρωση. Στο ψυγείο δεν τα εβαλα ποτε τα μπουκαλια.  

Τώρα μεγαλώνουν κ σιγά σιγά πρέπει να αργούσε επαφή με μικρόβια οπότε η αποστειρωση παει περίπατο!!!

Αχ αυτό το εμβόλιο... Και στις δύο δόσεις του συγκεκριμένου, είμαστε αγκαλιά όλη μέρα και όλη νύχτα!!! 

Αααα είστε ψηλοί εσείς!!! ❤️

Αυτό με το βρασμένο νερό δεν μου το είπε... Πρώτη φορά το ακούω.

Ο δικός μου δεν αφήνει πορτοκάλι... Ήταν μετά από εμάς ένα αγοράκι 10 μηνών, και τους είπε όλα τα φρούτα εκτός από πορτοκάλι. Γιατί άραγε; 🤔🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dafni87 είπε:

Αχ αυτό το εμβόλιο... Και στις δύο δόσεις του συγκεκριμένου, είμαστε αγκαλιά όλη μέρα και όλη νύχτα!!! 

Αααα είστε ψηλοί εσείς!!! ❤️

Αυτό με το βρασμένο νερό δεν μου το είπε... Πρώτη φορά το ακούω.

Ο δικός μου δεν αφήνει πορτοκάλι... Ήταν μετά από εμάς ένα αγοράκι 10 μηνών, και τους είπε όλα τα φρούτα εκτός από πορτοκάλι. Γιατί άραγε; 🤔🤔

Για το νερο μου είπε για κανα 2 μήνες ακόμα να το δίνω βρασμένο όπως το κανω για το γάλα λόγω μικροβίων η' ο,τι αλλο μπορεί να περιέχει το νερο κ μετα κανονικά απο την βρύση γιατί μέχρι τώρα του δίνω εμφιαλωμένο. 

Το πορτοκαλι κ η μπανανα κάνουν αλλεργίες.... γιαυτο κ το προσθετουν σε μικρότερη ποσοτητα.την πρωτη μερα εμεις π.χ θα ξεκινήσουμε με μισο μήλο,μισο αχλαδι κ 1/3 μπανανα κ μετα απο 3 μέρες θα προσθέσω τον χυμο απο μισο πορτοκάλι. 

Ποσα cm είστε εσείς? Η αλήθεια είναι ότι περιμενα να ειναι λιγο παρα πανω στα cm κ στα κιλά αλλά οκ ολα καλα μας είπε ο γιατρός.  

Αχ αυτο το εμβόλιο ... Ολη μερα ούτε ενα χαμόγελο δεν ερειξε το καημένο....

Κορίτσια τα δικα σας θέλουν να κάθονται στον ποπο τους? Ο δικος μου με εχει τρελάνει... κάθεται στον ποπο του συνέχεια  κ σκύβει προς τα μπροστά για να πάρει τα παιχνίδια του βέβαια τον κραταω!!! Επεισης του αρέσει πολυ να του δίνω  τα χέρια για να σηκωθεί όρθιος κ να κάνει βήματα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...