Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Οκτωβρίου 2021


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 ώρες, ο/η itsathina είπε:

Εμείς γεννηθήκαμε εν τέλει λίγο νωρίτερα, 37+2 & 3.250kg! Υγιέστατες και τώρα είμαστε σπίτι μας!
1/10 όπως σας είχα πει, άρχισε να πέφτει το πώμα, 2/10 έπεσε τελείως και ακούσαμε τα νερά να σπάνε(: αλλά δε σπάσανε κατευθείαν.. έφευγαν λίγα λίγα! Γεννήσαμε 3/10 ξημερώματα, μετά από 14 ώρες. 

Μεγάλο μωρό για τις εβδομάδες. Μπράβο!! Να σας ζήσει!! Είχες πόνους όλες αυτές τις ώρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια  πως είστε? Εγώ μόλις γύρισα απο την γιατρό και δυστυχώς ο μπεμπακος δεν πήρε τα απαιτούμενα γραμμάρια οπότε παμε με πρόκληση την Δευτέρα ... 37κ 5 σημερα 38 την Δευτέρα! Εκανα κ τις ενέσεις κορτιζόνης σήμερα. Εχω σκασει μικρός θα βγει ο μπεμπακος 2200 περίπου είναι τώρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η itsathina είπε:

Εμείς γεννηθήκαμε εν τέλει λίγο νωρίτερα, 37+2 & 3.250kg! Υγιέστατες και τώρα είμαστε σπίτι μας!
1/10 όπως σας είχα πει, άρχισε να πέφτει το πώμα, 2/10 έπεσε τελείως και ακούσαμε τα νερά να σπάνε(: αλλά δε σπάσανε κατευθείαν.. έφευγαν λίγα λίγα! Γεννήσαμε 3/10 ξημερώματα, μετά από 14 ώρες. 

Μπράβο  κοπέλα μου!!! ΝΑ  σου ΖΗΣΕΙ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Να σου ζησει κοριτσάκι μου!!!! Να είστε γερές και οι δύο!!!!!

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Tzortzia είπε:

Nα σας ζήσει!!!! 

 

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Maraki 986 είπε:

Μπράβο  κοπέλα μου!!! ΝΑ  σου ΖΗΣΕΙ!! 

Σας ευχαριστώ πολύ όλες κορίτσια μου 🥰

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Μεγάλο μωρό για τις εβδομάδες. Μπράβο!! Να σας ζήσει!! Είχες πόνους όλες αυτές τις ώρες?

Ναι παιδιά! Μάλλον γι'αυτό προνόησε η φύση και επέλεξε να βγει νωρίτερα μόνη της, μου είπε ο γιατρός, ότι ίσως δε θα μπορούσε αργότερα να γεννηθεί φυσιολογικά, επειδή είμαι μικρόσωμη! Σπίτι γυρίσαμε 2,950kg. Είχα πολλούς πόνους!! Είχα δυνατές συσπάσεις ανά δύο λεπτά και πόναγα αρκετά. Έκανα επισκληρίδιο και ηρεμούσα για κάποιο διάστημα μέχρι να περάσει η επίδραση της, και μετά έρχονταν ακόμα πιο δυνατοί πόνοι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maraki 986 είπε:

Κορίτσια  πως είστε? Εγώ μόλις γύρισα απο την γιατρό και δυστυχώς ο μπεμπακος δεν πήρε τα απαιτούμενα γραμμάρια οπότε παμε με πρόκληση την Δευτέρα ... 37κ 5 σημερα 38 την Δευτέρα! Εκανα κ τις ενέσεις κορτιζόνης σήμερα. Εχω σκασει μικρός θα βγει ο μπεμπακος 2200 περίπου είναι τώρα. 

Δλδ αν καθόταν και άλλο στη κοιλιά δε θα έπαιρνε βάρος? Εγώ στις 37 έκανα υπέρηχο κ δε μου έκανε τώρα στις 38. Μόνο non stress αυτη τη βδομάδα μου έκανε. Όπως κ να έχει να σκέφτεσαι ότι τη Δευτέρα θα τον πάρεις αγκαλίτσα!!! Κ το βάρος στον υπέρηχο δεν είναι απόλυτα ίδιο με το πραγματικό. Όλα καλά θα πάνε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Δλδ αν καθόταν και άλλο στη κοιλιά δε θα έπαιρνε βάρος? Εγώ στις 37 έκανα υπέρηχο κ δε μου έκανε τώρα στις 38. Μόνο non stress αυτη τη βδομάδα μου έκανε. Όπως κ να έχει να σκέφτεσαι ότι τη Δευτέρα θα τον πάρεις αγκαλίτσα!!! Κ το βάρος στον υπέρηχο δεν είναι απόλυτα ίδιο με το πραγματικό. Όλα καλά θα πάνε!!

Ναι δεν θα έπαιρνε γιατί απο την προηγούμενη εβδομάδα που τον μετρήσαμε μέχρι κ σημερα δεν είχε πάρει μου είπε λόγω ωρίμανσης του πλακούντα. Καρδιοτοκογραφο θα κάνω αύριο. Δεν το πιστεύω ότι την Δευτέρα θα τον εχω αγκαλιά!!! το μονο που θέλω ειναι να βγει υγιείς 💙💙💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεννησαμε!!!💙💙💙 Κυριακή απόγευμα 37εβδομάδες κ 6 με καισαρική! 

Ο μπεμπακος μου μια σταλιτσα 2 κιλακια δοξα το θεο ομως είναι πολυ καλα στην υγεία του. Δεν το πιστεύω ότι τον πήρα αγκαλιά είναι κούκλος εχω τρελαθεί 🤩🤩🤩

Με το καλο και τα υπόλοιπα κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maraki 986 είπε:

Κορίτσια γεννησαμε!!!💙💙💙 Κυριακή απόγευμα 37εβδομάδες κ 6 με καισαρική! 

Ο μπεμπακος μου μια σταλιτσα 2 κιλακια δοξα το θεο ομως είναι πολυ καλα στην υγεία του. Δεν το πιστεύω ότι τον πήρα αγκαλιά είναι κούκλος εχω τρελαθεί 🤩🤩🤩

Με το καλο και τα υπόλοιπα κορίτσια!!!

Να σας ζήσει κορίτσι μου!!! Άντε να παίρνουμε σειρά κι εμείς!! Εσύ πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Maraki 986 είπε:

Κορίτσια γεννησαμε!!!💙💙💙 Κυριακή απόγευμα 37εβδομάδες κ 6 με καισαρική! 

Ο μπεμπακος μου μια σταλιτσα 2 κιλακια δοξα το θεο ομως είναι πολυ καλα στην υγεία του. Δεν το πιστεύω ότι τον πήρα αγκαλιά είναι κούκλος εχω τρελαθεί 🤩🤩🤩

Με το καλο και τα υπόλοιπα κορίτσια!!!

Αχ μπράβο τι ωραία νέα!!! Να σας ζήσει!! Να είναι γερός!! Καλή ανάρρωση τώρα!! Πως είσαι εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Maraki 986 είπε:

Κορίτσια γεννησαμε!!!💙💙💙 Κυριακή απόγευμα 37εβδομάδες κ 6 με καισαρική! 

Ο μπεμπακος μου μια σταλιτσα 2 κιλακια δοξα το θεο ομως είναι πολυ καλα στην υγεία του. Δεν το πιστεύω ότι τον πήρα αγκαλιά είναι κούκλος εχω τρελαθεί 🤩🤩🤩

Με το καλο και τα υπόλοιπα κορίτσια!!!

Μπράβο κορίτσι μου να σου ζήσει να είναι γερός δυνατός!!!!!!Ολα καλα εσυ  με την καισαρική;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Vickypucca είπε:

Να σας ζήσει κορίτσι μου!!! Άντε να παίρνουμε σειρά κι εμείς!! Εσύ πως είσαι;

Ευχαριστώ πολυ κοπέλα μου!!! Άντε να έρθει και η σειρά σας είναι υπέροχα!!!Εγω είμαι πολυ καλα ήδη εχω σηκωθεί εβγαλα ορους και καθετήρα μια χαρά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Αχ μπράβο τι ωραία νέα!!! Να σας ζήσει!! Να είναι γερός!! Καλή ανάρρωση τώρα!! Πως είσαι εσύ?

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου να εισαι καλα κ εσυ!!! Μια χαρα ειμαι και εγώ ολα πήγαν πολυ καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Μπράβο κορίτσι μου να σου ζήσει να είναι γερός δυνατός!!!!!!Ολα καλα εσυ  με την καισαρική;;;;

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου κ εσένα!!! Μια χαρά με την καισαρική δεν καταλαβα τίποτα η ανάρρωση μέχρι στιγμής είναι πολυ καλη σε φάση που το ξανα εκανα κιόλας 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα και να σας ζήσουν όλα τα μπεμπάκια! οι μανούλες σιδερένιες! εγώ είμαι πολύ στεναχωρημένη αν και δεν ξέρω αν υπάρχει λόγος.....40 εβδομάδων, κανένα σημάδι ότι ο μικρός θέλει να έρθει και μετά από ραντεβού με το γιατρό δεν παίρνει ούτε βάρος. Δε μου έδωσε επιλογή από την πρόκληση αυριο μιας και η εγκυμοσύνη είναι πια ολοκληρωμένη. Δεν ήμουν έτοιμη, σαν πρωτότοκη ειχαμε πει πως εχουμε χρόνο. Αντί να χαίρομαι όμως, κάθομαι και κλαίω λες κι έχει γινει κάτι κακό.....Φοβόμουν που φοβομούν, τωρα νιώθω πιο χαμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Thaumataki2021 είπε:

Κορίτσια καλημέρα και να σας ζήσουν όλα τα μπεμπάκια! οι μανούλες σιδερένιες! εγώ είμαι πολύ στεναχωρημένη αν και δεν ξέρω αν υπάρχει λόγος.....40 εβδομάδων, κανένα σημάδι ότι ο μικρός θέλει να έρθει και μετά από ραντεβού με το γιατρό δεν παίρνει ούτε βάρος. Δε μου έδωσε επιλογή από την πρόκληση αυριο μιας και η εγκυμοσύνη είναι πια ολοκληρωμένη. Δεν ήμουν έτοιμη, σαν πρωτότοκη ειχαμε πει πως εχουμε χρόνο. Αντί να χαίρομαι όμως, κάθομαι και κλαίω λες κι έχει γινει κάτι κακό.....Φοβόμουν που φοβομούν, τωρα νιώθω πιο χαμενη

Γιατι αγχώνεσαι καλε? Αύριο θα έχεις αγκαλιά το μωράκι σου!! Αυτό να σκέφτεσαι. Είναι ο πανικός της τελευταίας στιγμής ξέρω αλλά πρέπει να το ξεπεράσουμε όλες μας! Το λέω να το ακούσω κ εγω γιατί κ εγω αγχώνομαι που ακόμα δεν έχω κανένα σημάδι γέννας. Αυριο μπαίνω 39η.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Γιατι αγχώνεσαι καλε? Αύριο θα έχεις αγκαλιά το μωράκι σου!! Αυτό να σκέφτεσαι. Είναι ο πανικός της τελευταίας στιγμής ξέρω αλλά πρέπει να το ξεπεράσουμε όλες μας! Το λέω να το ακούσω κ εγω γιατί κ εγω αγχώνομαι που ακόμα δεν έχω κανένα σημάδι γέννας. Αυριο μπαίνω 39η.

Ίσως γιατί πάμε να εκβιάσουμε μια κατάσταση;;; το μωρό δεν ξέρει καλύτερα πότε πρέπει να βγει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Thaumataki2021 είπε:

Κορίτσια καλημέρα και να σας ζήσουν όλα τα μπεμπάκια! οι μανούλες σιδερένιες! εγώ είμαι πολύ στεναχωρημένη αν και δεν ξέρω αν υπάρχει λόγος.....40 εβδομάδων, κανένα σημάδι ότι ο μικρός θέλει να έρθει και μετά από ραντεβού με το γιατρό δεν παίρνει ούτε βάρος. Δε μου έδωσε επιλογή από την πρόκληση αυριο μιας και η εγκυμοσύνη είναι πια ολοκληρωμένη. Δεν ήμουν έτοιμη, σαν πρωτότοκη ειχαμε πει πως εχουμε χρόνο. Αντί να χαίρομαι όμως, κάθομαι και κλαίω λες κι έχει γινει κάτι κακό.....Φοβόμουν που φοβομούν, τωρα νιώθω πιο χαμενη

Είναι λογικό να αγχώνεσαι και να φοβάσαι και εννοείται να κλαις είσαι μια μέρα πριν κρατήσεις αγκαλιά το μωρό σου   Να σκέφτεσαι αυτό μόνο κοριτσάκι μου και όχι τον τρόπο που θα έρθει αλήθεια νομίζω δεν υπάρχει λόγος...το θέμα είναι να είναι υγιέστατο και να το έχεις αγκαλίτσα. Καμία φορά χρειάζεται λίγο "σπρώξιμο " για να βγει..Όλα θα πάνε καλά σου εύχομαι αύριο που θα πας στο μαιευτήριο να είσαι έτοιμη για γέννα και να μη χρειαστείς τίποτα. Με το καλό να το κρατήσεις αγκαλιά!🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Thaumataki2021 είπε:

Ίσως γιατί πάμε να εκβιάσουμε μια κατάσταση;;; το μωρό δεν ξέρει καλύτερα πότε πρέπει να βγει;

Ναι συμφωνώ ότι το μωρό ξέρει αλλά να σκέφτεσαι ότι έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη. Είσαι 40 εβδομάδες δεν Είσαι 37 38 για να πεις ότι εκβιάζεις καταστάσεις χωρίς λόγο. Όλα καλά θα πάνε!! Μην αγχώνεσαι!! Περιμένουμε νέα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/10/2021 at 4:02 ΠΜ, ο/η Maraki 986 είπε:

Κορίτσια γεννησαμε!!!💙💙💙 Κυριακή απόγευμα 37εβδομάδες κ 6 με καισαρική! 

Ο μπεμπακος μου μια σταλιτσα 2 κιλακια δοξα το θεο ομως είναι πολυ καλα στην υγεία του. Δεν το πιστεύω ότι τον πήρα αγκαλιά είναι κούκλος εχω τρελαθεί 🤩🤩🤩

Με το καλο και τα υπόλοιπα κορίτσια!!!

Nα σου ζήσει κορίτσι μου 🥰 Γερό και ευτυχισμένο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Thaumataki2021 είπε:

Κορίτσια καλημέρα και να σας ζήσουν όλα τα μπεμπάκια! οι μανούλες σιδερένιες! εγώ είμαι πολύ στεναχωρημένη αν και δεν ξέρω αν υπάρχει λόγος.....40 εβδομάδων, κανένα σημάδι ότι ο μικρός θέλει να έρθει και μετά από ραντεβού με το γιατρό δεν παίρνει ούτε βάρος. Δε μου έδωσε επιλογή από την πρόκληση αυριο μιας και η εγκυμοσύνη είναι πια ολοκληρωμένη. Δεν ήμουν έτοιμη, σαν πρωτότοκη ειχαμε πει πως εχουμε χρόνο. Αντί να χαίρομαι όμως, κάθομαι και κλαίω λες κι έχει γινει κάτι κακό.....Φοβόμουν που φοβομούν, τωρα νιώθω πιο χαμενη

Να μην είσαι στεναχωρημένη! & ο δικός μου ο γιατρός μου είχε πει ότι πέραν των 40-41βδ. δε θα με αφήσει αν φτάσω έως εκεί, γιατί έχουν δει πολλά τα μάτια του! Για καλό θα γίνει.. και να μας πεις την εμπειρία σου! Με έναν πόνο κορίτσι μου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η itsathina είπε:

Nα σου ζήσει κορίτσι μου 🥰 Γερό και ευτυχισμένο!!

Ευχαριστώ πολυ κοπέλα μου να είσαι καλά 💙💙💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα! Δηλαδή καλημέρα! Χθες βράδυ γεννήθηκε και ο δικός μου παίδαρος θέλω να σας πω 3400 με ΠΗΤ 29/10 αλλά χθες με τη γιατρό μου πηγαίναμε με καισαρική για την Τρίτη-Τετάρτη που θα ερχόταν λόγω κάποιων θεμάτων που είχα συν ότι στον υπέρηχο έβγαινε 3900. Θέλω να σας πω την εμπειρία μου για να πάρετε θάρρος και οι υπόλοιπες. Είχα κάποιες δυνατές συσπάσεις χθες το απόγευμα οι οποίες κράτησαν 20 λεπτά περίπου και με διαστολή 2 έκανα εισαγωγή. Επειδή ήταν πολύ μεγάλος αποφασίστηκε για καισαρική για να μην συμβεί τίποτα. Φοβητσιάρα εγώ και σαν πρώτο παιδάκι φουλ στο άγχος φοβόμουν τα πάντα ακόμα και το άγγιγμα του γιατρού, της μαίας και όποιου ήταν εκεί τεσλοσπάντων. Δεν πόνεσα πουθενά τελικά και σε τίποτα παρά μονάχα αισθάνθηκα την πίεση αλλά και ταυτόχρονα την ανακούφιση που βγήκε επιτέλους το μωράκι μου και εκεί με κατέκλυσαν ένα σωρό συναισθήματα σαν να τον ήξερα και να ήξερα τι πρέπει να κάνω. Μετά από ένα δίωρο και λίγους πόνους στην τομή αισθάνομαι σαν να μην έχω γεννήσει καθόλου. Σας εύχομαι στις μέλλουσες μανούλες με έναν πόνο και κορίτσια μη φοβάστε τίποτα ✌️☺️ Και σε αυτές που γέννησαν πρόσφατα να σας ζήσουν και να τα είναι πάντα υγιή και καλότυχα! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Vickypucca είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα! Δηλαδή καλημέρα! Χθες βράδυ γεννήθηκε και ο δικός μου παίδαρος θέλω να σας πω 3400 με ΠΗΤ 29/10 αλλά χθες με τη γιατρό μου πηγαίναμε με καισαρική για την Τρίτη-Τετάρτη που θα ερχόταν λόγω κάποιων θεμάτων που είχα συν ότι στον υπέρηχο έβγαινε 3900. Θέλω να σας πω την εμπειρία μου για να πάρετε θάρρος και οι υπόλοιπες. Είχα κάποιες δυνατές συσπάσεις χθες το απόγευμα οι οποίες κράτησαν 20 λεπτά περίπου και με διαστολή 2 έκανα εισαγωγή. Επειδή ήταν πολύ μεγάλος αποφασίστηκε για καισαρική για να μην συμβεί τίποτα. Φοβητσιάρα εγώ και σαν πρώτο παιδάκι φουλ στο άγχος φοβόμουν τα πάντα ακόμα και το άγγιγμα του γιατρού, της μαίας και όποιου ήταν εκεί τεσλοσπάντων. Δεν πόνεσα πουθενά τελικά και σε τίποτα παρά μονάχα αισθάνθηκα την πίεση αλλά και ταυτόχρονα την ανακούφιση που βγήκε επιτέλους το μωράκι μου και εκεί με κατέκλυσαν ένα σωρό συναισθήματα σαν να τον ήξερα και να ήξερα τι πρέπει να κάνω. Μετά από ένα δίωρο και λίγους πόνους στην τομή αισθάνομαι σαν να μην έχω γεννήσει καθόλου. Σας εύχομαι στις μέλλουσες μανούλες με έναν πόνο και κορίτσια μη φοβάστε τίποτα ✌️☺️ Και σε αυτές που γέννησαν πρόσφατα να σας ζήσουν και να τα είναι πάντα υγιή και καλότυχα! ❤️

Να σου ζήσει κοπέλα μου!!! 3400??? Δωσε κανένα γραμμάριο και σε εμάς 🤣🤣🤣🤣

Ακριβώς έτσι κ εγω δεν καταλαβα τίποτα μονο μια πίεση και μετα μου έδειξαν τον μπέμπη 🧸🧸🧸 την επόμενη ημέρα εβγαλα κ τον όρο κ τον καθετήρα κ σηκώθηκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Maraki 986 είπε:

Να σου ζήσει κοπέλα μου!!! 3400??? Δωσε κανένα γραμμάριο και σε εμάς 🤣🤣🤣🤣

Ακριβώς έτσι κ εγω δεν καταλαβα τίποτα μονο μια πίεση και μετα μου έδειξαν τον μπέμπη 🧸🧸🧸 την επόμενη ημέρα εβγαλα κ τον όρο κ τον καθετήρα κ σηκώθηκα!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!  Να μας ζήσουν τα μπεμπάκια μας!! Εσύ τώρα πως είσαι; Μια χαρά; Πότε σου έδωσαν να πιεις νερό; Εμένα αύριο το πρωί θα με σηκώσουν, θα το έκαναν απόψε αλλά είπαν να με αφήσουν να ξεκουραστώ απόψε που μόνο ξεκούραση δε το λες και όχι λόγω του μπέμπη, εκείνος τρομαρίτσα μου κοιμάται και είναι ήσυχος, λόγω της χαράς μου να τον κοιτάω!!χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...