Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κόψιμο πανας


Recommended Posts

Καλησπέρα,

Θα ήθελα να ρωτήσω όσες έχετε παιδάκια που έκοψαν την πάνα (ή τέλος πάντων έχετε οποιαδήποτε γνώση-εμπειρια) σε ποια ηλικία το καταφέρατε κ λίγα λόγια για τον τρόπο κ πόσο σας πήρε! Επίσης αν σας βόλεψε γιό-γιο ή κάθισμα τουαλέτας κ σκαλοπάτι. 

Ο μικρός μου είναι 23μηνων.... σκέφτομαι να πάρω ό,τι χρειάζεται κ να ξεκινήσουμε σιγά σιγά να μαθαίνει τη διαδικασία...κ βλέποντας κ κάνοντας....

Ευχαριστώ ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 8 months later...
στις On 4/2/2021 at 1:05 ΜΜ, ο/η Maritina89 είπε:

Καλησπέρα,

Θα ήθελα να ρωτήσω όσες έχετε παιδάκια που έκοψαν την πάνα (ή τέλος πάντων έχετε οποιαδήποτε γνώση-εμπειρια) σε ποια ηλικία το καταφέρατε κ λίγα λόγια για τον τρόπο κ πόσο σας πήρε! Επίσης αν σας βόλεψε γιό-γιο ή κάθισμα τουαλέτας κ σκαλοπάτι. 

Ο μικρός μου είναι 23μηνων.... σκέφτομαι να πάρω ό,τι χρειάζεται κ να ξεκινήσουμε σιγά σιγά να μαθαίνει τη διαδικασία...κ βλέποντας κ κάνοντας....

Ευχαριστώ ☺️

Καλησπέρα. Η μικρή μου είναι 26 μηνών και ακόμη φοράμε babylino μέρα και νύχτα. Θα πρότεινα να μην τον πιέσεις ακόμη γιατί εάν τον πιέσεις πολύ πιθανόν να έχεις πισωγύρισμα. Η ανηψιά μου έβγαλε την πάνα την πρωινή στα 3 και κάτι ενώ φορούσε pampers την νύχτα μέχρι τα 4. Εγώ έχοντας εμπειρία από την ανηψιά μου θα σου πω ότι δεν χρειάζεται βιασύνη. Όταν ξεκίνησε η ανηψιά μου χρησιμοποιούμε γιογιό από τα 3 μέχρι τα 6 σχεδον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...