Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χαρίζω Γάλα novolac 3

Recommended Posts

Καλησπέρα σας.εχω μια συσκευασία γάλα novolac 3 με γεύση βανίλια.αν ενδιαφέρεται κάποια κοπέλα να της το δώσω.ειναι σφραγισμένο το κουτί και λήγει το 2023!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Με το καλό το μωράκι σου κοπέλα μου. Ποια αντισώματα είχες θετικά;αυτά που δείχνουν νέα λοίμωξη;
    • Ωωωω με το καλόοο, ποτέ έχεις ΠΗΤ;; Πώς την παλεύεις κι εσύ έγκυος και με δύο μικρά μέσα στο σπίτι;  Μωρέ είναι όλοι οι δικοί μου της νοοτροπίας ένα η δύο παιδιά το πολύ και είμαι σίγουρη ότι θα αρχίσουν κακόβουλα σχόλια τύπου καλά τηλεόραση δεν έχετε;κτλ, εδώ στο δεύτερο όταν έμεινα ήταν λίγο παράξενοι.μου έλεγαν Καλά τόσο γρήγορα δεν μπορούσες να περιμένεις λίγο; Εσένα πως το πήραν;
    • Καλημερα κορίτσι μου, πονακια σαν  περιόδου στην αρχή της εγκυμοσύνης είναι φυσιολογικά όταν είναι ανεκτά βέβαια, συνήθως συμβαίνει γτ μεγαλώνει η μήτρα. έχεις ενημερώσει τον γιατρό σου να δεις τι θα σου πει;
    • Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?? Εμενα ξεκίνησε κανονική ροή σήμερα.. εχθές μετά το μεσημέρι δεν είχα καθόλου καφέ και είπα μέσα μου "βρε λες να τα καταφέρουμε" αλλά σήμερα ήρθε η περίοδος κανονικά. Το έχω πάρει πολύ χαλαρά χωρίς δάκρυα αν και στεναχωρέθηκα βέβαια δεν θα πω ψέματα.. θα πάω στην γιατρό μου όταν τελειώσει η περίοδος να με δει και μετά πρέπει να βρω άλλη γιατί είναι έγκυος και θα σταματήσει την δουλειά.. 
    • Γεια σας κορίτσια, γράφω και εγώ εδώ γιατί με ενδιαφέρει το θεμα. Είμαι 30 και Έχω και εγώ αυτοάνοσο, το ανακάλυψα πριν 6 χρόνια. Φλεγμονώδης νόσος του εντέρου. Προσπαθώ εδώ και ένα χρόνο και κάτι. Έχω δοκιμάσει πρόκληση ωορρηξίας σε φυσικό κύκλο όμως προς το παρόν.( Αν και κάνω ωορρηξία κανονικ, το ελέγχω με τεστ) Ωστόσο έχω απογοητευτεί αρκετά μπορω να πω. Έχω και ενδομήτριωση 3η φορά, μετά από 2 χειρουργεία... Ο γυναικολόγος Μ πολύ καλός και σε εξειδικευμένη κλινική δεν τον απασχολεί το αυτοάνοσο. Ωστόσο θα μιλήσω εννοείται και με το γιατρό π παρακολουθεί για το αυτοάνοσο. Αρχισαν και μου μπαίνουν ιδέες οτι σίγουρα παίζει το ρόλο του δεν ξέρω... 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...