Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι!!!!


Evi87

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Marakii είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!❤️❤️❤️

Aaaaaaaaaaaaaaaa Καλα τα ελεγα εγω!!!!!! Γλωσσα λανθανουσα!!!!! Καλα επρεπε να παιξω και ενα τζοκερ!!!!! Τι ωραια!!! Με το καλο και να ειναι υπεροχη και τελειομηνη η εγκυμοσηνη σου!!!!! Ενταξει περιμενω την αγαπη που μου εταξες χθες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η manoula84 είπε:

Aaaaaaaaaaaaaaaa Καλα τα ελεγα εγω!!!!!! Γλωσσα λανθανουσα!!!!! Καλα επρεπε να παιξω και ενα τζοκερ!!!!! Τι ωραια!!! Με το καλο και να ειναι υπεροχη και τελειομηνη η εγκυμοσηνη σου!!!!! Ενταξει περιμενω την αγαπη που μου εταξες χθες!!!!!

Καλα κοριτσια σας το ειπα οτι αν μεινω εγω θα σας παρει ολες οι μπαλα!!!!!! χαχαχαχα ωραια περιμενω και τις υπολοιπες !!!!!!!! να μας πουν θετικα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Marakii είπε:

Κοριτσιαααααα δεν το πιστεύω!!!!!!!!!! Θα τρελαθωωωωωω!!!!!

IMG_20210225_091452.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Να το πιστέψεις! Είσαι εγκυουλα! Το νινακι σου έρχεται!😃 Με το καλό σου εύχομαι!!!!!!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Να ρωτήσω κάτι στα τεστ εγκυμοσύνης τις ταινίες αν είναι θετικό το αποτέλεσμα η δεύτερη γραμμή δεν βγαίνει δίπλα στην γραμμή ελέγχου;; Κοιτάξτε τι γίνεται ήρθε η περίοδος τη Δευτέρα βέβαια το αίμα ήταν αρκετά ανοιχτό αλλά δεν έδωσα σημασία γιατί είχα πιει λεμόνια την προηγούμενη και πάντα μου επειρεαζει την περίοδο σήμερα δεν ξέρω πως μου ήρθε να κάνω τεστ και είδα μια άχνη γραμμή αλλά πιο μακριά από την γραμμή ελέγχου σας βάζω και φωτό να μου πειτε αν και νομίζω ότι δεν είναι γραμμή αποτελεσματοςIMG_20210225_060615.thumb.jpg.3c775c3408e96179be514f0a699fd3fe.jpgIMG_20210225_060615.thumb.jpg.3c775c3408e96179be514f0a699fd3fe.jpg

IMG_20210225_060608.jpg

Οχι κορίτσι η γραμμή ελέγχου κ το αποτελεσμα είναι δίπλα στην άλλη όπως της ωορρηξίας. Μ έχει τυχει  κ μένα να εμφανιστεί εκεί σε απόσταση..εκει που βλέπεις τη γραμμή δημιουργείται σαν "κατακάθι" Να το πω κ ετσι από το υγρό που μάζευεται.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η katelina είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Τι όμορφο topik ανοίξατε;;; Λοιπόν να πω κι εγώ τα δικά μου;;; Χοριακή Δευτέρας 50 χοριακή Τετάρτης 169,50! (είμαι λίγο συγκρατημένη γιατί έχω αποβολές στο ιστορικό μου) Ποτέ δεν είχα τέτοια αύξηση χοριακής ξανά! Ούτε όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου... Ανέβαινε αργάααααα. Κάντε μια προσευχή κορίτσια μου να πάνε όλα καλά!!!! Να μπω κι εγώ στο πινακάκι σας!

Από εμένα έχεις όλη την θετική μου ενέργεια και εύχομαι  να γίνουν τα όνειρα σου πραγματικοτητα😗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η manoula84 είπε:

Aaaaaaaaaaaaaaaa Καλα τα ελεγα εγω!!!!!! Γλωσσα λανθανουσα!!!!! Καλα επρεπε να παιξω και ενα τζοκερ!!!!! Τι ωραια!!! Με το καλο και να ειναι υπεροχη και τελειομηνη η εγκυμοσηνη σου!!!!! Ενταξει περιμενω την αγαπη που μου εταξες χθες!!!!!

Είσαι φοβερή οι ευχές σου πιάσανε!!!!!! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ καρδιά μου!!!!!!!! Σου στέλνω τα φιλιά μου!!!!! Αύριο τρέχω για χοριακή!!!!!! Καλά ακόμα να το πιστέψω έχω κάνει δύο τεστ και νομίζω ότι κάνουνε πουλάκια τα ματάκια μου!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kostef μου είναι θετικό!! Έχουν περασει κ αρκετές μέρες απ την ένεση.οποτε θα έχεις μια ομορφη χοριακη σ λίγη ώρα!! Όλα να παντε τέλεια αααα😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Xrys_Pa είπε:

Από εμένα έχεις όλη την θετική μου ενέργεια και εύχομαι  να γίνουν τα όνειρα σου πραγματικοτητα😗

Ευχαριστώ!!! Θα επανέλθω με νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Οχι κορίτσι η γραμμή ελέγχου κ το αποτελεσμα είναι δίπλα στην άλλη όπως της ωορρηξίας. Μ έχει τυχει  κ μένα να εμφανιστεί εκεί σε απόσταση..εκει που βλέπεις τη γραμμή δημιουργείται σαν "κατακάθι" Να το πω κ ετσι από το υγρό που μάζευεται.. 

Ε μα τώρα εξηγούνται ολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Βγήκε η χοριακη μου κορίτσια 94.3 λίγο χαμηλό μου φάνηκε. Τώρα υπομονή μέχρι την Δευτέρα. 

Μπράβο κορίτσι μου...ολα θα πάνε καλά μην αγχώνεσαι από εμένα μια μεγάλη αγκαλιά και μόνο θετικές σκεψεις❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Xrys_Pa είπε:

Μπράβο κορίτσι μου...ολα θα πάνε καλά μην αγχώνεσαι από εμένα μια μεγάλη αγκαλιά και μόνο θετικές σκεψεις❤❤

Μακάρι, αλλά δεν είναι ευκολο με τα προηγουμενα. Κρατάω μικρό καλάθι δυστυχώς. Ευχαριστώ🙏💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Μακάρι, αλλά δεν είναι ευκολο με τα προηγουμενα. Κρατάω μικρό καλάθι δυστυχώς. Ευχαριστώ🙏💕

χαμηλή δεν είναι ιδιαίτερα!!!! υπομονή και να πάνε όλα καλά κατ΄ευχήν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Βγήκε η χοριακη μου κορίτσια 94.3 λίγο χαμηλό μου φάνηκε. Τώρα υπομονή μέχρι την Δευτέρα. 

Μπραβο!!! Συγχαρητήρια!Μια χαρα ειναι η χοριακη!!!!αυτή τη φορά το μωράκι σου ήρθε και θα μείνει!!!! Πιστεψε τοοοοοοοο!!!!!!❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Marakii είπε:

Αγάπες μου σας ευχαριστώ πολύ όλες για τα υπέροχα σας λόγια και τη θετική σας ενέργεια!!! Δεν με αφήνει να κάνω άλλα like δυστυχώς!! Αύριο πρωί πρωί τρέχω για χοριακή!!!!! Σας φιλώ!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️

Συγχαρητηρια κορίτσι!!!!!πολυ ωραία εικόνα το τεστ σου πιο θετικό δεν γίνεται χαχαχαχαχα!!!!με το καλό και αύριο ένα τεράστιο νούμερο χοριακης!!!!εισαι εγκυουλα μπράβο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Βγήκε η χοριακη μου κορίτσια 94.3 λίγο χαμηλό μου φάνηκε. Τώρα υπομονή μέχρι την Δευτέρα. 

Κορίτσι μου μπράβο σου έχω χαρεί παρα πολύ!!!αυτη την φορά θα πάνε όλα τέλεια!θετικες σκέψεις!!!!!👍👍👍😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Βγήκε η χοριακη μου κορίτσια 94.3 λίγο χαμηλό μου φάνηκε. Τώρα υπομονή μέχρι την Δευτέρα. 

Επίσης ήθελα να σου πω χτες ότι εμένα ο γιατρός μου μου είπε ότι μέτρα την ένεση θέλεις 36 ώρες νομίζω για την ωορεξια όποτε λογικά σήμερα είσαι 14 μέρα όποτε εμένα η χοριακη σου μου φαίνεται καλή! Θα δεις μεθαύριο ότι θα έχει ανεβεί αρκετά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η geo2222 είπε:

Επίσης ήθελα να σου πω χτες ότι εμένα ο γιατρός μου μου είπε ότι μέτρα την ένεση θέλεις 36 ώρες νομίζω για την ωορεξια όποτε λογικά σήμερα είσαι 14 μέρα όποτε εμένα η χοριακη σου μου φαίνεται καλή! Θα δεις μεθαύριο ότι θα έχει ανεβεί αρκετά!!!!

Σε ευχαριστώ πολυ αλλά ξέρω ακριβώς ποτε έγινε η ωορρηξία. Και με θερμοκρασία και με υπέρηχο και ένεση. Σήμερα είμαι 15 θα με συμφερε να ήμουν λιγότερο. Τέλος παντων θα δουμε σε λίγες μέρες τι τάσεις αυξησης η όχι έχει. Αυτή τη στιγμή μαυρισα λίγο στη διάθεσή δεν το ελέγχω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμείς σήμερα πήραμε τα απότελεσματα του άντρα μου αλλά δεν βρίσκουμε άκρη εχουμε το βράδυ ραντεβού με τον γιατρό μου να μας πει τι θα κάνουμε από εδώ και πέρα! Τα αποτελέσματα είναι ότι συγκολλήσεις τελικά δεν βρέθηκαν κινητικότητα ήταν ελάχιστα καλύτερα αλλά γι πρώτη φορά ήταν λίγα μόνο 11.000.000 πρώτη φορά αυτό συνήθως είχε 90.000.000 τώρα αυτό γιατί κανείς δεν ξέρει δεν υπάρχει ούτε φλεγμονή ούτε μικρόβιο μας είπαν να ξανακάνει υπέρηχο για κήλη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ αλλά ξέρω ακριβώς ποτε έγινε η ωορρηξία. Και με θερμοκρασία και με υπέρηχο και ένεση. Σήμερα είμαι 15 θα με συμφερε να ήμουν λιγότερο. Τέλος παντων θα δουμε σε λίγες μέρες τι τάσεις αυξησης η όχι έχει. Αυτή τη στιγμή μαυρισα λίγο στη διάθεσή δεν το ελέγχω. 

Καλε μην μαυριζεις μην πέφτεις το νούμερο δεν είναι κακό και έτσι κι αλλιώς η αύξηση μας νοιάζει!σημερα απλά να σκέφτεσαι όλη μέρα ότι είσαι ΕΓΚΥΟΣ και τέλος!!!γιατι είσαι και θα τα καταφέρεις!!!!παρε αγκαλιά την κοιλιτσα σου και πες στο εμβρυακι σου να μείνει εκεί που είναι και θα μείνει!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Βγήκε η χοριακη μου κορίτσια 94.3 λίγο χαμηλό μου φάνηκε. Τώρα υπομονή μέχρι την Δευτέρα. 

συγχαρητηρια!!να πανε ολα τελεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η katelina είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Τι όμορφο topik ανοίξατε;;; Λοιπόν να πω κι εγώ τα δικά μου;;; Χοριακή Δευτέρας 50 χοριακή Τετάρτης 169,50! (είμαι λίγο συγκρατημένη γιατί έχω αποβολές στο ιστορικό μου) Ποτέ δεν είχα τέτοια αύξηση χοριακής ξανά! Ούτε όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου... Ανέβαινε αργάααααα. Κάντε μια προσευχή κορίτσια μου να πάνε όλα καλά!!!! Να μπω κι εγώ στο πινακάκι σας!

συγχαρητηρια!να εχεις μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η katelina είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Τι όμορφο topik ανοίξατε;;; Λοιπόν να πω κι εγώ τα δικά μου;;; Χοριακή Δευτέρας 50 χοριακή Τετάρτης 169,50! (είμαι λίγο συγκρατημένη γιατί έχω αποβολές στο ιστορικό μου) Ποτέ δεν είχα τέτοια αύξηση χοριακής ξανά! Ούτε όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου... Ανέβαινε αργάααααα. Κάντε μια προσευχή κορίτσια μου να πάνε όλα καλά!!!! Να μπω κι εγώ στο πινακάκι σας!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!να έχεις μια όμορφη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη 🥰🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Βγήκε η χοριακη μου κορίτσια 94.3 λίγο χαμηλό μου φάνηκε. Τώρα υπομονή μέχρι την Δευτέρα. 

Αγάπη είσαι πολύ καλά!!!!! κοίτα να το χαρείς για να είναι και το μωρό χαρούμενο!!!!! συγχαρητήρια 🥰🥳🥰🥳🥰🥳🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Marakii είπε:

Κοριτσιαααααα δεν το πιστεύω!!!!!!!!!! Θα τρελαθωωωωωω!!!!!

IMG_20210225_091452.jpg

Πολλά συγχαρητήρια!!!! να έχεις μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη 🤩🤩🤰😍🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...