Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεν πάει καλά ο κόσμος,..


Recommended Posts

Να γελάς βέβαια θα πρέπει... τι να κάνεις? Να ξεραθείς στο γέλιο θα έπρεπε!

Εμένα χάρηκαν τα πεθερικά μου που τους είπα οτι κατά 80% θα είναι αγόρι, γιατι θα πάρει και το ένδοξο όνομα του πεθερού μου...

Και κατ'επέκταση χάρηκαν όλοι απο την πλευρα αυτη.

Η μάνα μου, είπε ε... εντάξει... θα μάθουμε και τα αγοράκια.... πως να το αλλάζουμε.... να το πλένουμε...... ε, εντάξει....

Βρε δεν (*@#*&($ όλοι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 76
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σορυ κοριτσια με κανατε και γελασα με ολα αυτα που εχω διαβασει. δεν γινεται να ειναι τοσο χαζες αυτες οι γυναικες και γενικοτερα αυτοι οι άνθρωποι. νομίζω όμως ότι κυριως αυτα τα σχολια τα λένε γυναικες. πραγματικα τρελενομαι οταν ακουω τετοια. αντι να χαίρονται που ο θεός έδωσε ένα τετοιο δώρο έχουν και προτίμηση!!!!! και έχουν το θράσσος να το λένε κιόλας γιατι απο μέσα τους μπορούν να σκέφτονται ότι θέλουν αλλα δεν είναι ανάγκη να το εξωτερικέυουν κιόλας!!!! εγώ ακόμη δεν έγινα μανούλα και είμαστε στην προσπάθεια , βέβαια κανείς απο το σόι δεν το ξέρει αυτο γιατί θα ρωτάνε ακόμη και θα τρελένομαι!!! όταν πάω στο μέρος του άντρα μου όλοι μου εύχονται με το καλό ένα παιδι(εννοούν αγόρι). εγώ βέβαια κάθε φορά λέω ευχαριστώ αλλα του λέω επίσης ότι θέλω να μου εύχεστε ένα γερό παιδι.δεν με νοιάζει αν θυμώνουν!!! εκεί το κόβουν όμως αλλα την άλλη φορά που θα με δουν θα μου κάνουν την ίδια ευχή!!! είμαι 1000% σίγουρη ότι άν με το καλο μείνω έγκυος καιέχω κορίτσι θα στενοχωρηθούν αλλα δεν ασχολούμαι γερο να είναι και ότι θελει ας είναι!!

το ίδιο κορίτσια πιστεύω ότι πρέπει να κάνετε και σεις να τους λέτε γερο να είναι και ότι έρθει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...