Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεν πάει καλά ο κόσμος,..


Recommended Posts

Τί το θέλεις τώρα το μωρό;;;

Γραφικό...έχω βαρεθεί να το ακούω!Να σαι καλά κοπέλα μου και να χαίρεσαι τα αγοράκια σου και ασε τους στην κακία τους!:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 76
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τελικά πολλά θα ακούσει κανείς... Εμένα πάλι φιλενάδα, μού έλεγαν το ίδιο όταν τους έλεγα ότι θα κάνω κοριτσάκι... 'Έλα μωρέ, και τα κοριτσάκια ωραία είναι... Δεν πειράζει... στο δεύτερο το αγοράκι!!!' ...λες κι εγώ τους είχα πει ότι θέλω αγόρι... (άσε που ήθελα κι εγώ κι ο καλός μου σαν τρελλοί ένα κοριτσάκι!!!)

Είναι ηλίθιος πράγματι ο κόσμος... Δεν κοιτάει τα χάλια του... δεν κοιτάει που άλλες γυναίκες προσπαθούν χρόνια και με πόνο να αποκτήσουν ένα παιδάκι κι έρχονται να κάνουν και κριτική όταν εσύ η ίδια που φέρεις αυτή την ψυχούλα στην κοιλιά σου, δεν έχεις άποψη ή απλά δεν την εκφράζεις!!!

Άντε κοριτσάκι μου, με το καλό να φέρεις στη ζωή τον αγόραρό σου και στην επόμενη ερώτηση τί θα του φοράς... απάντησε ....φουστανέλα για να σας αρέσει!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμένα το απίστευτο μου το είπε η γιαγιά μου:huh: :

Ερχεται μου χαιδεύει το κεφάλι και μου λέει με συμπονετικό ύφος:blink: :

"Δεν πειράζει κοριτσάκι μου, την επόμενη φορά θα τα καταφέρετε":laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

φυσικά εννούσε να κάνουμε γιο την επόμενη φορά για όσους δεν κατάλαβαν... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποπο ειδικά η νοοτροπία που υπάρχει απο κάποιους ότι τα κοριτσάκια είναι σφάλμα,με ενοχλεί πάρα πολύ!!!:angry: Λες και ζούμε στο 1800...Καλά βέβαια οι μεγάλοι άνθρωποι δεν μπορούν να αλλάξουν τις απόψεις τους αλλά υπάρχουν και νέοι που τα λένε και τα πιστευουν:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ούτε εμένα μου αρέσει αυτή η νοοτροπία...Καποιοι μόνο...κόλιβα δνε μου δίνουν που έχω τρια κοριτσάκια.ΟΛΑ τα παιδάκια και γενικά ΟΛΟΙ είναι ΙΣΟΙ ΜΕ ΟΛΟΥΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπητη μου lazycat γεια σου.

Ειμαι κι'εγω μαμα ενος αγοριου 7μιση μηνων. Οσο ημουν εγκυος πρεπει να σου πω οτι ειχαν ακουσει κιέμενα τα αυτακια μου διαφορα.:S Οταν ανακοινωσα σε μια φιλη μου οτι ηταν αγορι μου ειπε:¨ασ'το καλο...¨. Μια αλλη δεν ηθελε να το πιστεψει με τιποτα και μια τριτη γνωστη μου τι νομιζεις οτι ειπε μολις το'μαθε? ¨Εμεις εχουμε κορη αλλα μια κορη που θελει 10 γιους να την παρακαλανε¨. Μετα απ αυτο τι να πεις? Απλα μην δινεις σημασια γιατι χαλας τη χαρα σου. Μην μπαινεις στη λογικη να βρεις απαντηση για να τους δωσεις. Αυτοι θελουν κατα πασα πιθανοτητα να σε μειωσουν για να φανουν εκοινοι καλητεροι, για τα δικα τους τα μυαλα φυσικα...:blink: Ειτε ειναι αγορια ειτε ειναι κοριτσια το ιδιο τ'αγαπαμε τα μικρουλια μας...!;)

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lazycat μου δυστηχώς κάποιοι άνθρωποι έχουν πολύ χαμηλό μορφωτικό επίπεδο(εννοώ απο κοινωνικής πλευράς,όχι απο εκπαιδευσης)και τα λόγια τους σε διαπερνάνε σαν μαχαίρια..Τι να κάνεις όμως;;Να πέσεις στο επιπεδό τους και να τσακωθείς;;Να τους βρίσεις;Και τι θα καταλάβεις;Εσυ θα βγεις η κακιά και θα χαλάσεις και την ηρεμία σου..Σίγουρα ειναι αξιολύπητοι για μένα..Εγω να δεις τι έχω ακούσει..αλλα δεν μπορω να μαλώνω με όλο τον κόσμο..απλά κλείνω τα αυτιά μου..Σιγουρα στεναχωριέμαι αλλα έτσι ειναι ο κόσμος και οι άνθρωποι..δεν μπορουμε να τους αλλάξουμε..μονο να τους αγνοησουμε..καλή καρδιά πάνω απ όλα που ειχε πει και η φιλη μας η Κατρινα και δεν πειράζει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον εχω απο την αδερφη μου 2 αγορια ανιψια και απο τον αδερφο μου ενα και ενα ακομα εγω τοτε ημουν ελευθερη .Ερχετε λοπον επισκεψη ο αδερφος μου και παει ο πατερας μου στον ανιψιο μου που εχει κια το ονομα του και αρχιζει τοτε ηταν 5 ετων περιπουκαι 3 η μικρη :αχ καμαριμ παλικαριμ ψυχημ λεβεντημ κουτσικομ ερμομ και αλλα τετοια γελεια και του χαιδευε ολη την ωρα το κεφαλι το ειχε κατσιασει το παιδακι ερχετε τρεχοντας και η μικρη και φωαζε χαρουμενα παπουλη και τι της λεει :ε μωρη καλα εισαι αυτο τιποτα αλλο και συνεχιζε και χαιδευε το κεφαλι του παιδιου .Ειδα τη νυφη μου στεναχωρημενη τα πηρα στο κρανιο και αρχιζα και φωναζα του την ειπα που ξεχωριζε τα παιδια αλα ματαιως κοπος ερχοντουσταν και της αδερφης μου κοιταγε τα αγοραι και το κοριτσακι αδιαφορια. Περασα τα χρονια ο μεγαλος του αδερφου μου ειναι στα 20 η ανιψια μου 17 της αδερφης μου 18 και 16 ο δικος μου 5. Πανε τα αγορια στο πατερα μου λενε :γεια σου παππου ο μικρος ενταξει ειναι στο κοσμο του η ανιψια μου παει του δινει φιλακι του κανει καφε του φερνει οτ ζητησει πρωτου το ζητησει και ομως ηστση του ειναι η ιδια καμαρωνει για τον νεο εγγονο . Στεναχωριεμε γιατην ανιψια μου ειναι αξιολατρευτη και το μονο που ζηταει ειναι η αγαπη του παππου να τη δειξει αν κανω εγω κοριτσι ξερω οτι θα κανει τα ιδια και θα γινει χαμος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

simfono apolita mazi sou.

tha sou perigrapso dialogo metaxi tis afentias mou kai mias theias sto xorio tou antra mou (pleon kai diko mou epiktito xorio) ... stin kriti (auto leei isos kati apo mono tou):

- theia Ismini: kai ... mathate ti filo einai to moro tis adelfi sou?

- eirini: nai mathame einai koritsaki!!!

- theia Ismini (me ta moutra ena daktilo pano apo to patoma): eeeee de peirazei paidi mou....

kangelo ego...

allo peristatiko me tin idia theia:

mou eplexe mia plekti kouvertoula kai stin akri tis perase mia galazia dantela kai ota mou tin edose mou eipe:

partin kai mi fovase ... sou tin meletisa gia agori ... ton onomasa kai Dimitri (to onoma tou petherou mou vevaia)

eipate tipota?

tora tha mou peis i theia einai apo tin kriti kai einai kai kapoias ilikias kai mia allis epoxis ... tora ti allo simvainei me ta kata ta alla sigronous anthropous ... ti na po ... kai ego aporo kathimerina...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΚΑΤ έγραψε:

Όταν μάθαμε οτι είναι κοριτσάκι λέει η πεθερά μου "εγω γιο ήθελα".

Και γυρναω κι εγω στον πεθερό μου "Αντε πεθερέ τι κάθεσαι, κάνε ένα γιο στη γυναίκα σου".

KATKAT μπράβο σου! :laugh: Έτσι πρέπει ν'απαντάμε τελικά σε τέτοιες αναίδειες! Και εγώ έτσι τρομοκράτης είμαι και σίγουρα με θεωρούν αντιπαθητική! :P

Τελευταία βέβαια έχω συμπεράνει ότι όταν απαντάς σε κακίες, που ουκ ολίγες είναι, φθείρομαι και χάνω ουσία! :kiss:

Αλλά σε παραδέχομαι;) ;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα τώρα μην ακούω χαζομάρες!

Εμένα η μια γιαγιά μου & άλλη μία του καλού μου οταν έμαθαν πως έχουμε κοριτσάκιμας είπαν: ε ΔΕΝ πειράζει που είναι κοριτσάκι ,το επόμενο θα είναι αγόρι...

τι να πειράξει γιαγιά φασόλια είναι???????

λοιπόν πάνω απο όλα ΥΓΕΙΑ & να τα μεγαλώσουμε με ΑΓΑΠΗ

Α! & το 2ο λέμε τώρα θα γίνει παραγγελία να είναι αγόρι οκ? :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά κορίτσια δεν είμαι η μόνη που ακούει τέτοια ε; Έχετε δίκιο δεν είναι για εκνευρισμό...χιούμορ και ειρωνία θέλει. Θα το εφαρμόσω. Ο άντρας μου γίνεται έξαλλος όταν του μεταφέρω τέτοια για το παιδί του και μάλλον θα απαντούσε με κλείσιμο πόρτας, τηλεφώνου κλπ, αλλά βλέπεις αυτά συνήθως τα λένε στις μαμάδες και μάλιστα άλλες γυναίκες!:blink: Τι να πω; Πάντως κατάλαβα οτι τώρα θα φανούν οι πραγματικοί φίλοι και οι..."Άλλοι" Δεν πειράζει, καλύτερα να ξέρουμε που βαδίζουμε.:)

Ψυχραιμία σε όλες μας και με το καλό να δεχτούμε τα μωράκια μας. Καλή επιτυχία και στα κορίτσια που είναι στην προσπάθεια για εγκυμοσύνη.

as1cEWmFg2B0020MjcyYmR8MDAwODk5NmR8QmViaSBzZSBwZXJpbWVub3ltZSBzZQ.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Agapi mou ti na pwwwwwwwwwww....

O kwsmos einai trellos kai ta exoun paiksei...

Ti tous koftei prwta...

Egw pisteuw pws zoume se ena kosmo gemato apo zilia...

Min akous kanenou agapi mou...

Pantos mpravw pou den apantises pisw...

Egw den tha kratiowmouna...

Filia agapi mou kai na xeresai pou einai agoraki...

Alli xari to agori kai alli xari to koritsi...

Kai ta duo einai TELEIA...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ μια από τα ίδια κορίτσια!!:laugh:

Τώρα κιόλας που περιμένω πάλι κοριτσάκι ακούω σχόλια του τύπου: Πάλι κοριτσάκι??? Ε τι να κάνουμε γερό να 'ναι κι ας είναι :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAI MENA PROXTES MOY TH SPASANE H KOYNIADA KAI H PE8ERA>LEW OTAN GENH8EI OMPEMPHS UANAI ENAS KYRILLE TYPAKOS GELVNTAS KAI PETAGETAI H KOYNIADA KAI LEEI MPA UA FORAEI ALHTIKA KAI SKISMENA KAI LEW KAI GW MPA OTI 8ELW EGW 8A FORAEI KAI EPEMENE KAI TH LEW AKOY NA DEIS KOYMANTO STA PAIDIA SAS!KAI PETAGETE KAI H PA8ERA KAI LEEI OTAN 8A TO XOYME EMEIS 8A TO ALLAZOYME NAI KALA LEW.MOY R8E NA PW OTAN 8A TO BLEPETE SIGA MHN PROLABETAI ALLA AS BGEI GERO TO MPEMPAKI KAI TO TI 8A KANW AFORA EMENA>ANTE GIATI POLY NEYRIASA.OTAN HMOYN STO KREBBATI ME AIMA KANEIS DEN HR8E GIA PAREA KAI TWRA EXOYN KAI GNWMH.NAI KALA DE SFAXANE!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ ΚΙ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΤΟ ΗΘΕΛΕ ΠΟΛΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΛΛ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ....ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΔΕΝ ΠΕΙΡΖΕΙ ΓΕΡΟ ΝΑ ΝΑΙ.ΘΑ ΤΡΕΛΛΑΘΩ...ΕΔΩ ΕΚΑΝΑ 10 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟ ΦΥΛΟ ΘΑ ΜΕ ΕΝΟΙΑΖΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΕΠΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΓΟΡΙ?ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΑΓΟΡΙ ΤΟ 90% ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΑΥΤΟ ΕΙΤΕ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΕΙΤΕ ΑΓΝΩΣΤΟΙ...ΔΕΝ ΛΕΩ ΘΕΛΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κ εγω αγορακι περιμενω αλλα να σας πω κ κοριτσακι να ηταν δε θα μας χαλουσε κοθολου...καναμε τοσα χρονια για μωρο κ το φυλο θα μας πειραζε; το αστειο ειναι πως πριν μαθουμε τι ειναι εγω χαιδευα την κοιλια μου κ ελεγα κοπελα μου:laugh: αλλα να ομως που μας βγηκε αντρακι κ ζορικο μαλιστα....το ευχαριστο ειναι πως το δεχθηκανε ολοι με αγαπη ακομη κ ο πεθερος μου αν κ ξερει ο καημενος πως δε θα βγει τ'ονομα του γιατι το εχουμε ταξει στην ΠΑΝΑΓΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό είναι το θέμα. Δεν έχουν ιδέα τι περνάς εσύ στην εγκυμοσύνη σου ή τι έχεις τραβήξει μέχρι να μείνεις έγκυος, έχουν και άποψη απο πάνω...

Αν είναι δυνατόν σε άλλες κοπέλες να λένε τι το θες το παιδί ή γιατί θα κρατήσεις τα δίδυμα...Άισχος.:angry:

Θυμήθηκα τώρα και μια άλλη κοπέλα στην δουλειά που έμεινε έγκυος στο τρίτο κατα λάθος και ήρθε και μας είπε πως στην αρχή έκλαιγε, αλλά αποφάσισαν να το κρατήσουν. Χαρούμενη ήταν. Και έπεσαν όλοι να την φάνε με σχόλια του τύπου, καλά δεν έχετε τηλεόραση, μάζεψε τον άντρα σου και τέτοια ευγενικά! Εγώ της είπα, τα παιδάκια είναι χαρά, άλλοι δεν μπορούν να κάνουν κανένα.Και τέλοσπάντων την στιγμή που ανακοινώνεις την χαρά σου, να σου λένε τέτοιες βλακείες...:ohmy:

as1cEWmFg2B0020MjcyYmR8MDAwODk5NmR8QmViaSBzZSBwZXJpbWVub3ltZSBzZQ.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ημαστε καλα! τι σημασια εχει αν ειναι αγορι ή κοριτσι; γερο μωρακι να ειναι αυτο μετραει πανω απ'ολα. σου ευχομαι οτι καλυτερο, να ζησεις την καθε στιγμη, που ειναι μαγικη, και να κρατησεις στην αγκαλια σου το αντρακι σου. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΚΟΣΜΟΣ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΜΟΡΦΩΤΟΣ

ΚΑΙ ΑΠΑΙΔΕΥΤΟΣ...!!!!ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΤΑ ΠΤΥΧΙΑ..

ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΤΙΜΟΥΝ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ,

ΤΙ ΝΑ ΠΩ;;

ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΝΕΙΣ

ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ..

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΤΑΝ ΜΑΘΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ..

ΟΙ ΜΙΣΟΙ ΛΕΓΑΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ, ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΑΓΟΡΙ ΚΤΛ

ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΜΑΣ ΖΗΛΕΥΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΑΝΕ ΚΙ ΑΥΤΟΙ..

ΕΓΩ ΤΑ ΗΘΕΛΑ ΟΛΑ ΡΟΖ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΠΕΣΑΝΕ ΝΑ ΜΕ ΦΑΝΕ..

ΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΤΟ 2ο ΘΑ ΝΑΙ ΑΓΟΡΙ;;;

ΟΤΑΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟ 2ο ΝΑ ΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΑΘΑΝΕ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ!!!!

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΠΝΙΓΟΥΝΕ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ

ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΚΑΝ ΑΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ, ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ

ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ

ΑΣΧΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΗΤΑΝ

ΑΠ'ΕΞΩ....

ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antroula μου τι λες κοπελα μου!!!Ειναι φοβερες!!!

Εσυ θα κανεις κουμαντο κι αυτες ας λενε οτι θελουν!!!Με το καλο κοπελα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...