Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

ααα δηλαδη ειναι φυσιολογικες οι 2 γραμμες?? ...ειχα την εντυπωση οτι επρεπε να βγει μονο μια η εστω οτι θα εβγαινε δευτερη οταν αρχιζε να γινετε θετικο 

Οχι όχι είναι φυσιολογικό ούτως η άλλως αρνητικό θεωρείται,  το έξω θα βλέπεις εσυ. Απλά το μέσα,  σου δείχνει με τις γραμμουλες ότι κοντοζυγωνει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Έχω μια απορία έκανα σήμερα το πρώτο τεστακι ωορρηξίας είμαι μια μέρα πριν τις γονικές.. το τεστακι ήταν το ηλεκτρονικό της clearblue η απορία μου είναι η εξής αφού το τεστακι βγήκε αρνητικο χωρίς φατσούλα απλά είχε ένα κύκλο σκέτο γιατί όταν έβγαλα το στικάκι είχε 2 γραμμές δεν έπρεπε να έχει μόνο μια;;;

 

Καλησπερα κοριτσι μου! Ειναι οπως εγραψε το @lactaki. Εγω ποτε δεν ειχα δει μια γραμμη, παντα ειναι δυο, απλα οταν δεν ειναι και οι δυο το ιδιο εντονες θα βγαινει αρνητικο. Οταν δεις το χαμογελακι και αρα θετικο, μεσα οι γραμμες θα ειναι κ οι δυο το ιδιο εντονες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dina970 @Nat20 @lactaki Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις!!! αφου δεν βλεπω δευτερη γραμμη σε τεστ εγκυμοσυνης ας την βλεπω τουλαχιστον στα τεστακια ωορρυξιας να παρηγοριεμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Litsadi είπε:

Γειά σας έκλεισα ραντεβού με καινούρια γιατρό την άλλη βδομάδα έχω λίγο άγχος δεν ξέρω γιατί,ενώ δεν θα έπρεπε γιατί είναι ειδικός γονιμότητας. Τώρα καταλαβαίνω κάποιες κοπέλες που έλεγαν το ίδιο, ελπίζω να μας βοηθήσει και να μην έχουμε χάσει τις ελπίδες μας😇💜

Πολυ καλα το έκανες και θα πας σε νέο γιατρό. Το να ψάχνουμε αν μπορουμε να κάνουμε κάτι παραπάνω μόνο θετικό είναι. 

Και εγω πηγα προχθεε σε νέα γυναικολόγο και εξεπλάγην θετικά. Μου άφησε καλή εντυπωση. Θα παω κ αυριο να δουμε το αυγό αν μεγαλώνει σωστά μου πηρε δείγμα για καλλιέργεια κ μου προτεινε την κατάλληλη αγωγή για τις ορμονικές μου. Μάλλον θα κάνουμε ένεση για να σιγπυτεψουμε ότι θα σκάσει το αυγό. Ο προηγουμενος δεν ασχολήθηκε τόσο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

@Dina970 @Nat20 @lactaki Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις!!! αφου δεν βλεπω δευτερη γραμμη σε τεστ εγκυμοσυνης ας την βλεπω τουλαχιστον στα τεστακια ωορρυξιας να παρηγοριεμαι

Μακαρι συντομα να δουμε αυτες τις δυο γραμμουλες που τοσο πολυ θελουμε 🙏🏼🙏🏼 Σε τεστ εγκυμοσυνης και οχι μονο σε ωορρηξιας !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Πολυ καλα το έκανες και θα πας σε νέο γιατρό. Το να ψάχνουμε αν μπορουμε να κάνουμε κάτι παραπάνω μόνο θετικό είναι. 

Και εγω πηγα προχθεε σε νέα γυναικολόγο και εξεπλάγην θετικά. Μου άφησε καλή εντυπωση. Θα παω κ αυριο να δουμε το αυγό αν μεγαλώνει σωστά μου πηρε δείγμα για καλλιέργεια κ μου προτεινε την κατάλληλη αγωγή για τις ορμονικές μου. Μάλλον θα κάνουμε ένεση για να σιγπυτεψουμε ότι θα σκάσει το αυγό. Ο προηγουμενος δεν ασχολήθηκε τόσο. 

Κ πολύ καλά έκανες! Συμφωνώ απόλυτα , δε πρέπει να δενομαστε με τους γιατρούς μας οκ καλοί χρυσοί αλλά δε γίνεται μια ζωή εκεί κολλημένοι αν δε μπορούν να βοηθήσουν παραπάνω.. όσο καλός κ να είναι ο άλλος κάποια στιγμή πρέπει να πάμε παρακάτω . Πολύ καλά έκανες φίλη κ άλλαξες γιατρό , παίρνεις καινούργια πράγματα , νέες απόψεις κτλ.. εννοείς όταν έρθει η ωορρηξία θα κάνεις ovitrelle να σπάσει το αβγό σου ώστε να έρθετε σε επαφή?? Όπως γίνεται κ με την πρόκληση δλδ περίπου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κ πολύ καλά έκανες! Συμφωνώ απόλυτα , δε πρέπει να δενομαστε με τους γιατρούς μας οκ καλοί χρυσοί αλλά δε γίνεται μια ζωή εκεί κολλημένοι αν δε μπορούν να βοηθήσουν παραπάνω.. όσο καλός κ να είναι ο άλλος κάποια στιγμή πρέπει να πάμε παρακάτω . Πολύ καλά έκανες φίλη κ άλλαξες γιατρό , παίρνεις καινούργια πράγματα , νέες απόψεις κτλ.. εννοείς όταν έρθει η ωορρηξία θα κάνεις ovitrelle να σπάσει το αβγό σου ώστε να έρθετε σε επαφή?? Όπως γίνεται κ με την πρόκληση δλδ περίπου.. 

Με τις τελευταίες ορμονικές ταρακουνήθηκα αρκετά κ έτρεξα να παω!! 

Ναι αυτό μ είπε, θα ρωτησω και αυριο που θα παω. Αν και από τα τεστ βλέπω ότι αυριο τον πρωί θα εχω θετικό ωορρηξιας. Οπότε δεν ξέρω αν χρειάζεται η ένεση σε αυτή τη περιπτωση. Αυτή βασικά θέλει να διαπιστώσει αν το αυγο που ήταν 15 εκατοστά θα μεγαλώσει όπως πρεπει. Γιατί από τις ορμονικές μου ζοριζεται η ωοθήκη να μεγαλώσει το αυγό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Πολυ καλα το έκανες και θα πας σε νέο γιατρό. Το να ψάχνουμε αν μπορουμε να κάνουμε κάτι παραπάνω μόνο θετικό είναι. 

Και εγω πηγα προχθεε σε νέα γυναικολόγο και εξεπλάγην θετικά. Μου άφησε καλή εντυπωση. Θα παω κ αυριο να δουμε το αυγό αν μεγαλώνει σωστά μου πηρε δείγμα για καλλιέργεια κ μου προτεινε την κατάλληλη αγωγή για τις ορμονικές μου. Μάλλον θα κάνουμε ένεση για να σιγπυτεψουμε ότι θα σκάσει το αυγό. Ο προηγουμενος δεν ασχολήθηκε τόσο. 

Αυτό είναι υπέροχο και εγώ ελπίζω  σε καλύτερη αντιμετώπιση, στις πόσες μέρες μετά την περίοδο είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Με τις τελευταίες ορμονικές ταρακουνήθηκα αρκετά κ έτρεξα να παω!! 

Ναι αυτό μ είπε, θα ρωτησω και αυριο που θα παω. Αν και από τα τεστ βλέπω ότι αυριο τον πρωί θα εχω θετικό ωορρηξιας. Οπότε δεν ξέρω αν χρειάζεται η ένεση σε αυτή τη περιπτωση. Αυτή βασικά θέλει να διαπιστώσει αν το αυγο που ήταν 15 εκατοστά θα μεγαλώσει όπως πρεπει. Γιατί από τις ορμονικές μου ζοριζεται η ωοθήκη να μεγαλώσει το αυγό.

Τέλεια πολλά βήματα παρακάτω κάνεις , κ παίρνεις κ δύναμη μέσα απ' αυτό είναι σίγουρη.. ναι καλά κάνει η γυναικολόγος , εκτός από αυτά λογικά θα θέλει να είναι σίγουρη πως θα σπάσει !! δεν είναι κάτι, προχωρα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Αυτό είναι υπέροχο και εγώ ελπίζω  σε καλύτερη αντιμετώπιση, στις πόσες μέρες μετά την περίοδο είσαι;

15η μέρα αυριο, έκλεισα επιτηδες ραντεβού στις γόνιμες για να δω κ το αυγό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

15η μέρα αυριο, έκλεισα επιτηδες ραντεβού στις γόνιμες για να δω κ το αυγό. 

Εύχομαι να τα καταφέρεις κορίτσι μου τώρα στοχευμένα που πας, το έχεις ξανά κάνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Εύχομαι να τα καταφέρεις κορίτσι μου τώρα στοχευμένα που πας, το έχεις ξανά κάνει;

Ευχαριστώ πολυ! Κάνω τεστ ωορρηξιας γενικότερα και μάλλον δεν θα τα σταματήσω μέχρι να δω εγκυμοσύνη.  Ένεση και στοχευμένες επαφές είχα κάνει άλλη μια φορά πριν χρόνια όταν προσπαθουσα για το πρωτο αλλά δεν ειχα μείνει τοτε. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου..εγώ όσο θήλαζα δεν είχα περίοδο.. απόλαυσε το όσο δεν έχεις!! Σε μένα το μόνο ενοχλητικό ήταν ότι πονούσα λίγο στις επαφές γιατί δεν ήταν πρόσφορο το έδαφος! Μόλις ήρθε όμως επανηλθα εντελώς..κατά τ αλλά πέρασα ολόκληρο καλοκαίρι χωρίς να με νοιάζει πότε θα πάω για μπάνιο!! 

Αχ κι εγώ πονάω στην επαφή στην αρχή λίγο, λες να είναι επειδή δεν έχω περίοδο; Γιατί όμως; 

Επίσης είχες ανά διαστήματα κι εσύ πόνους περιόδου;; Γιατί έχω πού και πού αλλά σκέφτομαι θα είναι από τη μήτρα μάλλον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess28 είπε:

Αχ κι εγώ πονάω στην επαφή στην αρχή λίγο, λες να είναι επειδή δεν έχω περίοδο; Γιατί όμως; 

Επίσης είχες ανά διαστήματα κι εσύ πόνους περιόδου;; Γιατί έχω πού και πού αλλά σκέφτομαι θα είναι από τη μήτρα μάλλον

Κοριτσι μ εγω δε θηλάζω κ μ ηρθε κανονικά η περιοδος κ γω ποναω στη  επαφή πρέπει να ναι συγκεκριμένη στάση  αλλιως πρέπει να σταματήσουμε  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσι μ εγω δε θηλάζω κ μ ηρθε κανονικά η περιοδος κ γω ποναω στη  επαφή πρέπει να ναι συγκεκριμένη στάση  αλλιως πρέπει να σταματήσουμε  

Τι κάνεις Εύη μου;; Τι κάνει το μωράκι σου;; Καιρό έχουμε να τα πούμε 😍

(παρεπιπτόντως τι τραβάμε...εμένα μετά από λιγο ευτυχώς μου περνάει αλλά στην αρχή πονάει λίγο σαν να ναι πιο στενό πχ😆 ελπίζω να μην πονάμε για πάντα τώρα..!

Ξέρω ότι στις κοπέλες που δε θηλάζουν έρχεται αλλά άμα θηλάζεις μάλλον έρχεται όποτε θέλει..εμένα ο γιατρός που είδε τη μήτρα μου είπε ότι θα μου έρθει μετά από όταν αρχίσουμε στερεες, λογικά επειδή θα θηλάζω λιγότερο τότε κ θα πέσει η προλακτίνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/1/2021 at 12:18 ΠΜ, ο/η Frogel είπε:

Κι εγώ που θηλάζω αποκλειστικά και η μπέμπα μου είναι 5και κάτι ακόμα δεν μου ήρθε :) εγώ την έχω καταβρει θέλω να αργήσει να με επισκευτεί η κυρία.. :)

Χαχαχα...κι εμένα θα μου φανεί περίεργο αν έρθει έχω ξεσυνηθίσει..🤣 μετά τις στέρεες μου είπε κ εμένα ο γιατρός θα έρθει

Έχεις κ εσύ πόνους περιόδου; Γιατί έχω πού κ πού

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/1/2021 at 9:38 ΜΜ, ο/η Nat20 είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου, εγω θηλασα αποκλειστικα και τα δυο μου παιδακια (το δευτερο ειναι 7.5 μηνων και θηλαζει ακομα), μου ηρθε στις 40 μερες ακριβως μετα την γεννα..Οσο και αν ακουγα και γω οτι με τον αποκλειστικο θηλασμο καθυστερει να ερθει, σε μενα δε συνεβει αυτο.. Πιστευω ειναι θεμα οργανισμου τελικα..😘

Ναι είναι θέμα οργανισμού μάλλον!! Και σε μία φίλη μου ήρθε απ’τον πρώτο μήνα! Εμένα εχουν περάσει 4μιση μήνες κ τίποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/1/2021 at 7:10 ΜΜ, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σου Princess μου!🥰 Εμένα μου ήρθε στο τρίτο μήνα. Στην κουμπάρα μου και στα δύο μωράκια της μετά από 7-8 μήνες. Δηλαδή λίγο μετά το ξεκίνημα των στερεών τροφών. Βέβαια η κολλητή μου δυο χρόνια που θήλαζε και στα δύο παιδιά της δεν είχε καθόλου περίοδο. Εγώ έχω καταλάβει ότι κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός άρα δύσκολα θα καταλάβεις πότε θα αδιαθετησεις!💗💗💗💗

Όντως από ό,τι ακούω σε κάθε κοπέλα ήρθε κ άλλη στιγμή...κ στην αδερφή μου ήρθε μετά τον 6ο που ξεκίνησε στέρεες,δηλαδή στους 7-8 μήνες κ ακανόνιστη, η επόμενη ήρθε μετά από 2-3 μήνες...σε μένα μου είπε ο γιατρός μετά που θα ξεκινήσω στέρεες τώρα πότε, ποιος ξέρει...απ’ό,τι καταλαβαίνω δεν υπάρχει στανταρ ούτε μπορείς να καταλάβεις κάπως πότε θα έρθει 😅 ευχαριστώ για την απάντηση!!

Παρεπιπτόντως, πώς σε λένε; Μας είχες πει παλιά αλλά δε θυμάμαι, κ σε έχω συνηθίσει με το ψευδώνυμο 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Ναι είναι θέμα οργανισμού μάλλον!! Και σε μία φίλη μου ήρθε απ’τον πρώτο μήνα! Εμένα εχουν περάσει 4μιση μήνες κ τίποτα

Καλημερα! Και γω παρακαλουσα να αργησει αλλα δεν.. Απολαυσε το οσο δεν ερχεται!!! Να σου ζησει το μωρακι σου!!! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Αχ κι εγώ πονάω στην επαφή στην αρχή λίγο, λες να είναι επειδή δεν έχω περίοδο; Γιατί όμως; 

Επίσης είχες ανά διαστήματα κι εσύ πόνους περιόδου;; Γιατί έχω πού και πού αλλά σκέφτομαι θα είναι από τη μήτρα μάλλον

Πονούσα μέσα σ' ένα συγκεκριμένο σημείο που από ότι κατάλαβα και μου είπε κ ο γιατρός ήταν το σημείο με τα ράμματα αλλά και το ph της περιοχής αλλάζει όταν θηλάζουμε.. επικρατεί μια σχετική ξηρασία!! Αφού νόμιζα ότι έτσι θα είμαι πάντα.. χαχαχα!! Μόλις όμως κατέβηκε η περίοδος έστρωσε κατευθείαν και μετά από 6 μήνες κόπηκε πάλι 😂😂 πόνους περιόδου είχα που κ πού..σπάνια βέβαια αλλά είχα..είσαι στην αρχή ακόμα οπότε και η μήτρα προσαρμόζεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Τι κάνεις Εύη μου;; Τι κάνει το μωράκι σου;; Καιρό έχουμε να τα πούμε 😍

(παρεπιπτόντως τι τραβάμε...εμένα μετά από λιγο ευτυχώς μου περνάει αλλά στην αρχή πονάει λίγο σαν να ναι πιο στενό πχ😆 ελπίζω να μην πονάμε για πάντα τώρα..!

Ξέρω ότι στις κοπέλες που δε θηλάζουν έρχεται αλλά άμα θηλάζεις μάλλον έρχεται όποτε θέλει..εμένα ο γιατρός που είδε τη μήτρα μου είπε ότι θα μου έρθει μετά από όταν αρχίσουμε στερεες, λογικά επειδή θα θηλάζω λιγότερο τότε κ θα πέσει η προλακτίνη

Καλα ειμαι κοπελα μου δοξα το θεο. Θέλουμε να έρθουμε ελλαδα να γνωρίσουν τη μπεμπα από κοντα οι δικοι μας αλλα δε τ βλεπω ακομα. Κ γω ελπιζω να μην ποναμε για παντα Χαχαχ. Ρε συ σε ειδε ο γυναικολογος ε? Εμένα μετα τη γεννα κανεις δε με ειδε. Κ θελω ν ερθω ελλαδα να παω σε γυναικολογο.  Ελα ελα νταξει θα σ ερθει δυστυχώς μακαριβνα μηνσ ερχόταν μεχρι μετα το καλοκαίρι να το απολάμβανες χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ρε κοριτσαρες τι κάνετε? εγω οχι τόσο καλα ,επαθα  αποκολληση και χρειάστηκε να την βγάλω στο κρεβατι, εμετοι φουλ ...δεν ξερω αν θα παει καλα αυτη η εγκυμοσύνη αγχωνομαι πολυ γτ εχω και τον μικρο που πρεπει να φροντιζω και μ ειναι  πολυ δυσκολο να μην τον σηκώνω.ευχομαι σε ολες τα καλυτερα ,φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Όχι δεν της άφησε κάτι και ούτε εμφάνισε ποτέ ξανά τίποτα.💗

Αχ ωραία! Μήπως μας είπε φύλο;😁

ισως αγορι αλλα δεν ηταν σίγουρος οποτε θα δουμε σε 1 μηνα που εχω τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η billbas είπε:

γεια σας ρε κοριτσαρες τι κάνετε? εγω οχι τόσο καλα ,επαθα  αποκολληση και χρειάστηκε να την βγάλω στο κρεβατι, εμετοι φουλ ...δεν ξερω αν θα παει καλα αυτη η εγκυμοσύνη αγχωνομαι πολυ γτ εχω και τον μικρο που πρεπει να φροντιζω και μ ειναι  πολυ δυσκολο να μην τον σηκώνω.ευχομαι σε ολες τα καλυτερα ,φιλια πολλα

Περαστικά να είναι κ μα προσέχεις!θελει προσοχή όντως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ζουζουνα* είπε:

Περαστικά να είναι κ μα προσέχεις!θελει προσοχή όντως. 

ευχαριστω πολυ κουκλα μου ,να σαι καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εντάξει μπορείς να φας λίγο πιστεύω εμένα με αφηνε η Ενδοκρινολογος να φάω μου είχε πει ποσότητα αλλά δεν θυμάμαι ποσο μου είχε πει 🤔  αλλά εγω να πω την αλήθεια το παγωτο λαχταρουσα πιο πολύ το καλοκαίρι  😂
    • Ναι θυμάμαι κορίτσι μου την περίπτωση σου ... πραγματικά λυπάμαι πολύ 😥είμαι σίγουρη όμως ότι θα καταφέρεις σύντομα να πιάσεις στα χέρια σου ένα γερό και δυνατό μωρό όπως εσύ!! 🙏🙏 Στο εύχομαι από την καρδιά μου 🫶🏼🫶🏼 μέσα σε όλο αυτό υπάρχει κ ένα καλό ότι τουλάχιστον με την σπερματεγχυση είχες αποτέλεσμα! Άντε να περάσει ο καιρός να πας να δούμε πως θα κινηθείτε!! ❤️
    • Χαχαχαχα εντάξει δηλαδή αν αντέξεις μέχρι της 5/6 τι να πω μπράβο για την υπομονή σου εγω δεν θα άντεχα με τίποτα κορίτσι μου να περιμένω 😂
    • Έχω ΣΠΩ! Οι εξετάσεις μας γενικα είναι καλές εκτός από την καμπύλη ινσουλίνης λόγω ΣΠΩ και τα ανδρογονα μου που έπεσαν στις τελευταίες εξετάσεις! Δεν εχουμε ανακαλύψει κάτι άλλο και ο γιατρός μας είπε ότι αυτό που μας δυσκολεύει είναι το ΣΠΩ! Μέχρι  τώρα δεν είχα φυσιολογική συλληψη παρά μόνο μόνο με σπερματεγχυνση! Τον Δεκέμβρη του 23 πρώτη συλληψη αλλά ήταν βιοχημικη και τον Φεβρουάριο δεύτερη συλληψη αλλά παλινδρομησε στην 9η εβδομάδα και έκανα απόξεση 3/4 🥲! Με έβαλε να κάνω κάποιες εξετάσεις για αυτοάνοσα και δυο για θρομβοφιλια και ευτυχως βγήκαν καλές και τώρα περιμενω να βγουν οι καρυοτυποι οι δικοί μας και του μωρού που χασαμε! Μετά το πασχα έχω ραντεβού με τον γιατρό για να μου δώσει κάποια αγωγη ( μάλλον για τα ανδρογονα ) θα μας πει στο ραντεβού!
    • Thank you!! Αν το βγάλω μετά τις 24 Οκτώβρη πάντως, θα έχει Αφροδίτη στον τοξότη κ θα βγει ταξιδιάρικο οπότε θα μπορεί να μας ακολουθεί!! 😁 Εμ βέβαια αφού πήραμε εμείς τα αγόρια εσείς θα βγάλετε τα κορίτσια τώρα!!!  Από 18η βδομάδα κ μετα λένε κάποιες το νιωθουν! Αντε να δούμε εμείς!!  Κορίτσια εν τω μεταξύ έχω κάνει μια κοιλια τεράστια!!! Εσείς φουσκωσατε πολύ?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...