Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημερα κορίτσια και χρόνια πολλά. Εύχομαι καλά Χριστούγεννα με υγεία πάνω απ όλα. 

Εχω ξανα γράψει ότι γεννησα προωρα ένα μωράκι στην 35η και 2 ημέρες στις 13 Δεκεμβρίου. Το μωρό μου το πήραν κατευθείαν στη μενν όπου και της χορήγησαν οξυγονο για κάποιες μέρες και φυσικά πηρε αντιβίωση επειδή είχε διασωληνωθει. Οχι τόσο επειδή ήταν προωρο,γιατί απ ότι μου είπαν είναι μεγάλο προωρο οχι τόσο στα κιλά όσο στις εβδομάδες της.ειχα διαβήτη κυησης και αυτό λένε επηρεάζει το αναπνευστικό των βρεφών. Έχει βγει εδώ και μέρες από τη μενν και είναι στην απλή παρακολούθηση για να μάθει να πινει με το μπιμπερο. Μια μου λένε ότι πινει,μια μου λένε ότι τρέφεται με τον καθετηρα. Χτες μου ειπε η γιατρος που μίλησα γιατι δεν μπορώ ούτε να πηγαίνω να τη βλέπω με τον κορονοιο ότι μπορώ να πάω σήμερα να την ταισω να μου δείξουν εκει τα κορίτσια. Παιρνω τωρα το πρωί τηλέφωνο μου λένε στη γραμματεία δεν μπορείτε να έρθετε, πως θα την ταισετε αφού δε κάνει θηλαστικες κινήσεις καλές. Τους λέω η γθατρος μου το είπε χτες.  Μου λένε πάρτε στις 11.00 να μιλήσετε με τον γιατρό. 

Αρχίζω και τρελαίνομαι κορίτσια, δεν ξέρω αν μοθ λένε αλήθεια, ψέμματα...

Εχει κάποια κοπέλα εμπειρία από μενν σε ιδιωτικο. Να της έλεγαν ότι δεν κάνει θηλαστικες κινήσεις το μωρό? Ευχαριστώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η mariatzo είπε:

Καλημερα κορίτσια και χρόνια πολλά. Εύχομαι καλά Χριστούγεννα με υγεία πάνω απ όλα. 

Εχω ξανα γράψει ότι γεννησα προωρα ένα μωράκι στην 35η και 2 ημέρες στις 13 Δεκεμβρίου. Το μωρό μου το πήραν κατευθείαν στη μενν όπου και της χορήγησαν οξυγονο για κάποιες μέρες και φυσικά πηρε αντιβίωση επειδή είχε διασωληνωθει. Οχι τόσο επειδή ήταν προωρο,γιατί απ ότι μου είπαν είναι μεγάλο προωρο οχι τόσο στα κιλά όσο στις εβδομάδες της.ειχα διαβήτη κυησης και αυτό λένε επηρεάζει το αναπνευστικό των βρεφών. Έχει βγει εδώ και μέρες από τη μενν και είναι στην απλή παρακολούθηση για να μάθει να πινει με το μπιμπερο. Μια μου λένε ότι πινει,μια μου λένε ότι τρέφεται με τον καθετηρα. Χτες μου ειπε η γιατρος που μίλησα γιατι δεν μπορώ ούτε να πηγαίνω να τη βλέπω με τον κορονοιο ότι μπορώ να πάω σήμερα να την ταισω να μου δείξουν εκει τα κορίτσια. Παιρνω τωρα το πρωί τηλέφωνο μου λένε στη γραμματεία δεν μπορείτε να έρθετε, πως θα την ταισετε αφού δε κάνει θηλαστικες κινήσεις καλές. Τους λέω η γθατρος μου το είπε χτες.  Μου λένε πάρτε στις 11.00 να μιλήσετε με τον γιατρό. 

Αρχίζω και τρελαίνομαι κορίτσια, δεν ξέρω αν μοθ λένε αλήθεια, ψέμματα...

Εχει κάποια κοπέλα εμπειρία από μενν σε ιδιωτικο. Να της έλεγαν ότι δεν κάνει θηλαστικες κινήσεις το μωρό? Ευχαριστώ..

Να σ ζησει Εύχομαι να τελειώσει σύντομα όλο αυτό...να απαιτήσεις ότι θες να το Θηλασεις δεν κατάλαβα κουμάντο θα κάνουν στο αν θες η Όχι να το Θηλασεις!!! Πες τους ότι θελεις να προσπαθήσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μου κ εγω συμφωνω με την κοπελα παραπανω, νομιζω οτι εχεις το δικαιωμα να επιμεινεις οτι θες να θηλασει το μωρο, αφου δεν ειναι στη ΜΕΝΝ ας το προσπαθησεις κ ας λενε οτι δεν κανει κινησεις, δεν ειναι τοσο μικρο για να μην κανει! Μην το αφησεις μιλησε και με παραπανω αν χρειαστει!! Ευχομαι να το παρετε γρηγορα σπιτι σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/12/2020 at 8:23 ΠΜ, ο/η mariatzo είπε:

Καλημερα κορίτσια και χρόνια πολλά. Εύχομαι καλά Χριστούγεννα με υγεία πάνω απ όλα. 

Εχω ξανα γράψει ότι γεννησα προωρα ένα μωράκι στην 35η και 2 ημέρες στις 13 Δεκεμβρίου. Το μωρό μου το πήραν κατευθείαν στη μενν όπου και της χορήγησαν οξυγονο για κάποιες μέρες και φυσικά πηρε αντιβίωση επειδή είχε διασωληνωθει. Οχι τόσο επειδή ήταν προωρο,γιατί απ ότι μου είπαν είναι μεγάλο προωρο οχι τόσο στα κιλά όσο στις εβδομάδες της.ειχα διαβήτη κυησης και αυτό λένε επηρεάζει το αναπνευστικό των βρεφών. Έχει βγει εδώ και μέρες από τη μενν και είναι στην απλή παρακολούθηση για να μάθει να πινει με το μπιμπερο. Μια μου λένε ότι πινει,μια μου λένε ότι τρέφεται με τον καθετηρα. Χτες μου ειπε η γιατρος που μίλησα γιατι δεν μπορώ ούτε να πηγαίνω να τη βλέπω με τον κορονοιο ότι μπορώ να πάω σήμερα να την ταισω να μου δείξουν εκει τα κορίτσια. Παιρνω τωρα το πρωί τηλέφωνο μου λένε στη γραμματεία δεν μπορείτε να έρθετε, πως θα την ταισετε αφού δε κάνει θηλαστικες κινήσεις καλές. Τους λέω η γθατρος μου το είπε χτες.  Μου λένε πάρτε στις 11.00 να μιλήσετε με τον γιατρό. 

Αρχίζω και τρελαίνομαι κορίτσια, δεν ξέρω αν μοθ λένε αλήθεια, ψέμματα...

Εχει κάποια κοπέλα εμπειρία από μενν σε ιδιωτικο. Να της έλεγαν ότι δεν κάνει θηλαστικες κινήσεις το μωρό? Ευχαριστώ..

Αν δεν το βάλεις στο στήθος πως θα ξέρεις ότι δεν κάνει θηλαστικες κινησεις να μιλήσεις με τον διευθυντή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να πάτε σύντομα στο σπιτάκι σας!να απαιτήσεις να θηαλσεις εάν το θες!τι θα πει δεν κάνει θεαματική κίνηση;;;;;εδω από την κοιλιά ακομα και πιπιλανε δάχτυλα!προσπάθησε να κάνεις αυτό που θεωρείς εσυ σωστό στο μωρο σου!το ένστικτο σου δε θα σε προδώσει ποτε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...