Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλημέρα! Ναι εγώ χρησιμοποιώ! Ο άντρας μου είναι ηλεκτρολόγος κ μου έχει πει να την κλείνω πριν μπω στο κρεβάτι, το ίδιο μου είπε κ η γυναικολόγος. Δεν υπάρχει προβλημα αν είναι ζεστό το κρεβάτι αλλά μην ξαπλώνεις κ την έχεις να δουλεύει.

Εγώ την είχα κάποιες φορές ξάπλωνα κ την έκλεινα πιο μετά. Λέτε να συμβεί κάτι.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Εγώ την είχα κάποιες φορές ξάπλωνα κ την έκλεινα πιο μετά. Λέτε να συμβεί κάτι.?

Όχι καλέ! Απλά από εδώ κ πέρα να την κλείνεις καλύτερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Όχι καλέ! Απλά από εδώ κ πέρα να την κλείνεις καλύτερα! 

Θα την βγάλω τελείως έχω 2 μέρες π έφαγα την φλασια δεν την αναψα καν. Κ ούτε θα την βαλω . Φοβήθηκα 😥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Lia5 είπε:

Κι εγώ αυχενική 28/1. Μαζί είμαστε ξάπλα με utrogestan λόγω αίματος. Πώς είσαι;

Τελευταία φορά είχα αίμα πριν 10 ημέρες και κράτησε 3-4 μέρες στο σκούπισμα. Καλά είμαι γενικά...Στον καναπέ και δεν κανψ τίποτα. Σήμερα μου τελείωσε η προγεστερονη και η γιατρός είπε να μην συνεχίσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna90 είπε:

Τελευταία φορά είχα αίμα πριν 10 ημέρες και κράτησε 3-4 μέρες στο σκούπισμα. Καλά είμαι γενικά...Στον καναπέ και δεν κανψ τίποτα. Σήμερα μου τελείωσε η προγεστερονη και η γιατρός είπε να μην συνεχίσω.

Τέλεια όλα καλά θα πάνε αφού δεν έχεις άλλο! Εμένα μου έχει μείνει το καφέ οπότε συνεχίζω προγεστερόνη σίγουρα μέχρι την αυχενική και βλέπουμε 😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Τέλεια όλα καλά θα πάνε αφού δεν έχεις άλλο! Εμένα μου έχει μείνει το καφέ οπότε συνεχίζω προγεστερόνη σίγουρα μέχρι την αυχενική και βλέπουμε 😕

Υπομονή...Δεν μπορούμε να κάνουμε και τίποτα άλλο. Να κλείσουμε την 12η εβδομάδα να ηρεμήσουμε λιγάκι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Υπομονή...Δεν μπορούμε να κάνουμε και τίποτα άλλο. Να κλείσουμε την 12η εβδομάδα να ηρεμήσουμε λιγάκι. 

Εσύ γενικά με την ξάπλα πώς αντέχεις; Θέλω να πω τι κάνεις για να σου περνάει η ώρα; Ρωτάω γιατί εμένα μου έχει πέσει η ψυχολογία με όλη αυτή την κατάσταση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Lia5 είπε:

Εσύ γενικά με την ξάπλα πώς αντέχεις; Θέλω να πω τι κάνεις για να σου περνάει η ώρα; Ρωτάω γιατί εμένα μου έχει πέσει η ψυχολογία με όλη αυτή την κατάσταση. 

Δύσκολα πολύ!! Βλεπω netflix, λύνω κανένα σταυρόλεξο, παίζω με το κινητό. Ευτυχώς έχω το σκυλάκι μου και κάνουμε παρέα και αγκαλιές όταν ειμαι μόνη μου. Έρχονται συγγενείς να μου κρατάνε παρεα (Ο ξάδερφος μου, η μαμά μου, η κολλητή μου...)! Αλλά μου την έχει δώσει κι εμένα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Δύσκολα πολύ!! Βλεπω netflix, λύνω κανένα σταυρόλεξο, παίζω με το κινητό. Ευτυχώς έχω το σκυλάκι μου και κάνουμε παρέα και αγκαλιές όταν ειμαι μόνη μου. Έρχονται συγγενείς να μου κρατάνε παρεα (Ο ξάδερφος μου, η μαμά μου, η κολλητή μου...)! Αλλά μου την έχει δώσει κι εμένα....

Κι εγώ έτσι ακριβώς! Υπομονή τώρα και ας ελπίσουμε να μην τραβήξει πολύ έτσι αυτή η κατάσταση 😌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια :) :) τι κάνετε?

Καλησπερα ! Εμεις καλα! Ειχαμε τις αναγουλες τωρα το απογευμα. Ετσι για να μας πει οτι ειναι εκει ακομα και να ηρεμησουμε! 😂

Εσυ πως εισαι; Τα υπολοιπα κοριτσια ολα καλα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raphaela είπε:

Καλησπερα ! Εμεις καλα! Ειχαμε τις αναγουλες τωρα το απογευμα. Ετσι για να μας πει οτι ειναι εκει ακομα και να ηρεμησουμε! 😂

Εσυ πως εισαι; Τα υπολοιπα κοριτσια ολα καλα; 

Χαχα τέλεια δίνει το παρόν. Εγώ ούτε αναγουλα ούτε τίποτα. Το καινούργιο π έχω είναι ότι τρώω κάτι κ φουσκώνω πολύ!! Δόξα το Θεο όλα καλά. Πέρασαν οι μέρες να παμε να το δούμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raphaela είπε:

Καλησπερα ! Εμεις καλα! Ειχαμε τις αναγουλες τωρα το απογευμα. Ετσι για να μας πει οτι ειναι εκει ακομα και να ηρεμησουμε! 😂

Εσυ πως εισαι; Τα υπολοιπα κοριτσια ολα καλα; 

Κι εγώ αναγουλες αν μείνω νηστικη μετά το 3ωρο 😶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Χαχα τέλεια δίνει το παρόν. Εγώ ούτε αναγουλα ούτε τίποτα. Το καινούργιο π έχω είναι ότι τρώω κάτι κ φουσκώνω πολύ!! Δόξα το Θεο όλα καλά. Πέρασαν οι μέρες να παμε να το δούμε!!!

Αααα! Λοιπον αυτο με το φουσκωμα το ειχα εγω τις προηγουμενες δυο εβδομαδες! Τωρα λιγο καλυτερα. Καθε μερα και κατι καινουριο ! Αλλαξα λιγο τις ποσοτητες και τρωω πιο πολλες φορες στην ημερα . Οσο μπορω δηλαδη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Κι εγώ αναγουλες αν μείνω νηστικη μετά το 3ωρο 😶

Καλα 3ωρο νηστικη πια δεν γινεται . Κατι θα μασουλησω γιατι παραπονιεται το στομαχι κ ας εχω αναγουλες! Περιεργο ε; Με πιανει και την νυχτα λες και δεν εχω φαει τιποτα! 
Καλα να ναι τα σπορακια να μας ταλαιπωρουν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raphaela είπε:

Καλα 3ωρο νηστικη πια δεν γινεται . Κατι θα μασουλησω γιατι παραπονιεται το στομαχι κ ας εχω αναγουλες! Περιεργο ε; Με πιανει και την νυχτα λες και δεν εχω φαει τιποτα! 
Καλα να ναι τα σπορακια να μας ταλαιπωρουν! 

Έτσι τα μωρουλακια μας. !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Καλημέρα σε όλες!!! Χθες είχα γιατρό και πήγαν όλα τέλεια! Είδαμε το μωρό,το οποίο έχει διπλασιαστεί και κουνιόταν όλη την ώρα! Σήμερα θα πάρω να κλείσω ραντεβού για την αυχενική διαφάνεια η οποία μου είπε ότι πρέπει να γίνει μεταξύ 10 με 19 Φεβρουαρίου! Αυτά από μένα! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μαριλου1 είπε:

 Καλημέρα σε όλες!!! Χθες είχα γιατρό και πήγαν όλα τέλεια! Είδαμε το μωρό,το οποίο έχει διπλασιαστεί και κουνιόταν όλη την ώρα! Σήμερα θα πάρω να κλείσω ραντεβού για την αυχενική διαφάνεια η οποία μου είπε ότι πρέπει να γίνει μεταξύ 10 με 19 Φεβρουαρίου! Αυτά από μένα! 😁

Καλημερα! Τελεια!  Το γλυκουλι κουνιοταν ε; Φανταστικο;; 
Κ εγω εχω το αλλο Σάββατο την αυχενική! Εκει θα το δουμε για τα καλά😁
Τα καλυτερα ευχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raphaela είπε:

Καλημερα! Τελεια!  Το γλυκουλι κουνιοταν ε; Φανταστικο;; 
Κ εγω εχω το αλλο Σάββατο την αυχενική! Εκει θα το δουμε για τα καλά😁
Τα καλυτερα ευχομαι! 

Απίστευτο συναίσθημα! Σ'ευχαριστώ πολύ! Τα καλύτερα και σε σένα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μαριλου1 είπε:

 Καλημέρα σε όλες!!! Χθες είχα γιατρό και πήγαν όλα τέλεια! Είδαμε το μωρό,το οποίο έχει διπλασιαστεί και κουνιόταν όλη την ώρα! Σήμερα θα πάρω να κλείσω ραντεβού για την αυχενική διαφάνεια η οποία μου είπε ότι πρέπει να γίνει μεταξύ 10 με 19 Φεβρουαρίου! Αυτά από μένα! 😁

Μπράβο κορίτσι μου. Τέλεια !!! Που θα κάνεις αυχενική?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Love32 είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια :) :) τι κάνετε?

Εμενα κοριτσια ξεκινησαν να με ζωνουν τα φιδια !!! Ειμαι 9ε ακριβως σήμερα,  εχουμε ραντεβου τη Δευτέρα με το γιατρο και με εχει πιασει πανικος αν ειναι ολα καλα 😔 ακουσαμε καρδουλα 6κ5 ολα τελεια αλλαααααα...... (στην προηγούμενη εγκυμοσυνη μου ειχαμε ακουσει καρδουλα και στο αμεσως επομενο ραντεβου ειχε παλινδρομησει! Οποτε καταλαβαινετε ψυχολογια στο πατωμα γτ ειμαι στην ιδια φαση τωρα και φοβαμαι μη γινει το ιδιο) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sofoula28 είπε:

Εμενα κοριτσια ξεκινησαν να με ζωνουν τα φιδια !!! Ειμαι 9ε ακριβως σήμερα,  εχουμε ραντεβου τη Δευτέρα με το γιατρο και με εχει πιασει πανικος αν ειναι ολα καλα 😔 ακουσαμε καρδουλα 6κ5 ολα τελεια αλλαααααα...... (στην προηγούμενη εγκυμοσυνη μου ειχαμε ακουσει καρδουλα και στο αμεσως επομενο ραντεβου ειχε παλινδρομησει! Οποτε καταλαβαινετε ψυχολογια στο πατωμα γτ ειμαι στην ιδια φαση τωρα και φοβαμαι μη γινει το ιδιο) 

Έπρεπε να του ζητήσεις ν πας νωρίτερα για ν μην ανχονεσαι!!! Αλλά όλα θα είναι καλά κοριτσι μ κ η Δευτέρα κοντεύει.αν είναι ν ζοριζεσαι όμως να τον πάρεις ν τ πεις ν πας νωρίτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Love32 είπε:

Έπρεπε να του ζητήσεις ν πας νωρίτερα για ν μην ανχονεσαι!!! Αλλά όλα θα είναι καλά κοριτσι μ κ η Δευτέρα κοντεύει.αν είναι ν ζοριζεσαι όμως να τον πάρεις ν τ πεις ν πας νωρίτερα!!!

Δε θέλω καν να παω!! Τρεμω την ωρα που θα μπω στον υπερηχο για το τι θα αντικρίσω μου χει μεινει σαν τραυμα νομιζω πια!! Ελπιζω να μου περασει.. Παντως ψυχολογια χαλια και ενω θα επρεπε να πετάω που θα δω το μπεμπε ,εγω ειμαι λες και παω για αποξεση ενα πραγμα !! Ειμαι προκατειλημμένη αρνητικα και δε ξερω τι να κανω πια να ηρεμησω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Εμενα κοριτσια ξεκινησαν να με ζωνουν τα φιδια !!! Ειμαι 9ε ακριβως σήμερα,  εχουμε ραντεβου τη Δευτέρα με το γιατρο και με εχει πιασει πανικος αν ειναι ολα καλα 😔 ακουσαμε καρδουλα 6κ5 ολα τελεια αλλαααααα...... (στην προηγούμενη εγκυμοσυνη μου ειχαμε ακουσει καρδουλα και στο αμεσως επομενο ραντεβου ειχε παλινδρομησει! Οποτε καταλαβαινετε ψυχολογια στο πατωμα γτ ειμαι στην ιδια φαση τωρα και φοβαμαι μη γινει το ιδιο) 

Οντως μεχρι Δευτερα δεν ειναι και μακρια ! Κανε υπομονη ! Αν δεις και δεν αντεχεις πηγαινε νωριτερα. Μην νομιζεις και μενα πρωτη μου εγκυμοσυνη και μεχρι στιγμης ολα οκ αλλα σιγουρα κανω σκεψεις απειρες για πράγματα που μπορει να μην πανε καλα. 
Τωρα με εχει πιασει και μενα μια φρικη με το σακχαρο 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sofoula28 είπε:

Δε θέλω καν να παω!! Τρεμω την ωρα που θα μπω στον υπερηχο για το τι θα αντικρίσω μου χει μεινει σαν τραυμα νομιζω πια!! Ελπιζω να μου περασει.. Παντως ψυχολογια χαλια και ενω θα επρεπε να πετάω που θα δω το μπεμπε ,εγω ειμαι λες και παω για αποξεση ενα πραγμα !! Ειμαι προκατειλημμένη αρνητικα και δε ξερω τι να κανω πια να ηρεμησω! 

Όχι βρε κορίτσι μ έτσι !! Μην το κάνεις αυτός!!καταλάβενω τον φόβο σου αλλά ν σκέφτεσαι πως όλα θ πάνε καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...