Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ


Rea11

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ. 

Εχει τυχει σε καποια να κανει χοριακη 6 μερες πριν την περιοδο με αρνητικο αποτελεσμα και τελικα να ήταν έγκυος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/12/2020 at 6:05 ΜΜ, ο/η rea13 είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ. 

Εχει τυχει σε καποια να κανει χοριακη 6 μερες πριν την περιοδο με αρνητικο αποτελεσμα και τελικα να ήταν έγκυος;

Κοριτσι μου δεν εχω παρομοια εμπειρια αλλα νομιζω οτι την εκανες πααρα πολυ νωρις τη χοριακη, εγω 3 μερες πριν τη περιοδο και ηταν 31.3 αν θυμαμαι καλα, πολυ χαμηλη δλδ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ γι την απάντηση! Λες δηλαδή να έχω ελπιδες; Είχα μια άτυχης εγκυμοσύνη πριν καιρό και έχω πολύ άγχος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η rea13 είπε:

Εν τω μεταξύ προχθές είχα κάτι αναγούλες και σήμερα πόνο περιόδου, ενώ περιμένω σε 4 μέρες! 

Δεν ξερω κοριτσακι μου αν πρεπει να εχεις ελπιδες, ποτε δεν ξερεις αν εχει γινει τι θαυματακι! Εγω θα σου ελεγα να περιμενεις μεχρι κ την μερα που ειναι να δου ερθει η περιοδος και να ξανα κανεις! Μην κανεις πιο νωρις παλι ασε να περασουν οι μερες, ετσι κ αλλιως ολα ειναι θεμα ποτε γινεται η εμφυτευση για να ανεβει η χοριακη! Σε μια καθυστερημενη συλληψη αρα κ αργοτερα εμφυτευση μπορει να δουμε θετικο τεστ και με μερικες μερες καθυστερησης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/12/2020 at 6:05 ΜΜ, ο/η rea13 είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ. 

Εχει τυχει σε καποια να κανει χοριακη 6 μερες πριν την περιοδο με αρνητικο αποτελεσμα και τελικα να ήταν έγκυος;

Καλησπερα κοριτσι!! Εγω εχω αντιθετη εμπειρια απο τη δικη σου,5 μερες πριν την περιοδο χοριακη 7,5 και εν τελει αδιαθετισα κανονικα χωρις καν καθυστερηση!! Θεωρω πωε την εκανες πολυ νωρις πάντως οπότε ναι σιγουρα εχεις ελπιδες !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofoula28 είπε:

Καλησπερα κοριτσι!! Εγω εχω αντιθετη εμπειρια απο τη δικη σου,5 μερες πριν την περιοδο χοριακη 7,5 και εν τελει αδιαθετισα κανονικα χωρις καν καθυστερηση!! Θεωρω πωε την εκανες πολυ νωρις πάντως οπότε ναι σιγουρα εχεις ελπιδες !!!

Κορίτσι μου σου ευχομαι γρήγορα να έχεις μια καλη εγκυμοσύνη , αν ακόμα δεν έχεις μείνει!!!! ΜΑκαρι!!! Θα περιμένω τώρα την περίοδο και βλέπουμε!! Θα σας γράψω όμως τι τελικά έγινε! Μου δώσατε κουράγιο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η rea13 είπε:

Κορίτσι μου σου ευχομαι γρήγορα να έχεις μια καλη εγκυμοσύνη , αν ακόμα δεν έχεις μείνει!!!! ΜΑκαρι!!! Θα περιμένω τώρα την περίοδο και βλέπουμε!! Θα σας γράψω όμως τι τελικά έγινε! Μου δώσατε κουράγιο! 

Σκεψου οτι μετα απο μια παλλιδρομη μας ετυχε αυτο το περιστατικο που σου ανεφερα και τωρα 4 μηνες μετα μαλλον μας εκανε το χατιρι ο θεος!!! Απλως ο γυναικολογος μου μου εχει συστησει γενικά να μην μπαινω στη διαδικασια των τεστ απο πολυ νωρις γτ μπαινω απο πολυ νωρις στη διαδικασια του αγχους και ισως να απογοητευομαι περισσοτερο! Μου εχει πει να περιμενω μια γεματη βδομάδα εως 10 μερες καθυστερησης και μετα καλυτερα να πηγαινω στο ιατρειο κατευθείαν! Εσυ εχεις καποιο λογο που πρεπει να ξερεις απο νωρις αν εισαι εγκυος και εκανες χοριακη η απλα σε κατακλύζει το αγχος οπως ολες μας ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά!! Καλα Χριστούγεννα!!Κορίτσια είναι καμία εδώ; Θα ηθελα να σας δείξω το τεστ που έκανα για να μου πείτε την γνώμη σας!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η rea13 είπε:

Χρόνια πολλά!! Καλα Χριστούγεννα!!Κορίτσια είναι καμία εδώ; Θα ηθελα να σας δείξω το τεστ που έκανα για να μου πείτε την γνώμη σας!  

Χρόνια πολλά κοριτσι μου!! Στειλε το αν θελεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Rea11 είπε:

Βλέπεις κάτι κορίτσι;

5EC5602C-A114-4239-865D-4D9D79FD4F76.jpeg

Εχω τν εντυπωση οτι παει να φανει δευτερη γραμμουλα!! Σε τι φαση εισαι; εχεις καθυστερηση τωρα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rea11 είπε:

Έχω ήδη μια μέρα καθυστέρηση! Πριν 2 μέρες πονούσα και έλεγα θα μου έρθει αλλά τίποτα!! 

Δεν πας αυριο σε ενα μικροβιολογικο να κανεις μια χοριακη;; θα σιγουρευτεις!! ευχομαι να εισαι εγκυουλα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rea11 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ!!!! Δυστυχώς αύριο θεωρώ ότι λόγω ημερών θα είναι κλειστά :( θα παραταθεί η αγωνια..

Κανε ενα τηλ να δεις αν βρεις καποιο, αλλιως αν δεν αντεχεις να περιμενεις την δευτερα, παρε απο ενα φαρμακειο ενα τεστ ακομα αλλα κανε την κυριακη να εχουν περασει 2 μερες που θα εχει ανεβει σιγουρα η χοριακη αν εισαι εγκυος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου πω την αλήθεια έχω ακόμα ένα και σκεφτομουν να το κάνω το πρωί που δείχνει καλύτερα με τα πρώτα πρωινά ουρά! Λες να περιμένω μέχρι Κυριακή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rea11 είπε:

Να σου πω την αλήθεια έχω ακόμα ένα και σκεφτομουν να το κάνω το πρωί που δείχνει καλύτερα με τα πρώτα πρωινά ουρά! Λες να περιμένω μέχρι Κυριακή;

Ναι εγω λεω καντο Κυριακη πρωι με τα πρωτα ουρα, η χοριακη ανεβαινει ανα 2-3 μερες στην αρχη διπλασιαζεται, οποτε αν εισαι την Κυριακη θα φανει πιο ξεκαθαρα στο τεστ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rea11 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Να σαι καλα!  Θα σε ενημερώσω τι τελικά έγινε :)

Να σαι καλα κοριτσι μου, ευχομαι να μας στειλεις ενα θετικο τεστ την Κυριακη😊🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Rea11 είπε:

Έχω ήδη μια μέρα καθυστέρηση! Πριν 2 μέρες πονούσα και έλεγα θα μου έρθει αλλά τίποτα!! 

Και γω βλέπω κάτι να αχνοφαίνεται. Περίμενε όπως σου είπε κ η @Κατερίνα!!! και κάνε την Κυριακή ένα τεστ. Πολύ πιθανό να ήταν καθυστερημένη σύλληψη και γι αυτό να αχνοφαίνεται ακόμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Rea11 είπε:

Βλέπεις κάτι κορίτσι;

5EC5602C-A114-4239-865D-4D9D79FD4F76.jpeg

Κ εγω νομιζω οτι κατι παει να φανει!!! 💗Απ οτι καταλαβα απ τα σχολια δεν το εκανες με τα πρωινα ουρα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/12/2020 at 6:03 ΜΜ, ο/η Rea11 είπε:

Εν τω μεταξύ προχθές είχα κάτι αναγούλες και σήμερα πόνο περιόδου, ενώ περιμένω σε 4 μέρες! 

Εγώ δυστυχώς έκανα 2 τεστ βγήκαν αρνητικά έκανα στην 4η μέρα καθυστέρησης χοριακή βγήκε 0,1 αρνητική αλλά είμαι 8η μέρα καθυστέρησης και δεν ξέρω τι γίνεται πάντως ο γιατρός μου είπε ότι και 15 Δεκεμβρίου να έκανα χοριακή θα έδειχνε εγώ περιμενα 19/12 περιοδο δεν ξέρω αν σε βοήθησα καπου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/12/2020 at 7:42 ΜΜ, ο/η Rea11 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Να σαι καλα!  Θα σε ενημερώσω τι τελικά έγινε :)

Κορίτσι μου έκανες τελικά το τεστ σήμερα το πρωι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας  κορίτσια!!! Τελικά το έκανα εχθες το πρωί και ξαναειδα άχνη ν γραμμή, είπα λοιπόν τέλεια και μετα από 3 ωρες αδιαθέτησα .... προφανώς κάτι λάθος πήγε με το τεστ!! Αν και το έδειξα και σε άλλους και την είδαν την γραμμή... αλλά τελικα  θα περιμενουμε τον αλλο μήνα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...