Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ωορρηξια, αρνητικό τεστ εγκυμοσύνης και όχι περίοδος


Evi123456

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Μόλις βρήκα το φόρουμ κ χαίρομαι που θα πάρω μια γνώμη απο άλλες κοπέλες που είτε προσπάθησαν είτε προσπαθούν ακομα όπως εμείς. Εγώ, που λέτε, με ελαφρώς πολυκυστικες, έκανα τεστ ωορρηξίας και στις 28 του μήνα βγήκαν οι δύο γραμμούλες ίδιου χρώματος. Βάλαμε κι εμείς μπροστά εκείνες τις μέρες, εντατικά. Υπολογίζω ότι είτε 29 είτε 30 θα ήταν η ημέρα ωορρηξίας βάση των οδηγιών του τεστ. Μέχρι και σήμερα, έχω δύο αρνητικά τεστ εγκυμοσύνης και όχι περίοδο. Προχθές μόνο κάτι πονακια χαμηλά σαν να πάει να μου έρθει. Υπάρχει περίπτωση το τεστ ωορρηξίας να μην ήταν σωστό; Τα τεστ εγκυμοσύνης πρόωρα; Όπως καταλαβαίνετε το να έχω ωορρηξια από μόνο του είναι επιτυχία με τις πολυκυστικες. Και δν έχω κάθε μήνα ποτέ περνάει ο καιρός έτσι... Κάθε εμπειρία και συμβουλή πολύτιμη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Evi123456 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Μόλις βρήκα το φόρουμ κ χαίρομαι που θα πάρω μια γνώμη απο άλλες κοπέλες που είτε προσπάθησαν είτε προσπαθούν ακομα όπως εμείς. Εγώ, που λέτε, με ελαφρώς πολυκυστικες, έκανα τεστ ωορρηξίας και στις 28 του μήνα βγήκαν οι δύο γραμμούλες ίδιου χρώματος. Βάλαμε κι εμείς μπροστά εκείνες τις μέρες, εντατικά. Υπολογίζω ότι είτε 29 είτε 30 θα ήταν η ημέρα ωορρηξίας βάση των οδηγιών του τεστ. Μέχρι και σήμερα, έχω δύο αρνητικά τεστ εγκυμοσύνης και όχι περίοδο. Προχθές μόνο κάτι πονακια χαμηλά σαν να πάει να μου έρθει. Υπάρχει περίπτωση το τεστ ωορρηξίας να μην ήταν σωστό; Τα τεστ εγκυμοσύνης πρόωρα; Όπως καταλαβαίνετε το να έχω ωορρηξια από μόνο του είναι επιτυχία με τις πολυκυστικες. Και δν έχω κάθε μήνα ποτέ περνάει ο καιρός έτσι... Κάθε εμπειρία και συμβουλή πολύτιμη! 

Καλησπερα κοριτσι μου!!! για να καταλαβω λιγο....ποτε περιμενες περιοδο και ποτε εκανες τεστ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου!!! για να καταλαβω λιγο....ποτε περιμενες περιοδο και ποτε εκανες τεστ?

Καλησπέρα!! Δεν έχω σταθερή περίοδο λόγω πολυκυστικων. Αν κρίνω με βάση το τεστ ωορρηξίας που έκανα στις 28 Νοεμβρίου και βγήκε θετικό, μέχρι σήμερα το πάρα πολύ  έπρεπε να έχω αδιαθετησει. Τεστ εγκυμοσύνης έκανα χθες και πριν 3 μέρες, αρνητικά 😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/12/2020 at 11:07 ΜΜ, ο/η Evi123456 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Μόλις βρήκα το φόρουμ κ χαίρομαι που θα πάρω μια γνώμη απο άλλες κοπέλες που είτε προσπάθησαν είτε προσπαθούν ακομα όπως εμείς. Εγώ, που λέτε, με ελαφρώς πολυκυστικες, έκανα τεστ ωορρηξίας και στις 28 του μήνα βγήκαν οι δύο γραμμούλες ίδιου χρώματος. Βάλαμε κι εμείς μπροστά εκείνες τις μέρες, εντατικά. Υπολογίζω ότι είτε 29 είτε 30 θα ήταν η ημέρα ωορρηξίας βάση των οδηγιών του τεστ. Μέχρι και σήμερα, έχω δύο αρνητικά τεστ εγκυμοσύνης και όχι περίοδο. Προχθές μόνο κάτι πονακια χαμηλά σαν να πάει να μου έρθει. Υπάρχει περίπτωση το τεστ ωορρηξίας να μην ήταν σωστό; Τα τεστ εγκυμοσύνης πρόωρα; Όπως καταλαβαίνετε το να έχω ωορρηξια από μόνο του είναι επιτυχία με τις πολυκυστικες. Και δν έχω κάθε μήνα ποτέ περνάει ο καιρός έτσι... Κάθε εμπειρία και συμβουλή πολύτιμη! 

Καλησπερα κοριτσι μου, καταρχας εγω θα σου πω να μην περιμενεις θετικο τεστ ωορρηξιας για να βαζετε μπρος, απο οταν τελειωνει η περιοδος σου να ξεκινατε ανα 2-3 μερες επαφες, ειναι ο πιο σιγουρος τροπος να πιασεις την ωορρηξια οποτε κ αν γινει!! Τωρα, ισως το τεστ εγκυμοσυνης να ηταν νωρις να το κανεις γι αυτο να μην σου εδειξε αν εχει γινει το ευχαριστο, περιμενε 2 με 3 μερες ακομα αν δεν αδιαθετησεις πηγαινε κανε μια β-χοριακη εγω θα σου προτεινα που ειναι πιο αξιοπιστη και θα δειξει σιγουρα ακομα κ σε τιμες που δεν πιανουν τα τεστ!! Ευχομαι να εισαι εγκυουλα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου, καταρχας εγω θα σου πω να μην περιμενεις θετικο τεστ ωορρηξιας για να βαζετε μπρος, απο οταν τελειωνει η περιοδος σου να ξεκινατε ανα 2-3 μερες επαφες, ειναι ο πιο σιγουρος τροπος να πιασεις την ωορρηξια οποτε κ αν γινει!! Τωρα, ισως το τεστ εγκυμοσυνης να ηταν νωρις να το κανεις γι αυτο να μην σου εδειξε αν εχει γινει το ευχαριστο, περιμενε 2 με 3 μερες ακομα αν δεν αδιαθετησεις πηγαινε κανε μια β-χοριακη εγω θα σου προτεινα που ειναι πιο αξιοπιστη και θα δειξει σιγουρα ακομα κ σε τιμες που δεν πιανουν τα τεστ!! Ευχομαι να εισαι εγκυουλα😊

Γεια σου Κατερίνα μου! Σε ευχαριστώ για τις συμβουλές και τα ενθαρρυντικά σου λόγια. Μίλησα κ με το γιατρό, μου είπε αυριο να κάνω χοριακη, όπως λες κι εσύ! Χθες είχα αρκετό πόνο χαμηλά, ίσως προσπαθεί η έρμη η περίοδος να έρθει. Η αλήθεια είναι ότι θα ήταν ένα μικρό θαυματακι να τα καταφέρουμε γιατί και ο άντρας μου έχει χαμηλή κινητικότητα οπότε είναι διπλό το πρόβλημα μας. Χαίρομαι που υπάρχει ένας χώρος όπου όλες εμείς μπορούμε να βοηθάμε η μία την άλλη και ευχαριστώ πραγματικά για την υποστήριξη! Εύχομαι όλα να πάνε καλά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Evi123456 είπε:

Γεια σου Κατερίνα μου! Σε ευχαριστώ για τις συμβουλές και τα ενθαρρυντικά σου λόγια. Μίλησα κ με το γιατρό, μου είπε αυριο να κάνω χοριακη, όπως λες κι εσύ! Χθες είχα αρκετό πόνο χαμηλά, ίσως προσπαθεί η έρμη η περίοδος να έρθει. Η αλήθεια είναι ότι θα ήταν ένα μικρό θαυματακι να τα καταφέρουμε γιατί και ο άντρας μου έχει χαμηλή κινητικότητα οπότε είναι διπλό το πρόβλημα μας. Χαίρομαι που υπάρχει ένας χώρος όπου όλες εμείς μπορούμε να βοηθάμε η μία την άλλη και ευχαριστώ πραγματικά για την υποστήριξη! Εύχομαι όλα να πάνε καλά ❤️

Να σαι καλα κοριτσι μου, μην σε προβληματιζουν τα θεματακια σας ευτυχως δεν ειναι τοσο σοβαρα, επειδη κ εγω ειχα καποιες ορμονες αυξημενες οταν εκανα εξετασεις οταν αρχισαμε να προσπαθουμε, κ μου ειχε πει ο γιατρος οτι καταττασονται στο συνδρομο πολυκυστικων αλλα δεν ειχα ομως θεμα με την περιοδο μου ερχοταν παντα στην ωρα της!! Απλα στο λεω γτ πραγματικα θα τα καταφερετε μην εχεις αμφιβολια, η κινητικοτητα τωρα στο σπερνα ξερω οτι με βιταμινες βελτιωνεται πολυ καλα οποτε αν δεν παιρνει ο αντρας σου βρειτε εναν καλο ανδρολογο να σας συστησει καποιες!! Παντως πανω απ ολα αυτα θελω να σου πω οτι μεγαλο ρολο εχει το αγχος, να το αποβαλλεται, να ευχαριστιεστε τις στιγμες σας και μην το κανετε μονο με σκοπο τη συλληψη γτ μας μπλοκαρει ολο αυτο!! Σου μιλαω εκ πειρας γτ εμας αυτο μας καθυστερησε😜 και πραγματικα μην προσπαθειτε μονο με το θετικο τεστ ωορρηξιας ειδικα σε θεματα πολυκυστικων θελει πιο εντατικα!! Ευχομαι βεβαια αυριο να εχεις μια θετικη χοριακη και να μη χρειαστει τπτ αλλο😊 αν θες στειλε να μας πεις αυριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Να σαι καλα κοριτσι μου, μην σε προβληματιζουν τα θεματακια σας ευτυχως δεν ειναι τοσο σοβαρα, επειδη κ εγω ειχα καποιες ορμονες αυξημενες οταν εκανα εξετασεις οταν αρχισαμε να προσπαθουμε, κ μου ειχε πει ο γιατρος οτι καταττασονται στο συνδρομο πολυκυστικων αλλα δεν ειχα ομως θεμα με την περιοδο μου ερχοταν παντα στην ωρα της!! Απλα στο λεω γτ πραγματικα θα τα καταφερετε μην εχεις αμφιβολια, η κινητικοτητα τωρα στο σπερνα ξερω οτι με βιταμινες βελτιωνεται πολυ καλα οποτε αν δεν παιρνει ο αντρας σου βρειτε εναν καλο ανδρολογο να σας συστησει καποιες!! Παντως πανω απ ολα αυτα θελω να σου πω οτι μεγαλο ρολο εχει το αγχος, να το αποβαλλεται, να ευχαριστιεστε τις στιγμες σας και μην το κανετε μονο με σκοπο τη συλληψη γτ μας μπλοκαρει ολο αυτο!! Σου μιλαω εκ πειρας γτ εμας αυτο μας καθυστερησε😜 και πραγματικα μην προσπαθειτε μονο με το θετικο τεστ ωορρηξιας ειδικα σε θεματα πολυκυστικων θελει πιο εντατικα!! Ευχομαι βεβαια αυριο να εχεις μια θετικη χοριακη και να μη χρειαστει τπτ αλλο😊 αν θες στειλε να μας πεις αυριο!!

Αχ αυτό το άγχος, όντως δεν έχω μάθει να το διαχειριζομαι ακόμα! Ο άντρας μου έκανε μια τρίμηνη θεραπεία με profertil, δεν έχει κάνει ακομα το επόμενο σπερμοδιαγραμμα για να δούμε αν έχει επέλθει βελτίωση. Ξέρουμε ότι είναι πολύ πιθανό να καταλήξουμε σε άλλες μεθόδους, σπερματεγχυση στην αρχή και εξωσωματική στο τέλος. Όπως μας είπε και ο γυναικολόγος μου, που τον εμπιστεύομαι πάρα πολύ γενικά, ενώ άλλα ζευγάρια θα προσπαθήσουν φυσιολογικά 2 χρόνια και θα τα καταφέρουν σε εμάς θα πάρει ίσως παραπάνω... Και ίσως να μην μπορέσουμε να αποφύγουμε την εξωσωματική! Θα σας έρθω αύριο με νεότερα αλλά δεν περιμένουμε πολλα, μια επιβεβαίωση του αρνητικού μόνο 😢 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Evi123456 είπε:

Αχ αυτό το άγχος, όντως δεν έχω μάθει να το διαχειριζομαι ακόμα! Ο άντρας μου έκανε μια τρίμηνη θεραπεία με profertil, δεν έχει κάνει ακομα το επόμενο σπερμοδιαγραμμα για να δούμε αν έχει επέλθει βελτίωση. Ξέρουμε ότι είναι πολύ πιθανό να καταλήξουμε σε άλλες μεθόδους, σπερματεγχυση στην αρχή και εξωσωματική στο τέλος. Όπως μας είπε και ο γυναικολόγος μου, που τον εμπιστεύομαι πάρα πολύ γενικά, ενώ άλλα ζευγάρια θα προσπαθήσουν φυσιολογικά 2 χρόνια και θα τα καταφέρουν σε εμάς θα πάρει ίσως παραπάνω... Και ίσως να μην μπορέσουμε να αποφύγουμε την εξωσωματική! Θα σας έρθω αύριο με νεότερα αλλά δεν περιμένουμε πολλα, μια επιβεβαίωση του αρνητικού μόνο 😢 

Να σκεφτεσαι παντα θετικα ποτε δεν ξερεις!! Αλλα οπως και αν παει το αποτελεσμα μετραει, και μετα ξεχνιουνται ολα πιστεψε με😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Evi123456 είπε:

Καλησπέρα!! Δεν έχω σταθερή περίοδο λόγω πολυκυστικων. Αν κρίνω με βάση το τεστ ωορρηξίας που έκανα στις 28 Νοεμβρίου και βγήκε θετικό, μέχρι σήμερα το πάρα πολύ  έπρεπε να έχω αδιαθετησει. Τεστ εγκυμοσύνης έκανα χθες και πριν 3 μέρες, αρνητικά 😢

Με  πολυκυστικες δεν είναι πολύ έγκυρα τα τεστ ωορρηξίας. Το γράφουν στις οδηγίες  κιόλας τα τεστ.. Ανεβαίνει η Lh απο μόνη της. 
Συνήθως με πολυκυστικες κάνεις προγραμματισμένες επαφές.. Δηλαδή κλειδώνεις την ωορρηξία παιρνοντας κλομιφαινη, μετά παρακολούθηση στο γιατρό, μετά  ένεση για να σπάσει το/τα ωάρια και μετά πρόγραμματισμενες επαφές. Αν έχετε θέμα με το σπερμα πολύ καλά σας είπε για σπερματέγχυση! 
κάνε και μια χοριακη πάντως ποτέ δεν ξέρεις!! Καλή επιτυχία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Με  πολυκυστικες δεν είναι πολύ έγκυρα τα τεστ ωορρηξίας. Το γράφουν στις οδηγίες  κιόλας τα τεστ.. Ανεβαίνει η Lh απο μόνη της. 
Συνήθως με πολυκυστικες κάνεις προγραμματισμένες επαφές.. Δηλαδή κλειδώνεις την ωορρηξία παιρνοντας κλομιφαινη, μετά παρακολούθηση στο γιατρό, μετά  ένεση για να σπάσει το/τα ωάρια και μετά πρόγραμματισμενες επαφές. Αν έχετε θέμα με το σπερμα πολύ καλά σας είπε για σπερματέγχυση! 
κάνε και μια χοριακη πάντως ποτέ δεν ξέρεις!! Καλή επιτυχία! 

Καλησπέρα κορίτσι μου! Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια. Η αλήθεια είναι ότι προσπαθώ να την παρακολουθώ αλλά έχεις δίκιο και όντως αναγράφεται στις οδηγίες ότι θέλει καθημερινά τεστ (πράγμα το οποίο έκανα) και δεν μπορείς να ξέρεις σίγουρα. Τώρα, τη μέθοδο που αναφέρεις με τη θεραπεία και την ένεση δεν την έχω συζητήσει με το γυναικολόγο μου, οπότε σίγουρα θα τον συμβουλευτω αύριο που θα επικοινωνήσουμε. Ευχαριστώ και πάλι, μακάρι να έχουμε κάποια θετική εξέλιξη. Τουλάχιστον να γνωρίζουμε την ωορρηξια και να ξέρουμε ακριβώς που οφείλονται τα προβλήματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Evi123456 είπε:

Καλησπέρα!! Δεν έχω σταθερή περίοδο λόγω πολυκυστικων. Αν κρίνω με βάση το τεστ ωορρηξίας που έκανα στις 28 Νοεμβρίου και βγήκε θετικό, μέχρι σήμερα το πάρα πολύ  έπρεπε να έχω αδιαθετησει. Τεστ εγκυμοσύνης έκανα χθες και πριν 3 μέρες, αρνητικά 😢

Καλησπερα κοριτσι μου!!! Περιμενε 2-3 μερες ακομα και κανε αλλο ενα και αν βγει παλι αρνητικο και δεν ερθει η περιοδος πηγαινε για μια χοριακη....για να μην σου πω να πας κατευθειαν για χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου!!! Περιμενε 2-3 μερες ακομα και κανε αλλο ενα και αν βγει παλι αρνητικο και δεν ερθει η περιοδος πηγαινε για μια χοριακη....για να μην σου πω να πας κατευθειαν για χοριακη

Δυστυχώς κορίτσια μου έρχομαι με αρνητικά νέα. Έχω ραντεβού με τον γιατρό μου το απόγευμα να το δούμε! Ευχαριστώ για την υποστήριξη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Evi123456 είπε:

Δυστυχώς κορίτσια μου έρχομαι με αρνητικά νέα. Έχω ραντεβού με τον γιατρό μου το απόγευμα να το δούμε! Ευχαριστώ για την υποστήριξη 

Να σαι καλα κοριτσι μου, μην απογοητευεσαι!! Ολα ερχονται στην ωρα τους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Evi123456 είπε:

Δυστυχώς κορίτσια μου έρχομαι με αρνητικά νέα. Έχω ραντεβού με τον γιατρό μου το απόγευμα να το δούμε! Ευχαριστώ για την υποστήριξη 

Τι έγινε κορίτσι μου πηγές στον γιατρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Τι έγινε κορίτσι μου πηγές στον γιατρό;

Ναι κορίτσι μου! Προγραμματισαμε τις επόμενες κινήσεις με ηρεμία. Τελικά, ενώ είχα κάνει ωορρηξια πράγματι έχω πολύ λεπτό ενδομητριο γι αυτό κ δεν αδιάθετησα. Οπότε τώρα θα προκαλέσουμε την περίοδο με αγωγή. Παρόλα αυτά, νιώθω καλύτερα που μιλήσαμε κ με ηρέμησε. Μεγάλο πράγμα αυτό από έναν γιατρό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • αχ κορίτσι μου, διαβάζω το μήνυμά σου και η καρδιά μου πονάει. Πρόσφατα βίωσα αποβολή στην αρχή της εγκυμοσύνης δεν μπορώ καν να φανταστώ πώς είναι να χάνεις το μωρό σου στις 35 εβδομάδες.  Είναι τόσο λογικό όλο αυτό που νιώθεις.. πάρε το χρόνο σου κάνε ό,τι καλύτερο μπορείς για την ψυχική σου ηρεμία και φυσικά είναι παρήγορο το ότι έχεις ήδη ένα κοριτσάκι αλλά σε καμία περίπτωση δεν αντικαθιστά το μωρό που έφυγε, το καταλαβαίνω. Ο πόνος θα μαλακώσει κάποια στιγμή, θέλει χρόνο, και είναι εντάξει να σου δώσεις αυτό τον χρόνο ενώ ταυτόχρονα φροντίζεις το παιδί σου. Τι σου είπαν οι γιατροί, γιατί μπορεί να έγινε αυτό; 
    • Καλησπέρα κορίτσια ήθελα να γράψω κάπου να πω τον πόνου πριν 15 μέρες έχασα το μωρό μου ήμουν έγκυος 35 εβδομάδων είχα μια τέλεια εγκυμοσύνη όλα καλά οι εξετάσεις εξαιρετικά όλες και ξαφνικα ένα βράδυ άρχισα να έχω πόνους ελαφρούς μετά από λίγο δυνατούς μαζί με αίμα στο εσώρουχο μου πήγα νοσοκομείο γρήγορα και εκεί μου λένε το μωρό σου δεν εχει παλμό είναι νεκρό με έβαλαν για καισαρική εκείνη έσβησαν όλα ....νιώθω πως έχει σταματήσει ο χρόνος με πιάνουν συνέχεια κλάματα πονάω μέσα μου έχω και ένα κοριτσάκι το πρώτο μου παιδί αυτό που παιδί που πρέπει να σταθώ δυνατή μου λένε όλοι αλλά δεν μπορώ να ξεχάσω το μωρό που είχα στη κοιλιά μου τόσους μήνες.. συγνώμη αν κούρασε το μνμ ήθελα να τα πω κάπου
    • Κορίτσι μου καλώς ήρθες!! Με το καλό το μωράκι σου!! Για την αποκόλληση μην στεναχωριέσαι δεν είναι τίποτα! Από ότι ξέρω το παθαίνουν αρκετές γυναίκες! Ξεκούραση και προγεστερόνη θέλει και όλα θα πάνε καλά!! Αφού έχετε ακούσει και καρδούλα δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας!! Είσαι ακόμα δοκιμαστικό μέλος και τα μηνύματα σου αργούν να φανούν! Αν περάσεις τις 20 δημοσιεύσεις τότε θα φαίνονται κατευθείαν! Συνέχισε να γράφεις για να βγεις από δοκιμαστικό μέλος και να μεγαλώσει η παρέα του Φεβρουαρίου 💓🥰🥰♥️♥️
    • Αν το νιώθω λέει!! Μετράω τις ώρες εγώ!! Συνέχισε να γράφεις κορίτσι μου όταν σου εγκρίνουν και τις 20 δημοσιεύσεις θα μπορείς να γράφεις κατευθείαν για να υπάρχει κανονική επικοινωνία γιατί είναι πολύ σπαστικό αυτό!!! Και εγώ κάθε μέρα προσεύχομαι πραγματικά για να πάνε όλα καλά για όλες μας!! ♥️♥️
    • Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου, χάρηκα πολύ για σένα!! Έρχεται το ουράνιο τοξο σας🌈 όλα να πάνε κατ'ευχην μέχρι τέλους, κια ανεφελη εγκυμοσύνη εύχομαι ολόψυχα❣️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...