Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΠΤωματα εγκυμοσυνης


anna30

Recommended Posts

Κοριτσια Καλημερα!ολες εμεις που θελουμε μωρακι κ προσπαθούμε τοσο καιρο αλλα δεν ερχεται βλεπουμε συμπτώματα κ πιστεύουμε παντα οτι αυτος θα ειναι ο τυχερός μήνας κ μετα απογοήτευση!λοιπον εγω αυτο το μήνα ηταν η πρωτη φορά μετα απο 1 χρονο κ κατι προσπαθειών που δεν αγχώθηκα και δεν κοιτούσα γόνιμες μερες κτλ.επειδη μου προέκυψε ενα προβλημα οχι κατι σοβαρο ομως αγχώθηκα τοσο πολυ μ αυτο που ξεχασα τελειως την εγκυμοσύνη.εχω λοιπον 2 μερες καθυστερηση με υγρά πολλα ειμαι βρεγμένη συνεχεια και πιστευω συνεχεια οτι εχω αδιαθετησει..το στήθος μου δεν πιάνεται απλα ,με πονάει πολυ,εχω ήπιους πόνους περιόδου,πονοκέφαλο και ρίγη τρομερά,ταση για εμετό..δηλ ολα τα συμπτώματα περιόδου που εχω παντα..τα ρίγη ομως ειναι πρωτη φορά.θελω να κανω τεστ ομως φοβαμαι πολυ οτι θα απογοητευτώ και λεω να περιμενω να κλείσω μήνα απο την προηγούμενη περιοδο δηλ να το κανω στις 30 μερες .οσο δεν βλεπω αίμα ελπιζω..σας ευχαριστω πολυ όλες κανετε τρομερή δουλεια!πειτε μου μια γνώμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η anna30 είπε:

Κοριτσια Καλημερα!ολες εμεις που θελουμε μωρακι κ προσπαθούμε τοσο καιρο αλλα δεν ερχεται βλεπουμε συμπτώματα κ πιστεύουμε παντα οτι αυτος θα ειναι ο τυχερός μήνας κ μετα απογοήτευση!λοιπον εγω αυτο το μήνα ηταν η πρωτη φορά μετα απο 1 χρονο κ κατι προσπαθειών που δεν αγχώθηκα και δεν κοιτούσα γόνιμες μερες κτλ.επειδη μου προέκυψε ενα προβλημα οχι κατι σοβαρο ομως αγχώθηκα τοσο πολυ μ αυτο που ξεχασα τελειως την εγκυμοσύνη.εχω λοιπον 2 μερες καθυστερηση με υγρά πολλα ειμαι βρεγμένη συνεχεια και πιστευω συνεχεια οτι εχω αδιαθετησει..το στήθος μου δεν πιάνεται απλα ,με πονάει πολυ,εχω ήπιους πόνους περιόδου,πονοκέφαλο και ρίγη τρομερά,ταση για εμετό..δηλ ολα τα συμπτώματα περιόδου που εχω παντα..τα ρίγη ομως ειναι πρωτη φορά.θελω να κανω τεστ ομως φοβαμαι πολυ οτι θα απογοητευτώ και λεω να περιμενω να κλείσω μήνα απο την προηγούμενη περιοδο δηλ να το κανω στις 30 μερες .οσο δεν βλεπω αίμα ελπιζω..σας ευχαριστω πολυ όλες κανετε τρομερή δουλεια!πειτε μου μια γνώμη...

Εγώ θα είχα κάνει ήδη τεστ 🤣

Σε κάθε γυναίκα είναι διαφορετικά τα συμπτώματα. Επίσης τις περισσότερες φορές είναι ίδια με αυτά της περιοδου. Αυτά που περιγράφεις ναι είναι όλα μια ένδειξη αλλά αν δεν κάνεις ένα τεστακι δε θα ξέρεις.. Ο κύκλος σου είναι σταθερός;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Εγώ θα είχα κάνει ήδη τεστ 🤣

Σε κάθε γυναίκα είναι διαφορετικά τα συμπτώματα. Επίσης τις περισσότερες φορές είναι ίδια με αυτά της περιοδου. Αυτά που περιγράφεις ναι είναι όλα μια ένδειξη αλλά αν δεν κάνεις ένα τεστακι δε θα ξέρεις.. Ο κύκλος σου είναι σταθερός;; 

Ευχαριστω για την άμεση απάντηση!!!ο κύκλος μου τον τελευταίο χρονο ειναι σταθερός 26-28 μερες ..νωρίτερα μπορει να ερθει αργότερα οχι..θερμοκρασία αυξημένη εχω σταθερά πανω απο 37 ακομα..ο γιατρός μου λεει οτι πρεοει να περιμενουμε πριν κανουμε το τεστ 3-4 μερες καθυστερηση αλλα ποιος μπορει να περιμενει;;;;;οταν προσπαθείς τοσο πολυ καιρο σου γινεται εμμονή και ο μονος μήνας που δεν το σκεφτομουν καν ηταν αυτος..

μεν τω μεταξύ ισως σου εχω απαντησει 2 φορές αλλα οκ..

αν δεν μου ερθει ως αυριο θα παρω τεστ ..

εσυ εχεις παιδάκια;η εισαι στη δικη μου φάση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω θα ειχα κανει ηδη τεστ δεν το συζητω!!! 
οπως ειπατε κ πριν ειναι πολυ παρομοια τα συμπτωματα οποτε δεν θα καταλαβεις αν δεν κανεις τεστακι!!!! Καλη επιτυχια!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Angelaki91 είπε:

Εγω θα ειχα κανει ηδη τεστ δεν το συζητω!!! 
οπως ειπατε κ πριν ειναι πολυ παρομοια τα συμπτωματα οποτε δεν θα καταλαβεις αν δεν κανεις τεστακι!!!! Καλη επιτυχια!!! ❤️

Θα κανω αυριο δεν το συζητώ!ευχαριστω πολυυυ💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna30 είπε:

Ευχαριστω για την άμεση απάντηση!!!ο κύκλος μου τον τελευταίο χρονο ειναι σταθερός 26-28 μερες ..νωρίτερα μπορει να ερθει αργότερα οχι..θερμοκρασία αυξημένη εχω σταθερά πανω απο 37 ακομα..ο γιατρός μου λεει οτι πρεοει να περιμενουμε πριν κανουμε το τεστ 3-4 μερες καθυστερηση αλλα ποιος μπορει να περιμενει;;;;;οταν προσπαθείς τοσο πολυ καιρο σου γινεται εμμονή και ο μονος μήνας που δεν το σκεφτομουν καν ηταν αυτος..

μεν τω μεταξύ ισως σου εχω απαντησει 2 φορές αλλα οκ..

αν δεν μου ερθει ως αυριο θα παρω τεστ ..

εσυ εχεις παιδάκια;η εισαι στη δικη μου φάση;

Εγώ είχα δύο απανωτές ατυχίες το  καλοκαίρι και τώρα είμαι πάλι έγκυος και όλα δείχνουν ότι πάμε καλά αυτή τη φορά. Εγώ έκανα τεστακι πριν καν την καθυστέρηση γιατι είχα πονακια και είχε βγει θετικό. Βέβαια εγώ βιαζόμουν να μάθω γτ έπρεπε να ξεκινήσω θεραπεια με ενεσακια ηπαρινης. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Angelaki91 είπε:

Εγω θα ειχα κανει ηδη τεστ δεν το συζητω!!! 
οπως ειπατε κ πριν ειναι πολυ παρομοια τα συμπτωματα οποτε δεν θα καταλαβεις αν δεν κανεις τεστακι!!!! Καλη επιτυχια!!! ❤️

Είχες κάποια εξέλιξη εσύ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Είχες κάποια εξέλιξη εσύ;; 

Κοριτσακι μου ευχομαι ολα να σου πανε οπως το επιθυμείς!!!με το καλο το μωρακι σου!!!εγω στα ίδια ακομα ..δεν αδιαθετησα αν κ ειδα ελάχιστα μπεζ υγρά μονο στο σκούπισμα!θα κανω τεστ δεν το συζητώ!κ ας μου βγει σε κακό..☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η anna30 είπε:

Κοριτσακι μου ευχομαι ολα να σου πανε οπως το επιθυμείς!!!με το καλο το μωρακι σου!!!εγω στα ίδια ακομα ..δεν αδιαθετησα αν κ ειδα ελάχιστα μπεζ υγρά μονο στο σκούπισμα!θα κανω τεστ δεν το συζητώ!κ ας μου βγει σε κακό..☹️

Να το κάνεις με πρωινά ούρα.. Σ ευχαριστώ πολύ.. Εύχομαι και σε σένα γρήγορα να δεις το θετικο ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Να το κάνεις με πρωινά ούρα.. Σ ευχαριστώ πολύ.. Εύχομαι και σε σένα γρήγορα να δεις το θετικο ☺️

Από το στομα σου και στου θεού τ αφτι!!!θα σε ενημερώσω!!!αυχαριστω πολυ για τη στηριξη🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η anna30 είπε:

Κοριτσια Καλημερα!ολες εμεις που θελουμε μωρακι κ προσπαθούμε τοσο καιρο αλλα δεν ερχεται βλεπουμε συμπτώματα κ πιστεύουμε παντα οτι αυτος θα ειναι ο τυχερός μήνας κ μετα απογοήτευση!λοιπον εγω αυτο το μήνα ηταν η πρωτη φορά μετα απο 1 χρονο κ κατι προσπαθειών που δεν αγχώθηκα και δεν κοιτούσα γόνιμες μερες κτλ.επειδη μου προέκυψε ενα προβλημα οχι κατι σοβαρο ομως αγχώθηκα τοσο πολυ μ αυτο που ξεχασα τελειως την εγκυμοσύνη.εχω λοιπον 2 μερες καθυστερηση με υγρά πολλα ειμαι βρεγμένη συνεχεια και πιστευω συνεχεια οτι εχω αδιαθετησει..το στήθος μου δεν πιάνεται απλα ,με πονάει πολυ,εχω ήπιους πόνους περιόδου,πονοκέφαλο και ρίγη τρομερά,ταση για εμετό..δηλ ολα τα συμπτώματα περιόδου που εχω παντα..τα ρίγη ομως ειναι πρωτη φορά.θελω να κανω τεστ ομως φοβαμαι πολυ οτι θα απογοητευτώ και λεω να περιμενω να κλείσω μήνα απο την προηγούμενη περιοδο δηλ να το κανω στις 30 μερες .οσο δεν βλεπω αίμα ελπιζω..σας ευχαριστω πολυ όλες κανετε τρομερή δουλεια!πειτε μου μια γνώμη...

Νινακι μου μυρίζει!🤗 Στο εύχομαι ολόψυχα κορίτσι μου! Να δεις αύριο ένα θετικότατο τεστακι! 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Νινακι μου μυρίζει!🤗 Στο εύχομαι ολόψυχα κορίτσι μου! Να δεις αύριο ένα θετικότατο τεστακι! 💗

Παιδιά αν ειναι θετικό μετα απο τοσο πολυ καιρο θα τρελαθωωωω!!!μακαρι ο θεος να με βοηθήσει!!!!!ευχαριστω πολυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna30 είπε:

Παιδιά αν ειναι θετικό μετα απο τοσο πολυ καιρο θα τρελαθωωωω!!!μακαρι ο θεος να με βοηθήσει!!!!!ευχαριστω πολυυυυ

Μακάρι κοπέλα μου ο Θεός να σου χαρίσει αυτό που τόσο επιθυμείς!💗 Θα περιμένουμε νέα σου!

Υ.Γ. Πάντως εγώ από τα υγρά κατάλαβα ότι ήμουν έγκυος γιατί πρώτη φορά στη ζωή μου είχα τόσα πολλά!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μακάρι κοπέλα μου ο Θεός να σου χαρίσει αυτό που τόσο επιθυμείς!💗 Θα περιμένουμε νέα σου!

Υ.Γ. Πάντως εγώ από τα υγρά κατάλαβα ότι ήμουν έγκυος γιατί πρώτη φορά στη ζωή μου είχα τόσα πολλά!😉

Καλημέρα,μολις εκανα τεστ κ ειναι αρνητικό για αλλη μια φορά.μαλιστα εκανα 2 predictor early..αυτο βρηκα αν και εχω ακούσει οτι δεν ειναι τοσο αξιόπιστα.αλλα δεν μπορει αν ημουν κατι θα έδειχνε.περιοδο δεν εχω μονο υγρά πολλα που δεν εχουν απόχρωση.ισως εχω κάποιο αλλο προβλημα δεν ξερω γιατι η θερμοκρασία μου παλι ειναι πανω απο 37..😭😭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η anna30 είπε:

Θα περιμενω ομως..οσο δεν βλεπω αίμα διατηρώ ελπίδες ..ποτε θα ερθει πια ενα μωρακι;;;;;😢

Μέχρι να δεις αιματακι ελπίζεις.. Θα έρθει.. Δεν γίνεται να μην έρθει ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Τι ηλικίες έχετε;; έχετε κάνει γενικά εξετασουλες;;; 

Κλαιρη μου εγω ειμαι 34 και ο σύζυγος μου 38..οχι εξετάσεις εξειδικευμένες δεν εχουμε κανει ακομα γιατι ο γιατρός μου λεει οτι ο ένας χρόνος κ κατι δεν ειναι κ παρα πολύς καιρός!νομιζω θα το βάλουμε στο προγραμμα πλέον..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εν τω μεταξύ εχω πόνους περιόδου ακομα αλλα δεν ερχεται ..να μν δειχνει ακομα το τεστ το θεωρώ απίθανο ομως..δεν πειράζει θετική σκέψη και ολα θα γίνουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/11/2020 at 3:07 ΜΜ, ο/η Clairy. είπε:

Είχες κάποια εξέλιξη εσύ;; 

Κοριτσι μου παρ ολο που οι χοριακες μου είχαν χαμηλη αύξηση πηγαμε για υπερηχο και ακουσαμε καρδουλα να χτυπάει δυνατα ! Ο γιατρος λεει μεχρι στιγμής ολα καλα!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Angelaki91 είπε:

Κοριτσι μου παρ ολο που οι χοριακες μου είχαν χαμηλη αύξηση πηγαμε για υπερηχο και ακουσαμε καρδουλα να χτυπάει δυνατα ! Ο γιατρος λεει μεχρι στιγμής ολα καλα!!! ❤️

Τι όμορφη εξέλιξη είναι αυτή.. Παρά πολύ χάρηκα ❤️ έλα και εσύ στην ομάδα για τα μωράκια που θα γεννηθούν καλοκαιρακι (πρώτα ο Θεός) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anna30 είπε:

Κλαιρη μου εγω ειμαι 34 και ο σύζυγος μου 38..οχι εξετάσεις εξειδικευμένες δεν εχουμε κανει ακομα γιατι ο γιατρός μου λεει οτι ο ένας χρόνος κ κατι δεν ειναι κ παρα πολύς καιρός!νομιζω θα το βάλουμε στο προγραμμα πλέον..

Δε σας πήραν και τα χρόνια.. Αλλά γενικά καλό θα ήταν.. Μπορεί και να μην χρειαστεί βέβαια 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/11/2020 at 8:38 ΠΜ, ο/η anna30 είπε:

Καλημέρα,μολις εκανα τεστ κ ειναι αρνητικό για αλλη μια φορά.μαλιστα εκανα 2 predictor early..αυτο βρηκα αν και εχω ακούσει οτι δεν ειναι τοσο αξιόπιστα.αλλα δεν μπορει αν ημουν κατι θα έδειχνε.περιοδο δεν εχω μονο υγρά πολλα που δεν εχουν απόχρωση.ισως εχω κάποιο αλλο προβλημα δεν ξερω γιατι η θερμοκρασία μου παλι ειναι πανω απο 37..😭😭

Θα έρθει κορίτσι μου! Θα δεις! Θα σου πω την γνώμη μου σχετικά με τις εξετάσεις. Εμείς προσπαθούσα πάνω από δύο χρόνια. Φαντάζεσαι το κλάμα που έριχνα κάθε μήνα! Άρχισε να με επηρεάζει πολύ ψυχολογικά. Μου είχε γίνει εμμονή κατά κάποιο τρόπο. Εγώ ήμουν 31 κι ο άντρας μου 34 όταν ξεκινήσαμε. Ώσπου κάποια στιγμή κουράστηκα από το θα έρθει μικροί είμαστε. Κάνουμε εξετάσεις και βρίσκουμε μικρόβιο στον άντρα μου. Κάνει θεραπεία και σε τρεις μήνες μένω έγκυος. Θέλω να καταλήξω ότι μετανιώνω που δεν το έψαξα νωρίτερα. Πιστεύω θα γλίτωνα πολλά δάκρυα! Μακάρι να μην χρειαστεί να κάνετε τίποτα και να έρθει γρήγορα αλλά συν Αθηνά και χείρα κίνει!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/11/2020 at 8:38 ΠΜ, ο/η anna30 είπε:

Καλημέρα,μολις εκανα τεστ κ ειναι αρνητικό για αλλη μια φορά.μαλιστα εκανα 2 predictor early..αυτο βρηκα αν και εχω ακούσει οτι δεν ειναι τοσο αξιόπιστα.αλλα δεν μπορει αν ημουν κατι θα έδειχνε.περιοδο δεν εχω μονο υγρά πολλα που δεν εχουν απόχρωση.ισως εχω κάποιο αλλο προβλημα δεν ξερω γιατι η θερμοκρασία μου παλι ειναι πανω απο 37..😭😭

Καλησπέρα κοπέλα μου! Θελω να σου δώσω συμβουλές γιατί έχω εμπειρία στο θέμα. .εμείς προσπαθούσαμε από το 2015. .μετά από ένα χρόνο κ δύο μήνες έμεινα εγκυος αλλά δεν ήταν τυχαίο το γεγονός ότι πιάσαμε δύσκολα έκανα αποβολη μετά απ 20 μέρες. .μην χάνεις χρόνο για εμένα. .κάνε εξετάσεις κοίτα τις σαλπιγγες σου αν είναι κομπλέ. .κάνε μια εξέταση ΑΜΗ να δεις αν το ωάρια σου είναι εντάξει. Δεν για ενδομητριωση με μια εξέταση. .για θρομβοφιλια. .μπορεί να πιάνεις κ να πέφτει χωρίς να το γνωρίζεις. .στο λέω γιατι έχασα πολυ καιρό γιάτι κ εγώ είχα άρνηση πάνω σε όλα αυτά. ..τώρα ειμαι έγκυος με εξωσωματική γιατί αν είχα πάει τότε να κάνω εξετάσεις θα είχα βρει ότι είχα ένα μικρόβιο το οποίο μου κατέστρεψε τις σαλπιγγες κ με μια αντιβιωση θα ήμουν κομπλέ. ..

Το ειδα αργά τις αφαιρεσα κ μπήκα σε αυτήν την διαδικασία! 

Προς το παρόν ολα καλα! Σου εύχομαι τα καλύτερα. ..κ μην το αφήνεις για μένα ψαξ το. .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Dorina είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου! Θελω να σου δώσω συμβουλές γιατί έχω εμπειρία στο θέμα. .εμείς προσπαθούσαμε από το 2015. .μετά από ένα χρόνο κ δύο μήνες έμεινα εγκυος αλλά δεν ήταν τυχαίο το γεγονός ότι πιάσαμε δύσκολα έκανα αποβολη μετά απ 20 μέρες. .μην χάνεις χρόνο για εμένα. .κάνε εξετάσεις κοίτα τις σαλπιγγες σου αν είναι κομπλέ. .κάνε μια εξέταση ΑΜΗ να δεις αν το ωάρια σου είναι εντάξει. Δεν για ενδομητριωση με μια εξέταση. .για θρομβοφιλια. .μπορεί να πιάνεις κ να πέφτει χωρίς να το γνωρίζεις. .στο λέω γιατι έχασα πολυ καιρό γιάτι κ εγώ είχα άρνηση πάνω σε όλα αυτά. ..τώρα ειμαι έγκυος με εξωσωματική γιατί αν είχα πάει τότε να κάνω εξετάσεις θα είχα βρει ότι είχα ένα μικρόβιο το οποίο μου κατέστρεψε τις σαλπιγγες κ με μια αντιβιωση θα ήμουν κομπλέ. ..

Το ειδα αργά τις αφαιρεσα κ μπήκα σε αυτήν την διαδικασία! 

Προς το παρόν ολα καλα! Σου εύχομαι τα καλύτερα. ..κ μην το αφήνεις για μένα ψαξ το. .

Σας ευχαριστω τοσο πολυ όλες σας πραγματικα για τη βοήθεια!λοιπον εχεις πολυ δικιο ..μίλησα με το γιατρο μου και μου ειπε αρχικα σαλπιγγογραφια κ εξεταση σπέρματος ..μετα την καραντίνα ξεκιναω εξετάσεις!!παντως εχω παρατηρήσει οτι οι γυναικολόγοι αρνούνται για κάποιο λογο να μας προτρέψουν για εξετάσεις και θέλουν να προσπαθήσουμε φυσιολογικά.εμεις με το που αποφασίσαμε να προσπαθήσουμε για μωρακι,πηγα για παπ και ζήτησα προγεννητικό με οτι αυτο συνεπάγεται ,συν θρόμβοφιλια αλλα δεν τις έγραφε..κ πηγα κ σε δεύτερο κ σε τρίτο γιατρο κ παλι πηρα την ίδια απάντηση οτι εμεις οι Ελληνίδες εχουμε μια ταση να φαντασιωνόμαστε προβλήματα ενώ δεν υπάρχουν κ να ζούμε με το αν.διαφωνω κάθετα αν με ρωτάτε γιατι ειναι θεμα πρόληψης και μονο!!!

ευχομαι τα καλυτερα κοριτσακι μου με το καλο το μωρακι σου!!!ειστε στήριγμα να ξέρετε!!!!εγω δεν τολμώ να το συζητήσω με κανεναν γιατι ακουω παντα οτι εδω προσπαθούν γυναίκες 5-6-8 χρονια ,ο 1κ 1/2 χρονος ειναι λιγο..

ευχομαι υγεια για ολους μας!!!❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...