Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θετικη η χοριακη! !


Dorina

Recommended Posts

Κορίτσια μου όμορφα!!είναι θετική!ελπίζω να προχωρησει κανονικά! !!!χαίρομαι πολύ! Εύχομαι ότι καλύτερο σε ολες! 

Οι πόνοι περιόδου τελικά δεν είναι αρνητικό σημάδι! 

Η χοριακη μου 329 στην 27 μέρα μετά από την προηγούμενη περιοδο. Δεν είναι μεγάλη λιγο? Λέτε να έχω κ τα δύο έμβρυα! 😚😚😍😘🤗😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Dorina είπε:

Κορίτσια μου όμορφα!!είναι θετική!ελπίζω να προχωρησει κανονικά! !!!χαίρομαι πολύ! Εύχομαι ότι καλύτερο σε ολες! 

Οι πόνοι περιόδου τελικά δεν είναι αρνητικό σημάδι! 

Η χοριακη μου 329 στην 27 μέρα μετά από την προηγούμενη περιοδο. Δεν είναι μεγάλη λιγο? Λέτε να έχω κ τα δύο έμβρυα! 😚😚😍😘🤗😇

Καλημέρα κορίτσι μου, συγχαρητήρια!!! Με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Πόσες μέρες μετά την εμβρυομεταφορα είσαι και τι έμβρυα έβαλες; Εγώ με τα διδυμάκια την 9η μέρα από εμβρυομεταφορα βλαστοκυστεων είχα χοριακη 230. Υπάρχει πιθανότητα να είναι κ τα 2 αλλά γενικά η τιμή της χοριακης δεν είναι σίγουρη ένδειξη. Παίζουν οι τιμές παρα πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Dorina είπε:

Κορίτσια μου όμορφα!!είναι θετική!ελπίζω να προχωρησει κανονικά! !!!χαίρομαι πολύ! Εύχομαι ότι καλύτερο σε ολες! 

Οι πόνοι περιόδου τελικά δεν είναι αρνητικό σημάδι! 

Η χοριακη μου 329 στην 27 μέρα μετά από την προηγούμενη περιοδο. Δεν είναι μεγάλη λιγο? Λέτε να έχω κ τα δύο έμβρυα! 😚😚😍😘🤗😇

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!!!!!! Μια υπέροχη εγκυμοσύνη να έχεις εύχομαι!! Όλα να πάνε τέλεια!!! 👏👏👏🙏🙏🙏😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Dorina είπε:

Κορίτσια μου όμορφα!!είναι θετική!ελπίζω να προχωρησει κανονικά! !!!χαίρομαι πολύ! Εύχομαι ότι καλύτερο σε ολες! 

Οι πόνοι περιόδου τελικά δεν είναι αρνητικό σημάδι! 

Η χοριακη μου 329 στην 27 μέρα μετά από την προηγούμενη περιοδο. Δεν είναι μεγάλη λιγο? Λέτε να έχω κ τα δύο έμβρυα! 😚😚😍😘🤗😇

Καλησπέρα,,,τέλεια νέα!!!!! Να πάνε όλα υπέροχα και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου!!!! Και μακάρι να είναι διπλή η χαρά αν είναι να έχεις δύο σπορακια!!!!🥰🥳👍👌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, συγχαρητήρια!!! Με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Πόσες μέρες μετά την εμβρυομεταφορα είσαι και τι έμβρυα έβαλες; Εγώ με τα διδυμάκια την 9η μέρα από εμβρυομεταφορα βλαστοκυστεων είχα χοριακη 230. Υπάρχει πιθανότητα να είναι κ τα 2 αλλά γενικά η τιμή της χοριακης δεν είναι σίγουρη ένδειξη. Παίζουν οι τιμές παρα πολύ. 

Τα έβαλα 3 ημερών 8 κ 10 κυττάρων! Εκανά την 11 μέρα χοριακη. .ότι είναι με το καλό να έρθει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!!!!!! Μια υπέροχη εγκυμοσύνη να έχεις εύχομαι!! Όλα να πάνε τέλεια!!! 👏👏👏🙏🙏🙏😍😍😍

Ευχαριστώ το εύχομαι για όλες σας το ίδιο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλησπέρα,,,τέλεια νέα!!!!! Να πάνε όλα υπέροχα και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου!!!! Και μακάρι να είναι διπλή η χαρά αν είναι να έχεις δύο σπορακια!!!!🥰🥳👍👌

Ευχαριστώ πολυ πολυ!!!!!μακάρι! !!!θα δω πως πάει την δεύτερα η χοριακη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dorina είπε:

Ευχαριστώ πολυ πολυ!!!!!μακάρι! !!!θα δω πως πάει την δεύτερα η χοριακη! 

Μια χαρά θα πάει!!!!! Θετική όπως και η σκέψη όλων μας !!!!! 🥰💕🥰👶💕👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η condios είπε:

Μια χαρά θα πάει!!!!! Θετική όπως και η σκέψη όλων μας !!!!! 🥰💕🥰👶💕👶

Επειδή έχω κάνει μια αποβολη παλιότερα κράταω  μια πισινή !αλλά πιστεύω ότι θα πάει καλά! 😇😇😇😇😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Dorina είπε:

Επειδή έχω κάνει μια αποβολη παλιότερα κράταω  μια πισινή !αλλά πιστεύω ότι θα πάει καλά! 😇😇😇😇😇

Πιστεύω οι περισσότερες εδώ μέσα είχαμε ατυχία, μέσα σε αυτές και εγώ,,,, αλλά,,, εκεί, δυνατές και προσηλωμενες στο στόχο μας,,,θα τα καταφέρουμε στο τέλος! Μια χαρά θα πάει,,,μόνο θετική σκέψη και ηρεμία!!!!🥰💕👍👶👌👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η condios είπε:

Πιστεύω οι περισσότερες εδώ μέσα είχαμε ατυχία, μέσα σε αυτές και εγώ,,,, αλλά,,, εκεί, δυνατές και προσηλωμενες στο στόχο μας,,,θα τα καταφέρουμε στο τέλος! Μια χαρά θα πάει,,,μόνο θετική σκέψη και ηρεμία!!!!🥰💕👍👶👌👶

Πιστεύω κ εγώ ότι θα είναι όλα καλά! Έχω πίστη! !θετική σκέψηόπως το λες πάντα! !!😚😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...