Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα!!λίγο διστακτικά ανοίγω το θέμα του Ιουνίου..για να δούμε πόσες είμαστε στους ίδιους μήνες...ελάτε να μοιραστούμε τα άγχη, τις αγωνίες αλλά και τις χαρές μας!!

Εμείς με το καλό περιμένουμε το 2ο με Πητ 11/6..

Εύχομαι σε όλες υγιείς και τελειομηνες εγκυμοσύνες 🙏🙏🧿🧿 

Παραθέτω και το πινακακι μας, μετά την πολύτιμη βοήθεια της @Tweema...

DIAMANTW            1/6     κοριτσάκι
Natasha24              6/6     αγορακι 
Smurf88                11/6     κοριτσάκι
Tweema                14/6     κοριτσάκι 
eleni5525              15/6     κοριτσάκι
Νίναα                     16/6     κοριτσακι
Alexey                      1/7     κοριτσακι
Liiida                        1/7     κοριτσακι
Valxris                      1/7     αγορακι
Starrr                      12/7     κοριτσακι
Clairy.                       9/7     αγορακι
nic_ol                       4/8     αγοράκι
Lia5                          7/8     αγορακι
Love32                  12/8     αγορακι
Sofoula28             23/8     κοριτσακι
Al Kate                  14/8     αγορακι
lenaki92                24/8     αγορακι
Diana_caterina     24/8     κοριτσακι
Μαριλου1             26/8     κοριτσάκι
PanB                        8/9     αγορακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mariasmommy είπε:

Καλησπέρα!Και εμείς το δεύτερο με βάση την τερ 4/6 !πόσο είναι το πρώτο σου;

Με το καλό και εσείς...2 χρονών είναι το πρώτο.. εσένα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Με το καλό και εσείς...2 χρονών είναι το πρώτο.. εσένα;

17 μηνών!Την Τετάρτη έχουμε ραντεβού στο γυναικολο να δούμε τι θα μας πει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από εμένα!!

Καλώς εχόντων των πραγμάτων έχω ΠΗΤ 07/06/21 στο πρώτο μου μπεμπακι...

Από συμπτώματα πως είστε;;;

Εγώ σήμερα ειδικά ,φοβερή ανακατωσουρα και καούρα..δε θέλω ούτε νερό να πιω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vivi_ είπε:

Καλησπέρα κι από εμένα!!

Καλώς εχόντων των πραγμάτων έχω ΠΗΤ 07/06/21 στο πρώτο μου μπεμπακι...

Από συμπτώματα πως είστε;;;

Εγώ σήμερα ειδικά ,φοβερή ανακατωσουρα και καούρα..δε θέλω ούτε νερό να πιω...

 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

Κοριτσια μου καλησπέρα και εγώ περιμένω το 1ο μου παιδάκι με πητ 6/6 💕💕💕

Με το καλό κορίτσια!

Από συμπτώματα τα ίδια με την προηγούμενη εγκυμοσύνη δυστυχώς αλλά χωρίς τους εμετούς!!!!μέχρι στιγμής έχω κάνει μόνο έναν.βέβαια προσπαθώ να τρώω ανά 3 ώρες κάτι για να μην αδειάζει το στομάχι μου γιατί μετά και Εγώ ούτε νερό δεν αντέχω να πιω!Στην καουρα με βοηθανε στραγάλια και γάλα αν θες δοκίμασε!γενικά προσπάθησε να μην τρως κάτι που θα σου πέσει βαρύ και πολλά μπαχαρικά. Εγώ είχα 2 μέρες καουρα επειδή μια μέρα έφαγα κεμπάπ!Από τότε προσέχω όσο μπορώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Smurf88 changed the title to Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021

Κορίτσια έπειτα από προτροπή της @Sofia0294 άλλαξα τον τίτλο του θέματος για να μπορέσουν να μπουν και άλλες κοπέλες... ελπίζω να σας αρέσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Vivi_ είπε:

Καλησπέρα κι από εμένα!!

Καλώς εχόντων των πραγμάτων έχω ΠΗΤ 07/06/21 στο πρώτο μου μπεμπακι...

Από συμπτώματα πως είστε;;;

Εγώ σήμερα ειδικά ,φοβερή ανακατωσουρα και καούρα..δε θέλω ούτε νερό να πιω...

Με το καλό και σε σένα!!! Κ εμένα χάλια το στομάχι μου...ειδικά το νερό δεν το θέλω καθόλου..ακόμα και όταν πεινάω δεν  μπορώ να φάω πολύ.. Με έβαλε και η τρελή η ενδοκρινολόγος σε διατροφή για τον διαβήτη από τώρα (είχα οριακό το νηστείας στην περασμένη εγκυμοσύνη) και πολλές φορές δεν μπορώ να το ακολουθήσω με τίποτα!! Ευτυχώς μου σταμάτησε το καφέ που είχα 2 ημέρες! Σκέφτομαι να πάω πάλι για υπέρηχο να δω ότι όλα είναι καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια μου και εγώ έχω θέμα με το νερό δεν μπορώ να πιω πολύ με πιάνει αναγούλα.. γενικα οι εμετοί σταμάτησαν αλλα μολις φάω ανακατευομαι..ελπιζω να σταματησουν σιγα σιγα..!!Επισης εχω αποστροφή στο κρεας μολις το μυρίσω με πιάνει ανακατωσούρα.. Εγώ έχω υπέρηχο την Πέμπτη!!Την αυχενικη σε ποια εβδομαδα την κάνουν??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου και εγώ έχω θέμα με το νερό δεν μπορώ να πιω πολύ με πιάνει αναγούλα.. γενικα οι εμετοί σταμάτησαν αλλα μολις φάω ανακατευομαι..ελπιζω να σταματησουν σιγα σιγα..!!Επισης εχω αποστροφή στο κρεας μολις το μυρίσω με πιάνει ανακατωσούρα.. Εγώ έχω υπέρηχο την Πέμπτη!!Την αυχενικη σε ποια εβδομαδα την κάνουν??

Ακριβώς το ίδιο νιώθω με το κρέας, αλλαντικά αυγά!!!!εγώ έχω Αύριο υπέρηχο και στην επόμενη επίσκεψη σε  3 εβδομάδες την Αυχενική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι συχνό φαίνομαι με το κρέας παντως μου το ειπε κι η ενδοκρινολογος μου..!!άρα λογικά 13η εβδομαδα...Ανυπομονώ να δω οτι ολα είναι καλα💕💕Σε ποιο νοσοκομειο θα γεννήσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

Ειναι συχνό φαίνομαι με το κρέας παντως μου το ειπε κι η ενδοκρινολογος μου..!!άρα λογικά 13η εβδομαδα...Ανυπομονώ να δω οτι ολα είναι καλα💕💕Σε ποιο νοσοκομειο θα γεννήσεις?

Στο Γαία λογικά όπως και την μικρή!ήμουν αρκετά ικανοποιημένη και μας είναι πιο κοντά από τα αλλά!εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια κ καλό μηνα να έχουμε με πολλά θετικά τεστακια κ για άλλες κοπέλες ώστε να μαζευτούμε πολλές! Πλησιάζουν τα Χριστούγεννα λίγο διαφορετικά φέτος, αλλά με ένα έξτρα δωράκι στην κοιλίτσα μας που θα κάνει τα φετινά Χριστούγεννα λίγο πιο αισιόδοξα και χαρούμενα! 😊 εγώ ειμαι λίγο πιο μετά από εσάς εδώ, βαση ΤΕΡ διανύω την 6η εβδομάδα κ την ερχόμενη Δευτέρα έχω το πρώτο μου ραντεβού στη γυναικολόγο κ έχω λίγο άγχος δε σας κρύβω να είναι όλα καλά μιας κ ειναι το 1ο κ προσπαθούσαμε έναν ολόκληρο χρόνο! Πείτε μου εσείς από συμπτώματα είχατε τίποτα στην αρχή ή είναι νωρις, γιατί εγώ δεν έχω τίποτα εκτός από λίγη υπνηλία κ λίγο ερεθισμό στο στήθος..  😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mariasmommy είπε:

Στο Γαία λογικά όπως και την μικρή!ήμουν αρκετά ικανοποιημένη και μας είναι πιο κοντά από τα αλλά!εσυ;

Κι εγωωωωωω τελειο???😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια κ καλό μηνα να έχουμε με πολλά θετικά τεστακια κ για άλλες κοπέλες ώστε να μαζευτούμε πολλές! Πλησιάζουν τα Χριστούγεννα λίγο διαφορετικά φέτος, αλλά με ένα έξτρα δωράκι στην κοιλίτσα μας που θα κάνει τα φετινά Χριστούγεννα λίγο πιο αισιόδοξα και χαρούμενα! 😊 εγώ ειμαι λίγο πιο μετά από εσάς εδώ, βαση ΤΕΡ διανύω την 6η εβδομάδα κ την ερχόμενη Δευτέρα έχω το πρώτο μου ραντεβού στη γυναικολόγο κ έχω λίγο άγχος δε σας κρύβω να είναι όλα καλά μιας κ ειναι το 1ο κ προσπαθούσαμε έναν ολόκληρο χρόνο! Πείτε μου εσείς από συμπτώματα είχατε τίποτα στην αρχή ή είναι νωρις, γιατί εγώ δεν έχω τίποτα εκτός από λίγη υπνηλία κ λίγο ερεθισμό στο στήθος..  😊

Καλημέρα και με το καλο κοριτσακι μου🤗 Εμένα άρχισαν  γυρω στην 6η εβδομαδα όπου ειχα ανακατωσούρα,εμετούς και εννοειται πονο στο στηθος !Όμως δεν είναι το ίδιο σε όλους ο κάθε οργανισμός αντιδράει διαφορετικά..μην σε αγχωνει αυτο δηλαδη ολα καλα θα πάνε!!!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

Καλημέρα και με το καλο κοριτσακι μου🤗 Εμένα άρχισαν  γυρω στην 6η εβδομαδα όπου ειχα ανακατωσούρα,εμετούς και εννοειται πονο στο στηθος !Όμως δεν είναι το ίδιο σε όλους ο κάθε οργανισμός αντιδράει διαφορετικά..μην σε αγχωνει αυτο δηλαδη ολα καλα θα πάνε!!!!❤

Με το καλό κ σε σένα κοπέλα μου! 🥰 Ναι σαφώς κάθε εγκυμοσυνη είναι διαφορετική.. Δε με αγχώνει γενικά κάτι είμαι της άποψης πως οτι είναι να γίνει θα γίνει κ απλά θέλω να το απολαύσω τώρα.. αρκετό άγχος πέρασα 1 χρόνο τωρα.. σκέφτομαι πως όλα θα πάρουν το δρόμο τους σιγά σιγά! Λογικά ο πρώτος υπέρηχος είναι διακολπικος Ε? Κ επίσης ακούμε κ καρδούλα στον πρώτο υπέρηχο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofia0294 είπε:

Με το καλό κ σε σένα κοπέλα μου! 🥰 Ναι σαφώς κάθε εγκυμοσυνη είναι διαφορετική.. Δε με αγχώνει γενικά κάτι είμαι της άποψης πως οτι είναι να γίνει θα γίνει κ απλά θέλω να το απολαύσω τώρα.. αρκετό άγχος πέρασα 1 χρόνο τωρα.. σκέφτομαι πως όλα θα πάρουν το δρόμο τους σιγά σιγά! Λογικά ο πρώτος υπέρηχος είναι διακολπικος Ε? Κ επίσης ακούμε κ καρδούλα στον πρώτο υπέρηχο?

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!Ετσι σε θέλω!!θετική σκέψη κι εγώ την ίδια γνώμη με εσενα εχω 😉                     Ναι ο 1ος υπέρηχος ειναι διακολπικος ,τωρα όσο αναφορά την καρδούλα ειναι θεμα χοριακης απο οτι καταλαβα αν δεν κάνω λαθος κιολας 😋 ( ας με διόρθωσή κάποια που ίσως έχει παραπανω γνώσεις.. )Εγω 1ος υπέρηχος 6η εβδομαδα ακούσαμε αλλα πολυ χαμηλά επειδη ακομη ήταν νωρις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!Ετσι σε θέλω!!θετική σκέψη κι εγώ την ίδια γνώμη με εσενα εχω 😉                     Ναι ο 1ος υπέρηχος ειναι διακολπικος ,τωρα όσο αναφορά την καρδούλα ειναι θεμα χοριακης απο οτι καταλαβα αν δεν κάνω λαθος κιολας 😋 ( ας με διόρθωσή κάποια που ίσως έχει παραπανω γνώσεις.. )Εγω 1ος υπέρηχος 6η εβδομαδα ακούσαμε αλλα πολυ χαμηλά επειδη ακομη ήταν νωρις...

Ναι νομίζω έτσι είναι έχει να κάνει με τη χοριακη! Τη Δευτέρα θα μου λυθούν οι απορίες.. Εσύ ξέρεις τι φύλο είναι το μωρό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofia0294 είπε:

Με το καλό κ σε σένα κοπέλα μου! 🥰 Ναι σαφώς κάθε εγκυμοσυνη είναι διαφορετική.. Δε με αγχώνει γενικά κάτι είμαι της άποψης πως οτι είναι να γίνει θα γίνει κ απλά θέλω να το απολαύσω τώρα.. αρκετό άγχος πέρασα 1 χρόνο τωρα.. σκέφτομαι πως όλα θα πάρουν το δρόμο τους σιγά σιγά! Λογικά ο πρώτος υπέρηχος είναι διακολπικος Ε? Κ επίσης ακούμε κ καρδούλα στον πρώτο υπέρηχο?

Συνήθως ακούγεται την 6η εβδομάδα αλλά έχει να κάνει με το μηχάνημα, τη θέση της μήτρας κλπ..σ αυτή την εγκυμοσύνη προσπαθούσε να την πιάσει αλλά δεν μπορούσε.. παρόλα αυτά τη βλέπαμε που χτυπούσε!! Διακολπικα γίνεται πάντως...οι επόμενοι όμως από την κοιλίτσα..

Σήμερα θα πάω κ εγώ θα έκτακτα για να δούμε αν είναι όλα καλά με το αίμα που είχα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Smurf88 είπε:

Συνήθως ακούγεται την 6η εβδομάδα αλλά έχει να κάνει με το μηχάνημα, τη θέση της μήτρας κλπ..σ αυτή την εγκυμοσύνη προσπαθούσε να την πιάσει αλλά δεν μπορούσε.. παρόλα αυτά τη βλέπαμε που χτυπούσε!! Διακολπικα γίνεται πάντως...οι επόμενοι όμως από την κοιλίτσα..

Σήμερα θα πάω κ εγώ θα έκτακτα για να δούμε αν είναι όλα καλά με το αίμα που είχα..

Σταμάτησε το αίμα όμως έτσι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Ναι νομίζω έτσι είναι έχει να κάνει με τη χοριακη! Τη Δευτέρα θα μου λυθούν οι απορίες.. Εσύ ξέρεις τι φύλο είναι το μωρό?

Οχιιι ακομη ειναι νωρις θα μάθω λογικα στην αυχενικη διαφανεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Συνήθως ακούγεται την 6η εβδομάδα αλλά έχει να κάνει με το μηχάνημα, τη θέση της μήτρας κλπ..σ αυτή την εγκυμοσύνη προσπαθούσε να την πιάσει αλλά δεν μπορούσε.. παρόλα αυτά τη βλέπαμε που χτυπούσε!! Διακολπικα γίνεται πάντως...οι επόμενοι όμως από την κοιλίτσα..

Σήμερα θα πάω κ εγώ θα έκτακτα για να δούμε αν είναι όλα καλά με το αίμα που είχα..

Ελπίζω να πάνε όλα καλά 🙏🙏🙏😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Natasha24 είπε:

Οχιιι ακομη ειναι νωρις θα μάθω λογικα στην αυχενικη διαφανεια..

Η οποία γίνεται σε ποια εβδομάδα?? Πω πω είμαι τελείως άσχετη! Αυτό με το ένστικτο που λένε ότι διαισθάνεται η μελουσα μαμά το φύλο ισχύει τελικά?? Δλδ εσύ έχεις κάποιο προαίσθημα ας πούμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Σταμάτησε το αίμα όμως έτσι??

Ναι σταμάτησε... είχα λίγο στο σκούπισμα για 24ωρες...έριξα λίγο ρυθμούς και μου πέρασε..είναι η εβδομάδα μάλλον γιατί και στην κόρη μου είχα στην ίδια εβδομάδα!

Αυχενική κάνουμε μέχρι την 13η εβδομάδα, συνήθως την 12η..θα σου τα πει και ο γιατρός!! Πολλοί υποστηρίζουν ότι οι χτύποι της καρδιάς μαρτυρούν το φύλο..ας πούμε στην κόρη μου ήταν 178 (υψηλοί δλδ) και ήταν όντως κοριτσάκι..τώρα έχω 169 (πάλι υψηλοί) οπότε σκέφτομαι πάλι το κορίτσι... χαχαχα δε ξέρω κατά πόσο ισχύει αλλά την πρώτη φορά έπιασε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...