Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η vasiliki 16 είπε:

κορίτσια να σας πω,από χθες και σήμερα όλη μέρα σε κάθε γεύμα η μικρή Ενώ τρώει και δείχνει να πεινάει κουναει τα πόδια της έντονα πάνω κάτω σαν να Την ενοχλεί κάτι καθ'ολη τη διάρκεια του φαγητού. Δεν μπορώ να καταλάβω τι ειναι.σκέφτομαι Μήπως Την ενοχλεί κάτι με το εντερακι ή το στομαχαι της. 

πάντως δεν κλαίει,δεν γκριΝιάζει είναι ευδιάθετη και παίζει ολη μέρα.;αυτό γίνεται μόνο στο φαγητό.Μπορεί να δώσει κάποια καμία εξήγηση; 

υπάρχει περίπτωση να είναι από νευρικότητα ή όντως Την ενοχλεί κάτι;

Κακα της κανει; γιατι δεν παιρνεις ενα τηλ τον γιατρο της να δεις τι θα σου πει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Θελεις σιγουρα και 2ο!!έτσι πιστεύω..

Εγώ αυτην την νοσταλγια την ειχα στο 1ο, μου έλειπε πολυ η κοιλίτσα, οχι ο τοκετος🤣 χθες νόμιζω, ειδα ενα μωρουδελι κ του λεω του γιου μου κοιτα ένα μωράκι πιο μικρο απο την ιριδα, ηταν τοσο μικρούλη, κ η μικρουλα μου εχει γινει ολόκληρο κοριτσι. Νοσταλγησα οταν ηταν μικρούλινι,κ μαλιστα σκεφτηκα κ την περιοδο της εγκυμοσυνης. Αλλα δεν ενιωσα αυτο που ένιωθα στο 1ο, ηθελα 2ο, τώρα είμαι καλα δεν θεκω κ δε νομιζω να θελησω! 

Ελπίζω κάνοντας 2ο να μην εχω επιθυμία για 3ο γιατί μετα θα πρέπει να δουλεύουμε 30 ώρες το 24ωρο. Αν είχα την οικονομική δυνατότητα θα ήθελα και 3ο 😂😂. Η κοιλιά να σου πω την αλήθεια δε μου λείπει. Τα χτυπήματα του μου λείπουν.. 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Κακα της κανει; γιατι δεν παιρνεις ενα τηλ τον γιατρο της να δεις τι θα σου πει; 

κάνει μια με δύο φορές Την ημέρα,αλλά όχι ποσότητα Όπως πρώτα.είναι σα να τα κάνει σε δόσεις ενα πράγμα.

Ναι,θα δω πώς θα πάει και σήμερα και θα κάνω ενα τηλέφωνο. 

σκέφτομαι Μήπως ξαφνικά Την ενοχλεί το γάλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Μπανάνα δεν έχω δώσει.. Αλεσμενα του δίνω του τα έχω μπροστά του και τον αφήνω να πιάνει το κουτάλι. 

Θηλάζεις η δίνεις μπουκαλι; 

Όχι,δε θηλάζω ν

δικό μου ήπιε Μόνο τούς δύο πρώτους μήνες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Ρε κορίτσια.. Μονο εγώ νοσταλγω λίγο την περίοδο της εγκυμοσύνης;; η ανυπομονησία να δω το μπέμπακι το άγχος ακόμα και το μαιευτήριο.. Θέλω σίγουρα και δεύτερο νομίζω 😂

Αν σου πω ότι τέτοιες σκέψεις κάνω εδώ και μέρες;; βλέπω φωτογραφίες από Την εγκυμοσύνη και λέω θέλω ξανά. 

έπειτα σκέφτομαι αν θα μπορούσα και Πόσο εύκολο θα ήταν να τα καταφέρω σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..εμείς είχαμε κάπως καλύτερο βράδυ...άρχισε θέλω να πιστεύω να κάνει πάλι ένα 4ωρω μετά το μπανάκι του ..το αγόρι μου όλη την ώρα χαμογελάει..δεννξερω αν υπάρχει άλλο τοσσο γελαστό παιδακι...🤪🤪

Εμενα η εγκυμοσύνη ήταν αρκετά περίεργη με εμετούς από τον 2 μέχρι τον 8 σχεδόν...τοκετό μετά από προσπαθεία φυσιολογικού 12 ωρών καταλειξαμε σε καισαρική...οπότε η σκέψη του δεύτερου με τρομάζει...αν έχω πάλι τέτοια εγκυμοσύνη ποιος θα ασχολείται με το αγόρι μου..δεν έχουμε βοήθεια...ακόμη και στον μικρό μόλις επιστρέψω στη δουλειά θα πρέπεια να Βρουμε κοπέλα...οπότε είναι και οικονομικό το θέμα...όταν ακούω ότι μένουν έγκυος αμέσως..δεν ξέρω εγώ νομίζω δεν θα τα κατάφερνα...θα θελα αλλά μετά από 2 3 χρόνια...σήμερα φαίνεται να χει ωραία μέρα..θα βγούμε βολτιτσα με το μικρό ..να πάρουμε ένα δωράκι και τον μπαμπά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Ρε κορίτσια.. Μονο εγώ νοσταλγω λίγο την περίοδο της εγκυμοσύνης;; η ανυπομονησία να δω το μπέμπακι το άγχος ακόμα και το μαιευτήριο.. Θέλω σίγουρα και δεύτερο νομίζω 😂

Εγώ καθόλου ομως..😂 Νομίζω έκλεισα στα 2. Το μόνο που νοσταλγω είναι το μαιευτήριο που μου τα είχαν όλα έτοιμα και απλά θήλαζα 😂

Εγώ θέλω να ασχοληθώ όσο γίνεται με εμένα τώρα γιατί νιώθω ότι με τις εγκυμοσύνες κλπ έχω αφήσει τον εαυτό μου και δεν νιώθω καλά.. Όσο προλαβαίνω 🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Καλημέρα κορίτσια..εμείς είχαμε κάπως καλύτερο βράδυ...άρχισε θέλω να πιστεύω να κάνει πάλι ένα 4ωρω μετά το μπανάκι του ..το αγόρι μου όλη την ώρα χαμογελάει..δεννξερω αν υπάρχει άλλο τοσσο γελαστό παιδακι...🤪🤪

Εμενα η εγκυμοσύνη ήταν αρκετά περίεργη με εμετούς από τον 2 μέχρι τον 8 σχεδόν...τοκετό μετά από προσπαθεία φυσιολογικού 12 ωρών καταλειξαμε σε καισαρική...οπότε η σκέψη του δεύτερου με τρομάζει...αν έχω πάλι τέτοια εγκυμοσύνη ποιος θα ασχολείται με το αγόρι μου..δεν έχουμε βοήθεια...ακόμη και στον μικρό μόλις επιστρέψω στη δουλειά θα πρέπεια να Βρουμε κοπέλα...οπότε είναι και οικονομικό το θέμα...όταν ακούω ότι μένουν έγκυος αμέσως..δεν ξέρω εγώ νομίζω δεν θα τα κατάφερνα...θα θελα αλλά μετά από 2 3 χρόνια...σήμερα φαίνεται να χει ωραία μέρα..θα βγούμε βολτιτσα με το μικρό ..να πάρουμε ένα δωράκι και τον μπαμπά...

τί ωραία που έφτιαξε το πρόγραμμα του ο μικρός!! Σήμερα και εμεις λέμε να παμε για δωράκια,αν και τις τελευταίες μέρες βρέχει διαρκώς δρν μπορώ να Την πάω πουθενά τη μικρή,μόνο βόλτα με το αυτοκίνητο. 

Όσο για μια δεύτερη εγκυμοσύνη να σου πω ότι η επιθυμία μου είναι έντονη ,αν και δεν ξέρω αν θα τα κατάφερνα με ενα τόσο μικρό μωρό .Επίσης εγώ είμαι και απο εξωσωματική οπότε χρειάζεται Πάλι κάποιος προγραμματισμος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Να σας ρωτήσω;;τα παιχνίδια του κάθε ποσσο τα πλένεται;;

Εγώ βάζω πλυντήριο οτιδήποτε υφασμάτινο όχι πολύ συχνά,κυρίως αν πέσει κάτι κάτω ή τ λερωσει με γαλα.τα υπόλοιπα τα περνάω απλά με μωρομαντηλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Εγώ καθόλου ομως..😂 Νομίζω έκλεισα στα 2. Το μόνο που νοσταλγω είναι το μαιευτήριο που μου τα είχαν όλα έτοιμα και απλά θήλαζα 😂

Εγώ θέλω να ασχοληθώ όσο γίνεται με εμένα τώρα γιατί νιώθω ότι με τις εγκυμοσύνες κλπ έχω αφήσει τον εαυτό μου και δεν νιώθω καλά.. Όσο προλαβαίνω 🤣 

Με δύο εγκυμοσύνες απολύτως φυσιολογικο. Εσύ που έχεις δύο παιδάκια ,Ποια θεωρείς ιδανική διαφορα μεταξύ τους; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίλησα μόλις με τους δικούς μου έχουμε θετικό και εμείς...πραγματικά έχω αρχίσει και τρομάζω με την εξάπλωση ...νομίζω θα κολλήσουμε όλοι....😲😢😏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η PanB είπε:

Εγώ καθόλου ομως..😂 Νομίζω έκλεισα στα 2. Το μόνο που νοσταλγω είναι το μαιευτήριο που μου τα είχαν όλα έτοιμα και απλά θήλαζα 😂

Εγώ θέλω να ασχοληθώ όσο γίνεται με εμένα τώρα γιατί νιώθω ότι με τις εγκυμοσύνες κλπ έχω αφήσει τον εαυτό μου και δεν νιώθω καλά.. Όσο προλαβαίνω 🤣 

Εντάξει μετά το δεύτερο και εγώ θα το σκεφτόμουν. 

Κορίτσια εγώ πάλι απίστευτα χάλια βράδυ.. Ούτε μωρό έτσι. Υπέκυψα και τον πήρα πάλι κρεβάτι. 

Εσείς κορίτσια που εχετε θηλάσει σας έχει συμβεί να σας κάνει πιπίλα όλο το βράδυ;; αν ναι έφτιαξε;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Εμείς σήμερα έχουμε τελικά παιδίατρο,θα πάμε κ μια βόλτα γτ έχει τέλειο καιρό! Από κρούσματα κ εδώ γίνεται χαμός αλλά ευτυχώς ακόμα δεν έχει κάποιος κοντινός. Πόσο καιρό μετά το πρώτο σας παιδί θελήσατε κ δεύτερο; Γτ εγώ ακόμα ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω!!! 🤭🤭🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια 😊 Σήμερα έχει καλό καιρό και στο Λονδίνο.. Θα πάω οπωσδήποτε μια βόλτα τη μικρή μου. Γενικά της αρέσουν πολύ οι βόλτες, κάνει τους καλύτερους ύπνους στο καρότσι.. 😅

Δεύτερο; Ούτε με σφαίρες... 🤣 Ενώ είχα καλή εγκυμοσύνη σχετικά κι έναν εύκολο τοκετό (γέννησα σε 4 ώρες με επισκληριδιο... Λίγα πράγματα ένιωσα), ταλαιπωρηθηκα πολύ με αϋπνία και με θηλασμό και ήμουν και μόνη μου χωρίς βοήθεια όλο το διάστημα κι όταν γυρίσω Ελλαδα παλι χωρίς βοήθεια θα είμαι οπότε δεν το σκέφτομαι καν για τώρα. Αν είχα τους δικούς μου κοντά έστω για μια μικρή βοήθεια ίσως και να το σκεφτόμουν... Προς το παρών θέλω να ζήσω κάθε στιγμή της μικρής μου και να κοιτάξω και λίγο τον εαυτό μου που τον έχω παραμελήσει τελευταία..😁 Το έχω ξαναπεί... Όσες μανούλες έχετε 2 ή 3 παιδιά μικρά και δεν έχετε ιδιαίτερη βοήθεια, είστε ΗΡΩΙΔΕΣ 😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! Κ εμεις πολυ χαλια βραδυ παλι παρολο πιυ την παιρνω στο κρεβατι αλλα δεν το εχουμε καθόλου. 2 μερες τωρα βήχει πολυ τα βραδια. 

στις πριν 5 ώρες, ο/η vasiliki 16 είπε:

κάνει μια με δύο φορές Την ημέρα,αλλά όχι ποσότητα Όπως πρώτα.είναι σα να τα κάνει σε δόσεις ενα πράγμα.

Ναι,θα δω πώς θα πάει και σήμερα και θα κάνω ενα τηλέφωνο. 

σκέφτομαι Μήπως ξαφνικά Την ενοχλεί το γάλα.

Δεν εχω ιδεα απο ξένο γαλατακι. Μιλησες με τον γιατρο; 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mommy to be είπε:

Να σας ρωτήσω;;τα παιχνίδια του κάθε ποσσο τα πλένεται;;

Ποτε😂 μασητικα τα κάνω αλλα τα υπόλοιπα δεν τα εχω κανει καθολου εκτος απο την 1η φορά που τα εδωσα.. Ποσες φορες λεω ποσο διαφορετικά είναι το 1ο με το 2ο παιδι.!! 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mommy to be είπε:

Μίλησα μόλις με τους δικούς μου έχουμε θετικό και εμείς...πραγματικά έχω αρχίσει και τρομάζω με την εξάπλωση ...νομίζω θα κολλήσουμε όλοι....😲😢😏

Δεν χρειαζεται πανικος. Κ εγω πιστευω οτι ολοι θα το περάσουμε. 

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Εντάξει μετά το δεύτερο και εγώ θα το σκεφτόμουν. 

Κορίτσια εγώ πάλι απίστευτα χάλια βράδυ.. Ούτε μωρό έτσι. Υπέκυψα και τον πήρα πάλι κρεβάτι. 

Εσείς κορίτσια που εχετε θηλάσει σας έχει συμβεί να σας κάνει πιπίλα όλο το βράδυ;; αν ναι έφτιαξε;; 

 Προσπαθησε λιγο να χαλαρωσεις. Σε καταλαβαινω οτι δυσκολεύεσαι αλλα δες το οτι ειναι το αλμα προσπαθει να φτιάξει παραγωγη. Μετα το αλμα εαν συνεχίσει να αρχισεις να το σκεφτεσαι.. Να σου πω την ημέρα πως θηλάζει;; 

Εμενα ο γιος μου δεν ηταν ποτε ετσι, μόνο οταν αρρωσταινε αλλα η μικρη επειδη εχει συμβει να το κανει ειχα φρικάρει..

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Εμείς σήμερα έχουμε τελικά παιδίατρο,θα πάμε κ μια βόλτα γτ έχει τέλειο καιρό! Από κρούσματα κ εδώ γίνεται χαμός αλλά ευτυχώς ακόμα δεν έχει κάποιος κοντινός. Πόσο καιρό μετά το πρώτο σας παιδί θελήσατε κ δεύτερο; Γτ εγώ ακόμα ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω!!! 🤭🤭🤭

Συνειδητα καναμε 2ο παιδι τωρα,εχουν 4,5 χρονια διαφορα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Παλεύω από το πρωί να κάνω καμιά δουλιτσα στο σπίτι. 

Έβγαλα κ το λίκνο τσάμπα χώρο έπιανε χαχα! Περιμένω προστατευτικό κάγκελο 😋😊 

@Tweema είναι πολύ άσχημο συμφωνώ αλλά όταν είναι κρυωμενα από τι κατάλαβα δεν γίνεται αλλιώς ! Βγαίνει η Άρτα κ τα Γιάννενα χωρις αυτό που θα πήγαιναν? 😂

@Clairy. Κ εμένα το έκανε αυτό κ ακόμα το κάνει κάποιες φορές. Έχω παρατηρήσει μέχρι να κοιμηθεί βάρια αλλά κάποιες μέρες ξυπνάει κ απλά πιπιλαει. Και εγώ στο κρεβάτι μας τον έχω καιρό τώρα το μόνο π με ανχονει είναι πως δεν θα κοιμάται χωρίς στήθος σκέφτομαι.

Όσο για δεύτερο δεν το σκέφτομαι καν. Κοίταω φώτο κλπ κ από την εγκυμοσύνη κ π ήταν πιο μικρούλης αλλά ακόμα όχι!

@vasiliki16@vasiliki 16  και εμείς από εξωσωματική όποτε θέλει κ πρόγραμμα και χρήματα 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Καλημερα!! Κ εμεις πολυ χαλια βραδυ παλι παρολο πιυ την παιρνω στο κρεβατι αλλα δεν το εχουμε καθόλου. 2 μερες τωρα βήχει πολυ τα βραδια. 

Δεν εχω ιδεα απο ξένο γαλατακι. Μιλησες με τον γιατρο; 

Ποτε😂 μασητικα τα κάνω αλλα τα υπόλοιπα δεν τα εχω κανει καθολου εκτος απο την 1η φορά που τα εδωσα.. Ποσες φορες λεω ποσο διαφορετικά είναι το 1ο με το 2ο παιδι.!! 

Δεν χρειαζεται πανικος. Κ εγω πιστευω οτι ολοι θα το περάσουμε. 

 Προσπαθησε λιγο να χαλαρωσεις. Σε καταλαβαινω οτι δυσκολεύεσαι αλλα δες το οτι ειναι το αλμα προσπαθει να φτιάξει παραγωγη. Μετα το αλμα εαν συνεχίσει να αρχισεις να το σκεφτεσαι.. Να σου πω την ημέρα πως θηλάζει;; 

Εμενα ο γιος μου δεν ηταν ποτε ετσι, μόνο οταν αρρωσταινε αλλα η μικρη επειδη εχει συμβει να το κανει ειχα φρικάρει..

Συνειδητα καναμε 2ο παιδι τωρα,εχουν 4,5 χρονια διαφορα! 

Το πρωί περνάει και 4ωρο χωρίς να θέλει στήθος.. Δεν είναι καθόλου απαιτητικός τα πρωινά. Όλο γελάει. 

Σήμερα είναι 25 και 6 τελειώνει το άλμα ή έχουμε μια εβδομάδα ακόμα; μπερδεύομαι.. 

Εγώ τα παιχνίδια μόνο αν έχει πέσει έξω στο δρόμο τα πλένω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα παιχνίδια που μπαίνουν πλυντήριο κ λίγα αρκουδάκια π έχουμε τα πλένω 2 φορές το μήνα πλυντήριο ! Εκτός αν πέσουν κάτω στο σαλόνι π θα τα βάλω πιο γρήγορα ! Κουδουνιστρα μασητικά μια φορά σχεδόν την εβδομάδα τα πλένω με βρεφικό απορρυπαντικό πιάτων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

Καλημερα!! Κ εμεις πολυ χαλια βραδυ παλι παρολο πιυ την παιρνω στο κρεβατι αλλα δεν το εχουμε καθόλου. 2 μερες τωρα βήχει πολυ τα βραδια. 

Δεν εχω ιδεα απο ξένο γαλατακι. Μιλησες με τον γιατρο; 

Ποτε😂 μασητικα τα κάνω αλλα τα υπόλοιπα δεν τα εχω κανει καθολου εκτος απο την 1η φορά που τα εδωσα.. Ποσες φορες λεω ποσο διαφορετικά είναι το 1ο με το 2ο παιδι.!! 

Δεν χρειαζεται πανικος. Κ εγω πιστευω οτι ολοι θα το περάσουμε. 

 Προσπαθησε λιγο να χαλαρωσεις. Σε καταλαβαινω οτι δυσκολεύεσαι αλλα δες το οτι ειναι το αλμα προσπαθει να φτιάξει παραγωγη. Μετα το αλμα εαν συνεχίσει να αρχισεις να το σκεφτεσαι.. Να σου πω την ημέρα πως θηλάζει;; 

Εμενα ο γιος μου δεν ηταν ποτε ετσι, μόνο οταν αρρωσταινε αλλα η μικρη επειδη εχει συμβει να το κανει ειχα φρικάρει..

Συνειδητα καναμε 2ο παιδι τωρα,εχουν 4,5 χρονια διαφορα! 

Ναι,πιθανότατα να μας αλλάξει γάλα.κάτι με το εντερακι και τα κακακια δεν αδειάζει τελείως με αποτέλεσμα να μην μπορεί να φάει. Σήμερα είδα και λίγες βλεννες. έχουμε ραντεβού Την Τετάρτη οπότε θα μας δει και από κοντά.πιστεύω Τώρα με τις στερεές να φτιάξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Παλεύω από το πρωί να κάνω καμιά δουλιτσα στο σπίτι. 

Έβγαλα κ το λίκνο τσάμπα χώρο έπιανε χαχα! Περιμένω προστατευτικό κάγκελο 😋😊 

@Tweema είναι πολύ άσχημο συμφωνώ αλλά όταν είναι κρυωμενα από τι κατάλαβα δεν γίνεται αλλιώς ! Βγαίνει η Άρτα κ τα Γιάννενα χωρις αυτό που θα πήγαιναν? 😂

@Clairy. Κ εμένα το έκανε αυτό κ ακόμα το κάνει κάποιες φορές. Έχω παρατηρήσει μέχρι να κοιμηθεί βάρια αλλά κάποιες μέρες ξυπνάει κ απλά πιπιλαει. Και εγώ στο κρεβάτι μας τον έχω καιρό τώρα το μόνο π με ανχονει είναι πως δεν θα κοιμάται χωρίς στήθος σκέφτομαι.

Όσο για δεύτερο δεν το σκέφτομαι καν. Κοίταω φώτο κλπ κ από την εγκυμοσύνη κ π ήταν πιο μικρούλης αλλά ακόμα όχι!

@vasiliki16@vasiliki 16  και εμείς από εξωσωματική όποτε θέλει κ πρόγραμμα και χρήματα 😉

οπότε ενα δεύτερο Πάλι εξωσωματική και εσείς; Το σκέφτεσαι για σύντομα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η vasiliki 16 είπε:

οπότε ενα δεύτερο Πάλι εξωσωματική και εσείς; Το σκέφτεσαι για σύντομα ;

ααχ Τώρα διαβάσα πιο πάνω ότι απάντησες😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η vasiliki 16 είπε:

Γενικά κορίτσια σας πήρε καιρό να αποκτήσετε τα παιδάκια σας ή είχατε εύκολες συλληψεις;

Eγώ δόξα τον Θεό αποκτήσαμε με την 1η 2η προσπάθεια. 

@Μαριλου1 τι κάνεις? πώς είναι η μικρή? και εμείς προχθές είχαμε παιδίατρο. σταματήσαμε αποστείρωση (αν και εγώ του τα κάνω ακόμα) και τον αλλον μήνα ξεκινάμε φρούτα. Για δεύτερο και εγώ θέλω αλλά όχι ακόμα. Σε κανα χρόνο δύο @Diana_caterina εσείς πώς είστε η δουλειά? @PanB επίσης εμείς είμαστε κοντά κοντά και κάποια άλλα κορίτσια συγνώμη δεν θυμάμαι. .  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...