Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μιντόρι είπε:

Οι μανούλες που έχουν 2 παιδάκια ίσως μου πουν. . Έχει πάρει καμία τη Σόφι την καμηλοπάρδαλη, είναι καλή για τα ούλα;: γιατί διάβασα κριτικές κ άλλες ήταν αρνητικές,ότι θα ξεβαφει πχ κι άλλες ότι είναι τέλεια!! Είναι μήπως για ποο πολλών μηνών μωράκια;

 

Είχα πάρει την Σοφί την καμηλοπάρδαλη το μικρό μασητικο για τον γιο μου και ήταν το μόνο που ήθελε και τον  βόλεψε. Όχι τη μεγάλη. Αν βρω φώτο θα σου βάλω. Την έχω ακόμα, σχεδόν άθικτη. Θα τη δώσω και στη μικρή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Diana_caterina είπε:

Κορίτσια στρατα ή κατι παρομοιο ποτε μπαίνουν τα μωρα; 

Το jumperoo μου φαίνεται πολυ ακριβο, εχω δειι και κάτι jumperoo που είναι σαν στρατα.. Τι προτείνετε; 

Εμένα μου είχαν δανείσει ένα τζαμπερο πόρτας, δες το για πιο οικονομικό αν θες.. Εγώ δεν την έβαλα ποτέ. Ούτε σε στράτα! 

στις πριν 6 ώρες, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Όσες θηλάζετε συνεχίζετε να παίρνετε ασβέστιο και σίδηρο? 

Εγώ έκανα αίματος και μου είπε να πάρω σίδηρο και d, από ασβέστιο είμαι οκ. Δεν πήρα ποτέ 😂

στις πριν 5 ώρες, ο/η Diana_caterina είπε:

Τι σκέφτεστε να πάρετε οταν τα μωρα ξεκινησουν να μπουσουλουν; 

Κατι για να τα περιοριζεις για λιγο για να βαλεις πχ σκουπα.. Οταν θα πηγαινω κουζινα θα την βαζω στο καρεκλακι.. Αλλα σκέφτομαι μήπως της αγορασουμε κατι σαν παρκο.. Δεν τα βλέπω όμως ασφαλη.. Σκέφτομαι κατι ψιλο για να μην το καβαλαει κατι που να είναι στο πατωμα και να μπορει να μπαινοβγαινει (σαν πορτα με φερμουάρ) ωστε να της κλεινω το φερμουάρ κ να μενει μεσα.. Κατι παρκα που είναι με διχτυ που δεν είναι σταθερα τα φοβάμαι γιατι αν σηκωθει και χασει την ισορροπία της θα χτυπήσει και θα φυγει μαζι με αυτό... Τα κάγκελα δεν μου αρεσουν σαν ιδεα.. 

Επίσης πάρκο εμένα δεν έκατσε ποτέ 😂

στις πριν 3 ώρες, ο/η Diana_caterina είπε:

Και εγω θέλω να παρω μπαλες

Θα το μετανιώσετε πίκρα εγώ θα πω 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Εμένα μου είχαν δανείσει ένα τζαμπερο πόρτας, δες το για πιο οικονομικό αν θες.. Εγώ δεν την έβαλα ποτέ. Ούτε σε στράτα! 

Εγώ έκανα αίματος και μου είπε να πάρω σίδηρο και d, από ασβέστιο είμαι οκ. Δεν πήρα ποτέ 😂

Επίσης πάρκο εμένα δεν έκατσε ποτέ 😂

Θα το μετανιώσετε πίκρα εγώ θα πω 😂😂😂

Γιατι καλε; επειδή δηλαδή κάποια στιγμή θα βρισκουμε μπαλακια μεχρι και στα βρακια μας; δεν σε καταλαβαίνω 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Mamaofbill είπε:

Καλησπέρα κορίτσια κι από εμένα! Πολλά θέματα ανοίξατε, δεν σας προλαβαίνω 😂😂... Λοιπόν, για πεπερπατουρα δεν χρησιμοποίησα ούτε στον γιο μου, αλλά ούτε και τώρα σκοπεύω. Την βλέπω άσκοπη και επικίνδυνη αγορά. Μια χαρά περπάτησε ο γιος μου και χωρίς αυτήν. Εκτός του ότι ένας γνωστός μου είχε θέματα στο πόδι του και του είπαν πως οφείλονταν στην περπατούρα που τον έβαζαν μικρό οι δικοί του και δεν ήταν έτοιμο ακόμα ως μωρό να περπατήσει. 

Έπειτα για το θέμα του πάρκου, εγώ είχα ένα από Λητώ που είχα πάρει στον γιο μου, φθηνό (τύπου 50 ευρώ;) το οποίο έπαιρνε και στρώματακι και το παίρναμε μαζί στα ταξίδια για κρεβάτι. Με βόλεψε πολύ. Τον έβαζα εκεί μέσα, έπαιζε και γω έκανα καμία δουλειά ή πήγαινα τουαλέτα κλπ. Έχει και αντίστοιχα πάρκα με φερμουάρ στα πλάγια για να μπαίνει και να βγαίνει. Με το λεπτό δίχτυ, όχι το χοντρό (παλιού τύπου δίχτυ). 

Επίσης κορίτσια σε 2 εβδομάδες μετακομίζουμε.Στο σπίτι επικρατεί ένα χάος και ακόμα δεν ξεκινήσαμε να μαζεύουμε τα πολλά. Εχω ξενερώσει εντωμεταξύ γιατί το σπίτι που νοίκιασαμε επαρχία δεν είναι έτοιμο και πήραμε αναβολή 1 εβδομάδα μπας και το ετοιμάσουν. Μένουν ακόμα οι προηγούμενοι μέσα, οι οποίοι χτίζουν σπίτι και δεν τελείωσε κι όλο λένε θα φύγουμε την επόμενη βδομάδα και την επόμενη και δεν το βλέπουμε! Φοβάμαι πως θα φτάσουμε γιορτές και εμείς ακόμα θα είμαστε από δω και από κει με 2 παιδιά στους δρόμους. Εντωμεταξύ μέχρι να φτιαχτεί θα μείνουμε στην πεθερά μου και αυτό είναι πάλι κάτι που δνε θέλω. Εύχομαι να μας πάνε όλα καλύτερα και να φύγουν, να βαφτεί και να μπούμε όσο πιο σύντομα γίνεται. Γιατί με έχει πάρει από κάτω όλο αυτό... 😪

Μη μασάς στο θέμα του σπιτιού,δεν είσαι μόνη σου!!Εμείς μετακομίσαμε αρχές Νοεμβρίου!!Γινόταν το έλα να δεις!! Ακόμα δεν έχουμε κουζίνα και κάποια άλλα μερεμέτια δεν έχουν γίνει γιατί όλοι οι μάστορες έχουν κορονοϊό και έχουν πάει όλα πίσω!! Έχω φυγει στους γονείς μου εδώ και 20 μέρες μέχρι να γίνουν οι δουλειές αυτές και δεν έχουμε ακόμα θέρμανση.ευτυχως έχουμε τα Air condition που περάσαμε... Πήγα μια-δυο φορές έγω μαζί με τον πατέρα μου να κάνουμε δουλειές και με το μωρό μαζί... Πολύ δύσκολα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπάλες τώρα το πιθανότερο ειναι να αδιαφορησουν αλλωστε ηλικιακα δεν ειναι για αυτα αλλα αργοτερα καποια στιγμή σιγουρα θα ασχοληθουν.. Ωστοσο θα συμφωνησω με την @PanB.

Εγώ επςιδη είδα πολλα στο 1ο παιδι η συμβουλη που δινω σε ολους είναι να μην παίρνουν πολλα ουτε ρουχα ουτε βρεφικα αντικειμενα δεν αξιζει.. Οκ οταν περπατησουν θα παίρνουμε λιγα παραπάνω ρουχαλακια.

Η κοπελα που εβαλε την περπατούρα σκυλακι αυτη που την τσουλα το παιδι. Ειχα 2 που τις έβγαζε κ βολτα μέχρι κ τα 2 ετη.. Απο 11 μηνων καθοταν επαιζε μαζι τους.  

Η σοφη.. Δεν ξερω τι παίζει με την κυρια.. Ο γιος μου δεν τα ηθελε τα μασητικα. Στην μικρουλα ειχα παρει 4 μασητικα απο εξωτερικό, ασχολειται πολυ. Καλα βέβαια στην φαση που ειναι μεχρι κ πέτρες ειναι διαθετειμενη να δαγκωσει. 

Ρουχα.. Αχχχ μεχρι τα 2,5  ο γιος μου ηταν γκομενακι😂😂😂😂 τωρα για την γιορτή του σχολείου καναμε ποσες ωρες να βρουμε ποιο παντελονι θα βολευετε. Δεν θελει τιποτα πια μονο φόρμες. Στην μικρη δεν πηρα φορμακια καθολου εχω μερικα mothercare για αργοτερα αλλα δε νομίζω να της τα φορέσω. Θα με βγαλουν νομιζω τα πυτζαμακια που έχω παρει που ειναι χώρια παντελονακι-μπλουζα. Τζιν μας εχουν βολεψει. Εμενα δεν με βολευουν τα φορεματακια, με εκνευριζει που σηκώνονται 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diana_caterina είπε:

Εμενα εκνευριζεται με τα μανικια🤦🏼‍♀️

Βασικα εμένα με όλα τα ρούχα!!🤣🤣 Να μην ξεχνάμε Ότι είναι και καλοκαιρινά μωράκια ε!!!🤪🤪😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamaofbill είπε:

@Μιντόριαυτήν είχα πάρει! 

sophie-natural-teether-s200319.jpg

Είμαι ανάμεσα σε αυτήν και σε μία μαϊμού που πρότεινε μία κοπέλα από δω ποια ήταν η μαριλού1 ή η love32..Sorry δεν θυμάμαι από τα τόσα πολλά!

Screenshot_2021-11-19-19-44-43-837_com.android.chrome.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο δικός μου βάζει τα παντα στο στόμα εκτός από τα μασητικα 🤣 τη Σόφη την έχουμε αλλά δε της δίνει σημασία ακόμα. Είναι λίγο μαλακό το υλικό της ίσως γι αυτό λένε ότι μπορεί να φυγουν κομμάτια.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Ο δικός μου βάζει τα παντα στο στόμα εκτός από τα μασητικα 🤣 τη Σόφη την έχουμε αλλά δε της δίνει σημασία ακόμα. Είναι λίγο μαλακό το υλικό της ίσως γι αυτό λένε ότι μπορεί να φυγουν κομμάτια.... 

Έχετετη Σόφη την μεγάλη αυτή με τα χερούλια που λέει η @Mamaofbill;;; Πρέπει κάτι να πάρω!!ταΈχει φάει όλα!!🤪 Και πού είμαστε ακόμα!🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Μιντόρι είπε:

Είμαι ανάμεσα σε αυτήν και σε μία μαϊμού που πρότεινε μία κοπέλα από δω ποια ήταν η μαριλού1 ή η love32..Sorry δεν θυμάμαι από τα τόσα πολλά!

Screenshot_2021-11-19-19-44-43-837_com.android.chrome.jpg

Εγώ ήμουν με τη μαϊμού!!! 😁 Όποιο σου αρέσει πάρε κ τα δυο καλά είναι, αν κ εγώ σε Σόφη έχω τη μεγάλη που ακόμα δεν την ενδιαφέρει,πάντως κ αυτή η μικρή Σόφη καλή φαίνεται! Βασικά βολεύει πολύ να έχουν δεξιά αριστερά άνοιγμα για να το πιάνουν κ με τα δύο χέρια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Εγώ ήμουν με τη μαϊμού!!! 😁 Όποιο σου αρέσει πάρε κ τα δυο καλά είναι, αν κ εγώ σε Σόφη έχω τη μεγάλη που ακόμα δεν την ενδιαφέρει,πάντως κ αυτή η μικρή Σόφη καλή φαίνεται! Βασικά βολεύει πολύ να έχουν δεξιά αριστερά άνοιγμα για να το πιάνουν κ με τα δύο χέρια! 

Αυτο πιστεύω κι εγώ! Αυτά τα χερούλια που έχει δεξιά, αριστερά και το λεπτό τους σχήμα που επιτρέπει να μπει όλο το μασητικά στο στόμα, νομίζω βοηθάει. Κι αυτή η μαϊμού που είδα είναι παρόμοια με τη Σοφί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπέρα,έχω χαθεί Γιατί έχω ξεκινήσει μαθήματα φουλ τα απογεύματα. οπότε ο χρόνος περιορισμένος.όσον αφορά τα μασητικα να πω πως εγώ της έχω πάρει ενα της mushie της το δίνω μόνο όταν βλέπω ότι τρώει και τα ρούχα της.

Τώρα για στρατουρα δε νομίΖω ούτε εγώ να τη βάλω τη θεωρώ επικίνδυνη και ότι Ίσως προκαλεί και κάποιο θεματάκι .ευτυχώς το σπίτι είναι μεγάλο οπότε όταν θα αρχίσει να μπουσουλαει θα χαρεί μπουσουλησμα.Επίσης το λικνο που έχω μετατρέπεται αργότερα και σε πάρκο οπότε σκέφτομαι να τη βάζω εκεί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Εγώ ήμουν με τη μαϊμού!!! 😁 Όποιο σου αρέσει πάρε κ τα δυο καλά είναι, αν κ εγώ σε Σόφη έχω τη μεγάλη που ακόμα δεν την ενδιαφέρει,πάντως κ αυτή η μικρή Σόφη καλή φαίνεται! Βασικά βολεύει πολύ να έχουν δεξιά αριστερά άνοιγμα για να το πιάνουν κ με τα δύο χέρια! 

Τη μαϊμού την πιάνει ήδη μου είπες ετσι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μιντόρι είπε:

Έχετετη Σόφη την μεγάλη αυτή με τα χερούλια που λέει η @Mamaofbill;;; Πρέπει κάτι να πάρω!!ταΈχει φάει όλα!!🤪 Και πού είμαστε ακόμα!🤣

Αυτό το σετ έχουμε (δε βρήκα καλυτερη φωτογραφια). Το πορτοκαλί είναι κάπως μαλακό. 

Screenshot_2021-11-19-22-16-44-668_com.android.chrome.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Αυτό το σετ έχουμε (δε βρήκα καλυτερη φωτογραφια). Το πορτοκαλί είναι κάπως μαλακό. 

Screenshot_2021-11-19-22-16-44-668_com.android.chrome.jpg

Λέω να πάρω τη μαϊμού που έχει η μαριλού 1. Μου φαίνεται πιο ελαφριά και ότι θα την πιάνει πιο εύκολα Τώρα. Θα την παραγγείλω και θα σας πω εντυπώσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!! Έχω καιρό να μπω και δεν πρόλαβα να διαβάσω όλες τις σελίδες... ελπίζω να είστε όλες καλά, το ίδιο και τα παιδάκια σας 🥰 τον τελευταίο μήνα περάσαμε διάφορα...τα ευχάριστα είναι ότι περιμένω ανιψάκι σε λίγες ημέρες, έδωσα proficiency αρχές του μήνα κ ότι σήμερα στολίσαμε δέντρο 🌲🌲 κατά τ άλλα όλο δυσάρεστα ακούω κ βιώνω!! Ήταν άρρωστη η μεγάλη μου, κόλλησε η μπέμπα κ μετά εγώ.. ευτυχώς μόνο έντονο μπούκωμα αλλά υπήρχε μια ταλαιπωρία!  Το χειρότερο όμως είναι ότι δε βγήκε καλή η μαστογραφία της μαμάς μου κ είμαστε όλοι κάπως τις τελευταίες ημέρες.. το καλό είναι ότι το πρόλαβε σε πολύ αρχικό στάδιο! Περιμένουμε τώρα κ κάτι άλλες εξετάσεις για να ορίσουμε την επέμβαση..

Η μικρή βγάζει δόντια κ υποφέρει κ η μεγάλη ξυπνάει σχεδόν κάθε βράδυ, κλαίει κ έρχεται στο κρεβάτι μας!! Δε ξέρω τι να την κάνω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Μιντόρι είπε:

Τη μαϊμού την πιάνει ήδη μου είπες ετσι;;

Ναι την πιάνει κ δεν την αφήνει!!! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Έχω καιρό να μπω και δεν πρόλαβα να διαβάσω όλες τις σελίδες... ελπίζω να είστε όλες καλά, το ίδιο και τα παιδάκια σας 🥰 τον τελευταίο μήνα περάσαμε διάφορα...τα ευχάριστα είναι ότι περιμένω ανιψάκι σε λίγες ημέρες, έδωσα proficiency αρχές του μήνα κ ότι σήμερα στολίσαμε δέντρο 🌲🌲 κατά τ άλλα όλο δυσάρεστα ακούω κ βιώνω!! Ήταν άρρωστη η μεγάλη μου, κόλλησε η μπέμπα κ μετά εγώ.. ευτυχώς μόνο έντονο μπούκωμα αλλά υπήρχε μια ταλαιπωρία!  Το χειρότερο όμως είναι ότι δε βγήκε καλή η μαστογραφία της μαμάς μου κ είμαστε όλοι κάπως τις τελευταίες ημέρες.. το καλό είναι ότι το πρόλαβε σε πολύ αρχικό στάδιο! Περιμένουμε τώρα κ κάτι άλλες εξετάσεις για να ορίσουμε την επέμβαση..

Η μικρή βγάζει δόντια κ υποφέρει κ η μεγάλη ξυπνάει σχεδόν κάθε βράδυ, κλαίει κ έρχεται στο κρεβάτι μας!! Δε ξέρω τι να την κάνω..

Γεια σου! Εύχομαι όλα με τη μαμά σου να πάνε καλά! Είχα περάσει κ εγώ τα ίδια με τη μαμά μου κ ευτυχώς όλα πήγαν καλά! Ειδικά αφού το βρήκατε στην αρχή να είσαι σίγουρη! 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μαριλου1 είπε:

Γεια σου! Εύχομαι όλα με τη μαμά σου να πάνε καλά! Είχα περάσει κ εγώ τα ίδια με τη μαμά μου κ ευτυχώς όλα πήγαν καλά! Ειδικά αφού το βρήκατε στην αρχή να είσαι σίγουρη! 😊 

Αχ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου... άρα με καταλαβαίνεις!! Μακάρι να πάνε όλα καλά!!έτσι μας είπε ο γιατρός, ότι είναι 100% ιάσιμο αλλά και μόνο που το ακούς ανησυχείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Smurf88 είπε:

Αχ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου... άρα με καταλαβαίνεις!! Μακάρι να πάνε όλα καλά!!έτσι μας είπε ο γιατρός, ότι είναι 100% ιάσιμο αλλά και μόνο που το ακούς ανησυχείς!

Καλημέρα! Εύχομαι να πανε ολα καλα και να μην ξανακουσεις ποτε κατι παρομοιο! Με το καλο το ανιψακι! Αγορι ή κορίτσι; 

Για την μεγάλη που έρχεται στο κρεβάτι δες το προφιλ Zeta Gaki λεει για τα παντα, είμαι σίγουρη ότι λεει κ γιαυτο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Έχω καιρό να μπω και δεν πρόλαβα να διαβάσω όλες τις σελίδες... ελπίζω να είστε όλες καλά, το ίδιο και τα παιδάκια σας 🥰 τον τελευταίο μήνα περάσαμε διάφορα...τα ευχάριστα είναι ότι περιμένω ανιψάκι σε λίγες ημέρες, έδωσα proficiency αρχές του μήνα κ ότι σήμερα στολίσαμε δέντρο 🌲🌲 κατά τ άλλα όλο δυσάρεστα ακούω κ βιώνω!! Ήταν άρρωστη η μεγάλη μου, κόλλησε η μπέμπα κ μετά εγώ.. ευτυχώς μόνο έντονο μπούκωμα αλλά υπήρχε μια ταλαιπωρία!  Το χειρότερο όμως είναι ότι δε βγήκε καλή η μαστογραφία της μαμάς μου κ είμαστε όλοι κάπως τις τελευταίες ημέρες.. το καλό είναι ότι το πρόλαβε σε πολύ αρχικό στάδιο! Περιμένουμε τώρα κ κάτι άλλες εξετάσεις για να ορίσουμε την επέμβαση..

Η μικρή βγάζει δόντια κ υποφέρει κ η μεγάλη ξυπνάει σχεδόν κάθε βράδυ, κλαίει κ έρχεται στο κρεβάτι μας!! Δε ξέρω τι να την κάνω..

Τα καλύτερα εύχομαι για την μανούλα σου!!😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Μαριλου1 είπε:

Ναι την πιάνει κ δεν την αφήνει!!! 😁

Καλημέρα !Παραγγειλα την κόκκινη!!😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...