Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 18 ώρες, ο/η Sofia0294 είπε:

Πάντως βρε κορίτσια ευχαριστώ για τις συμβουλές σας γιατί έγινα χάλια σήμερα ένιωσα λες κ έχω πάρει 20 κιλά! Κ για να το διευκρινίσω είμαι 1.75 στο ύψος, ξεκίνησα 64κιλα , έχασα 2 κ τώρα είμαι 65. εντάξει θεωρώ ότι ειμαι φυσιολογική.. αν φτάσω μέχρι 75 κιλά μάξιμουμ θα είμαι χαρούμενη..

Κορίτσι μου  τέλεια εισαι!!!! Αντε μην σκέφτεσαι τα κιλά.. Όπως θα τα πάρεις θα φύγουν κιόλας θα το δεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Το πρόβλημα νομίζω είναι ότι λόγω κρίσης δεν χτίστηκαν καινούρια σπίτια κ τώρα λόγω καραντινας κανένας δε μετακομίζει. Αρα τα σπίτια είναι ελάχιστα κ τα κοπανάνε....

Μα ακριβώς γι αυτό θα έπρεπε να τα έχουν φτηνότερα για να νοικιάζονται... ειδικά τώρα που πολύς κόσμος έχει μείνει χωρίς δουλειά λόγω καραντίνας είναι απαράδεκτο να ζητάνε 500 ευρώ πχ για ένα σπίτι 50τμ και μάλιστα παλιάς κατασκευής... εδώ στο Λονδίνο που είχα μείνει κάποιο διάστημα και που είναι πανάκριβα γενικά, σε σύγκριση με τους μισθούς εκεί ήταν λογικές οι τιμές... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στον μικρό όταν γεννήθηκε μέναμε σε ένα σπίτι 60τμ η κούνια στριμωχτα στο δωμάτιο μας όλα τα υπόλοιπα σαλόνι. Στους 6 μήνες μετακόμισαμε ακριβώς απέναντι ψάχναμε σπίτι 5 μήνες δεν μας έβαζε κανένας γιατί έχουμε σκύλι.. Το σπίτι που μένουμε έχει 2 υ/δ την κούνια την βάλαμε στο δικό μας κανονικά χωράνε κ άλλες 2 κ το δικό του δωμάτιο το φτιάξαμε στα 2 έτη. Δεν έχει κοιμηθεί ποτέ σε αυτό κ σε λίγες μέρες κλείνει τα 4!οταν του λέω το δικό σου κρεβάτι είναι στο δωμάτιο σου στραβομουτσουνιάζει 😂😂 κ μου λέει ότι θα κοιμηθεί εκεί όταν γεννηθεί το μωρό.. Βεβαια λέει επισης ότι όταν γεννηθεί το μωρό εκείνος θα κοιμάται στην κούνια 🤣😂😂

Τέλος πάντων.. Με λίγα λόγια μια χαρά βγαίνει κ χωρίς υ/δ για το μωρό.. Εγώ αλλαξιερα στο 1ο σπίτι την είχα στον πάγκο της κουζίνας δεν βόλευε καθόλου κ σε αυτό το σπίτι τν είχα στο μπάνιο κ με βόλεψε πάρα πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμας κορίτσια από τον περασμένο Μάρτιο μας ενημέρωσε ότι τέλος της χρονιάς που έληγε το συμβόλαιο θα μας έκανε αύξηση κάτι στο οποίο δεν συμφωνούσα εγώ είπα όχι κατευθείαν τελικά τα βρήκαν με τον άντρα μου να γίνει συν 50€ ν πάει 400..ο σκοπός τη; όμως είναι να το φτάσει 550€.. Ναι ναι εδώ γελάμε.. Κ το σπίτι έχει υγρασία!!! Μπήκαμε καλοκαίρι κ δεν φαινοταν τίποτα!!!παραμονή χριστουγεννων μου στέλνει μήνυμα αν θα μιλήσει μαζί μου για την ανανέωση ή με τον άντρα μου κ της απαντώ με τον άντρα μου.. Μ Ε παίρνει μετά από λίγο ο άντρας μου κ μου λέει δεν μας κάνει αύξηση λόγω των συνθηκών.. Ενταξει δεν το περιμέναμε αλλά πάλι καλά που το σκέφτηκε. Πάντως από τον Μάρτη κοιτάζω για σπίτι τα ενοίκια στον Θεό!! Έχουν ξεφύγει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Smurf88 να σε ρωτήσω αισθάνεσαι το μωρό κ χαμηλά αρκετά;; από χθες το βράδυ δεν έχει ηρεμήσει το δικό μου το αισθάνομαι πολύ πολύ χαμηλά. Σε βαθμό να έχω αγχωθεί.. Μίλησα με τον γυναικολόγο μου είπε αφού δεν πονάω είναι όλα καλά απλά είναι κινητικό.θα το νιώθω χαμηλά ψηλά παντού. Απλά δεν θυμάμαι στον μικρό να τον αισθανομουν τόσο χαμηλά... Κ τις προηγούμενες μέρες είχα πόνους κ από κάτω αλλά αντέχα.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Liiida είπε:

Αρα κορίτσια θεωρείτε ότι με ένα κρεβατάκι-λίκνο κ μια συρταριερα-αλλαξιερα βγαίνει για τους πρώτους μήνες??

Εγώ λίκνο είχα έως 4 μηνών. Μετά δε χωρούσε. Άνοιγε τα χέρια του κ μπερδεύουν στα καγκελακια κ ξυπνούσε.. Τώρα την μικρή θα την βάλω κατευθείαν στην κούνια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Εμας κορίτσια από τον περασμένο Μάρτιο μας ενημέρωσε ότι τέλος της χρονιάς που έληγε το συμβόλαιο θα μας έκανε αύξηση κάτι στο οποίο δεν συμφωνούσα εγώ είπα όχι κατευθείαν τελικά τα βρήκαν με τον άντρα μου να γίνει συν 50€ ν πάει 400..ο σκοπός τη; όμως είναι να το φτάσει 550€.. Ναι ναι εδώ γελάμε.. Κ το σπίτι έχει υγρασία!!! Μπήκαμε καλοκαίρι κ δεν φαινοταν τίποτα!!!παραμονή χριστουγεννων μου στέλνει μήνυμα αν θα μιλήσει μαζί μου για την ανανέωση ή με τον άντρα μου κ της απαντώ με τον άντρα μου.. Μ Ε παίρνει μετά από λίγο ο άντρας μου κ μου λέει δεν μας κάνει αύξηση λόγω των συνθηκών.. Ενταξει δεν το περιμέναμε αλλά πάλι καλά που το σκέφτηκε. Πάντως από τον Μάρτη κοιτάζω για σπίτι τα ενοίκια στον Θεό!! Έχουν ξεφύγει. 

Ναι κι εγώ κοίταγα για σπίτι και πριν μείνω έγκυος από τον Οκτώβριο του 2019 και από τότε ήταν ήδη πανάκριβα... έχουν 2 χρόνια περίπου που τα έχουν ανεβάσει στον θεό...μια φίλη μου βρήκε μεγάλο σπίτι πολύ πιο οικονομικά στο Ολυμπιακό χωριό αλλά εκτός του ότι είναι στην άλλη άκρη της Αθήνας, τα δίνει μαύρα χωρίς συμβόλαιο και δεν ξέρω κατά πόσο συμφέρει αυτό τον ενοικιαστή... ευτυχώς ο δικός μας σπιτονοικοκύρης δεν μας έχει μιλήσει για αύξηση παρόλο που το σπίτι αν και μικρό βρίσκεται σε καλη περιοχή παραθαλάσσια και είναι καινούριο. Βέβαια μπορεί να παίζει ρόλο ότι είμαστε ήδη 7 χρόνια σε αυτό το σπίτι και πάντα τον πληρώνουμε πολύ πριν την ώρα του ενώ με προηγούμενους ενοικιαστές από ότι μας είχε πει είχε θέματα με τις πληρωμές όποτε να μη θέλει να φύγουμε...εμείς είμαστε ευχαριστημένοι με το σπίτι γενικά αλλά τώρα που θα γίνουμε τρεις θα χρειαστούμε μεγαλύτερο χώρο... 😑

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Alexey είπε:

Ναι κι εγώ κοίταγα για σπίτι και πριν μείνω έγκυος από τον Οκτώβριο του 2019 και από τότε ήταν ήδη πανάκριβα... έχουν 2 χρόνια περίπου που τα έχουν ανεβάσει στον θεό...μια φίλη μου βρήκε μεγάλο σπίτι πολύ πιο οικονομικά στο Ολυμπιακό χωριό αλλά εκτός του ότι είναι στην άλλη άκρη της Αθήνας, τα δίνει μαύρα χωρίς συμβόλαιο και δεν ξέρω κατά πόσο συμφέρει αυτό τον ενοικιαστή... ευτυχώς ο δικός μας σπιτονοικοκύρης δεν μας έχει μιλήσει για αύξηση παρόλο που το σπίτι αν και μικρό βρίσκεται σε καλη περιοχή παραθαλάσσια και είναι καινούριο. Βέβαια μπορεί να παίζει ρόλο ότι είμαστε ήδη 7 χρόνια σε αυτό το σπίτι και πάντα τον πληρώνουμε πολύ πριν την ώρα του ενώ με προηγούμενους ενοικιαστές από ότι μας είχε πει είχε θέματα με τις πληρωμές όποτε να μη θέλει να φύγουμε...εμείς είμαστε ευχαριστημένοι με το σπίτι γενικά αλλά τώρα που θα γίνουμε τρεις θα χρειαστούμε μεγαλύτερο χώρο... 😑

Το να μην έχει συμβόλαιο δεν είναι πολύ καλή ιδέα γιατί μπορεί οποιαδήποτε στιγμή να τους βγάλει έξω. 

Παντως κ αυτό ότι πληρώνετε πιο μπροστά παίζει ρόλο. Κ μπράβο του 7 χρόνια δεν έχει κάνει αύξηση!! Είναι κ στον άνθρωπο. Εμας μας είπε πέρα των συνθηκών σκέφτηκε ότι 3 χρόνια ποτε δεν έχει υπάρξει καμία καθυστέρηση. Εμας πάντως θα προχωρήσει σίγουρα σε αύξηση ότι κ να γίνει γιατί έγινε κ το μετρό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

@Smurf88 να σε ρωτήσω αισθάνεσαι το μωρό κ χαμηλά αρκετά;; από χθες το βράδυ δεν έχει ηρεμήσει το δικό μου το αισθάνομαι πολύ πολύ χαμηλά. Σε βαθμό να έχω αγχωθεί.. Μίλησα με τον γυναικολόγο μου είπε αφού δεν πονάω είναι όλα καλά απλά είναι κινητικό.θα το νιώθω χαμηλά ψηλά παντού. Απλά δεν θυμάμαι στον μικρό να τον αισθανομουν τόσο χαμηλά... Κ τις προηγούμενες μέρες είχα πόνους κ από κάτω αλλά αντέχα.. 

 

Γενικά το νιώθω κάτω από το αφαλό γιατί εκεί είναι η μήτρα μας τώρα νομίζω...το πιο χαμηλό σημείο που το ένιωσα είναι λίγο πάνω από εκεί που τελειώνει το εσώρουχο! Νομίζω ότι κ εγώ δεν την αισθανομουν τόσο χαμηλά την μικρή αλλά από την άλλη είχα αρχίσει να νιώθω κλωτσιές λίγο αργότερα.. εφόσον σε καθησύχασε ο γιατρός, μην ανησυχείς!

Ευτυχώς κορίτσια εμείς είχαμε πάρει δικό μας σπίτι λίγο πριν μείνω έγκυος στην μικρή κ γλιτώσαμε τα ενοίκια..παρολο που έχω 3 δωμάτια, θα τα βάλω κ τα δυο στο ίδιο δωμάτιο για αρχή..τους πρώτους μήνες βέβαια θα είναι το μωρό στην κρεβατοκάμαρα.. άλλωστε κ η μικρή μετά από κάποιες ώρες έρχεται στο κρεβάτι μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Όντως είναι μοναδικό συναίσθημα...θα το νιώσεις σύντομα!! Στην πρώτη είχα νιώσει τα πρώτα φτερουγίσματα στις 16 εβδομάδες αλλά έντονα γύρω στις 19! Η κοιλιά όπως λέει και η @Starrr έχει ήδη πεταχτεί και αυτή τη φορά ξεκίνησε από πιο ψηλά..είναι και κοντινές σχετικά οι εγκυμοσύνες...

Μακάρι να το νιώσω κ εγώ σύντομα μπας κ καταλάβω πως ειμαι έγκυος! Περιμένω με αγωνία το κάθε ραντεβού για υπέρηχο να δω ότι όλα είναι καλά μιας κ δεν νιώθω τίποτα! Ενώ όταν αρχίσεις να το νιώθεις ησυχάζεις κάπως.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Γενικά το νιώθω κάτω από το αφαλό γιατί εκεί είναι η μήτρα μας τώρα νομίζω...το πιο χαμηλό σημείο που το ένιωσα είναι λίγο πάνω από εκεί που τελειώνει το εσώρουχο! Νομίζω ότι κ εγώ δεν την αισθανομουν τόσο χαμηλά την μικρή αλλά από την άλλη είχα αρχίσει να νιώθω κλωτσιές λίγο αργότερα.. εφόσον σε καθησύχασε ο γιατρός, μην ανησυχείς!

Ευτυχώς κορίτσια εμείς είχαμε πάρει δικό μας σπίτι λίγο πριν μείνω έγκυος στην μικρή κ γλιτώσαμε τα ενοίκια..παρολο που έχω 3 δωμάτια, θα τα βάλω κ τα δυο στο ίδιο δωμάτιο για αρχή..τους πρώτους μήνες βέβαια θα είναι το μωρό στην κρεβατοκάμαρα.. άλλωστε κ η μικρή μετά από κάποιες ώρες έρχεται στο κρεβάτι μας!

Το νιώθω πιο χαμηλά από το εσώρουχο, γιαυτό έχω αγχωθεί. Βέβαια το νιώθω κ πιο ψηλά,οχι όμως τόσο συχνά όσο το νιώθω χαμηλά. Όταν μου τις δίνει ψηλά μου κόβεται η ανάσα, δεν ξέρω αν καταλαβαίνεις τι εννοώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Μακάρι να το νιώσω κ εγώ σύντομα μπας κ καταλάβω πως ειμαι έγκυος! Περιμένω με αγωνία το κάθε ραντεβού για υπέρηχο να δω ότι όλα είναι καλά μιας κ δεν νιώθω τίποτα! Ενώ όταν αρχίσεις να το νιώθεις ησυχάζεις κάπως.. 

Εγώ μετράω τις μέρες σαν τους φυλακισμένους μέχρι να πάω πάει για υπέρηχο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

Κορίτσι μου  τέλεια εισαι!!!! Αντε μην σκέφτεσαι τα κιλά.. Όπως θα τα πάρεις θα φύγουν κιόλας θα το δεις!!! 

Κυρίως με νοιάζει να τρέφομαι σωστά για το μωρό! Γιατί δεν τρεφομουν σωστά αυτό είναι κ το πρόβλημα.. συνήθεια είναι νομίζω όλα.. αν συνηθίσω έναν καλό κ σωστό τρόπο διατροφής θα μου μείνει κ για μετά.. 

Κάτι άλλο μιας κ λέτε για "μπεμπεδοπραγματάκια ", ποτε πιστεύετε ότι είναι η κατάλληλη στιγμή για να αρχίσουν οι ετοιμασίες του βρεφικού δωματίου?? Κ μιλάω με τα τωρινά δεδομένα που είναι τα μαγαζιά κλειστά κ ο Θεός ξέρει πότε θα ανοίξουν.. εσείς τι σκέφτεστε?? Να περιμένετε να ανοίξουν ή να παραγγείλετε ηλεκτρονικά? Κ σε αυτή την περίπτωση ο Θεός ξέρει πόσο καιρό θα κάνουν να έρθουν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Εγώ μετράω τις μέρες σαν τους φυλακισμένους μέχρι να πάω πάει για υπέρηχο... 

Κ εγώ σαν φανταρος μετράω.. 16 και σήμερα! 😂πάντως πιστεύω ότι θα περάσει γρήγορα ο καιρός κορίτσια ούτε που θα το καταλαβουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Κυρίως με νοιάζει να τρέφομαι σωστά για το μωρό! Γιατί δεν τρεφομουν σωστά αυτό είναι κ το πρόβλημα.. συνήθεια είναι νομίζω όλα.. αν συνηθίσω έναν καλό κ σωστό τρόπο διατροφής θα μου μείνει κ για μετά.. 

Κάτι άλλο μιας κ λέτε για "μπεμπεδοπραγματάκια ", ποτε πιστεύετε ότι είναι η κατάλληλη στιγμή για να αρχίσουν οι ετοιμασίες του βρεφικού δωματίου?? Κ μιλάω με τα τωρινά δεδομένα που είναι τα μαγαζιά κλειστά κ ο Θεός ξέρει πότε θα ανοίξουν.. εσείς τι σκέφτεστε?? Να περιμένετε να ανοίξουν ή να παραγγείλετε ηλεκτρονικά? Κ σε αυτή την περίπτωση ο Θεός ξέρει πόσο καιρό θα κάνουν να έρθουν.. 

Κοιτα εγώ στον μικρό ξεκίνησα στον 8ο. Τωρα αν όντως είναι κορίτσι όπως μας έχουν πει θα χρειαστούμε ρούχα μόνο θα παραγγείλω ηλεκτρονικα. Κ γενικά από τότε που έκανα τον μικρό τα πάντα σχεδόν τα κάνω ηλεκτρονικά. 

Θα πρότεινα καλύτερα να περιμενετε να δείτε από κοντά τα πάντα κ κατόπιν να ψωνίσετε,εκτος κ αν είστε τόσο σίγουρες για την αγορά που θέλετε να κάνετε. Δεν πιστεύω να τα κρατήσουν κλειστά κ μέχρι τον Μάιο-Ιούνιο τα μαγαζιά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ λεω να περιμένω το Μάιο. Θα κάνω την έρευνα μου από νωρίτερα βέβαια να περιορίσω τις επιλογές, αλλά κάποια πράγματα πιστεύω ότι δεν τα αγοράζεις χωρίς να τα δεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Θα πρότεινα καλύτερα να περιμενετε να δείτε από κοντά τα πάντα κ κατόπιν να ψωνίσετε,εκτος κ αν είστε τόσο σίγουρες για την αγορά που θέλετε να κάνετε. Δεν πιστεύω να τα κρατήσουν κλειστά κ μέχρι τον Μάιο-Ιούνιο τα μαγαζιά. 

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Liiida είπε:

Κι εγώ λεω να περιμένω το Μάιο. Θα κάνω την έρευνα μου από νωρίτερα βέβαια να περιορίσω τις επιλογές, αλλά κάποια πράγματα πιστεύω ότι δεν τα αγοράζεις χωρίς να τα δεις. 

Καλά έρευνα αγοράς κάνω από τώρα γιατι δεν έχω ιδέα κ επίσης δεν έχω κ τίποτα μιας κ ειναι το πρώτο μας.. Αλλά Ναι κατά τον 8ο νομίζω είναι καλά για αγορές. Αν τώρα συνεχιστεί η όλη κατάσταση βλέπουμε.. οι κοπέλες που έχουν ήδη γίνει μανούλες κ έχουν μια ιδέα από όλα αυτά αν μπορούν να προτείνουν κάποια αξιόπιστη μάρκα σε πολυκαρότσι πχ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sofia0294 είπε:

 

Καλά έρευνα αγοράς κάνω από τώρα γιατι δεν έχω ιδέα κ επίσης δεν έχω κ τίποτα μιας κ ειναι το πρώτο μας.. Αλλά Ναι κατά τον 8ο νομίζω είναι καλά για αγορές. Αν τώρα συνεχιστεί η όλη κατάσταση βλέπουμε.. οι κοπέλες που έχουν ήδη γίνει μανούλες κ έχουν μια ιδέα από όλα αυτά αν μπορούν να προτείνουν κάποια αξιόπιστη μάρκα σε πολυκαρότσι πχ. 

Πολλοί μου λένε να πάρουμε οπωσδήποτε 3 σε 1. Συμφωνείτε οι παλιές? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

 

Καλά έρευνα αγοράς κάνω από τώρα γιατι δεν έχω ιδέα κ επίσης δεν έχω κ τίποτα μιας κ ειναι το πρώτο μας.. Αλλά Ναι κατά τον 8ο νομίζω είναι καλά για αγορές. Αν τώρα συνεχιστεί η όλη κατάσταση βλέπουμε.. οι κοπέλες που έχουν ήδη γίνει μανούλες κ έχουν μια ιδέα από όλα αυτά αν μπορούν να προτείνουν κάποια αξιόπιστη μάρκα σε πολυκαρότσι πχ. 

Εγώ είχα πάρει foppa pedretti είχα μείνει ευχαριστημενη. Μην πάρετε με αυγο εννοείται. Καλύτερα να πάρετε το αυγό χωριά πρέπει να έχει περάσει crash test να ειναι συμβατό με το αυτοκίνητο σας. Τα περισσότερα αυγά σε πολύ κορίτσια δεν έχουν περάσει τεστ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από κορίτσια σίγουρα είναι καλά τα inglesina, peg perego. Γενικά να διαβάζετε κ κριτικές. Υπάρχουν και αλλες μάρκες πιο οικονομικές που είναι  εξίσου καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς πήραμε το anex το δύο σε ένα όμως και το έχω λιώσει!! Ειδικά η καλαθουνα είναι τέλεια και την είχα κ μέσα στο σπίτι..το μόνο καλό είναι ότι πιάνει χώρο στο αυτοκίνητο όπως και τα περισσότερα τέτοιου τύπου! Αλλά στο δρόμο είναι τέλειο!! Δεν το μετάνιωσα στιγμή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι όπως είναι η αγορά πραγματικά δεν ξέρω ποτε θα μπορέσουμε να  πάμε στα μαγαζιά και να το χαρούμε... ανυπομονώ να πάω για βρεφικά ρουχαλάκια... νομίζω θα τρελαθώ 😍 Προς το παρών το μόνο που πρόλαβα να πάρω είναι μια συρταριερα αλαξιερα όσο λειτούργησε το click away και νομίζω ότι θα με βολέψει γιατί φαίνεται να είναι στο κατάλληλο ύψος και τα συρτάρια χωράνε αρκετά ρουχαλάκια πιστεύω...ήθελα να αγοράσω και μια ντουλάπα παιδική αλλά δεν πρόλαβα... έκλεισε και το click away πριν προλάβω να κάνω τη παραγγελία. Με το κούριερ αργούν πολύ να έρθουν... μια απλώστρα που είχα παραγγείλει ηλεκτρονικά μου ήρθε μετά από 2μιση εβδομάδες 🙄 

Να ρωτήσω κάτι βρε κορίτσια, για τη μεταφορά του μωρού προτείνετε port Bebe η καλαθουνα; Η καλαθουνα είναι σαφώς πιο οικονομική αλλά το port Bebe μου φαίνεται πιο γερή κατασκευή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Alexey είπε:

Έτσι όπως είναι η αγορά πραγματικά δεν ξέρω ποτε θα μπορέσουμε να  πάμε στα μαγαζιά και να το χαρούμε... ανυπομονώ να πάω για βρεφικά ρουχαλάκια... νομίζω θα τρελαθώ 😍 Προς το παρών το μόνο που πρόλαβα να πάρω είναι μια συρταριερα αλαξιερα όσο λειτούργησε το click away και νομίζω ότι θα με βολέψει γιατί φαίνεται να είναι στο κατάλληλο ύψος και τα συρτάρια χωράνε αρκετά ρουχαλάκια πιστεύω...ήθελα να αγοράσω και μια ντουλάπα παιδική αλλά δεν πρόλαβα... έκλεισε και το click away πριν προλάβω να κάνω τη παραγγελία. Με το κούριερ αργούν πολύ να έρθουν... μια απλώστρα που είχα παραγγείλει ηλεκτρονικά μου ήρθε μετά από 2μιση εβδομάδες 🙄 

Να ρωτήσω κάτι βρε κορίτσια, για τη μεταφορά του μωρού προτείνετε port Bebe η καλαθουνα; Η καλαθουνα είναι σαφώς πιο οικονομική αλλά το port Bebe μου φαίνεται πιο γερή κατασκευή... 

Τι εννοείς μεταφορά;; από το νοσοκομείο στο σπίτι; 

Ποτέ έχεις πητ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

Τι εννοείς μεταφορά;; από το νοσοκομείο στο σπίτι; 

Ποτέ έχεις πητ; 

Και αυτό αλλά και για τη μεταφορά του από δωμάτιο σε δωμάτιο πχ η για τα ταξίδια...εγώ επειδή είμαι από νησί θα ταξιδέυω το καλοκαίρι όποτε θα ήθελα κάτι άνετο για τα ταξίδια στο πλοίο. Πητ έχω 1/7

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Alexey είπε:

Έτσι όπως είναι η αγορά πραγματικά δεν ξέρω ποτε θα μπορέσουμε να  πάμε στα μαγαζιά και να το χαρούμε... ανυπομονώ να πάω για βρεφικά ρουχαλάκια... νομίζω θα τρελαθώ 😍 Προς το παρών το μόνο που πρόλαβα να πάρω είναι μια συρταριερα αλαξιερα όσο λειτούργησε το click away και νομίζω ότι θα με βολέψει γιατί φαίνεται να είναι στο κατάλληλο ύψος και τα συρτάρια χωράνε αρκετά ρουχαλάκια πιστεύω...ήθελα να αγοράσω και μια ντουλάπα παιδική αλλά δεν πρόλαβα... έκλεισε και το click away πριν προλάβω να κάνω τη παραγγελία. Με το κούριερ αργούν πολύ να έρθουν... μια απλώστρα που είχα παραγγείλει ηλεκτρονικά μου ήρθε μετά από 2μιση εβδομάδες 🙄 

Να ρωτήσω κάτι βρε κορίτσια, για τη μεταφορά του μωρού προτείνετε port Bebe η καλαθουνα; Η καλαθουνα είναι σαφώς πιο οικονομική αλλά το port Bebe μου φαίνεται πιο γερή κατασκευή... 

Εγώ δε είχα πάρει καθόλου καλαθουνα.... Βασικά το καρότσι μας το είχαν δώσει.... Κ τώρα σκεφτόμαστε αν θα πάρουμε καινούργιο ή όχι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...