Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 20 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Κρεβάτι για εσάς; Αν ναι τότε δες για κρεβάτι που να σηκώνεται και να έχει αποθηκευτικό χώρο. Είναι πιο πρακτικό ειδικά για μικρό δωμάτιο και με πάααρα πολύ χώρο για αποθήκευση. Εμείς σωθήκαμε γιατί και εμάς είναι μικρό και δεν έχει και πολλές ντουλάπες το σπίτι

 Δεν τα πολυ εμπιστεύεται ο άντρας μου αυτα.. Λεμε να παρουμε ενα που εχει δυο συρτάρια μπροστά και να βαζουμε κατω απο το κρεβάτι οτι θέλουμε να αποθηκευσουμε επιπλέον απλα σηκώνοντας τις ταβλες, απλα θέλουμε να δούμε αν βάζοντας απέναντι την κούνια αν θα ανοίγουν τα συρτάρια. Διαφορετικά έχουμε σκεφτεί να παρουμε μεταλικο και απο κατω συρτάρια του ικεα που εχουν και κάλυμμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 2 ώρες, ο/η Diana_caterina είπε:

Εχθες πηγαμε και πηραμε την κούνια!! Δεν την στησαμε βέβαια και μάλλον αυτο θα γίνει απο την αλλη βδομάδα, μου εδωσε και η μητέρα μου κατι σεντονακια που έραψε! Ενα ζιπουνακι πολυ γλυκο μου εδωσε και ενα σετακι φορεμα με κορδελα γαντακια κ καλτσακια😅 με το που το ειδε ο άντρας μου λεει αυτο είναι πολυ see-through του λεω θα της βάζουμε κατι απο μεσα, μου λεει πολλα απο μεσα θα της βαζεις😂

Χαχαχαχ δεν παίζονται 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.. 

Να ρωτήσω κάτι... Είναι δυνατόν μέσα σε 8 μέρες να έχω χάσει 3 κιλά;; πήγα ζυγιστηκα στο φαρμακείο που ζυγιζομαι πάντα κ ήμουν - 3κιλα. Κ το νούμερο το συνειδητοποίησα αφού βγήκα κ πήγα κ αλλού να το τσεκάρω. Εδώ κ 1 μήνα δεν είχα πάρει κιλό. Μετά λέω μπας κ τα έχω χάσει εδώ κ καιρό κ το έβλεπα εγώ λάθος στην ζυγαριά; διατροφή δεν κάνω!!απλά έχω αρκετό καιρό που δεν πεινάω οπότε τρώω λίγο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.. 

Να ρωτήσω κάτι... Είναι δυνατόν μέσα σε 8 μέρες να έχω χάσει 3 κιλά;; πήγα ζυγιστηκα στο φαρμακείο που ζυγιζομαι πάντα κ ήμουν - 3κιλα. Κ το νούμερο το συνειδητοποίησα αφού βγήκα κ πήγα κ αλλού να το τσεκάρω. Εδώ κ 1 μήνα δεν είχα πάρει κιλό. Μετά λέω μπας κ τα έχω χάσει εδώ κ καιρό κ το έβλεπα εγώ λάθος στην ζυγαριά; διατροφή δεν κάνω!!απλά έχω αρκετό καιρό που δεν πεινάω οπότε τρώω λίγο. 

Μάλλον πάει λάθος ρε συ αλλά δεν είναι κ πολλά 3 κιλά. Αλλά έγκυος σε 3 μέρες τόσο εύκολο είναι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.. 

Να ρωτήσω κάτι... Είναι δυνατόν μέσα σε 8 μέρες να έχω χάσει 3 κιλά;; πήγα ζυγιστηκα στο φαρμακείο που ζυγιζομαι πάντα κ ήμουν - 3κιλα. Κ το νούμερο το συνειδητοποίησα αφού βγήκα κ πήγα κ αλλού να το τσεκάρω. Εδώ κ 1 μήνα δεν είχα πάρει κιλό. Μετά λέω μπας κ τα έχω χάσει εδώ κ καιρό κ το έβλεπα εγώ λάθος στην ζυγαριά; διατροφή δεν κάνω!!απλά έχω αρκετό καιρό που δεν πεινάω οπότε τρώω λίγο. 

Ειναι και η ζεστη τωρα.. Αλλα δεν γνωρίζω κάτι συγκεκριμένο.. Εκτός αν εχασες απο υγρα(ιδρωτας) και διάρροια.. Αλλα μηπως δεν κοιταξες καλα τις προηγούμενες φορές που πηγαινες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.. 

Να ρωτήσω κάτι... Είναι δυνατόν μέσα σε 8 μέρες να έχω χάσει 3 κιλά;; πήγα ζυγιστηκα στο φαρμακείο που ζυγιζομαι πάντα κ ήμουν - 3κιλα. Κ το νούμερο το συνειδητοποίησα αφού βγήκα κ πήγα κ αλλού να το τσεκάρω. Εδώ κ 1 μήνα δεν είχα πάρει κιλό. Μετά λέω μπας κ τα έχω χάσει εδώ κ καιρό κ το έβλεπα εγώ λάθος στην ζυγαριά; διατροφή δεν κάνω!!απλά έχω αρκετό καιρό που δεν πεινάω οπότε τρώω λίγο. 

Λίγο δύσκολο νομίζω να έχασες τόσα. Οκ να μείνεις στα ίδια κιλά αλλά να χάσεις... περίεργο. Εγώ π.χ μπορει μια και 2 βδομαδες να μην παρω γραμμαριο και ξαφνικα παιρνω ενα κιλο. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κ εγώ σκαλωσα μου φάνηκαν πολλά μέσα σε 8 μέρες. Μόλις κοίταξα το ημερολόγιο όταν ήμουν έγκυος στον μικρό. μέχρι τον 7ο μήνα είχα πάρει 19 κιλά κ μετά δεν πήρα καθόλου, ανεβοκατεβαινα στα ίδια κιλά είχε τύχει να χάσω σε 6 μέρες 2 κιλά. Επομένως με βάση αυτό κ τώρα μπορεί να έχει συμβεί. Εκτός κ αν έκανα λάθος τελευταία φορά  τι να πω. Αλλά τώρα ζυγιστηκα σε 2 διαφορετικές! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόνο εγώ είμαι που παίρνω κιλά?? Τι φαση? Θέλω κ εγώ να χάσω 1 κιλο🤣😂 σε άλλα νέα..... Πήγα κ πήρα το χαρτι από το γυναικολόγο εοππυ. Πλήρωσα 10 ευρώ. Όλα τέλεια. Ούτε περίμενα. Σε 5 λεπτα είχα τελειώσει. Περάσαμε κ από το μαιευτήριο να ζητήσουμε τιμοκατάλογό κ τι χρειάζεται για την ημέρα εισαγωγής... Θα πάρω τηλ κ αρχές Ιουνίου να ρωτήσω για το πρωτόκολλο της κλινικής.. Κ σιγά σιγά φτάσουμε στο τελος.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλημέρα ομορφες μανουλες τι κάνετε;;; εχω μια ασχετη απορια! 

Υπάρχει κάποια που να εχει eurobank? Αν ναι ξερει τι έχει γίνει και δεν δέχονται καταθεσεις τα ατμ? Απο το πασχα ψαχνομαι και καλω στην εξυπηρέτηση πελατών αλλά ζητάει εναν κωδικό επιβεβαιωσης στοιχείων τον οποίο πρέπει να κλείσω ραντεβού στην τράπεζα για να τον παρω😅 ορισμενες φορες απορω με την τακτική τους 

Να σε ρωτήσω; μηπως πήγες σκ να κάνεις κατάθεση;; γιατι εγώ όποτε πάω σκ δε με αφήνει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μόνο εγώ είμαι που παίρνω κιλά?? Τι φαση? Θέλω κ εγώ να χάσω 1 κιλο🤣😂 σε άλλα νέα..... Πήγα κ πήρα το χαρτι από το γυναικολόγο εοππυ. Πλήρωσα 10 ευρώ. Όλα τέλεια. Ούτε περίμενα. Σε 5 λεπτα είχα τελειώσει. Περάσαμε κ από το μαιευτήριο να ζητήσουμε τιμοκατάλογό κ τι χρειάζεται για την ημέρα εισαγωγής... Θα πάρω τηλ κ αρχές Ιουνίου να ρωτήσω για το πρωτόκολλο της κλινικής.. Κ σιγά σιγά φτάσουμε στο τελος.. 

Αχ μπράβο κορίτσι μου γλυκό!! Με το καλο και με εναν πονο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μόνο εγώ είμαι που παίρνω κιλά?? Τι φαση? Θέλω κ εγώ να χάσω 1 κιλο🤣😂 σε άλλα νέα..... Πήγα κ πήρα το χαρτι από το γυναικολόγο εοππυ. Πλήρωσα 10 ευρώ. Όλα τέλεια. Ούτε περίμενα. Σε 5 λεπτα είχα τελειώσει. Περάσαμε κ από το μαιευτήριο να ζητήσουμε τιμοκατάλογό κ τι χρειάζεται για την ημέρα εισαγωγής... Θα πάρω τηλ κ αρχές Ιουνίου να ρωτήσω για το πρωτόκολλο της κλινικής.. Κ σιγά σιγά φτάσουμε στο τελος.. 

Σε σκέφτηκα... Εμείς οι 2 έχουμε πάρει πολλά. Αν θυμάμαι καλά βέβαια έχω - ειχα😂 πάρει παραπάνω. Αλλά αφού ξέρεις μωρέ φεύγουν μπαμ μπαμ, κ με 2 παιδια μετά δεν θα προλάβουμε ούτε ουφ να κάνουμε θα έχουν φύγει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Να σε ρωτήσω; μηπως πήγες σκ να κάνεις κατάθεση;; γιατι εγώ όποτε πάω σκ δε με αφήνει... 

Ναι πηγα σκ αλλα δεν θυμάμαι αν πηγα κ καθημερινή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

Σε σκέφτηκα... Εμείς οι 2 έχουμε πάρει πολλά. Αν θυμάμαι καλά βέβαια έχω - ειχα😂 πάρει παραπάνω. Αλλά αφού ξέρεις μωρέ φεύγουν μπαμ μπαμ, κ με 2 παιδια μετά δεν θα προλάβουμε ούτε ουφ να κάνουμε θα έχουν φύγει. 

Με θηλασμο δεν χάνω εγώ τα κιλά.... Στο θηλασμο εγωω τρώω. 😂😂😂 Οπότε καλό καλοκαίρι 2022😝😉 θα βγω στις παραλίες. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Μόνο εγώ είμαι που παίρνω κιλά?? Τι φαση? Θέλω κ εγώ να χάσω 1 κιλο🤣😂 σε άλλα νέα..... Πήγα κ πήρα το χαρτι από το γυναικολόγο εοππυ. Πλήρωσα 10 ευρώ. Όλα τέλεια. Ούτε περίμενα. Σε 5 λεπτα είχα τελειώσει. Περάσαμε κ από το μαιευτήριο να ζητήσουμε τιμοκατάλογό κ τι χρειάζεται για την ημέρα εισαγωγής... Θα πάρω τηλ κ αρχές Ιουνίου να ρωτήσω για το πρωτόκολλο της κλινικής.. Κ σιγά σιγά φτάσουμε στο τελος.. 

Χαρτί που είναι συμβεβλημενος;;; εγώ σήμερα πήγα από τον γιατρό μου και μου έβαλε σφραγίδα στο χαρτί. Γράφει συμβεβλημενος ς με εοπυυ ελπίζω να κάνει.. Επίσης κατάφερα να κλείσω ραντεβού στο ικα να καταθέσω τα χαρτιά αλλά δεν ξέρω ποια είναι τα δικαιολογητικά... Θα πάρω τα πάντα μαζί μου και βλεπω... Δε σηκώνουν και κανένα τηλέφωνο... Εσύ τι χαρτιά μαζεψες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Χαρτί που είναι συμβεβλημενος;;; εγώ σήμερα πήγα από τον γιατρό μου και μου έβαλε σφραγίδα στο χαρτί. Γράφει συμβεβλημενος ς με εοπυυ ελπίζω να κάνει.. Επίσης κατάφερα να κλείσω ραντεβού στο ικα να καταθέσω τα χαρτιά αλλά δεν ξέρω ποια είναι τα δικαιολογητικά... Θα πάρω τα πάντα μαζί μου και βλεπω... Δε σηκώνουν και κανένα τηλέφωνο... Εσύ τι χαρτιά μαζεψες; 

Εμένα επειδή έχω φάκελο από τκν μικρό μου. Λογικά θα θέλει μόνο του γιατρου εοππυ κ το χαρτι από την δουλειά. Μια αίτηση που λογικά θα την φτιάξει ο άντρας μου αφού θα του χω κάνει εξουσιοδότηση... Στον μικρό μου νομίζω κρατουσα φωτοτυπία ταυτότητας.... Λογαριασμό ΔΕΗ... Και φωτοτυπία I bank.. Εννοείται κάνεις δεν το σηκώνουμ... Πολυτέλειες τα τηλ μου φαίνεται... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εμένα επειδή έχω φάκελο από τκν μικρό μου. Λογικά θα θέλει μόνο του γιατρου εοππυ κ το χαρτι από την δουλειά. Μια αίτηση που λογικά θα την φτιάξει ο άντρας μου αφού θα του χω κάνει εξουσιοδότηση... Στον μικρό μου νομίζω κρατουσα φωτοτυπία ταυτότητας.... Λογαριασμό ΔΕΗ... Και φωτοτυπία I bank.. Εννοείται κάνεις δεν το σηκώνουμ... Πολυτέλειες τα τηλ μου φαίνεται... 

Ωραία αυτά τα έχω.. ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Εκωψα το τοκολυτικο προχθές ακριβώς 33εβδ για να μην αδρανήσει η μήτρα βέβαια έχω πιο πολλές συσπάσεις όχι μόνο Braxton Hicks αλλά και κανονικές με πονο, τώρα μόνο μαγνήσιο και vasclor παίρνω τι να κάνουμε όπως πάει.εχει ο Θεός....

Έφτιαξα ντουλάπες σήμερα την δικιά μου και του άντρα μου της μικρής την είχα φτιάξει την προηγούμενη εβδομάδα,,, φυσικά δεν κατέβασα τίποτα δικό μου καλοκαιρινό γιατί τίποτα δεν μου κάνει και δεν υπάρχει λόγος να κουράζομαι τζάμπα θα τα κατεβάσω αφού γεννησω τα κοιταξα όμως βρήκα δύο τρία φορεματακια έτσι καθημερινά και κάνα 2-3 σορτσακια αθλητικά να βόλευτω για κάνα μηνα τα υπόλοιπα έμειναν στις σακούλες,χαχαχαχ.....

Με έχει πιάσει μανία να τα κάνω ολα και δεν μπορώ να κάτσω ελπίζω να μην είναι σύνδρομο της φωλιάς και να μην σημαίνει ότι πλησιάζει η ώρα!!!! Κατά τα άλλα κάπου λέγατε για την ζέστη εδώ και εγώ σκάω υποφέρω τι ξυπόλητη το βράδυ κοιμάμαι με ανοιχτό παράθυρο και με το βρακί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εκωψα το τοκολυτικο προχθές ακριβώς 33εβδ για να μην αδρανήσει η μήτρα βέβαια έχω πιο πολλές συσπάσεις όχι μόνο Braxton Hicks αλλά και κανονικές με πονο, τώρα μόνο μαγνήσιο και vasclor παίρνω τι να κάνουμε όπως πάει.εχει ο Θεός....

Έφτιαξα ντουλάπες σήμερα την δικιά μου και του άντρα μου της μικρής την είχα φτιάξει την προηγούμενη εβδομάδα,,, φυσικά δεν κατέβασα τίποτα δικό μου καλοκαιρινό γιατί τίποτα δεν μου κάνει και δεν υπάρχει λόγος να κουράζομαι τζάμπα θα τα κατεβάσω αφού γεννησω τα κοιταξα όμως βρήκα δύο τρία φορεματακια έτσι καθημερινά και κάνα 2-3 σορτσακια αθλητικά να βόλευτω για κάνα μηνα τα υπόλοιπα έμειναν στις σακούλες,χαχαχαχ.....

Με έχει πιάσει μανία να τα κάνω ολα και δεν μπορώ να κάτσω ελπίζω να μην είναι σύνδρομο της φωλιάς και να μην σημαίνει ότι πλησιάζει η ώρα!!!! Κατά τα άλλα κάπου λέγατε για την ζέστη εδώ και εγώ σκάω υποφέρω τι ξυπόλητη το βράδυ κοιμάμαι με ανοιχτό παράθυρο και με το βρακί

Τώρα που σταμάτησες τα φάρμακα είναι καλύτερα να κάτσεις και να μην κουράζεσαι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εκωψα το τοκολυτικο προχθές ακριβώς 33εβδ για να μην αδρανήσει η μήτρα βέβαια έχω πιο πολλές συσπάσεις όχι μόνο Braxton Hicks αλλά και κανονικές με πονο, τώρα μόνο μαγνήσιο και vasclor παίρνω τι να κάνουμε όπως πάει.εχει ο Θεός....

Έφτιαξα ντουλάπες σήμερα την δικιά μου και του άντρα μου της μικρής την είχα φτιάξει την προηγούμενη εβδομάδα,,, φυσικά δεν κατέβασα τίποτα δικό μου καλοκαιρινό γιατί τίποτα δεν μου κάνει και δεν υπάρχει λόγος να κουράζομαι τζάμπα θα τα κατεβάσω αφού γεννησω τα κοιταξα όμως βρήκα δύο τρία φορεματακια έτσι καθημερινά και κάνα 2-3 σορτσακια αθλητικά να βόλευτω για κάνα μηνα τα υπόλοιπα έμειναν στις σακούλες,χαχαχαχ.....

Με έχει πιάσει μανία να τα κάνω ολα και δεν μπορώ να κάτσω ελπίζω να μην είναι σύνδρομο της φωλιάς και να μην σημαίνει ότι πλησιάζει η ώρα!!!! Κατά τα άλλα κάπου λέγατε για την ζέστη εδώ και εγώ σκάω υποφέρω τι ξυπόλητη το βράδυ κοιμάμαι με ανοιχτό παράθυρο και με το βρακί

Χαχαχ από τον προηγούμενο μήνα κοιμάμαι έτσι με το βράδυ μόνο και με το ζόρι φοράω μπλουζάκι δεν τα θέλω καθόλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! @Love32καλα ειμαι εσυ; @Clairy.Μπράβο κορίτσι μου τι ωραια ποσο χαίρομαι ειναι ωραιες αυτες οι εξετάσεις γιατί βλέπεις το μωρο αναλυτικά και σαν να το χαίρεσαι παραπανω!! @Valxrisαν ειναι το σύνδρομο της φωλιας τοτε να κατσεις στα αυγα σου 🤣 θα τα κανεις αφου γεννησεις μολις συνέλθεις! Δεν θα χαθει και ο κοσμος, δεν χρειάζεται να κουραζεσαι! Πάντως για το βρακι ταυτιζομαι! 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Τώρα που σταμάτησες τα φάρμακα είναι καλύτερα να κάτσεις και να μην κουράζεσαι ❤️

Ναι ναι το αντιλαμβάνομαι ότι πρέπει να κάτσω στα αυγά μου τώρα....

Στην κόρη μου 34η ακριβώς μπήκα για νοσηλεία στο νοσοκομείο δηλ σαν την Πέμπτη που μας έρχεται λέτε να είναι καρμικο?? Χαχαχχα πλακιτσα κάνω φυσικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Love32 @Diana_caterina για την ζέστη το πόσο χαίρομαι που δεν θα προλάβω τις πολλές ζέστες δεν λέγεται.....μέχρι μέσα Ιουνίου αν όλα είναι στην ώρα τους θα έχω γεννήσει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

@Love32 @Diana_caterina για την ζέστη το πόσο χαίρομαι που δεν θα προλάβω τις πολλές ζέστες δεν λέγεται.....μέχρι μέσα Ιουνίου αν όλα είναι στην ώρα τους θα έχω γεννήσει....

Πω πωω τυχερή σε ζηλεύω. Φαντάσου εμείς που γεννάμε Αύγουστο. θα δεινοπαθήσουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...