Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lia5 είπε:

@nik_ol @Mommy to be αν προσληφθω στον δημοσιο τομεα με συμβαση ορισμενου χρονου μεσω εσπα ενω το παιδί θα ειναι ηδη τριων μηνων.

Νομίζω δεν υπάρχει κάποια άδεια αν έχεις ήδη μωρό κ προσληφθεις με συμβαση ορισμένου χρόνου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Πάρτε τη! Εμάς είναι έτσι!!😂😂

IMG_20210927_125255.jpg

Χαχαχα

Και του δικου μου.... Σποράκια έχει λίγες έως ελάχιστες φορές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nik_ol είπε:

Χαχαχα

Και του δικου μου.... Σποράκια έχει λίγες έως ελάχιστες φορές

Ωραία άντε γιατί κόλλησε ότι κάνουμε διάρροια 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Ωραία άντε γιατί κόλλησε ότι κάνουμε διάρροια 😂😂

Και μένα έτσι είναι... Ανακουφιστηκα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Love32 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! @Lia5 δεν έχω ιδέα! 

Βρε κορίτσια τ κακά του μπέμπη κάποιες μέρες είναι πιο νερουλά νομίζω πως δεν μπορώ να ξεχωρίσω αν είναι διαροια.

Διαρροια νομιζω ειναι αν εχουν απορροφηθει πληρως απο την πανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια πώς μεγαλώνουν έτσι δεν μας κάνουν τα ρούχα μας. Φορμάκια που τα έχουν φορέσει από 2-3 φορές το καθένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Βρε κορίτσια πώς μεγαλώνουν έτσι δεν μας κάνουν τα ρούχα μας. Φορμάκια που τα έχουν φορέσει από 2-3 φορές το καθένα.

Σας το είπα εγώ να μην πάρετε πολλά 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;;; βλεπω εδω κατι ωραιες πανες 😂 εμεις εχουμε αλλοτε πρασινωπες και συνήθως μουσταρδι με σπόρια! 

@Love32 εγω δεν αγόρασα πολλα αλλα καποια μου τα εδωσαν και ειναι ολα 0-3.. Είναι 40 ημερων και ηδη κάποια της ειναι στο τσακ να μην της κανουν.. Εχει να κανει με το υψος κιολας! Εμεις μοιάζουμε λες και ειμαστε 2-3 μηνων😅 της πηρα παντελόνια 2-4μηνων και ηδη της τα φοραω στο μακρος της είναι μια χαρα της τα δενω πανω απο τον αφαλο.

Καιρος για ψωνια 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Τι κάνετε κορίτσια;;; βλεπω εδω κατι ωραιες πανες 😂 εμεις εχουμε αλλοτε πρασινωπες και συνήθως μουσταρδι με σπόρια! 

@Love32 εγω δεν αγόρασα πολλα αλλα καποια μου τα εδωσαν και ειναι ολα 0-3.. Είναι 40 ημερων και ηδη κάποια της ειναι στο τσακ να μην της κανουν.. Εχει να κανει με το υψος κιολας! Εμεις μοιάζουμε λες και ειμαστε 2-3 μηνων😅 της πηρα παντελόνια 2-4μηνων και ηδη της τα φοραω στο μακρος της είναι μια χαρα της τα δενω πανω απο τον αφαλο.

Καιρος για ψωνια 😅

Με σπόρια μού ειπε η γιατρός ότι κάνει οταν τρέφεται με μητρικο γάλα. Πράσινα? Πράσινα γιατι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Με σπόρια μού ειπε η γιατρός ότι κάνει οταν τρέφεται με μητρικο γάλα. Πράσινα? Πράσινα γιατι? 

 

Screenshot_20210921_224506.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lia5 είπε:

@nik_ol @Mommy to be αν προσληφθω στον δημοσιο τομεα με συμβαση ορισμενου χρονου μεσω εσπα ενω το παιδί θα ειναι ηδη τριων μηνων.

Δυστυχως όχι .ο νόμος αυτός αφορά μονάχα το μόνιμο προσωπικό...στις συμβάσεις αυτές νομίζω δικαιουσε μόνο το δίμηνο λοχείας...αν έχει γίνει πρόσληψη από πριν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Love32 είπε:

Βρε κορίτσια πώς μεγαλώνουν έτσι δεν μας κάνουν τα ρούχα μας. Φορμάκια που τα έχουν φορέσει από 2-3 φορές το καθένα.

Εμενα τα φορμακια για 3 μηνων του ειναι κοντα πλεον, αλλα επειδή του εχουν αρκετο περιθώριο στο φαρδος, τα κοβω στα πατουσακια και του τα φοραω με καλτσακια. Για να μην πανε χαμενα και γιατι τα επομενα ειναι μεγαλα ακομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Εμενα τα φορμακια για 3 μηνων του ειναι κοντα πλεον, αλλα επειδή του εχουν αρκετο περιθώριο στο φαρδος, τα κοβω στα πατουσακια και του τα φοραω με καλτσακια. Για να μην πανε χαμενα και γιατι τα επομενα ειναι μεγαλα ακομα.

Έξυπνο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lia5 είπε:

@nik_ol @Mommy to be αν προσληφθω στον δημοσιο τομεα με συμβαση ορισμενου χρονου μεσω εσπα ενω το παιδί θα ειναι ηδη τριων μηνων.

Δυστυχως όχι .ο νόμος αυτός αφορά μονάχα το μόνιμο προσωπικό...στις συμβάσεις αυτές νομίζω δικαιουσε μόνο το δίμηνο λοχείας...αν έχει γίνει πρόσληψη από πριν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχε καμία υπερπαραγωγή γάλακτος;;;πώς την αντιμετωπίσατε..;;;ίσως ο μικρός τρώει το πιο λεπτό γαλατάκι και όχι το λιπαρό..και για αυτό αυτή η πρόσληψη βάρους..έχει Κορωναίο η παιδίατρος μας και δεν θέλω να την ενοχλώ συνέχεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς γυρίσαμε από την παιδίατρο. Ο μπέμπης μας αύριο κλείνει 1 ολόκληρο μήνα 😍 όλα καλά έχουμε πάρει σε έναν μήνα 1.100 γρ. 😮 Έχουμε ψηλώσει και δύο πόντους. Τα ρουχαλάκια ευτυχώς εμεις τα είχαμε πάρει μεγαλούτσικα. Πόσο γρήγορα μεγαλώνουν τα άτιμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Δεν ξέρω πότε θ στρώσει η κατάσταση με τον ύπνο !! Έχω εξαντληθεί,έχω κόψει κ πολλά φαγητά λόγο της παλινδρόμησης κ νομίζω ότι θα πέσω κάτω.

Εγώ του είχα πάρει κ Φορμακια 6λμηνων ν έχω κ τελικά τ φοράνε τώρα είναι κ πολύ περίεργα τα νούμερα σε κάθε μαγαζί!! Δεν αντιστοιχουν στην ηλικία κ τα εκατοστά.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Δεν ξέρω πότε θ στρώσει η κατάσταση με τον ύπνο !! Έχω εξαντληθεί,έχω κόψει κ πολλά φαγητά λόγο της παλινδρόμησης κ νομίζω ότι θα πέσω κάτω.

Εγώ του είχα πάρει κ Φορμακια 6λμηνων ν έχω κ τελικά τ φοράνε τώρα είναι κ πολύ περίεργα τα νούμερα σε κάθε μαγαζί!! Δεν αντιστοιχουν στην ηλικία κ τα εκατοστά.

 

 

Καλημέρα!!! 

Δεν έχει φτιάξει καθόλου ο υπνος του; ανά ποσες ωρες ξυπνάει; 

Έχεις γίνει μέλος στην ομάδα θηλασμός και αλλεργίες στο fb ; έχει πολλες συνταγές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nik_ol είπε:

Καλημέρα!!! 

Δεν έχει φτιάξει καθόλου ο υπνος του; ανά ποσες ωρες ξυπνάει; 

Έχεις γίνει μέλος στην ομάδα θηλασμός και αλλεργίες στο fb ; έχει πολλες συνταγές 

Όλη μέρα θ κοιμηθεί μόνο στην αγκαλιά οπότε τον αφήσω ξυπνάει. Κοιμάται ένα 3 Ώρο 10 με 1 κοιμάται 2 κ μετά μέχρι της 4 αυτό είναι από εκείνη την ώρα αγκαλιά!! Ούτε να μαγειρέψω δεν προλαβαίνω πόσο μάλλον να κάνω κ άλλες συνταγές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Love32 είπε:

Όλη μέρα θ κοιμηθεί μόνο στην αγκαλιά οπότε τον αφήσω ξυπνάει. Κοιμάται ένα 3 Ώρο 10 με 1 κοιμάται 2 κ μετά μέχρι της 4 αυτό είναι από εκείνη την ώρα αγκαλιά!! Ούτε να μαγειρέψω δεν προλαβαίνω πόσο μάλλον να κάνω κ άλλες συνταγές!!

Ποσσο σε νιώθω...έτσι και εμείς δεν έχουμε θεμα παλινδρόμησης αλλά πραγματικά δεν στέκεται πουθενά όλη μέρα δουλειά δεν μπορεί να γίνει....ξεκίνησα να μαγειρεύω από το βράδυ ώστε να τον κρατάει ο άντρας μου...εμένα τον παίρνει ο ύπνος κατά τον θηλασμό και μόλις τον αφήσω σε πολύ 5 λεπτά ξυπνάει....έχω και ένα άγχος με το βάρος του είπε η παιδίατρος να τον αφήνω παραπάνω στο στήθος και είμαστε όλη την ώρα έτσι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Όλη μέρα θ κοιμηθεί μόνο στην αγκαλιά οπότε τον αφήσω ξυπνάει. Κοιμάται ένα 3 Ώρο 10 με 1 κοιμάται 2 κ μετά μέχρι της 4 αυτό είναι από εκείνη την ώρα αγκαλιά!! Ούτε να μαγειρέψω δεν προλαβαίνω πόσο μάλλον να κάνω κ άλλες συνταγές!!

Δίκιο έχεις, πως να κάνεις κ άλλες συνταγές; δοκίμασες να τον βάλεις στο μαρσιπο; επίσης, έχετε δοκιμασει να τον κουνήσει ο άντρας σου στο καρότσι πχ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα κι από μένα!!! Έχω μέρες να σας γράψω καθότι δεν προλαβαίνω ούτε να φάω πολλές φορές και κυριολεκτω! Εμένα η μικρή σαραντισε την Κυριακή. Στον μήνα πάρα 2 μέρες ήρθε η παιδιατρος και το βάρος που είχε πάρει ήταν μόλις 420 γραμμάρια όλο τον μήνα. Μου είπε να κάνω και μια άντληση και να δίνω έξτρα αυτό το γάλα που αντλώ +90 μλ ξένο το βράδυ. Αυτή τη βδομάδα που διανυσαμε και κάναμε τα παραπάνω πήρε 160 γραμμάρια/εβδομάδα. Μου είπε είναι καλά αλλά αν μπορώ και παραπάνω. Τι παραπάνω να κάνω βρε κορίτσια; Το παιδί ειναι στήθος σνχ, όταν πεινάει ξεσηκώνει τον κόσμο, οπότε δεν τίθεται θέμα να την αφήσεις έτσι. Είναι φαγανη γενικά, αλλά δεν ξέρω γιατί δεν παίρνει πολύ. Μπορεί το άτιμο dna να κάνει πάλι τη δουλειά του! Κι ο γιος μου λεπτός (μόνο που εκείνος δεν έτρωγε) και ο άντρας μου λεπτός! Αν έπαιρνε εμένα ένα κιλό σε έναν μήνα, όπως διαβάζω εσάς θα έκανα πάρτι! Επειδή είναι θηαλμσος μου λέει η γιατρός είναι οκ. Απλά θέλει παρακολούθηση. Γεννήθηκε 3200, βγήκαμε από μαιευτήριο 3050 και τώρα 40 μέρες μετά είναι 3730.

Να συμβαίνει τίποτε άλλο και να μην το έχουμε πάρει χαμπάρι; Με τον ύπνο έχει στρώσει αρκετά. Κοιμάται 10 με 12, μετά τρώει μέχρι 2 και ξυπνάει μετά γύρω στις 7.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Ποσσο σε νιώθω...έτσι και εμείς δεν έχουμε θεμα παλινδρόμησης αλλά πραγματικά δεν στέκεται πουθενά όλη μέρα δουλειά δεν μπορεί να γίνει....ξεκίνησα να μαγειρεύω από το βράδυ ώστε να τον κρατάει ο άντρας μου...εμένα τον παίρνει ο ύπνος κατά τον θηλασμό και μόλις τον αφήσω σε πολύ 5 λεπτά ξυπνάει....έχω και ένα άγχος με το βάρος του είπε η παιδίατρος να τον αφήνω παραπάνω στο στήθος και είμαστε όλη την ώρα έτσι....

Έχω ακριβώς το ίδιο θέμα! Εχθές επιστρατευσα μαρσιπο και σώθηκα για λίγο. Άπλωσα κάτι ρούχα που προσπαθούσα 2 μέρες και αυτή έτρωγε! Στιν γιο μου δεν το χρειαστηκα καθόλου. Σε αυτή βλέπω να γίνεται απαραίτητο αξεσουάρ! 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mamaofbill είπε:

Κορίτσια καλημέρα κι από μένα!!! Έχω μέρες να σας γράψω καθότι δεν προλαβαίνω ούτε να φάω πολλές φορές και κυριολεκτω! Εμένα η μικρή σαραντισε την Κυριακή. Στον μήνα πάρα 2 μέρες ήρθε η παιδιατρος και το βάρος που είχε πάρει ήταν μόλις 420 γραμμάρια όλο τον μήνα. Μου είπε να κάνω και μια άντληση και να δίνω έξτρα αυτό το γάλα που αντλώ +90 μλ ξένο το βράδυ. Αυτή τη βδομάδα που διανυσαμε και κάναμε τα παραπάνω πήρε 160 γραμμάρια/εβδομάδα. Μου είπε είναι καλά αλλά αν μπορώ και παραπάνω. Τι παραπάνω να κάνω βρε κορίτσια; Το παιδί ειναι στήθος σνχ, όταν πεινάει ξεσηκώνει τον κόσμο, οπότε δεν τίθεται θέμα να την αφήσεις έτσι. Είναι φαγανη γενικά, αλλά δεν ξέρω γιατί δεν παίρνει πολύ. Μπορεί το άτιμο dna να κάνει πάλι τη δουλειά του! Κι ο γιος μου λεπτός (μόνο που εκείνος δεν έτρωγε) και ο άντρας μου λεπτός! Αν έπαιρνε εμένα ένα κιλό σε έναν μήνα, όπως διαβάζω εσάς θα έκανα πάρτι! Επειδή είναι θηαλμσος μου λέει η γιατρός είναι οκ. Απλά θέλει παρακολούθηση. Γεννήθηκε 3200, βγήκαμε από μαιευτήριο 3050 και τώρα 40 μέρες μετά είναι 3730.

Να συμβαίνει τίποτε άλλο και να μην το έχουμε πάρει χαμπάρι; Με τον ύπνο έχει στρώσει αρκετά. Κοιμάται 10 με 12, μετά τρώει μέχρι 2 και ξυπνάει μετά γύρω στις 7.

Τρώει όταν την έχεις στο στήθος ή πιπιλαει; βέβαια κ με το πιπιλισμα βγαίνει γάλα. 

Πωωωω σου κοιμάται ολόκληρο 5ωρο; ο δικός μου είναι 2μηνων κ 9 ημερών κ ακόμα ξυπνάει ανά 2,5 με 3 ώρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mamaofbill είπε:

Κορίτσια καλημέρα κι από μένα!!! Έχω μέρες να σας γράψω καθότι δεν προλαβαίνω ούτε να φάω πολλές φορές και κυριολεκτω! Εμένα η μικρή σαραντισε την Κυριακή. Στον μήνα πάρα 2 μέρες ήρθε η παιδιατρος και το βάρος που είχε πάρει ήταν μόλις 420 γραμμάρια όλο τον μήνα. Μου είπε να κάνω και μια άντληση και να δίνω έξτρα αυτό το γάλα που αντλώ +90 μλ ξένο το βράδυ. Αυτή τη βδομάδα που διανυσαμε και κάναμε τα παραπάνω πήρε 160 γραμμάρια/εβδομάδα. Μου είπε είναι καλά αλλά αν μπορώ και παραπάνω. Τι παραπάνω να κάνω βρε κορίτσια; Το παιδί ειναι στήθος σνχ, όταν πεινάει ξεσηκώνει τον κόσμο, οπότε δεν τίθεται θέμα να την αφήσεις έτσι. Είναι φαγανη γενικά, αλλά δεν ξέρω γιατί δεν παίρνει πολύ. Μπορεί το άτιμο dna να κάνει πάλι τη δουλειά του! Κι ο γιος μου λεπτός (μόνο που εκείνος δεν έτρωγε) και ο άντρας μου λεπτός! Αν έπαιρνε εμένα ένα κιλό σε έναν μήνα, όπως διαβάζω εσάς θα έκανα πάρτι! Επειδή είναι θηαλμσος μου λέει η γιατρός είναι οκ. Απλά θέλει παρακολούθηση. Γεννήθηκε 3200, βγήκαμε από μαιευτήριο 3050 και τώρα 40 μέρες μετά είναι 3730.

Να συμβαίνει τίποτε άλλο και να μην το έχουμε πάρει χαμπάρι; Με τον ύπνο έχει στρώσει αρκετά. Κοιμάται 10 με 12, μετά τρώει μέχρι 2 και ξυπνάει μετά γύρω στις 7.

Η συνηφαδα μου και νονά της κόρης μου! Η μικρή της όταν γεννήθηκε ήταν 2.500κιλα θήλασε αποκλειστικά για κάνα χρόνο και από την αρχή μέχρι που μπήκαν οι στέρεες επερνε 300-400 γρ τον μήνα έτσι ήταν ο οργανισμός της μικρής! Η παιδίατρος μας επειδή έχουμε την ίδια δεν ανησύχησε καθόλου γενικά σας έχω πει ότι λόγω ηλικίας έχει άλλη οπτική για τα πράγματα και δεν σκάει και πολύ! Της είχε πει θυμάμαι ότι αφού δεν κλαίει ένδειξη πείνας θηλάζει όσο θέλει βρέχει πάνες είναι οκ και να μην αγχώνεται! Τον Ιούνιο έγινε 2χρ και είναι ακόμα ένα μικρόσωμο παιδάκι που την σκάει στο φαγητο! Τον μικρό της που έγινε το Σεπτέμβρη 1χρ τον θηλασε για κάνα δυο μήνες μετά της κόπηκε και εκείνος αυτούς τους δύο μήνες έτσι έβαζε με το στανιό μετά επειδή ξεκίνησε ξένο έγινε ξαφνικά ένας αφρατομπουμπουκος! Μην αγχώνεσαι είναι κ στο παιδί! Αν βρέχει πάνες, κοιμάται καλά και είναι ζωηρό, ξυπνάει για να φάει (η παιδίατρος μου λέει ζωηρό παιδί=υγιές παιδί) μην αγχώνεσαι έτσι και αλλιώς δεν είναι όλοι οι μήνες το ίδιο σε πρόσληψη και εμένα από 2εως3 μηνών έβαλε 450γρ η παιδίατρος είπε είναι οκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...