Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 15 ώρες, ο/η Love32 είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι! Διάβασα κάπου ότι ο εργοδότης πληρώνει τις πρώτες 25 μέρες αφού σταματάς υσχυει?

Καλημέρα κοριτσι! Αυτο που ισχύει είναι οτι αν εισαι 1+ στην δουλειά σου ο εργοδότης καταβάλλει αποδοχές 1μηνα!για λιγότερο από χρονο ισχύει μισος μηνας.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλημέρα κοριτσι! Αυτο που ισχύει είναι οτι αν εισαι 1+ στην δουλειά σου ο εργοδότης καταβάλλει αποδοχές 1μηνα!για λιγότερο από χρονο ισχύει μισος μηνας.. 

 

Καλημέρα κοπέλα μου! Υσχυει δηλαδή ε? Θα ρωτήσω βέβαια κ το ικα!! Εσύ πως είσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλημέρα κοριτσι! Αυτο που ισχύει είναι οτι αν εισαι 1+ στην δουλειά σου ο εργοδότης καταβάλλει αποδοχές 1μηνα!για λιγότερο από χρονο ισχύει μισος μηνας.. 

 

Δεν το θυμόμουν καθόλου αυτό. Μια χαρά 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Love32 είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου! Υσχυει δηλαδή ε? Θα ρωτήσω βέβαια κ το ικα!! Εσύ πως είσαι??

Να ρωτήσεις εννοείται! Εγω απο οσο ξέρω ισχύει και με βαση αυτο διαπραγματευτηκα κάποια πράγματα μιας και η ασφάλιση μου είναι μισή! Καλα ειμαι κοπέλα μου ζεσταινομαι πολυ!! Εχει φουσκωσει η κοιλιά κ αλλο και δυσκολεύομαι, εχθες μου έπεσε το μαξιλάρι κιολας και ξυπνησα και πονουσα.. Κατα τα αλλα καλα! Κοιταζα για βερες κ ρώτησα την κουνιάδα μου και μου ειπε 500 κ μου εφυγε το κεφάλι! Αλλα τελικα θα παμε να ρίξουμε μια ματιά στο e-oro, οπότε αυτο το έβγαλα απο το κεφάλι μου.. Γενικα αυτες τις μερες ψαχνω κ γω για εσώρουχα γιατι οσα εχω αγορασει μιας και άπειρη τα έχω πάρει στο νούμερο που φορουσα και τωρα με στενεύουν, νυχτικα και σουτιέν θηλασμου! Σήμερα θα κανω μια βολτα στα τζάμπο να παρω κ αλλα πράγματα ίσως πάρω από εκεί αυτα που ψάχνω! Και αύριο θα πάω για αθλητικα δικα μου.. Αυτα! Αυριο πρωι εχω την καμπύλη σακχάρου και αιμα - ουρά 

Εσυ πως εισαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Δεν το θυμόμουν καθόλου αυτό. Μια χαρά 😂

Ναι και εγω ψάχνοντας το βρηκα! Καλα εγω ειμαι και ασχετη δεν ξερω τίποτα άλλο πέρα από αυτο και τις αδειες και αυτες οχι ολες... Πχ το επίδομα μητρότητας τι είναι; 

Και περα απο κυοφοριας, λοχειας και του οαεδ μπορείς να παρεις αλλη άδεια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Να ρωτήσεις εννοείται! Εγω απο οσο ξέρω ισχύει και με βαση αυτο διαπραγματευτηκα κάποια πράγματα μιας και η ασφάλιση μου είναι μισή! Καλα ειμαι κοπέλα μου ζεσταινομαι πολυ!! Εχει φουσκωσει η κοιλιά κ αλλο και δυσκολεύομαι, εχθες μου έπεσε το μαξιλάρι κιολας και ξυπνησα και πονουσα.. Κατα τα αλλα καλα! Κοιταζα για βερες κ ρώτησα την κουνιάδα μου και μου ειπε 500 κ μου εφυγε το κεφάλι! Αλλα τελικα θα παμε να ρίξουμε μια ματιά στο e-oro, οπότε αυτο το έβγαλα απο το κεφάλι μου.. Γενικα αυτες τις μερες ψαχνω κ γω για εσώρουχα γιατι οσα εχω αγορασει μιας και άπειρη τα έχω πάρει στο νούμερο που φορουσα και τωρα με στενεύουν, νυχτικα και σουτιέν θηλασμου! Σήμερα θα κανω μια βολτα στα τζάμπο να παρω κ αλλα πράγματα ίσως πάρω από εκεί αυτα που ψάχνω! Και αύριο θα πάω για αθλητικα δικα μου.. Αυτα! Αυριο πρωι εχω την καμπύλη σακχάρου και αιμα - ουρά 

Εσυ πως εισαι; 

Καλημέρα! Να ξέρεις πάντως πως στον πολιτικό οι βέρες δεν είναι υποχρεωτικές! Εμείς δεν έχουμε σκοπό να τις φοράμε οπότε δεν θα μπούμε καν στη διαδικασία να αγοράσουμε! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Love32 είπε:

Εγώ δεν μπορώ να Μ καλύπτει την κοιλιά τα θέλω όλα κάτω κ δύο κολάν εγκυμοσύνης που πήρα τα κατεβαζω δεν μπορώ.

Κ εμένα με ενοχλουσαν τα κολάν γιατί ένοιωθα να μου πιέζουν το στομάχι. Δυο παντελονια τυπου τζιν από h&m που καλυπταν την κοιλιά με βόλεψαν μέχρι σήμερα που φόρεσα το ένα και ένοιωσα να με πιέζει. Βέβαια δε νομίζω να φορέσω κ πολυ ακόμα παντελόνια με τόση ζέστη που άρχισε να πιάνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια αυτό για τις 15 μέρες δεν ισχύει για την αναρρωτικη; έτσι νομίζω! Εμένα τουλάχιστον μου πληρωσε τις πρωτες 15 μερες της αναρρωτικης η επιχείρηση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. 

Προχθές το βράδυ είχα 6 ώρες συσπάσεις!!σηκώθηκα στις 2.30 κ έφτιαχνα βαλίτσα. Την ώρα που την τελείωνα κ αφού ήταν κ ο μικρός ξύπνιος εμείς φταίμε, είπαμε να ξαπλωσουμε κ μου λέει ο άντρας μου να καθίσω ξύπνιος; κ λέω όχι δεν είναι η ώρα μας ακόμα,σε φάση να το αρνούμαι λιγάκι ότι ήρθε η ώρα.εν τέλει κοιμήθηκα ηρέμησα χθες ήμουν μια χαρά κ  σημερα πήγα για nst κ υπέρηχο. Όλα καλά η μικρή είναι σχεδόν 2900γρ. 36 ακριβώς.

Ρούχα εγώ δεν ψώνισα ποτέ εγκυμοσύνης, μόνο 1 κολάν είχα που κάλυπτε την κοιλιά κ αυτό πλέον δεν το φοράω μέχρι πάνω. Αν δείτε καμία με την κοιλιά έξω εγώ θα είμαι να ξέρετε 😜 πλέον δεν με καλύπτει κανένα μπλουζάκι, έχω βέβαια κάτι φορεματακια αλλά δεν πάω να πάρω ρούχα τώρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια.... Πήγε κ ο άντρας μου κ τελείωσε με τα χαρτιά από ικα για άδεια κ επίδομα κύησης. Από σήμερα σε αδεια...... Κ κάπως έτσι καταλαβαίνεις.... Πω ςφτανει η στιγμή..... 

Αύριο απόγευμα έχω ραντεβού κ με τον γυναικολόγο... ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Να ρωτήσεις εννοείται! Εγω απο οσο ξέρω ισχύει και με βαση αυτο διαπραγματευτηκα κάποια πράγματα μιας και η ασφάλιση μου είναι μισή! Καλα ειμαι κοπέλα μου ζεσταινομαι πολυ!! Εχει φουσκωσει η κοιλιά κ αλλο και δυσκολεύομαι, εχθες μου έπεσε το μαξιλάρι κιολας και ξυπνησα και πονουσα.. Κατα τα αλλα καλα! Κοιταζα για βερες κ ρώτησα την κουνιάδα μου και μου ειπε 500 κ μου εφυγε το κεφάλι! Αλλα τελικα θα παμε να ρίξουμε μια ματιά στο e-oro, οπότε αυτο το έβγαλα απο το κεφάλι μου.. Γενικα αυτες τις μερες ψαχνω κ γω για εσώρουχα γιατι οσα εχω αγορασει μιας και άπειρη τα έχω πάρει στο νούμερο που φορουσα και τωρα με στενεύουν, νυχτικα και σουτιέν θηλασμου! Σήμερα θα κανω μια βολτα στα τζάμπο να παρω κ αλλα πράγματα ίσως πάρω από εκεί αυτα που ψάχνω! Και αύριο θα πάω για αθλητικα δικα μου.. Αυτα! Αυριο πρωι εχω την καμπύλη σακχάρου και αιμα - ουρά 

Εσυ πως εισαι; 

Τι ωραία τρελενομαι για jumbo !!! Αλλά δεν πηγαίνω χαχαχ! Ίσως πάω αργότερα. Και εγώ θέλω σουτιέν λέω να πάρω αργότερα μήπως μεγαλώσει κιαλλο 😂😂!!! Από εσώρουχα είμαι οκ. Εμείς. Τις βέρες μας τις πήραμε 320 πάντως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλημέρα! Να ξέρεις πάντως πως στον πολιτικό οι βέρες δεν είναι υποχρεωτικές! Εμείς δεν έχουμε σκοπό να τις φοράμε οπότε δεν θα μπούμε καν στη διαδικασία να αγοράσουμε! 😉

Αα εμείς θέλουμε μωρε! Αφου του πρότεινα αν θελει για να γλιτωσουμε την ταλαιπωρία να κανουμε συμφωνο συμβιωσης αλλα μου ειπε οχι και καλα εκανε😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Τι ωραία τρελενομαι για jumbo !!! Αλλά δεν πηγαίνω χαχαχ! Ίσως πάω αργότερα. Και εγώ θέλω σουτιέν λέω να πάρω αργότερα μήπως μεγαλώσει κιαλλο 😂😂!!! Από εσώρουχα είμαι οκ. Εμείς. Τις βέρες μας τις πήραμε 320 πάντως.

Και εγω τρελαίνομαι γενικα για τα μεγάλα καταστήματα!!! Μια ματια που εριξα εκει θα βγει κ σε εμας 250-300€ θα δειξει. Τα σουτιέν θηλασμου νομίζω έχουν περιθώριο για το αν μεγαλωσει κι αλλο, μην σου λεω και ψέματα δεν ξερω σίγουρα! Εγω πάντως θα παρω στο νούμερο που φοραω κ βλέπουμε, ποσο να μεγαλωσει αλλο; αφου ακομη μου κανουν τα δικα μου! Απλα είναι πιο πιεσμενα😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. 

Προχθές το βράδυ είχα 6 ώρες συσπάσεις!!σηκώθηκα στις 2.30 κ έφτιαχνα βαλίτσα. Την ώρα που την τελείωνα κ αφού ήταν κ ο μικρός ξύπνιος εμείς φταίμε, είπαμε να ξαπλωσουμε κ μου λέει ο άντρας μου να καθίσω ξύπνιος; κ λέω όχι δεν είναι η ώρα μας ακόμα,σε φάση να το αρνούμαι λιγάκι ότι ήρθε η ώρα.εν τέλει κοιμήθηκα ηρέμησα χθες ήμουν μια χαρά κ  σημερα πήγα για nst κ υπέρηχο. Όλα καλά η μικρή είναι σχεδόν 2900γρ. 36 ακριβώς.

Ρούχα εγώ δεν ψώνισα ποτέ εγκυμοσύνης, μόνο 1 κολάν είχα που κάλυπτε την κοιλιά κ αυτό πλέον δεν το φοράω μέχρι πάνω. Αν δείτε καμία με την κοιλιά έξω εγώ θα είμαι να ξέρετε 😜 πλέον δεν με καλύπτει κανένα μπλουζάκι, έχω βέβαια κάτι φορεματακια αλλά δεν πάω να πάρω ρούχα τώρα. 

Το nst δείχνει και τις συσπάσεις;; τώρα είσαι καλά;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tweema false alarm, δεν πειράζει! Σημασια οτι ειστε καλα!

Σου εχει πει ο γιατρός για προωροτητα; 

@Starrr σου εύχομαι να ξεκουραστείς και να χαρεις την ησυχία του σπιτιού τωρα που προλαβαίνεις γενικα τωρα μην σε πιασει η μανια να κανεις αγορες εξω εχει πολλη ζεστη και ειναι επικίνδυνο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diana_caterina είπε:

@Tweema false alarm, δεν πειράζει! Σημασια οτι ειστε καλα!

Σου εχει πει ο γιατρός για προωροτητα; 

@Starrr σου εύχομαι να ξεκουραστείς και να χαρεις την ησυχία του σπιτιού τωρα που προλαβαίνεις γενικα τωρα μην σε πιασει η μανια να κανεις αγορες εξω εχει πολλη ζεστη και ειναι επικίνδυνο! 

Τα χω τελειώσει όλα. Είμαι οκ.... Ξεκίνησε κ ο μικρός από σήμερα σχολείο.. Οπότε κάθε μέρα θα κάνω κ από κάτι για το σπίτι. Κ θα τρώω σαν άνθρωπος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Και εγω τρελαίνομαι γενικα για τα μεγάλα καταστήματα!!! Μια ματια που εριξα εκει θα βγει κ σε εμας 250-300€ θα δειξει. Τα σουτιέν θηλασμου νομίζω έχουν περιθώριο για το αν μεγαλωσει κι αλλο, μην σου λεω και ψέματα δεν ξερω σίγουρα! Εγω πάντως θα παρω στο νούμερο που φοραω κ βλέπουμε, ποσο να μεγαλωσει αλλο; αφου ακομη μου κανουν τα δικα μου! Απλα είναι πιο πιεσμενα😂

Χαχα καλά κ εμένα μ κάνουν! Αλλά είπα μπας και 😂😋 θα πάω να το δω δηλαδή από κοντά να δοκιμάσω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Το nst δείχνει και τις συσπάσεις;; τώρα είσαι καλά;; 

Βασικά τι είναι το nst? Ο καρδιοτοκογραφος? @Tweema πώς είσαι σήμερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. 

Προχθές το βράδυ είχα 6 ώρες συσπάσεις!!σηκώθηκα στις 2.30 κ έφτιαχνα βαλίτσα. Την ώρα που την τελείωνα κ αφού ήταν κ ο μικρός ξύπνιος εμείς φταίμε, είπαμε να ξαπλωσουμε κ μου λέει ο άντρας μου να καθίσω ξύπνιος; κ λέω όχι δεν είναι η ώρα μας ακόμα,σε φάση να το αρνούμαι λιγάκι ότι ήρθε η ώρα.εν τέλει κοιμήθηκα ηρέμησα χθες ήμουν μια χαρά κ  σημερα πήγα για nst κ υπέρηχο. Όλα καλά η μικρή είναι σχεδόν 2900γρ. 36 ακριβώς.

Ρούχα εγώ δεν ψώνισα ποτέ εγκυμοσύνης, μόνο 1 κολάν είχα που κάλυπτε την κοιλιά κ αυτό πλέον δεν το φοράω μέχρι πάνω. Αν δείτε καμία με την κοιλιά έξω εγώ θα είμαι να ξέρετε 😜 πλέον δεν με καλύπτει κανένα μπλουζάκι, έχω βέβαια κάτι φορεματακια αλλά δεν πάω να πάρω ρούχα τώρα. 

Γέλασα με την βαλίτσα στις 2μιση η ώρα!!!! False alarm δηλ....εντάξει θα υπάρχουν αυτά μέσα στον μήνα μας!!!! Τώρα είσαι εντάξει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Το nst δείχνει και τις συσπάσεις;; τώρα είσαι καλά;; 

 

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

@Tweema false alarm, δεν πειράζει! Σημασια οτι ειστε καλα!

Σου εχει πει ο γιατρός για προωροτητα; 

@Starrr σου εύχομαι να ξεκουραστείς και να χαρεις την ησυχία του σπιτιού τωρα που προλαβαίνεις γενικα τωρα μην σε πιασει η μανια να κανεις αγορες εξω εχει πολλη ζεστη και ειναι επικίνδυνο! 

 

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Βασικά τι είναι το nst? Ο καρδιοτοκογραφος? @Tweema πώς είσαι σήμερα?

 

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Γέλασα με την βαλίτσα στις 2μιση η ώρα!!!! False alarm δηλ....εντάξει θα υπάρχουν αυτά μέσα στον μήνα μας!!!! Τώρα είσαι εντάξει???

Κορίτσια ναι ο καρδιοτοκογράφος είναι δείχνει συσπάσεις κ αν επιβραδύνονται ή μη σφυγμοί του μωρού. Ένδειξη για πρόωρο τοκετό δεν μου είχαν δώσει, έχω από τον 5ο συσπάσεις οι οποίες δεν ήταν συχνές κ έπαιρνα σπάνια μαγνήσιο. Μετά τις 30 εβδ ξεκίνησα να έχω αρκετά συχνά συσπάσεις πήρα για κάποιες μέρες μαγνήσιο δεν μου έκανε τίποτα κ το σταμάτησα.γενικά δεν είμαι όμως κ άνθρωπος που κάθισε αντε να καθόμουν 2-3 μέρες λίγο κ μετα ακολουθούσα την καθημερινότητα μου.

Την ώρα του nst έκανα 2 συσπάσεις αλλά ήταν εντάξει το μωρό.. Χθες ήμουν πολύ καλά καθάρισα κιόλας το σπίτι κ σήμερα είμαι καλά. Αλλά εντάξει 6 ώρες συσπάσεις προχθές δεν το λες κ λίγο!!! Μιλάμε εκανα από 3λεπτη συσπαση μέ μάξιμουμ 10λεπτη. Όταν έφτασα να κάνω βαλίτσα είχα ήδη 5 ώρες συσπάσεις συντονισμένες αλλά δεν πονουσα καθόλου. Εγώ πιστεύω την άλλη εβδ θα γεννησω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τα χω τελειώσει όλα. Είμαι οκ.... Ξεκίνησε κ ο μικρός από σήμερα σχολείο.. Οπότε κάθε μέρα θα κάνω κ από κάτι για το σπίτι. Κ θα τρώω σαν άνθρωπος. 

Τώρα μπήκες στον 8ο εσύ κορίτσι μ αφού σταμάτησες ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Τα χω τελειώσει όλα. Είμαι οκ.... Ξεκίνησε κ ο μικρός από σήμερα σχολείο.. Οπότε κάθε μέρα θα κάνω κ από κάτι για το σπίτι. Κ θα τρώω σαν άνθρωπος. 

Αυτο είναι καλο!! Εγω λεω να τελειώσω απο ψωνια μεχρι να βγω σε αδεια κ μετα μονο πλυντηρια και τακτοποίηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diana_caterina είπε:

Αυτο είναι καλο!! Εγω λεω να τελειώσω απο ψωνια μεχρι να βγω σε αδεια κ μετα μονο πλυντηρια και τακτοποίηση 

Γενικά πάω πολύ χαλαρά από τι διαβάζω χαχαχχα! Πότε πιστεύετε ότι πρέπει να είμαστε έτοιμες βρε κορίτσια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love32 είπε:

Χαχα καλά κ εμένα μ κάνουν! Αλλά είπα μπας και 😂😋 θα πάω να το δω δηλαδή από κοντά να δοκιμάσω!!

Σε κάποια δεν σε αφηνουν! Στο μαγαζί που πηγα να δω για το καρότσι ειχε σουτιεν και δεν πηρα γιατι δεν ηξερα τι νούμερο να παρω, να μετρηθεις πρωτου πας στο στήθος και στον θωρακα περιμετρικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...