Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Αααα εγώ λίγο πτώμα νιώθω μόνο που περπατάω... Έχω βέβαια να κυνηγάω κ το μικρό στο σπίτι όλη μέρα.... Ελπίζω Κ γω να βρω λίγο χρόνο το απόγευμα για περπατημα.. Βοηθάει γενικότερα!! 😊

Εσύ έχεις τα δίκια σου! Εγώ δε δουλεύω και γενικά δεν κουράζομαι οπότε δεν ξέρω πώς θα τα έβγαζα πέρα αν δεν ήταν το πρώτο μου 😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

Κορίτσια πηγα φαρμακειο για ζύγισμα (ηλεκτρονική ζυγαριά) πηγα μιση ωρα αφοτου εφαγα και κραταγα πορτοφολι κινητο και τα φάρμακα που μου έγραψε ο γιατρός 

Με εβγαλε 6κιλα + 😳 (να σημειωθεί ότι στα πεθερικά μου η ζυγαριά που δεν είναι ηλεκτρονικη με εβγαζε 61!) τι παιχτηκε εδω ποσο ειμαι τελικα; 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Κορίτσια πηγα φαρμακειο για ζύγισμα (ηλεκτρονική ζυγαριά) πηγα μιση ωρα αφοτου εφαγα και κραταγα πορτοφολι κινητο και τα φάρμακα που μου έγραψε ο γιατρός 

Με εβγαλε 6κιλα + 😳 (να σημειωθεί ότι στα πεθερικά μου η ζυγαριά που δεν είναι ηλεκτρονικη με εβγαζε 61!) τι παιχτηκε εδω ποσο ειμαι τελικα; 🤣

Σύμφωνα με τη ζυγαριά του γιατρου. Που είναι στάνταρ! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Κορίτσια πηγα φαρμακειο για ζύγισμα (ηλεκτρονική ζυγαριά) πηγα μιση ωρα αφοτου εφαγα και κραταγα πορτοφολι κινητο και τα φάρμακα που μου έγραψε ο γιατρός 

Με εβγαλε 6κιλα + 😳 (να σημειωθεί ότι στα πεθερικά μου η ζυγαριά που δεν είναι ηλεκτρονικη με εβγαζε 61!) τι παιχτηκε εδω ποσο ειμαι τελικα; 🤣

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Κορίτσια πηγα φαρμακειο για ζύγισμα (ηλεκτρονική ζυγαριά) πηγα μιση ωρα αφοτου εφαγα και κραταγα πορτοφολι κινητο και τα φάρμακα που μου έγραψε ο γιατρός 

Με εβγαλε 6κιλα + 😳 (να σημειωθεί ότι στα πεθερικά μου η ζυγαριά που δεν είναι ηλεκτρονικη με εβγαζε 61!) τι παιχτηκε εδω ποσο ειμαι τελικα; 🤣

Ε ορίστε εκτός από τα υπόλοιπα έχουμε πάρει κ τα ίδια κιλά! 😝😁 Μια ζυγαριά θα έχεις να ζυγιζεσαι κ καλύτερα το πρωί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

 

Ε ορίστε εκτός από τα υπόλοιπα έχουμε πάρει κ τα ίδια κιλά! 😝😁 Μια ζυγαριά θα έχεις να ζυγιζεσαι κ καλύτερα το πρωί!

Αυτο του λεω του άντρα μου εξ αρχής και δεν με ακουει, δεν τον συμφέρει 🤣 εχει παρει 10 κιλα μαζι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diana_caterina είπε:

Αυτο του λεω του άντρα μου εξ αρχής και δεν με ακουει, δεν θελει να βλεπει τα χαλια του🤣 εχει παρει 10 κιλα μαζι μου 

Κ ο δικός μου έχει πάρει κιλά κ κοντεύει να με φτάσει στο μέγεθος της κοιλιάς!!! 😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μαριλου1 είπε:

Κ ο δικός μου έχει πάρει κιλά κ κοντεύει να με φτάσει στο μέγεθος της κοιλιάς!!! 😆

Χαχαχαχααχ μια απο τα ιδια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μαριλου1 είπε:

Κ ο δικός μου έχει πάρει κιλά κ κοντεύει να με φτάσει στο μέγεθος της κοιλιάς!!! 😆

Λες να συμπασχουν; 🤣🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Diana_caterina είπε:

Πιο πολύ εγω θα ήθελα να δουλεψω λογω οικονομικων, θα μου αρεσε να καθομαι ομως σε ολη την εγκυμοσύνη εχω πολυ διαβασμα να ριξω.. Περα απο το διάβασμα πανω στον τομέα μου εχω 5 βιβλία που περιμένουν να τα διαβασω απο τον Σεπτέμβριο! 

Έχεις ασχολίες δλδ! Εγώ δεν έχω να κάνω τίποτα , όλοι γνωστοί και φίλοι εργάζονται και εγώ ούτε δουλειές μπορώ να κάνω πολλές ούτε τίποτα! Περιμένω πως και πως να τελειώσουμε τα βαψιματα στο σπίτι για να ξεκινήσουμε το παιδικό δωμάτιο να βρω κάτι να ασχολούμαι .. Επίσης δεν δουλεύω , όμως είμαι σε αναστολή απ' το Νοέμβρη οπότε υπάρχει ο δεύτερος "μισθός" στο σπίτι ! Είναι βασικότατο!!! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

 

Ε ορίστε εκτός από τα υπόλοιπα έχουμε πάρει κ τα ίδια κιλά! 😝😁 Μια ζυγαριά θα έχεις να ζυγιζεσαι κ καλύτερα το πρωί!

Κορίτσια εμένα πάντως αλλά κιλά λέει η ζυγαριά μου, αλλά του γυναικολόγου και αλλά του ενδοκρινολόγου!!! Εγώ παίρνω ως μέτρο σύγκρισης του ενδοκρινολόγου που είναι κάπου στη μέση σαν μέσος όρος 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Κορίτσια εμένα πάντως αλλά κιλά λέει η ζυγαριά μου, αλλά του γυναικολόγου και αλλά του ενδοκρινολόγου!!! Εγώ παίρνω ως μέτρο σύγκρισης του ενδοκρινολόγου που είναι κάπου στη μέση σαν μέσος όρος 😂

Εγώ έχω να ζυγιστω κανένα μήνα κοντά κ δεν τολμάω να ανέβω αχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Έχεις ασχολίες δλδ! Εγώ δεν έχω να κάνω τίποτα , όλοι γνωστοί και φίλοι εργάζονται και εγώ ούτε δουλειές μπορώ να κάνω πολλές ούτε τίποτα! Περιμένω πως και πως να τελειώσουμε τα βαψιματα στο σπίτι για να ξεκινήσουμε το παιδικό δωμάτιο να βρω κάτι να ασχολούμαι .. Επίσης δεν δουλεύω , όμως είμαι σε αναστολή απ' το Νοέμβρη οπότε υπάρχει ο δεύτερος "μισθός" στο σπίτι ! Είναι βασικότατο!!! 😊

Εννοείται απλα και οι αναστολές είναι λιγοτερα απο οτι ο μισθός.. 

Αντε κορίτσι μου εύχομαι να ξεκινησετε το συντομότερο για να χαρεις και λιγο και να σταματησεις να βαριέσαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Εγώ έχω να ζυγιστω κανένα μήνα κοντά κ δεν τολμάω να ανέβω αχαχαχα

Εε νταξει δεν νομίζω να εχεις παρει πανω απο κιλο στον μηνα πανω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Κορίτσια εμένα πάντως αλλά κιλά λέει η ζυγαριά μου, αλλά του γυναικολόγου και αλλά του ενδοκρινολόγου!!! Εγώ παίρνω ως μέτρο σύγκρισης του ενδοκρινολόγου που είναι κάπου στη μέση σαν μέσος όρος 😂

Εγω λεω να παω κ σε ενα ακομη φαρμακειο και οποιο μαρεσει καλύτερα να κρατησω🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφες μανουλες τι κάνετε;;; εχω μια ασχετη απορια! 

Υπάρχει κάποια που να εχει eurobank? Αν ναι ξερει τι έχει γίνει και δεν δέχονται καταθεσεις τα ατμ? Απο το πασχα ψαχνομαι και καλω στην εξυπηρέτηση πελατών αλλά ζητάει εναν κωδικό επιβεβαιωσης στοιχείων τον οποίο πρέπει να κλείσω ραντεβού στην τράπεζα για να τον παρω😅 ορισμενες φορες απορω με την τακτική τους 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλημέρα ομορφες μανουλες τι κάνετε;;; εχω μια ασχετη απορια! 

Υπάρχει κάποια που να εχει eurobank? Αν ναι ξερει τι έχει γίνει και δεν δέχονται καταθεσεις τα ατμ? Απο το πασχα ψαχνομαι και καλω στην εξυπηρέτηση πελατών αλλά ζητάει εναν κωδικό επιβεβαιωσης στοιχείων τον οποίο πρέπει να κλείσω ραντεβού στην τράπεζα για να τον παρω😅 ορισμενες φορες απορω με την τακτική τους 

Εγώ έχω αλλά κάνω κανονικά. Και χθες μάλιστα έκανα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλημέρα ομορφες μανουλες τι κάνετε;;; εχω μια ασχετη απορια! 

Υπάρχει κάποια που να εχει eurobank? Αν ναι ξερει τι έχει γίνει και δεν δέχονται καταθεσεις τα ατμ? Απο το πασχα ψαχνομαι και καλω στην εξυπηρέτηση πελατών αλλά ζητάει εναν κωδικό επιβεβαιωσης στοιχείων τον οποίο πρέπει να κλείσω ραντεβού στην τράπεζα για να τον παρω😅 ορισμενες φορες απορω με την τακτική τους 

Ναι ο κωδικός αυτός είναι ένας 4ψήφιος που τον παίρνεις από το κατάστημα και κάθε φορά που θα καλείς στην εξυπηρέτηση πελατών στον ζητάνε. Ένα ειδος ταυτοπροσωπείας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε?? Και εγώ έχω eurobank δεν χρειάστηκε όμως να κάνω κατάθεση οπότε δεν ξέρω. Ο κωδικός υσχυει όντως τον θέλουν για ταυτοποίηση και τον παίρνεις από το κατάστημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι το ξερω για τον κωδικό τις πρωτες μερες δεν ήξερα και μπηκα και το κοιταξα στο ίντερνετ σε 3 ατμ που πηγα στην περιοχή μου δεν σου επέτρεπε καν να πατησεις το κουμπι για καταθεση 🤷🏼‍♀️ δεν ξερω τι συμβαίνει θα προσπαθήσω ξανα ευχαριστώ πολύ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Lia5 είπε:

Περπατάω κάθε μέρα 30-40 λεπτά εδώ και 2 μήνες. Λες να χρειάζεται περισσότερη ώρα;

Δεν έχω ιδέα. Θα σου πει ο γιατρός σου ό,τι είναι μην αγχώνεσαι. Ξέρουν αυτά και γυρνάνε. Το κάθε παιδάκι έχει τους δικούς του χρόνους. Μην το σκέφτεσαι αυτό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχθες πηγαμε και πηραμε την κούνια!! Δεν την στησαμε βέβαια και μάλλον αυτο θα γίνει απο την αλλη βδομάδα, μου εδωσε και η μητέρα μου κατι σεντονακια που έραψε! Ενα ζιπουνακι πολυ γλυκο μου εδωσε και ενα σετακι φορεμα με κορδελα γαντακια κ καλτσακια😅 με το που το ειδε ο άντρας μου λεει αυτο είναι πολυ see-through του λεω θα της βάζουμε κατι απο μεσα, μου λεει πολλα απο μεσα θα της βαζεις😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Εχθες πηγαμε και πηραμε την κούνια!! Δεν την στησαμε βέβαια και μάλλον αυτο θα γίνει απο την αλλη βδομάδα, μου εδωσε και η μητέρα μου κατι σεντονακια που έραψε! Ενα ζιπουνακι πολυ γλυκο μου εδωσε και ενα σετακι φορεμα με κορδελα γαντακια κ καλτσακια😅 με το που το ειδε ο άντρας μου λεει αυτο είναι πολυ see-through του λεω θα της βάζουμε κατι απο μεσα, μου λεει πολλα απο μεσα θα της βαζεις😂

αχαχαχα άρχισε ο μπαμπάς εεε;; 🤣 θα τρελαθεί με την κόρη...καλορίζικη!! εμάς μάς έδωσαν κούνια αλλά και εμείς δεν θα φτιάξουμε τίποτα ακόμα είναι πολύ νωρίς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

αχαχαχα άρχισε ο μπαμπάς εεε;; 🤣 θα τρελαθεί με την κόρη...καλορίζικη!! εμάς μάς έδωσαν κούνια αλλά και εμείς δεν θα φτιάξουμε τίποτα ακόμα είναι πολύ νωρίς.

Χαχαχαχ ναι! Ειμασταν στην αρχή σιγουροι οτι θα καναμε μπεμπη και μας ηρθε κατακουτελα το κοριτσακι αλλα τωρα οσο περναει ο καιρος τοσο περηφανευομαστε και οι δυο μας😂 εμεις την κούνια θέλουμε να την στήσουμε γιατι θελουμε να δουμε αν αγοράσουμε κρεβάτι με συρτάρια αν θα ανοίγουν γιατι το δωματιο ειναι μικρο και θα μπουν ολα στο τσακ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Χαχαχαχ ναι! Ειμασταν στην αρχή σιγουροι οτι θα καναμε μπεμπη και μας ηρθε κατακουτελα το κοριτσακι αλλα τωρα οσο περναει ο καιρος τοσο περηφανευομαστε και οι δυο μας😂 εμεις την κούνια θέλουμε να την στήσουμε γιατι θελουμε να δουμε αν αγοράσουμε κρεβάτι με συρτάρια αν θα ανοίγουν γιατι το δωματιο ειναι μικρο και θα μπουν ολα στο τσακ

Κρεβάτι για εσάς; Αν ναι τότε δες για κρεβάτι που να σηκώνεται και να έχει αποθηκευτικό χώρο. Είναι πιο πρακτικό ειδικά για μικρό δωμάτιο και με πάααρα πολύ χώρο για αποθήκευση. Εμείς σωθήκαμε γιατί και εμάς είναι μικρό και δεν έχει και πολλές ντουλάπες το σπίτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εγώ είμαι 1,74 και κάνα δύο εκατοστά πιο κοντός ο άντρας μου. Δεν τον λες και πρώτο μπόι 😂😂 Ααα θα έχετε και γενέθλια μετά; Τέλεια θα συμπέσουν με μια μέρα διάφορα 🥳  Με το μπουσουλημα θέλουν προσοχή και επίβλεψη να υποθέσω; Γιατί σκέφτομαι ότι θα έχει πρόσβαση σε όλα τα σημεία του σπιτιού. Χτες άρπαξε ένα πιάτο από το τραπέζι και το πέταξε κάτω 😂😂 Το τέρας 😂😂 Πολύ συγκινητικό το μήνυμα σου. Δεν έχω ζήσει την υπογονιμότητα αλλά έχω βιώσει δύο απώλειες και δώστου εξετάσεις και απογοήτευση και κλάμα.... Έγινε όμως το θαύμα και είμαι σίγουρη ότι θα γίνει για όλες τις γυναίκες που με τόση υπομονή παλεύουν 🫶🤞 Μπράβο στον καλό σου για την υποστήριξη και το κουράγιο που σου δίνει!! 
    • Η αλήθεια είναι ότι ήταν αρκετές μέρες! Πάρε ένα τηλέφωνο το γιατρό σου να του το πεις, μήπως σου πει να πας να κάνεις έναν υπέρηχο να αποκλείσετε οτιδήποτε όπως μια κύστη ας πούμε!
    • Χρόνια πολλά κορίτσια μου και Καλή Σαρακοστή να έχουμε. Συγγνώμη που χάθηκα αλλά έχουν συμβεί διάφορα. Την Πέμπτη το πρωί έφυγα από Λευκάδα για Αθήνα. Φτάνοντας Αθήνα μαθαίνω ότι τράκαρα το αυτοκίνητο του μπαμπά μου. Ευτυχώς μόνο υλικές ζημιές που θα πληρωθούν από τη ασφάλεια της κοπέλας που έφταιγε. Μετά το laptop μου αποφάσισε να μην ανοίξει. Το έχω πάει στο μαγαζί για επισκευή και περιμένω. 3ον πέθανε δυστυχώς η μία μου γατούλα. Μέσα σε 5 μέρες σταμάτησε να τρώει κι έφυγε. Αυτά τα αρνητικά... Τα θετικά τώρα... Την Κυριακή βαφτίσαμε τον ανηψιό μου. Και σήμερα πάω να δω το μωράκι μου το βράδυ μπας και μάθω και τι είναι! Την Κυριακή νομίζω πως άρχισα να το αισθάνομαι κιόλας.!!!  Πως είστε εσείς κορίτσια μου;;;
    • Χρόνια πολλά κορίτσια μου και Καλή Σαρακοστή να έχουμε. Συγγνώμη που χάθηκα αλλά έχουν συμβεί διάφορα. Την Πέμπτη το πρωί έφυγα από Λευκάδα για Αθήνα. Φτάνοντας Αθήνα μαθαίνω ότι τράκαρα το αυτοκίνητο του μπαμπά μου. Ευτυχώς μόνο υλικές ζημιές που θα πληρωθούν από τη ασφάλεια της κοπέλας που έφταιγε. Μετά το laptop μου αποφάσισε να μην ανοίξει. Το έχω πάει στο μαγαζί για επισκευή και περιμένω. 3ον πέθανε δυστυχώς η μία μου γατούλα. Μέσα σε 5 μέρες σταμάτησε να τρώει κι έφυγε. Αυτά τα αρνητικά... Τα θετικά τώρα... Την Κυριακή βαφτίσαμε τον ανηψιό μου. Και σήμερα πάω να δω το μωράκι μου το βράδυ μπας και μάθω και τι είναι! Την Κυριακή νομίζω πως άρχισα να το αισθάνομαι κιόλας.!!!  Πως είστε εσείς κορίτσια μου;;;
    • Αχ το έχω πάθει κ γώ αυτό! Όπως λες κ κόκκινο σκούρο καφέ αίμα πάντα ! Στις τελευταίες περιόδους έχω και αίμα κόκκινο κάπου κάπου! Δν ξέρω τι μπορεί ν σημαίνει ! Το ειχα πει στο γιατρό μ και δν ν το σχολίασε καν! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...