Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοεμβρη η παγωνια θα μας φερει πιο κοντα! Δυο γραμμουλες σαν θα δω, ΘΕΤΙΚΟ θα τρελαθω! Θα φουσκωσει η κοιλια, να το παρω αγκαλια εννεα μηνες πιο μετα! :)


anna90

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Καθόμουν και σκεφτόμουν πόσο άγχος είναι η εγκυμοσυνη για κάποιες γυναίκες.. Ξεκινάει πριν καν τη σύλληψη και μέχρι να γεννήσεις ανησυχείς.. Πραγματικά ζηλεύω τόσο πολύ τις κοπέλες που είναι χαλαρές... 

Εγώ τη Δευτέρα είδα ένα σακουλάκι στον υπέρηχο 6 mm ημουν 5 και 3. Τώρα την άλλη εβδομαδα θα πάω για καρδουλα πρώτα ο Θεός. Έχω τόσο πολύ άγχος.. Βλεπω όνειρα άσχημα.. Απίστευτο.. Αντί να το απολαμβάνω φοβάμαι.. Ουφ... 

Εύχομαι σε όλες θετικά τεστακια γρήγορα και δυνατές καρδούλες.. ❤️

Όλα καλά θα πάνε αυτή τη φορά!! Η εγκυμοσύνη έχει πολύ περισσότερο άγχος από τις προσπάθειες. Για μένα οι πρώτοι μήνες ήταν πιο αγχωτικοί ακόμα και από το διάστημα της αναμονής από την εμβρυομεταφορά μέχρι τη χοριακή. Προσπάθησε να έχεις θετικές σκέψεις στο μυαλό σου και πίστεψε στο σποράκι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Καθόμουν και σκεφτόμουν πόσο άγχος είναι η εγκυμοσυνη για κάποιες γυναίκες.. Ξεκινάει πριν καν τη σύλληψη και μέχρι να γεννήσεις ανησυχείς.. Πραγματικά ζηλεύω τόσο πολύ τις κοπέλες που είναι χαλαρές... 

Εγώ τη Δευτέρα είδα ένα σακουλάκι στον υπέρηχο 6 mm ημουν 5 και 3. Τώρα την άλλη εβδομαδα θα πάω για καρδουλα πρώτα ο Θεός. Έχω τόσο πολύ άγχος.. Βλεπω όνειρα άσχημα.. Απίστευτο.. Αντί να το απολαμβάνω φοβάμαι.. Ουφ... 

Εύχομαι σε όλες θετικά τεστακια γρήγορα και δυνατές καρδούλες.. ❤️

Αχ clairy μου το πραγματικό άγχος μετά ξεκινάει!

Κι εγώ στην εγκυμοσύνη είχα πάρα πολύ άγχος. Νόμιζα ότι θα σπάσει η καρδιά μου κάθε φορά που πήγαινα στον γιατρό. Πραγματικά όταν πήγα να ακούσω την καρδούλα του για πρώτη φορά δεν είμαι σίγουρη αν αυτό που άκουγα ήταν η δική μου καρδιά ή του μωρού!😆

Κι έλεγα στον γιατρό τι να κάνω που έχω τόσο άγχος; Κι αυτός μου απαντούσε.... νομίζεις ότι έχεις άγχος; Κάτσε να γεννήσεις και τα λέμε μετά;

Και τώρα που το σκέφτομαι έπρεπε να το απολαύσω πιο πολύ. Να το ευχαριστηθω! Είναι κάτι που μπορεί να μην ξαναζήσω ποτέ. Δεν σου λέω να μην αγχώνεσαι. Είναι αδύνατον! Κυρίως για μια γυναίκα που έχει βιώσει την απώλεια. Απλά να έχεις πίστη. Εγώ αυτό έκανα για να μετριασω τους φόβους! Έλεγα στον εαυτό μου ότι όλα θα πάνε καλά!

Να είσαι αισιόδοξη! Να σκέφτεσαι ότι σε λίγους μήνες θα κρατάς αγκαλιά το μωράκι σου και να διώχνεις κάθε αρνητική σκέψη!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολες ειμαι νεα στο φορουμ εχω ενα μωρο 15 μηνων που θηλαζω ακομα κ δν εχω περιοδο μεχρι τωρα 

θα ηθελα την θετικη σας ενεργεια κ την αποψη σας μηπως εχει συμβει παλι το θαυμα για εμας 

στις 25 οκτωμβρη ειχαμε ελευθερη επαφη με τον αντρα μ κ στις 8 του μηνα νοεμβρη  ειδα μια σταγονα αιμα ετσι ανοιχτοχρωμο 

εχω πονακια και λιγο πριξιμο αλλα ακομα δεν εχω δει περιοδο 

εκανα σημερα τεστ αλλα ηταν αρνητικο (εκανα τεστ που ανιχνευει απο 25mlU/ml της ορμονης) 

πιστευω αν ηταν εγκυμοσυνη θα ειχε φανει σωστα; Μεχρι τωρα δεν μ εχει ερθει περιοδος απ οταν γεννησα κ αγχωνομαι 

σας ευχαριστωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Καθόμουν και σκεφτόμουν πόσο άγχος είναι η εγκυμοσυνη για κάποιες γυναίκες.. Ξεκινάει πριν καν τη σύλληψη και μέχρι να γεννήσεις ανησυχείς.. Πραγματικά ζηλεύω τόσο πολύ τις κοπέλες που είναι χαλαρές... 

Εγώ τη Δευτέρα είδα ένα σακουλάκι στον υπέρηχο 6 mm ημουν 5 και 3. Τώρα την άλλη εβδομαδα θα πάω για καρδουλα πρώτα ο Θεός. Έχω τόσο πολύ άγχος.. Βλεπω όνειρα άσχημα.. Απίστευτο.. Αντί να το απολαμβάνω φοβάμαι.. Ουφ... 

Εύχομαι σε όλες θετικά τεστακια γρήγορα και δυνατές καρδούλες.. ❤️

Με το καλό να έρθει το μωράκι σου στην αγκαλιά σου να έχεις μία όμορφη εγκυμοσύνη 💜💜💜💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθώ να ηρεμώ γενικά.. Και να είμαι χαλαρή.. Μετράω απλά τις μέρες μέχρι να έρθει το επόμενο ραντεβού.. Νομίζω ότι όλα κινούνται γύρω από αυτό πλέον. Αφού προτιμώ να δουλεύω παρα να καθομαι στο σπίτι και να σκεφτομαι πλέον 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Προσπαθώ να ηρεμώ γενικά.. Και να είμαι χαλαρή.. Μετράω απλά τις μέρες μέχρι να έρθει το επόμενο ραντεβού.. Νομίζω ότι όλα κινούνται γύρω από αυτό πλέον. Αφού προτιμώ να δουλεύω παρα να καθομαι στο σπίτι και να σκεφτομαι πλέον 😂😂

Αχ ποσο καταλαβαίνω αυτό που λες... σκέψου ότι εγώ που διανύω 2η εγκυμοσύνη που τάχα είσαι πιο χαλαρή, αλλά και πάλι με το παραμικρό με πιάνει άγχος!!θα δεις ότι μόλις κάνεις την αυχενική θα ηρεμήσεις..προσπάθησε να κάνεις αλλά πράγματα που σε ευχαριστούν για να αποσπάται η προσοχή σου όσο μπορείς...είναι φυσιολογικό όμως να κινούνται όλα γύρω από την εγκυμοσύνη 🥰🥰 και που να δεις όταν θα γεννηθεί τι θα γίνει... χαχαχα!! Τουλάχιστον με το θέμα του παιδιού μπορώ να πω ότι είμαι πολύ χαλαρή..μου βγήκε εντελώς φυσιολογικά, σαν να την είχα από πάντα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Αχ ποσο καταλαβαίνω αυτό που λες... σκέψου ότι εγώ που διανύω 2η εγκυμοσύνη που τάχα είσαι πιο χαλαρή, αλλά και πάλι με το παραμικρό με πιάνει άγχος!!θα δεις ότι μόλις κάνεις την αυχενική θα ηρεμήσεις..προσπάθησε να κάνεις αλλά πράγματα που σε ευχαριστούν για να αποσπάται η προσοχή σου όσο μπορείς...είναι φυσιολογικό όμως να κινούνται όλα γύρω από την εγκυμοσύνη 🥰🥰 και που να δεις όταν θα γεννηθεί τι θα γίνει... χαχαχα!! Τουλάχιστον με το θέμα του παιδιού μπορώ να πω ότι είμαι πολύ χαλαρή..μου βγήκε εντελώς φυσιολογικά, σαν να την είχα από πάντα!!

Πιστεύω ότι μετά λιγο πολύ το μητρικό ένστικτο μας βοηθάει.. Είναι δύσκολο.. Θηλασμος, κλάμα πυρετός κλπ. Τώρα δεν μπορείς να καθορίσεις το αποτέλεσμα της εγκυμοσύνης γι αυτό αγχώνομαι 😂 από τη μια λέω ότι είναι να γίνει θα γίνει. Από την άλλη το σκέφτομαι πάλι... Τέλος πάντων.. Θα πανε όλα καλά.. 🙄😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν υπάρχει κανένα θέμα πλέον τα έχουμε παίξει εντελώς σε αυτή τη χώρα....από την Παρασκευή λέει απαγόρευση κυκλοφορίας 9-5 και θα επιτρέπεται μόνο για λόγους υγείας ή δουλειά για παροχή βοήθειας όμως όχι....δηλαδή θα πάθει κάποιος δικός μας κάτι και δεν θα πάμε να βοηθήσουμε....ρε πάνε καλά;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου ειμαι καινουρια στην ομάδα!!!! Στείλτε θετικη ενεργεια να γίνει το θαυματακι αυτο το μηναααα!!!!!! Καλη τυχη σε ολες μας !!! 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, να ρωτήσω κατι; Σαν έχεις πρόβλημα στις σάλπιγγες, έχεις πρόβλημα με την περίοδο σου; Αυτό που προσπαθώ να κάνω, είναι να βρω στην ουσία να υπάρχει ένα στοιχείο που να "προδιδει" ας πούμε πρόβλημα στις σάλπιγγες. Υπάρχει δηλαδή περίπτωση όλα να πηγαίνουν καλά (περίοδος, ωορρηξία κλπ) και να εχεις θέμα με τις σαλπιγγες;; Μια φίλη μου ας πούμε που είχε υδροσαλπιγγα, είχε θέματα πολλά με την περίοδο της.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Κορίτσια, να ρωτήσω κατι; Σαν έχεις πρόβλημα στις σάλπιγγες, έχεις πρόβλημα με την περίοδο σου; Αυτό που προσπαθώ να κάνω, είναι να βρω στην ουσία να υπάρχει ένα στοιχείο που να "προδιδει" ας πούμε πρόβλημα στις σάλπιγγες. Υπάρχει δηλαδή περίπτωση όλα να πηγαίνουν καλά (περίοδος, ωορρηξία κλπ) και να εχεις θέμα με τις σαλπιγγες;; Μια φίλη μου ας πούμε που είχε υδροσαλπιγγα, είχε θέματα πολλά με την περίοδο της.....

Νομίζω ότι το θέμα αυτό δυστυχώς δεν μπορείς να το προβλέψεις κ ούτε να το καταλάβεις..μόνο η σαλπιγγογραφία θα στο δείξει με βεβαιότητα..ίσως να είχες κάποια στιγμή μια φλεγμονή με πόνο που δεν το έδωσες σημασία κ να δημιουργήθηκε θέμα..όσες φίλες μου είχαν θέμα δεν είχαν κάποια ένδειξη! Εμένα που μου δημιουργήθηκε φλεγμονή μετά από αποξεση είχα διάσπαρτους πόνους κάποιες φορές.. 

Ξέρω ότι ψάχνεις να βρεις τι μπορεί να φταίει αλλά υπάρχουν και φορές που δε βρίσκεις το λόγο, απλά ψάχνεις κάτι να πιαστείς!!5 χρόνια δε μου βρήκαν πότε τπτ.. μέχρι κ στο κέντρο εξωσωματικής είχαν ένα ερωτηματικό έξω από τον φάκελο.. μόλις γέννησα κ ηρέμησα έπιασα αμέσως το 2ο.. 

Αυτό που θέλω να σου πω είναι να κάνεις με τη σειρά τις εξετάσεις που πρέπει και αν δεις ότι σου γίνεται εμμονή, μην το αφήσεις να σε φάει..αν θέλεις κ μπορείς προσπάθησε μετά με υποβοηθουμενα μέσα. Πέρνα κ μια βόλτα από κάποια αιματολόγο κύησης να σε βοηθήσει..θα πετύχεις σίγουρα!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna90 είπε:

Κορίτσια, να ρωτήσω κατι; Σαν έχεις πρόβλημα στις σάλπιγγες, έχεις πρόβλημα με την περίοδο σου; Αυτό που προσπαθώ να κάνω, είναι να βρω στην ουσία να υπάρχει ένα στοιχείο που να "προδιδει" ας πούμε πρόβλημα στις σάλπιγγες. Υπάρχει δηλαδή περίπτωση όλα να πηγαίνουν καλά (περίοδος, ωορρηξία κλπ) και να εχεις θέμα με τις σαλπιγγες;; Μια φίλη μου ας πούμε που είχε υδροσαλπιγγα, είχε θέματα πολλά με την περίοδο της.....

Φυσικά και γίνεται. Μπορεί να είναι βουλωμένες οι σάλπιγγες. Αυτό δεν φαίνεται από την περίοδο ή από ορμόνες. Μόνο στη σαλπιγγογραφια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna90 είπε:

Κορίτσια, να ρωτήσω κατι; Σαν έχεις πρόβλημα στις σάλπιγγες, έχεις πρόβλημα με την περίοδο σου; Αυτό που προσπαθώ να κάνω, είναι να βρω στην ουσία να υπάρχει ένα στοιχείο που να "προδιδει" ας πούμε πρόβλημα στις σάλπιγγες. Υπάρχει δηλαδή περίπτωση όλα να πηγαίνουν καλά (περίοδος, ωορρηξία κλπ) και να εχεις θέμα με τις σαλπιγγες;; Μια φίλη μου ας πούμε που είχε υδροσαλπιγγα, είχε θέματα πολλά με την περίοδο της.....

Κορίτσι μου χωρίς να θέλω να σε προβληματισω παραπάνω,με βεβαιότητα μπορώ να σου απαντήσω ότι μια βουλωμενη σάλπιγγα δεν αναστατώνει ούτε την ωορρηξία,ούτε την περίοδο...τίποτα δεν την προδίδει και στο λέω από προσωπική (πονεμένη) εμπειρία.Αν ψάξεις στο ίντερνετ για το πόοοοοσες γυναίκες είχαν βουλωμενες σάλπιγγες και δεν το ήξεραν και το έμαθαν είτε με σαλπιγγογραφια είτε με την ύπαρξη εξωμητριου,θα εκπλαγείς δυσάρεστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Κορίτσια, να ρωτήσω κατι; Σαν έχεις πρόβλημα στις σάλπιγγες, έχεις πρόβλημα με την περίοδο σου; Αυτό που προσπαθώ να κάνω, είναι να βρω στην ουσία να υπάρχει ένα στοιχείο που να "προδιδει" ας πούμε πρόβλημα στις σάλπιγγες. Υπάρχει δηλαδή περίπτωση όλα να πηγαίνουν καλά (περίοδος, ωορρηξία κλπ) και να εχεις θέμα με τις σαλπιγγες;; Μια φίλη μου ας πούμε που είχε υδροσαλπιγγα, είχε θέματα πολλά με την περίοδο της.....

Εγώ ανέκαθεν είχα βαριά και επίπονη περίοδο διπλωνωμουν στα δύο ,όλα όμως ήταν φυσιολογικά στην πρώτη εγκυμοσύνη ,στην δεύτερη όμως αμέσως κατάλαβα ότι κάτι δεν πάει καλά είχα έναν πολύ οξύ πόνο στην σάλπιγγα και περίμενα κάτι ότι θα γίνει,αυτό πριν μάθω ότι είμαι έγκυος μετά δυστυχώς όλα πήγαν στραβά και κατέληξα με εξωμητριο 😔 πιστεύω ότι το πρόβλημα δημιουργήθηκε από την απόξεση στην πρώτη εγκυμοσύνη. Ένας γιατρός θα σου απαντήσει καλύτερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Κορίτσια, να ρωτήσω κατι; Σαν έχεις πρόβλημα στις σάλπιγγες, έχεις πρόβλημα με την περίοδο σου; Αυτό που προσπαθώ να κάνω, είναι να βρω στην ουσία να υπάρχει ένα στοιχείο που να "προδιδει" ας πούμε πρόβλημα στις σάλπιγγες. Υπάρχει δηλαδή περίπτωση όλα να πηγαίνουν καλά (περίοδος, ωορρηξία κλπ) και να εχεις θέμα με τις σαλπιγγες;; Μια φίλη μου ας πούμε που είχε υδροσαλπιγγα, είχε θέματα πολλά με την περίοδο της.....

Κορίτσι μου εγω ειχα βουλωμενες και τις δύο σάλπιγγες δεν είχα κανέναν πόνο,καμία ενόχληση και η περιοδος μου ηταν φυσιολογική!!Έκανα σαλπιγγογραφια για να καταλάβω αν έχω κάτι και εκεί πόνεσα..οταν κανεις σαλπιγγογραφια μπορούν να στις ανοίξουν με αυτό το ειδικό σκιαγραφικο που βάζουν, εμενα λοιπόν μου άνοιξαν μονο την μια!Όμως ακομη κι με μια ανοιχτή η δουλειά γίνεται.. οπως επίσης δεν ισχύει αυτό που λένε πως σε 6μηνες Βουλωνει!!Ειμαι ζωντανό παράδειγμα 1χρονο μετα και έμεινα έγκυος..με σαλπιγγα μια ανοιχτή..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλησπερα σε ολες ειμαι νεα στο φορουμ εχω ενα μωρο 15 μηνων που θηλαζω ακομα κ δν εχω περιοδο μεχρι τωρα 

θα ηθελα την θετικη σας ενεργεια κ την αποψη σας μηπως εχει συμβει παλι το θαυμα για εμας 

στις 25 οκτωμβρη ειχαμε ελευθερη επαφη με τον αντρα μ κ στις 8 του μηνα νοεμβρη  ειδα μια σταγονα αιμα ετσι ανοιχτοχρωμο 

εχω πονακια και λιγο πριξιμο αλλα ακομα δεν εχω δει περιοδο 

εκανα σημερα τεστ αλλα ηταν αρνητικο (εκανα τεστ που ανιχνευει απο 25mlU/ml της ορμονης) 

πιστευω αν ηταν εγκυμοσυνη θα ειχε φανει σωστα; Μεχρι τωρα δεν μ εχει ερθει περιοδος απ οταν γεννησα κ αγχωνομαι 

σας ευχαριστωωω

Καλημέρα κορίτσι μου κ καλωσηρθες!!! εύχομαι να σου έρθει πολύ σύντομα το θαυματάκι σου!! Φαντάζομαι πως αν ήταν εγκυμοσύνη θα έδειχνε το τεστ, επειδή όμως δε ξέρεις πότε έκανες την ωορρηξία μπορείς να περιμένεις λίγες μέρες ακόμα και να επαναλάβεις ή να πας για χοριακη..από την άλλη είναι και η περίοδος που λογικά θα αρχίσει να επανέρχεται το κύκλος σου οπότε μπορεί να είναι και αυτό..έχεις κόψει γεύματα; Άλλαξες κάτι στο θηλασμό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου κ καλωσηρθες!!! εύχομαι να σου έρθει πολύ σύντομα το θαυματάκι σου!! Φαντάζομαι πως αν ήταν εγκυμοσύνη θα έδειχνε το τεστ, επειδή όμως δε ξέρεις πότε έκανες την ωορρηξία μπορείς να περιμένεις λίγες μέρες ακόμα και να επαναλάβεις ή να πας για χοριακη..από την άλλη είναι και η περίοδος που λογικά θα αρχίσει να επανέρχεται το κύκλος σου οπότε μπορεί να είναι και αυτό..έχεις κόψει γεύματα; Άλλαξες κάτι στο θηλασμό;

Καλημερα και καλως σας βρηκα 

διαβαζα το φορουμ οταν ημουν εγκυος στο νινακι μου 🥰

στον θηλασμο δεν εχειαλλαξει κατι θηλαζει 4-5 φορες την μερα κ 5-6 φορες το βραδυ 

εχω ενοχλησεις μερες τωρα αλλα ακομα η περιοδος 

απο την μια θελω να μου ερθει να μπω και σε ενα προγραμμα και να ηρεμησουν λιγο τα νευρα μου 😁

ξερω οτι ειναι δυσκολο χωρις περιοδο να πιασεις παιδακι, δεν βιαζομαστε αλλα θα το ηθελα πολυ να κανω δευτερο απο την στιγμη που γεννησα το πρωτο 

ευχομαι κ σε ολες σας με το καλο ενα θαυματακι κ οσες εγκυμονουν να εχουν μια τελειομηνη κ τελεια εγκυμοσυνη 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες μου!!! Πόσο σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!!! Απλά το είχα απορία ...έλεγα μήπως υπάρχει κάποια σύνδεση! Προφανώς δεν υπάρχει και η σαλπιγγογραφια μας επιφυλάσσει εκπλήξεις!! Σας ξανά Ευχαριστώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🌺

Ελενακι12:Γέννησε:29/06/20 κοριτσακι🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶                                                                                                                                                  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ💗

Maroulita? :28/11

diana8:?

Lacostaki:?

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:08/12

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:23/11

 

anna90:06/12

Litsadi:07/12

 billibas:?

Pixies:?

Kostef:?

Matilda94:08/12

ntinaki83:18/11

Marakii:?

Μt3508:14/11 

Ana1989:20/11 

geo2222:11/11 

Celine: 26/11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

καλησπερα κοριτσια!!εμενα μαλλον θα ερθει νωρίτερα η κυρια εδω κ 2-3 μερες εχω πονακια...

εεε!!!  μην προτρεχεις!!! περιμενε να ερθει πρωτα και βλεπουμε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

εεε!!!  μην προτρεχεις!!! περιμενε να ερθει πρωτα και βλεπουμε!!! 

δεν πιστευω στο καπακι να εχω ξαναμεινει...ουτε καταλαβα ποτε εκανα ωορρηξια αυτο το μηνα...παντα τη καταλαβαινα απο ενα πονακι στη δεξια ωοθηκη αυτο το μήνα δεν ειχα πονακια καμια μερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια! Εγώ αυτόν τον καιρό είμαι κάπως πεσμενη, αν κ καθάρισα επιτέλους! Είχα λίγα υπολλειματα δεν έφυγαν αμέσως έκανα αιμοραγιες λίγο. Με φόρτωσαν με αντιβίωση σίδηρο φουλ γιατί έχασα αρκετό αίμα. Αλλά τώρα είμαι καλά κ έτοιμη να επανέλθω!!! Έκλεισα αρχές του μήνα ραντεβού με ενδοκρινολογο να με ξεσκονισει, θα του πω να δουμε ότι μπορουμε να μ γραψει από εξετάσεις.

Διάβασα από κορίτσια σε φόρουμ για ένα βιβλίο it starts with the egg όπου έχει ας πουμε συμβουλές για να έχεις τη καλυτερη δυνατη ποιοτητα ωραρίου. Προσπαθώ να ακολουθήσω όσα πιο πολλα μπορώ από εκεί κ ο θεος βοηθός!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...