Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επιδοματα


Σταυρι

Recommended Posts

στις On 14/10/2020 at 5:41 ΜΜ, ο/η Σταυρι είπε:

Κορίτσια καλησπερα είμαι 3.5 μηνών έγκυος το 2019 είχα 200 ένσημα αλλά για το 2020 δεν έχω καθόλου ένσημα.. Θέλω να σας ρωτησω δικαίουμαι επίδομα κυοφοριας και λοχίας;; η θα πρεπει να βάλω ένσημα και για το 2020 έτσι ώστε να ίσο μοιράζονται;;;; διάβασα στο ίντερνετ ότι χρειαζεται200 ένσημα τα τελευταία χρόνια.. Και κάτι άλλο σε περιπτωση που δικαίου με ποτε καταθετω αυτά τα χαρτια στο ΙΚΑ;;

Καλησπέρα κοπέλα μου δεν ξέρω να σου πω για τα επιδόματα αλλά ήθελα να σου πω πολλά συγχαρητήρια να έχεις μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη να σου πάνε όλα τέλεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου δεν ξέρω να σου πω για τα επιδόματα αλλά ήθελα να σου πω πολλά συγχαρητήρια να έχεις μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη να σου πάνε όλα τέλεια!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

Γεια σας και από μένα…Έχω την εξής ερώτηση…Βρίσκομαι σε αναρρωτική άδεια από την αρχή της εγκυμοσύνης και λογικά και μέχρι την πητ εξαιτίας της υπερέμεσης…το συμπληρωματικό του ΟΑΕΔ τι σχέση έχει με τις αναρρωτικές αν μπορεί κάποια κοπέλα να μου εξηγήσει..χάνεις λεφτά συγκριτικά με το αν πηγαίνεις μέχρι την πητ για εργασία; Ευχαριστώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...