Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Μαϊου 2021 ❤️


Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Βρε κορίτσι μου,με όλο το θάρρος,σε εσένα όλοι οι στραβοί γιατροί τυχαίνουν.Εσενα σου είπε αυτό η μικροβιολόγος και δεν το συζητήσεις με τον γιατρό σου;εγώ σε τέτοια περίπτωση δεν θα μπορούσα να κοιμηθώ.Χαρα στο κουράγιο σου.

Λοιπον ακου για να δεις ο γιατρός μου με είχε πει οτι είμαστε καλά η μέτρηση ήταν 2.3 και όταν πειγα να κάνω εξετάσεις αίματος η μικροβιολόγος προτού να κάνω της εξετάσεις αίματος με είπε οτι είναι ανεβασμένο η μικροβιολόγος είναι μικροβιολόγος δεν είναι γυναικολος 1ο και δεν έχει κάποιο δικαίωμα να πει σε κάποια κοπέλα οτι είναι ανεβασμένο 2ο όταν το είπα στον γιατρό μου οτι με είπε αυτό τρελάθηκε και την πείρε τηλ και την εβρησε ...3ο με είπε οτι αμα θέλει να μαθει της τιμες ας πάρει εμένα και σε είπε τέτοια πραματα και όταν βγήκαν οι αίματος με πήρε τηλ και με είπε οτι όλες ήταν τελείες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 543
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Λοιπον ακου για να δεις ο γιατρός μου με είχε πει οτι είμαστε καλά η μέτρηση ήταν 2.3 και όταν πειγα να κάνω εξετάσεις αίματος η μικροβιολόγος προτού να κάνω της εξετάσεις αίματος με είπε οτι είναι ανεβασμένο η μικροβιολόγος είναι μικροβιολόγος δεν είναι γυναικολος 1ο και δεν έχει κάποιο δικαίωμα να πει σε κάποια κοπέλα οτι είναι ανεβασμένο 2ο όταν το είπα στον γιατρό μου οτι με είπε αυτό τρελάθηκε και την πείρε τηλ και την γαμησε...3ο με είπε οτι αμα θέλει να μαθει της τιμες ας πάρει εμένα και σε είπε τέτοια πραματα και όταν βγήκαν οι αίματος με πήρε τηλ και με είπε οτι όλες ήταν τελείες

Ωραία από τη στιγμή που ο γυναικολόγος σου είναι τόσο σίγουρος δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας.Η δικιά μου αυχενική πάντως ήταν μικρότερη αρκετά.Επιπλεον,θα σε παρακαλούσα να εκφράζεται πιο ευγενικά🤗.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Beatricee είπε:

Ωραία από τη στιγμή που ο γυναικολόγος σου είναι τόσο σίγουρος δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας.Η δικιά μου αυχενική πάντως ήταν μικρότερη αρκετά.Επιπλεον,θα σε παρακαλούσα να εκφράζεται πιο ευγενικά🤗.

 

Γιατί είπα κάτι σε σένα η σε είπα καμπούρα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Γιατί είπα κάτι σε σένα η σε είπα καμπούρα;;

Δεν είπα ότι είπες κάτι προσωπικό.Μην κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις.Μιλάς με γλωσσα πεζοδρομίου.Ο,τι έχεις να το πεις θα μπορούσες να το εκφράσεις πιο κόσμια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Beatricee είπε:

Δεν είπα ότι είπες κάτι προσωπικό.Μην κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις.Μιλάς με γλωσσα πεζοδρομίου.Ο,τι έχει να το πεις θα μπορούσες να το εκφράσεις πιο κόσμια.

Πεζοδρομίου; χαχα επειδή είπα αύτη την έκφραση εντάξει δεν εβρισα τα θεια η κάτι και επειδή με αυτά που με ειχε κανει αύτη αυτό άξιζε να πω γιατί σε οποία αλλη κοπελα το εκανε αυτό και την έλεγε οτι το παιδι της θα εβγενε άρρωστο και σε έκανε την ψυχή σου μαύρη και σε οποίον το είπα όλοι το ίδιο με ειπαν και είναι λογικό να μιλήσω έτσι εφόσον με φερθεικε έτσι δεν σκωτοσα και κανέναν αν είναι να πάω και ισόβια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess1312 είπε:

Πεζοδρομίου; χαχα επειδή είπα αύτη την έκφραση εντάξει δεν εβρισα τα θεια η κάτι και επειδή με αυτά που με ειχε κανει αύτη αυτό άξιζε να πω γιατί σε οποία αλλη κοπελα το εκανε αυτό και την έλεγε οτι το παιδι της θα εβγενε άρρωστο και σε έκανε την ψυχή σου μαύρη και σε οποίον το είπα όλοι το ίδιο με ειπαν και είναι λογικό να μιλήσω έτσι εφόσον με φερθεικε έτσι δεν σκωτοσα και κανέναν αν είναι να πάω και ισόβια 

Όλες έχουμε περάσει δύσκολα δεν είσαι μόνη.Και εμένα σε μικροβιολογικό μου έκαναν λάθος χοριακη και νόμιζα πως έχανα το παιδί μου αλλά ποτέ δεν εκφραστηκα έτσι.Επιπλεον,άλλο το πώς εκφραζομαστε στο σπίτι μας και άλλο το πώς εκφραζομαστε σε ένα δημόσιο φόρουμ.

Τώρα που έμαθες ότι και εγώ είχα μια άσχημη ιστορία με μικροβιολόγο αλλά δεν εκφραστηκα άσχημα σου φτάνει ώστε να είσαι πιο κόσμια από εδώ και πέρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Όλες έχουμε περάσει δύσκολα δεν είσαι μόνη.Και εμένα σε μικροβιολογικό μου έκαναν λάθος χοριακη και νόμιζα πως έχανα το παιδί μου αλλά ποτέ δεν εκφραστηκα έτσι.Επιπλεον,άλλο το πώς εκφραζομαστε στο σπίτι μας και άλλο το πώς εκφραζομαστε σε ένα δημόσιο φόρουμ.

Τώρα που έμαθες ότι και εγώ είχα μια άσχημη ιστορία με μικροβιολόγο αλλά δεν εκφραστηκα άσχημα σου φτάνει ώστε να είσαι πιο κόσμια από εδώ και πέρα;

Εγώ οτι είχα να πω το είπα τώρα αν το Πειρές σαν προσβολή τι να σε πω εσύ ξες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess1312 είπε:

Εγώ οτι είχα να πω το είπα τώρα αν το Πειρές σαν προσβολή τι να σε πω εσύ ξες 

Κορίτσι μου γλυκό σου είπα ότι δεν πήρα τίποτα προσωπικά.Εκφραστηκες απρεπως και εγώ σου είπα πως καλό θα ήταν να μην ξαναγίνει.Καλο βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Beatricee είπε:

Α κορίτσι μου δεν βγήκαν οι αιματολογικές σου;Εμένα είχαν βγει την ίδια μέρα και έτσι πήραμε την τελικη(τροποποιημένη πιθανότητα)στις τρισωμιες.

Όχι κοπέλα μου. Από εβδομάδα θα βγουν εμένα. Σκέψου ότι ακόμα και το αίμα μου το πήρε η γυναικολόγος μου. Δεν πήγα σε μικροβιολογικό. Και επειδή είμαστε επαρχία μέχρι να τα στείλει Αθήνα και τα σχετικά θέλει κάποιες μερουλες. Αλλά δεν θέλω να ανχωνομαι. Εάν υπάρχει πιθανότητα για τρισωμιες δεν θα είχε φανεί και κάτι στον υπέρηχο.? Θέλω να πιστεύω ότι και αυτές θα βγουν μια χαρά όπως όλες οι άλλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Xristina biman είπε:

Όχι κοπέλα μου. Από εβδομάδα θα βγουν εμένα. Σκέψου ότι ακόμα και το αίμα μου το πήρε η γυναικολόγος μου. Δεν πήγα σε μικροβιολογικό. Και επειδή είμαστε επαρχία μέχρι να τα στείλει Αθήνα και τα σχετικά θέλει κάποιες μερουλες. Αλλά δεν θέλω να ανχωνομαι. Εάν υπάρχει πιθανότητα για τρισωμιες δεν θα είχε φανεί και κάτι στον υπέρηχο.? Θέλω να πιστεύω ότι και αυτές θα βγουν μια χαρά όπως όλες οι άλλες

Λογικά θα είχε φανεί...απ'όσο κατάλαβα τα αίματα μειωνουν κι άλλο τη πιθανότητα για τρισωμιες.Εγω πήγα την ίδια μέρα σε μικροβιολογικό και τα έστειλα σε μια ώρα στον γιατρό και τα βγάλαμε συγκεντρωτικά.Καθε γιατρός έχει τα δικά του.Μην αγχώνεσαι!Όλα καλά θα πάνε,θα δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Λογικά θα είχε φανεί...απ'όσο κατάλαβα τα αίματα μειωνουν κι άλλο τη πιθανότητα για τρισωμιες.Εγω πήγα την ίδια μέρα σε μικροβιολογικό και τα έστειλα σε μια ώρα στον γιατρό και τα βγάλαμε συγκεντρωτικά.Καθε γιατρός έχει τα δικά του.Μην αγχώνεσαι!Όλα καλά θα πάνε,θα δεις!

Αυτό θέλω να σκέφτομαι. Όχι άλλο ανχος. Ας μπορέσουμε επιτέλους να απολαύσουμε τις κοιλιτσες μας και τα μωράκια μας ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Beatricee είπε:

@Κατερίνα21 ρε Κατερινάκι που είσαι εσύ;Περιμένουμε και τα δικά σου νέα😘

Γεια σας κοριτσια μου!! Χαιρομαι πολυ πολυ για τα νεακια σας!! Ολα να πανε με το καλο!!

Εμεις εχουμε την δευτερα αυχενικη 16 του μηνα..περιμενω πως κ πως...εχει φανει λιγο η κοιλιτσα (και αποτι διαβασα στη δευτερη εγκυμοσυνη ολα γινονται πιο γρηγορα γιατι το σωμα "θυμαται").. Εχω παρατηρησει οτι οταν κουραζομαι ή καθομαι σε εμβρυικη σταση αρκετη ωρα και μετα τεντωνω τα ποδια μου πιανω ενα μπαλακι κατω απο τον αφαλο...το χαιδευω και μετα εξαφανιζεται...το σπορακι κανει την εμφάνιση του..χαχχαα στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν το ειχα..καταλαβα την υπαρξη του μωρου οταν ξεκινησε να κλωτσαει στις 18 εβδομαδες...τωρα ειναι αρκετα νωρις...αλλα εχω τρελαθει απο τη χαρα μου...

Ηθελα να αναφερθω για την αυχενικη που ειπατε πιο πανω και για το συνδρομο..αυτο φαινεται και απο την αυχενικη..οταν ο γιατρος μετρησει την αποσταση απο το ενα ματακι μεχρι το αλλο... Οποτε αν δει κατι σιγουρα θα το σχολιασει πριν το papp-A... Το papp-A απλα δινει τα σιγουρα αποτελεσματα..παντα με πιθανοτητες...αναλογα με το ιστορικο της οικογενειας, την ηλικια της μανουλας, αν υπαρχουν τυχον παθησεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου!! Χαιρομαι πολυ πολυ για τα νεακια σας!! Ολα να πανε με το καλο!!

Εμεις εχουμε την δευτερα αυχενικη 16 του μηνα..περιμενω πως κ πως...εχει φανει λιγο η κοιλιτσα (και αποτι διαβασα στη δευτερη εγκυμοσυνη ολα γινονται πιο γρηγορα γιατι το σωμα "θυμαται").. Εχω παρατηρησει οτι οταν κουραζομαι ή καθομαι σε εμβρυικη σταση αρκετη ωρα και μετα τεντωνω τα ποδια μου πιανω ενα μπαλακι κατω απο τον αφαλο...το χαιδευω και μετα εξαφανιζεται...το σπορακι κανει την εμφάνιση του..χαχχαα στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν το ειχα..καταλαβα την υπαρξη του μωρου οταν ξεκινησε να κλωτσαει στις 18 εβδομαδες...τωρα ειναι αρκετα νωρις...αλλα εχω τρελαθει απο τη χαρα μου...

Ηθελα να αναφερθω για την αυχενικη που ειπατε πιο πανω και για το συνδρομο..αυτο φαινεται και απο την αυχενικη..οταν ο γιατρος μετρησει την αποσταση απο το ενα ματακι μεχρι το αλλο... Οποτε αν δει κατι σιγουρα θα το σχολιασει πριν το papp-A... Το papp-A απλα δινει τα σιγουρα αποτελεσματα..παντα με πιθανοτητες...αναλογα με το ιστορικο της οικογενειας, την ηλικια της μανουλας, αν υπαρχουν τυχον παθησεις...

Άντε με το καλό κοπέλα μου και εσύ!Εύχομαι όλα να σου πάνε δεξιά και τη Δευτέρα να μας γράψεις τα πιο ωραία νέα!Όσον αφορά το σποράκι και εγώ πιάνα συχνα-πυκνα ένα φουσκωματακι κάτω από τον αφαλό και λίγο αριστερά αλλά θα σε γελάσω αν είναι παιδί ή τπτ άλλο 😂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Άντε με το καλό κοπέλα μου και εσύ!Εύχομαι όλα να σου πάνε δεξιά και τη Δευτέρα να μας γράψεις τα πιο ωραία νέα!Όσον αφορά το σποράκι και εγώ πιάνα συχνα-πυκνα ένα φουσκωματακι κάτω από τον αφαλό και λίγο αριστερά αλλά θα σε γελάσω αν είναι παιδί ή τπτ άλλο 😂

 

Μαλλον παιδι ειναι..χαχαχ δοκιμασε να το πιεσεις απαλα να δεις οτι θα αλλαξει θεση... Οταν ανεβει πιο ψηλα και αρχισει να κλωτσαει..να δεις που θα παιζετε και κρυφτο...θα χτυπας με τα δαχτυλα ενα σημειο της κοιλιτσας και θα κλωτσαει το μωρο σαν να σου λεει εδω ειμαι μαμα!! 

Καλημερα κοπελα μου!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου!! Χαιρομαι πολυ πολυ για τα νεακια σας!! Ολα να πανε με το καλο!!

Εμεις εχουμε την δευτερα αυχενικη 16 του μηνα..περιμενω πως κ πως...εχει φανει λιγο η κοιλιτσα (και αποτι διαβασα στη δευτερη εγκυμοσυνη ολα γινονται πιο γρηγορα γιατι το σωμα "θυμαται").. Εχω παρατηρησει οτι οταν κουραζομαι ή καθομαι σε εμβρυικη σταση αρκετη ωρα και μετα τεντωνω τα ποδια μου πιανω ενα μπαλακι κατω απο τον αφαλο...το χαιδευω και μετα εξαφανιζεται...το σπορακι κανει την εμφάνιση του..χαχχαα στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν το ειχα..καταλαβα την υπαρξη του μωρου οταν ξεκινησε να κλωτσαει στις 18 εβδομαδες...τωρα ειναι αρκετα νωρις...αλλα εχω τρελαθει απο τη χαρα μου...

Ηθελα να αναφερθω για την αυχενικη που ειπατε πιο πανω και για το συνδρομο..αυτο φαινεται και απο την αυχενικη..οταν ο γιατρος μετρησει την αποσταση απο το ενα ματακι μεχρι το αλλο... Οποτε αν δει κατι σιγουρα θα το σχολιασει πριν το papp-A... Το papp-A απλα δινει τα σιγουρα αποτελεσματα..παντα με πιθανοτητες...αναλογα με το ιστορικο της οικογενειας, την ηλικια της μανουλας, αν υπαρχουν τυχον παθησεις...

Καλημέρα κορίτσια ♥️ δεν σας κρύβω λίγο ότι έχω ανγωθει σχετικά με την Παπ α. Φοβάμαι μην δεν βγει εκείνη καλή ενώ η αυχενική διαφάνεια βγήκε μια χαρά. Όλα ήταν όπως πρέπει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Xristina biman είπε:

Καλημέρα κορίτσια ♥️ δεν σας κρύβω λίγο ότι έχω ανγωθει σχετικά με την Παπ α. Φοβάμαι μην δεν βγει εκείνη καλή ενώ η αυχενική διαφάνεια βγήκε μια χαρά. Όλα ήταν όπως πρέπει

Καλημέρα Χριστινάκι!Βρε εσύ δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι...αργά ή γρήγορα θα βγει και θα δεις ότι όλα θα είναι μια χαρά 😊Λογικό να νιώθεις μια ανυπομονησία αλλά χαλάρωσε και θυμίσου ότι ο μπέμπης νιώθει τα πάντα 💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Xristina biman είπε:

Καλημέρα κορίτσια ♥️ δεν σας κρύβω λίγο ότι έχω ανγωθει σχετικά με την Παπ α. Φοβάμαι μην δεν βγει εκείνη καλή ενώ η αυχενική διαφάνεια βγήκε μια χαρά. Όλα ήταν όπως πρέπει

Κοπελα μου απο τη στιγμη που ανατομικα το μωρακι σου ειναι μια χαρα..δεν γινεται να ειναι διαφορετικη η αιματολογικη... Μην αγχωνεσαι να ξεκινα να κανεις σχεδια για τις αγορές του μωρου😉😉 ολα θα πανε τελειααα!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον εκανα μια ανασκαφη στις εξετάσεις τις μικρης μου... 12+3 εγινε η αυχενικη διαφανεια.. Το ΡΑΡΡ-Α γραφει 2,800 και ειχα πιθανοτητες για χρωσοσωμικες ανωμαλιες <1:20000

Και στον υπερηχο η αυχενικη διαφανεια ηταν 1,50

Ολα πηγαν τελεια!! Γεννησα στις 39+1 μια μπουμπου 3430γρ με καισαρική βεβαια λογω κάποιων επιπλοκων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Λοιπον εκανα μια ανασκαφη στις εξετάσεις τις μικρης μου... 12+3 εγινε η αυχενικη διαφανεια.. Το ΡΑΡΡ-Α γραφει 2,800 και ειχα πιθανοτητες για χρωσοσωμικες ανωμαλιες <1:20000

Και στον υπερηχο η αυχενικη διαφανεια ηταν 1,50

Ολα πηγαν τελεια!! Γεννησα στις 39+1 μια μπουμπου 3430γρ με καισαρική βεβαια λογω κάποιων επιπλοκων...

Θα γελάσεις αλλά και εμένα ακριβώς τα ίδια αποτελέσματα είναι 😝1,50 αυχενική και <1:20000.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Beatricee είπε:

Θα γελάσεις αλλά και εμένα ακριβώς τα ίδια αποτελέσματα είναι 😝1,50 αυχενική και <1:20000.

Πω πωωω κοιτα συμπτωση!!! Αυτα ειναι!!! ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα κοριτσια μου!! Περιμενω τη σειρα μου για την αυχενικη... Μονη μου! Ενω επιτρεπεται ενας συνοδος, ο συζυγος ειχε εκτακτως δουλεια...

Πφφφφ θα με φαει η αγωνια... Εχουν τρελαθει οι ορμονες μου και δεν ξερω πως να το διαχειριστω... Απο την μια εχω νευρα μαζι του και σκεφτομαι να μην του πω τιποτα..απο την αλλη θελω να βαλω τα κλαματα... 

Απλα ηθελα να το μοιραστω μαζι σας...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Καλημερααααα κοριτσια μου!! Περιμενω τη σειρα μου για την αυχενικη... Μονη μου! Ενω επιτρεπεται ενας συνοδος, ο συζυγος ειχε εκτακτως δουλεια...

Πφφφφ θα με φαει η αγωνια... Εχουν τρελαθει οι ορμονες μου και δεν ξερω πως να το διαχειριστω... Απο την μια εχω νευρα μαζι του και σκεφτομαι να μην του πω τιποτα..απο την αλλη θελω να βαλω τα κλαματα... 

Απλα ηθελα να το μοιραστω μαζι σας...

 

Δεν είσαι μόνη σου.Εχεις το μπεμπέ!Μην σκας και μην στεναχωριέσαι και κάνει καμία σύσπαση η μήτρα και δυσκολευτειτε να το δείτε!

Και εγώ μονη μου πήγα γιατί δεν επιτρεπόταν κανείς...Ξέρω είναι δύσκολο.Χωρις να θέλω να κάνω τον δικηγόρο του διαβόλου όταν με το καλό γυρίσεις και είναι όλα καλά πες στον άντρα σου ότι τον είχες ανάγκη ώστε να ξέρει πως σου έλειψε σήμερα.

Καλή επιτυχία!Περιμένουμε τα καλύτερα νέα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Beatricee είπε:

Δεν είσαι μόνη σου.Εχεις το μπεμπέ!Μην σκας και μην στεναχωριέσαι και κάνει καμία σύσπαση η μήτρα και δυσκολευτειτε να το δείτε!

Και εγώ μονη μου πήγα γιατί δεν επιτρεπόταν κανείς...Ξέρω είναι δύσκολο.Χωρις να θέλω να κάνω τον δικηγόρο του διαβόλου όταν με το καλό γυρίσεις και είναι όλα καλά πες στον άντρα σου ότι τον είχες ανάγκη ώστε να ξέρει πως σου έλειψε σήμερα.

Καλή επιτυχία!Περιμένουμε τα καλύτερα νέα ❤️

Μολις τελειωσα!! Ο υπερηχος τελειος!! Το μπεμπε ειχε απλωθεί και δεν μπορουσε να το μετρησει...χαχαχαχχα μαλλον η σοκολατα το κοιμιζε!! Την τεταρτη θα εχουμε τα αποτελεσματα απο το αιμα.. Και πιθανον να εχουμε μπεμπαρο..θα το δουμε σε λιγες μερες με τον γυναικολογο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!! Τι κανετε??? Μεγαλωνουν οι κοιλιτσες σας??? 

Παμε να γελασουμε λιγο?? Τι λιγουριτσες εχετε??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...